Rogue Legacy 2 Scars: Všechna místa | PCGamesn, Rogue Legacy 2: Všechna umístění a požadavky jizvy – Prima Games

Rogue Legacy 2: Všechna umístění a požadavky jizvy

Oba milenci

Chcete vědět, kde najdete všechny jizvy Rogue Legacy 2? Poté, co porazíte prvního šéfa nebo ústí, jak jsou známy ve hře Indie, získáte přístup ke zvláštním výzvám, které odemknou trofeje, a duši, které můžete použít k nákupu silných, trvalých bonusů. .

, Vstupte do budovy napravo od oblasti náboje, abyste našli Erebus místo toho, abyste se dostali na Charonovu loď. Promluvte si s ním a vyberte výzvu, abyste mohli začít. .

Až dokončíte jakoukoli výzvu, kterou můžete utratit v obchodě Soul, získáte výše uvedené duše, kterou můžete utratit. . .

Zde jsou všechny umístění Rogue Legacy 2 Scars:

 • Těžké zbraně . Použijte magii na zdi doprava a projděte se, dokud nedosáhnete jizvy
 • Dva pánové Citadel Agartha, Skočte na lucernu a poté použijte talent baldachýnu k vytvoření platformy, abyste si mohli vyzvednout jizvu
 • – jít do pizzy mundi v Axis Mundi region a poté na konci místnosti zničte protokoly. (Požadavky: Porazit neplatná zvířata v Axis Mundi a odemknutí trpasličí třídy)
 • Blades Rose – jít do Kerguelen Plateau a najděte sochu, která vám dává dědictví dvojitého skoku. .
 • Uzavřený prostor Pishon Dry Lake Lore Room, která je chráněna fialovými bariérami a stiskněte tlačítko Interakce na hlavně na zcela levou stranu obrazovky. Toto jsou tajné dveře a vede přímo k nové jizvě
 • – Jděte do skladu a stiskněte tlačítko Interakce na nejvyšší hlaveň na největší hromadě sudů a krabic. Projděte si místnost s tradicí, dokud nedosáhnete druhé knihy a nepoužijte kouzlo nebo talent na zdi po vaší pravici. Zadejte tajné dveře do této jeskyně a jděte doprava, abyste našli jizvu (Požadavky: porážka ústí řeky Tubal)
 • – v , . Vydejte se do tajné místnosti a najděte jizvu
 • – Tato jizva je na střeše vrátnice
  Road Rebel’s Road – rozbijte zeď uvnitř místnosti Kerguelen Ploteau Lore Room a použijte tlačítko „Enter Room“ asi v polovině tunelu, abyste našli tajnou oblast s jizvou uvnitř (Požadavky: porazit Prime Naamah)
 • Oba milenci – uvnitř , . . Ve spodní části jsou k této jizvě tajné dveře (Požadavky: porážka Prime Enoch)
 • – v Citadel Arghatha, . Tím se otevře věž plná lore pokojů. (Požadavky: porážka Prime Irad)
 • a pokračujte, dokud nenajdete ladicí vidličku poblíž teleportačního portálu. Odpadněte z mostu a použijte kouzlo nebo talent na zdi doleva, poblíž povrchu vody.
 • – v , (Požadavky: porážka Prime Tubal)
 • . Zasáhněte lucerny, abyste dosáhli vrcholu věže a přeskočili na dřevěnou zeď se v ní zaseknuté šípy. Dvojitý skok a pomlčku doleva a měli byste se dostat na platformu s táborákem poblíž. . Položte ještě jednu úroveň a běžte doprava, abyste našli tajné dveře. Spadnout na dno Nová oblast a použít záhadný klíč k vstupu do této místnosti s konečnou jizvou

To jsou umístění všech věků Rogue Legacy 2. . Tak proč se nedívat na nejlepší hry Roguelike, abyste našli další skvělou hru, kterou si můžete užít?

.

Rogue Legacy 2: Všechna umístění a požadavky jizvy

Strávili jsme příliš mnoho času v Rogue Legacy 2 a jsem připraven k pohybu. . ? Spolu s tajemným klíčem a skutečným koncem může být nalezení všech skrytých míst jizvy […]

. . ? . . . Udělal jsem to všechno sám, protože žádný rozumný člověk by to neměl udělat bez pomoci.

Oprava Erebuse
. . .

Jednoduchý začátek
. !

. . . .

. ! .

Pizza Mundi je divná místnost, plná zlomových látek, které nikdy nic nepadnou. . . Jizva se zde objeví poté, co porazíte prázdný zvířata Axis Mundi Boss.

Blades Rose

Pamatujte, kde máte dvojitý skok na náhorní plošině Kerguelen? Vraťte se sem poté, co porazíte ústí naamah a hledejte trhlinu ve zdi za sochou.

Tenhle se skrývá v této obrovské knižní místnosti ve stygické studii. . . Tato místnost bude obsahovat jizvu poté, co porazíte šéfa oblasti, ústí Enoch.

Automaty

! Jedna z poznámek vám řekne, kde jsou příslušenství uloženy. Musíte stát na tomto přesném místě, interagovat (znovu bez pohotovosti), když stojíte na tom hlaveň, a samozřejmě porazit tubusového šéfa Tubal.

Tuto jizvu nebudete moci najít až do běhu NG+, poté, co porazíte hlavní verzi ústí řeky Lamech. . Naskočte tam, jakmile budete mít několik dalších dvojitých skoků a získejte jizvu.

Zachránce života

Porážka Prime Estewary Naamah způsobí, že se tato jizva objeví v Axis Mundi. Je to na střeše této poslední budovy s dveřmi šéfa. Konkrétně obrazovka dříve, ale je to stejná budova. Naskočte nahoře venku doleva a bude to viset bez dalších překážek.

Pro tento se budete muset vrátit do „Cloud Room“ ve Stygian Study, poté, co porazíte hlavní verzi ústí Enoch. Přejděte na observatoř, kde jsme našli jedovaté vhled. Jak můžete vidět na snímku obrazovky, ujistěte se, že máte platformy povoleny ve věži místo cloudového mostu. Projděte se kolem dalekohledu a obejměte zeď doleva, když padáte. . Jděte doleva a najděte skryté dveře pro jizvu.

Nightmare předtucha

Vydejte se do „Lantern Room“ v Citadele poté, co jste porazili prima verzi ústí irad a rozbijte popraskanou zeď, kterou můžete vidět na snímku. Jizva bude v této skryté oblasti, pokud jste splnili tento požadavek.

Atlantis Spire

Tento má podivný požadavek, takže se ujistěte, že věnujete pozornost! Nejprve musíte porazit hlavní podobu ústí Tubal, samozřejmě. Ale to nestačí. Musíte se vrátit do Pishon Dry Lake v jiném běhu. Pokud tak učiníte, uvidíte hladinu vody v této dno jedinečné komoře (hladina s teleportem a vidličkou) výrazně klesla a odhalila prasklou zeď.

Armada

Ještě jednou zamíříte k místu, kde jste dostali dědictví dvojitého skoku na Kerguelen Plateau. Na malé platformě ve vodě se objeví nová jizva poté, co je poražen hlavní tubul.

Divergentní rozměry

To vám může přijít jako šok po přečtení zbytku této příručky, čtenáři. Aby se tato konečná jizva objevila, budete muset mít v zadním okně Prime Cain. Pro maximální mučení hráče musíte být v místnosti odemčené záhadným klíčem, abyste našli tuto jizvu.

Související: Rogue Legacy 2: Jak dosáhnout skutečného konce

Je to tady. Stejně jako skutečný konec, budete muset být na minimu ng+7, abyste mohli najít všechny tyto věci. Ti hlavní šéfové vás budou pronásledovat po zbytek vašeho života. Bavte se!

o autorovi

Lucas White

Lucas hraje spoustu videoher. Někdy si jeden užívá. Mezi jeho oblíbené patří Dragon Quest, Saga a Mystery Dungeon. Najdete ho na Twitteru @hokutonolucas. Chcete poslat e -mail? Zastřelte to na [chráněné e -mailem].

Kompletní a podrobný průvodce, jak najít všechny jizvy ve hře.
Nyní také ukazuje, jak najít 3 nové výzvy zvané sny (přidáno do V1.2).
.

5

2

7

2

1

1

1

1

Этот предмет добавлен в.

Rhadamante
Не с сети

12 888 уникальных посетителей
356

Оглавление руководства

.2)

Dream 2 (přidán do V1.2)

Dream 3 (přidán do V1.

Pokud jste nováčkem Rogue Legacy 2, rychlý úvod o tom, jaké jsou jizvy.

Jakmile porazíte svého prvního šéfa (nezáleží na tom, který z nich) se dům objeví na docích: . V tom najdete NPC nalevo zvané Geras. Mluvit s ním vám umožní vstoupit do jizvy.

Jizvy jsou (tvrdé) výzvy, které otestují vaše bojové a platformové dovednosti. Na základě vašeho výkonu vás odmění trofeje a duše.

Nejprve je většina jizev uzamčena a nelze je najít.
Jakmile však splníte jejich konkrétní stav, objeví se někde na hradu jako červená paměť. Čtení této paměti (interakcí s ní) zpřístupní výzvu v Driftově domě. .

Červená paměť jizvy.

Existují 16 jizvy . Volal Oprava Erebuse, Poskytne vám tradiční vysvětlení toho, co jsou jizvy, a bude sledovat trofeje získané v dalších 15 dalších.

Tato příručka se zaměřuje na , a neposkytuje žádnou pomoc, aby vyčistila skutečné výzvy.
Pokusím se to udržet co nejvíce bez spoileru a začnu s vágními radami, než dám přímé, podrobné odpovědi, aby ji hráči všeho druhu mohli použít.

Přímé odpovědi vždy přicházejí s videem, které ukazuje, jak dosáhnout červených vzpomínek jizev. Pokud vám záleží na radách a/nebo nechcete číst, zde je seznam skladeb úplných 15 videí:
https: // youtube.?List = pll_kiyartwbzd8dgemsMuxknnvch2xr1m

Toto je seznam jizev a snů, jak se poprvé objeví. Přeskočte na každou jizvu nebo sen dále v průvodci, abyste měli více informací.
Abych se vyhnul spoilerům, opouštím jména a místo toho budu používat čísla.

Dozvědět se o s.

(V Erebusu sedí postava s kapucí v jeskyni, .

Ve tmě se z jeho hrudi pomalu vznáší červená jizva, než se usadí po boku.)

(V Erebusu je krb úzce uhnízděný na zdi.

Zelená postava s kapucí se blíží blízké zdi, než zběsile napodobuje akci Házení ohnivé koule.)