Roblox přijímá nové logo a slogan jako společnost se otočí pro dospělé – Niche Gamer, jaký je slogan Roblox?

Jaký je slogan Roblox

Roblox byl k dispozici pro Windows PC, Xbox One, iOS a Android.

Roblox přijímá nové logo a slogan, protože společnost se otočí pro dospělé

Zdálo by se, že nový zvukový efekt smrti není jedinou novou věcí Roblox. Společnost přijala nové logo a slogan, který by šel spolu s jejich pokusem o rebranding do hlavního metaverzního vývojáře.

Je vždy zábavné vidět, jak hlavní korporace mluví o přepracování loga, jako by mluvili o léku na nemoc nebo jako by objevili gravitaci. V blogovém příspěvku generální ředitel David Baszucki sdílel své myšlenky na změnu.

„Logo Roblox má v současné době odlišnost se svým náklonem, což představuje budování, progresi a pohyb. Při rafinaci loga jsme si chtěli udržet vlastní kapitál náklonu a zároveň odrážet vývoj naší platformy, “řekl Baszucki.

Dodal: „Naše aktualizované logo představuje nové vlastní formy dopisů, které mají lehčí hmotnost a odrážejí modernější estetiku. Druhý „O“ se vrátil jako dopis a více se zaměřil na náš ikonický náklon. Náklon byl mírně rafinovaný, ale stále si udržuje svůj zřetelný charakter.“

Spolu s jejich novým logem je také zavedení nového sloganu pro Roblox: „Reimaginu způsobu, jakým se lidé scházejí,“.

Roblox se pokouší vymanit se z formy bytí platformy, která je vyrobena pro děti, a místo toho se pokouší stát se novou platformou Go-to Game pro online, interaktivní a přizpůsobitelné zážitky Metaverse.

.

Roblox byl k dispozici pro Windows PC, Xbox One, iOS a Android.

O Tyler Valle

Tyler byl bývalý přispěvatel výklenku hráče.

Jaký je slogan Roblox?

Roblox se představuje jako „virtuální herní platforma“. Tato herní platforma získala úspěch a slávu během pandemie, když lidé museli trávit většinu času doma. Odhaduje se, že 178 milionů lidí má své účty zaregistrováno na této platformě, což je obrovský úspěch. . . Buď mohou hrát 3D hry, nebo si vyvinout vlastní hry. . Roblox má slogan, “Stavět, hrát a sdílet“. ? Přečtěte si tento článek:

Slogline Roblox

„Pohánění představivosti“

Slogline Robloxu nebyl představen nikdo jiný než samotný generální ředitel, David Baszucki. . .

Význam tagline

. Ale když se tato dvě slova spojí, změní celou myšlenku tagline. Jak již bylo řečeno, Roblox poskytuje bezplatnou ruku milionům uživatelů, aby vyvinuli své vlastní hry. Vývoj začíná od vaší představivosti. Čím silnější je představivost, tím větší je vývoj.

Kromě toho, pokud chcete experimentovat se svými herními schopnostmi sledováním vaší představivosti, můžete to také udělat. Buďte zdarma a kreativní s vaší fantazií a dokončete práci nejlepším možným způsobem.

Slogline Robloxu, „Pohánění představivosti“, Je zobrazeno uživatelům na hlavní obrazovce domovské stránky. . Obrazovka domovské stránky je to, co uživatelé nejprve vidí, a právě tam je slogan Roblox.

Myšlenka ukázat tento značka na domovské stránce je povzbudit hráče, aby měli víru a důvěru v jejich představivost. . Bylo vyzkoušeno a testováno, že poté, co uživatelé dali takovou důvěru, mají tendenci ukázat svou nejlepší a nejkreativnější stránku.

Tento slogan funguje jako povzbuzující slova, která uživatelé potřebují před vstupem do kreativní fáze. Díky této důvěře je bude fungovat ještě lépe.

Závěr

Roblox je herní platforma, kde uživatelé mohou vytvářet hry podle své fantazie a mohou také hrát hry vytvořené ostatními uživateli. Stejně jako každá značka má Roblox také slogan pro propagaci nebo zprostředkování poselství cílovému publiku. Slogline Robloxu je pohánění představivosti, tento nástroj vám dává sílu a správné rozhraní k uvolnění kreativity.

O autorovi

Jsem z povolání autor. Můj zájem o internetový svět mě motivuje k psaní pro Linux Tip a jsem tu, abych sdílel své znalosti s ostatními.