RPG hry �� Hrajte nyní zdarma na CrazyGames!, Jaké RPG hry právě teď – metacritic

Jaké hry RPG právě teď hrají

V návaznosti na svou velmi úspěšnou sérii alfa playthestů otevřely Phantom Galaxies svou první beta fázi před více než měsícem velmi malé sadě svých hráčů. Nyní, po několika týdnech testování, jsou připraveni rozšířit tuto fázi tak, aby zahrnovala větší hráčskou základnu, i když stále potřebujete […]

RPG hry

Procházejte naši bezplatnou sbírku her RPG a ponořte se do fantasy světa, aniž byste opustili pohodlí vašeho webového prohlížeče. Není nutné stahovat.

Válečné země

Monster Sanctuary

Inkrementální epický hrdina

Inkrementální epický hrdina

Duck Life: Adventure (Demo)

ClickPocalypse 2

Temná místnost

AFK Heroes

Monster jasnější

Duck Life: Battle (Demo)
Crypt Shyfter: Moonbright

Crypt Shyfter: Moonbright

Hrdinové války

Pokerový úkol

Cesta Atlonu

Crypt Shyfter: Limerick

Crypt Shyfter: Limerick

Goodgame Empire

Poslední válečník – Dark Knight
Spellsword: Poslední křížová výprava

Spellsword: Poslední křížová výprava

Crypt Shyfter: Frostfall

Crypt Shyfter: Frostfall

Středověké dungeony

Stickman RPG peníze nečinný klikat

Stickman RPG peníze nečinný klikat

Ryba ryby ryby

Samurai Legacy

Raid: Shadow Legends

Prach – Post Apokalyptický RPG

Prach - Post Apokalyptický RPG

Nekontrolované: Část 1

Stick RPG kompletní

Rawr

Hranice

Feudalismus

Růst RPG

Murloc RPG

Delsaran World RPG

Super PSTW Adventure RPG

Super PSTW Adventure RPG

Final Fantasy 14

Odvrhnout

Ginormo meč

Strašidelné ruiny

Sinjid: SOTW

Arkandiánské křížové výpravy

Sonny 2

LOA PACT

Epická bitevní fantazie

Mardek Kapitola 1: padlá hvězda

Mardek Kapitola 1: padlá hvězda

Arkandiánský průzkumník

Epic Battle Fantasy 3

Epic Battle Fantasy 3

Synopsis Quest

Volání draků

Fairune

Entropia Universe

Superstick RPG 3

Sonny

Věčná zuřivost

Crystal Saga Idle

Nikke

Dračí sláva

Dark Genesis

Populární značky

Historie her RPG

Původní hra na hraní rolí se jmenovala hra na hraní rolí. Tyto hry se provádějí prostřednictvím diskuse, ne fyzicky provádějící akce postav žijí jako v živých akčních hrách na hraní rolí (LARP). Hra mistr rozhoduje o pravidlech a zajistí, aby všichni hráči hráli podle pravidel. V roce 1974 byla prostřednictvím elektronických médií vydána verze Dungeons & Dragons. Tyto počítačové RPG byly ovlivněny elektronickými hrami a lze je rozdělit do herních a multiplayerových her.

Nové hry RPG

RPG hry prošly dlouhou cestu od stolních her, i když jsou stále velmi živé a populární také. Stejně jako samostatné RPG, jako je WOW a Final Fantasy XIV, je na webu spousta, aniž byste museli stahovat jakékoli soubory. Koneckonců, jedna z nejpopulárnějších her RPG, Runescape, byla původně hra pro prohlížeče zdarma.

Nejlepší hry RPG zdarma

Jak můžete vidět na stránce, existuje spousta výběru, takže jsme si vybrali 5 her zdarma RPG, které byste si určitě měli zkontrolovat!

 • Eliatopia – Online RPG nastaven ve mimozemské fantasy světě.
 • Goodgame Empire – klasická strategická hra MMO ve středověku.
 • War Lands – Roguelike ARPG ve stylu, kde bojujete a upgradujete svou postavu.
 • Shakes and Fidget – legendární RPG založená na prohlížeči se satirickým zvratem.
 • Duck Life: Battle – Je to přírůstek do série Duck Life Open -World!

Více online her RPG

Na této stránce je mnohem více skvělých titulů. Například svět Dynamons zůstává jednou z nejpopulárnějších her RPG v této sekci. Projděte si zbytek naší rozsáhlé sbírky, abyste objevili vynikající skryté tituly a označte Crazygames na Tiktoku, pokud vytvoříte nějaké videozáznamy!

FAQ

Jaké jsou nejoblíbenější hry RPG?

 1. Více rudy
 2. Vaše kronika
 3. Válečné země
 4. Monster Sanctuary
 5. Inkrementální epický hrdina
 6. Mléčná dráha nečinná
 7. Nečinné supervelmoci
 8. Forge & Fortune
 9. Wacky Dungeon
 10. Duck Life: Adventure (Demo)

Jaké jsou nejlepší hry RPG na mobilní telefony a tablety?

 1. Mléčná dráha nečinná
 2. Wacky Dungeon
 3. Ginormo meč
 4. Strašidelné ruiny
 5. Růst RPG

Co jsou RPG hry?

RPG znamená hru na hraní rolí. Tyto hry se obvykle zaměřují na jednu postavu nebo na malou skupinu postav. Na rozdíl od jiných her, kde je role pro hraní hraní, se postavy RPG procházejí příběhem. Ve většině případů získáte zkušenosti při boji, což vám umožní upgradovat své postavy a zlepšit jejich sílu.

Hrajte nejlepší online hry RPG zdarma na CrazyGames, není nutné stahovat ani instalace. �� Hrajte více rudy a mnoho dalších právě teď!

Jaké hry RPG právě teď hrají

Najděte svou další hru pro jakoukoli platformu. Filtrujte podle platformy, žánru nebo roku vydání.

1. Space Miner: Space Ore Bust

Vítejte na těžební stanici Gritstone! Myslel jsi, že právě přicházíš, aby vyhodil do vzduchu nějaký kosmický skálu a moje ruda pro svého strýce Jebe. Myslel jsi špatně. Jste připraveni na nějaké vysoce oktanové dobrodružství mimo toto místo? Neuvěřitelný arkádový zážitek foukání asteroidů nikdy nevypadal tak dobře! Nádherná 3D grafika, oslňující efekty částic, realistická fyzika, plně přizpůsobitelné ovládací prvky a více než 30 současných kanálů zvukových efektů kvality filmů a hudby stanoví nový standard pro kvalitu v obchodě s aplikacemi. Hodiny hraní prozkoumávají masivní, nelineární herní svět 48 sektorů, z nichž každá je naplněna skrytými nebezpečími a cennými poklady! Získejte těžební licence a aktivujte navigační bóje, abyste odemkli nové odvětví a objevili vzrušující mise. Odhalte nebezpečné motivace Mega Space Corporation a ukončete jejich zlé plány! Přejděte z hadrů na bohatství, vezměte si lodí šroubů a proměňte ji v elegantní bitevní křižník. Využijte to nejnovějšími technologiemi, od zbraňových systémů Starcore po reaktor Infinity Loop Reactor, a podívejte se na změnu vaší lodi s každou modifikací. Tisíce možných kombinací vám umožní postavit loď, která se hodí k jakémukoli stylu hry! Skvělý příběh se odvíjí, užijte si veselý příběh a prvotřídní psaní, když odhalíte příběh galaktických rozměrů, představující více než sto skriptovaných scén a nádherných portrétů postav! Ultimate Replay Hodnota v nové hře+ režim jen proto, že jste hru dokončili jednou, nemyslete si, že jste zažili všechno, co Miner Space může nabídnout! Spusťte novou hru se všemi mimozemskými technologiemi, které jste našli, a zkuste dobýt nejvyšší Challenges Space Miner Challenge: Hardcore Mode! Plus+ Integration Conquer 50 Plus+ Awards a odešlete své skóre na celosvětové žebříčku ve vaší snaze stát se konečným vesmírným horníkem!

2. Attack the Light – Steven Universe Light RPG

Spojte se jako Garnet, Pearl, Ametyst a Steven, aby zastavili silnou zbraň drahokamů při útoku na světlo!

3. -Kingdomconquest-

Zažijte jedinečnou kombinaci 3D multiplayerů procházení dungeonu a strategie masivně multiplayeru v reálném čase! Získejte regeneraci trůnu El Dor tím, že vytvoříte aliance s ostatními hráči, aby získali kontrolu nad 7 věžemi v Magně, zemi monster. Tento epický úkol zpochybňuje vaše loajality a statečnost ve světě naplněném nebezpečnými příšerami a mazanými odpůrci. Může existovat pouze jedna spojenectví, která vládne zbytek. Bude to tvoje? Postavte své království spravovat zdroje moudře a rozšířit své království, protože vaše alianční bitvy pro moc z Aliance se spojí s ostatními hráči z celého světa, aby porazili monstra v dungeonu a dominovaly sousedních zemí Akce a používat kouzla a ocel k porážce zlých monster. Uspět a budete odměněni vzácnými předměty a monstra obchodují s ostatními hráči, kteří získají nové předměty a karty monster obchodováním s ostatními hráči prostřednictvím aukce ve hře

4. Sword & Poker

#1 placená aplikace. v Japonsku! (11. ledna 2010) “meč & Poker” je hra RPG založená na klasické pokerové hře. Na rozdíl od nedávných her RPG, které jsou obvykle komplikované, jsme vytvořili RPG hru, která se snadno používá, aby si každý mohl užívat. Pravidla hry jsou jednoduchá! “Kombinujte karty vodorovně, svisle nebo diagonálně a vytvořte pokerovou ruku” Společně s jeho jednoduchostí jsme také kombinovali zábavné prvky hry RPG a drsnost karetních her, abychom vytvořili jedinečný smysl pro zábavu. ? ? Příběh ? Toto je příběh magického světa založený na kartách. Náš příběh začíná vzhledem monstrózního tvora zvaného “Lord of Chaos” v malé a mírové vesnici. The “Lord of Chaos” zachytil magické “Kámen stvoření” Z. Mnozí se pokusili porazit “Lord of Chaos”, Všichni však byli zajati jeho pěti věrnými strážci, kteří vládli oblasti, a nevrátili se. Nyní další válečník, připraven napadnout “Lord of Chaos” a vrátit “Kámen stvoření” Zpátky z Mighty Dungeon. A tak jeho hledání začíná… + Herní funkce ?RPG hra založená na pokeru, kterou si každý může užít. ?Hrajte proti jinému hráči pomocí pouze jednoho zařízení iPhone/ iPod Touch. ?Naučte se, jak na to’s hry pomocí funkce tutoriálu. ?Pozastavte se kdykoli a znovu přehrajte od místa, kde jste se zastavili pomocí funkce životopisu. Tipy: Pokud posloucháte svou oblíbenou hudbu přehrávání této hry, nastavte hlasitost BGM na minimum v „Nastavení“.

5. Stínová éra tcg

Nejočekávanější hra z roku 2011 je konečně zde! Shadow Era je styl „magického“ v plném rozsahu, který hraje sběratelskou obchodní karetní hru s nádherným uměním karet a hlubokou strategií, přičemž se stále snadno učí a má rychlé bitvy na cestách. Začněte svou kampaň výběrem svého lidského hrdiny a získejte bezplatný startérský balíček. Bitva s oponenty AI nebo jinými hráči, aby vydělali více karet, vyzkoušeli nové třídy a dokonce hráli jako jeden z hrdinů Evil Shadow. Váš pokrok a karty budou uloženy na serveru a mohou být přístupné z jakéhokoli zařízení nebo přehrávání na webu přímo v prohlížeči! Funkce – úžasné umění karty pro soupeření i nejlepších herních karetních her – v současné době více než 100 karet a další se neustále přidávají – křížové platformy pro více hráčů – herní středisko pro žebříčky – plná podpora pro displeje sítnice a iPad – fantastická 3D grafika a speciální efekty – Úžasný vlastní soundtrack prosím http: // www.Shanowera.com pro pravidla hry, úplný seznam karet, návody, aktivní fóra nebo pro hraní online ve svém prohlížeči. Podporovaná zařízení: iPhone 3GS, iPhone 4, iPod Touch 3G, iPod Touch 4G a iPad Aktualizace brzy přijde, která rozšíří podporu pro iPhone 3G a iPod Touch 2G, díky za vaši trpělivost! (Bohužel jsme zachytili chybu příliš pozdě, která může způsobit, že jí dojde paměť a na těchto starších zařízeních dojde))

6. Stardew Valley

26. února 2016 • Hodnocení E10+

Stardew Valley je farmářská hra ve stylu RPG. Je jen na vás, abyste si vybrali svou cestu. Budete věnovat svůj čas zvyšování plodin a péči o zvířata? Budete trávit čas v místní vesnici, spřátelit se s místními měšťany? Dostanete kop ze zabití strašných příšer v tajemných horských jeskyni? Nebo se pokusíte dosáhnout všeho a nárokovat si vyhledávaný titul Stardew Hero?

7. Phantasy hvězda online

29. ledna 2001 • Hodnoceno t

Pioneer 2 konečně dokončil dlouhou cestu do nového domovského světa. Ale když loď vstoupila na oběžné dráze, obrovská exploze otřásla celou planetou a veškerý kontakt s tisíci lidí již byl ztracen. Nyní v první celosvětové online konzoli RPG se musí hráči z celého světa sjednotit, aby zjistili, co se stalo. Phantasy Star Online pokračuje v tradici jedné z nejpopulárnějších sérií všech dob a stává se revolučním a skutečně globálním herním zážitkem v online, perzistentním světě.

8. meč & Poker 2 (WW)

Pokračování „Sword & Poker “s přidanými novými prvky je konečně k dispozici! “Meč & Poker 2” je nový typ hry, která je založena na slavné hře, pokeru, s některými prvky přidaných RPG. Snadná kontrola her a tutoriál vám umožní snadno se naučit herní systém, i když jste začátečník! Pro ty, kteří hráli předchozí hru, byly přidány nové složité dungeony, takže si můžete užít novou výzvu. Sbírejte nové magie a zbraně, využijte své znalosti, kreativitu a trochu štěstí, abyste získali bitvy proti monsters! ? ? Příběh ? Toto je příběh magického světa založený na kartách. Po úspěšném opětovném zachycení kamene stvoření ze zlých rukou se statečný válečník vrátil do svého rodného města a pokojně žil od shonu. Zatímco jeho vzpomínky z četných bitev vybledly, válečník vycítil nesmírně temný stín pokrývající celý kontinent. Když si válečník uvědomil svůj osud, zjistí, že jeho staré brnění plné jizev, drží jeho zbraň pevně a tiše zavře oči. ….Další příběh statečného válečníka se chystá začít. + Funkce hry – Zažijte nový herní styl ve formě fúze mezi pokerem a RPG. – S pomocí funkce tutoriálu zjistíte, že hra je snadná přehrát, i když nejste velkým fanouškem her RPG nebo Don’T vědět, jak hrát poker. – Pozastavte se kdykoli a znovu přehrajte od místa, kde jste naposledy přestali používat funkci životopisu. – Sloty uložení umožňují ušetřit až 3 data na jednom iPhone. – Hrajte proti jinému hráči pomocí pouze jednoho zařízení iPhone/ iPod Touch. – Poslouchejte svou oblíbenou hudbu při hraní hry. (Když spustíte aplikaci při přehrávání hudby, BGM hry se automaticky vypne.)

9. Čarodějnictví! 2

Epické dobrodružství ve městě zlodějů, pasti a magie.

10. Aralon: Sword and Shadow HD

** Děkuji, každý, kdo si hru koupil a získal zpětnou vazbu!** Poznámka: Tato hra nebude v tuto chvíli podporovat zařízení 1. a 2. generace. Podporuje iPhone 3GS a nahoru! IPhone 4 Sítnice a rozlišení iPadu plně podporované. Co říkají recenzenti: Aralon je prostě nejlepší RPG v App Store. -NODPAD “Aralon má více hraní než jakákoli jiná hra iPhone, iPod Touch a iPad.”-Pocketgamer” “Díval jsem se na své zařízení iOS jako malé okno do nových světů a zábavných zážitků a s Aralonem mám pocit, že vlastně mám plně realizovaný život a dýchající vesmír pohodlně v kapse. Myslím, že každý hráč iOS musí tento titul vyzvednout, jen aby zažil, co je možné na této neustále rozšiřující se mobilní platformě.” – Toucharcade” Volání Aralon: Sword and Shadow, velká hra ne’docela to děláš spravedlnost. To’je velký v tom smyslu, že do něj můžete namontovat další iPhone RPG. To’je velký v tom smyslu, že absorbuje váš volný čas tak, jak může hlavní název konzoly. Jinými slovy, dorazila vaše hra pro iPhone z Desert Island iPhone. A pro případ, že by vás zajímalo, Aralon je skvělý.”-SlidetoPlay ———————- to, co se děje, nelze vrátit zpět, ale lze jej pomstít. Od tvůrců oceněného Ravensword: Fallen King, starší umělec Scrolls Mark Jones a vývojář Galoobeth Games, přichází Aralon: Sword and Shadow, epické 3D role hraní rolí pro iPhone 4, iPad, iPhone 3GS a a a ipod touch. IPhone 3D RPG inspirovaný tím klasickým žíláním, který se zaměřuje na přesvědčivý příběh, jedinečný hrdina a otevřený 3D svět připravený k průzkumu. Cesta přes Aralon Království a rozmotat jeho tajemství. Funkce: – Plná displej sítnice a podpora iPadu – více než 30 hodin hraní – nádherné a dynamické 3D prostředí – režimy hraní 3. a první osoby – celý den/noční cyklus a dynamické osvětlení – efektní soundtrack a realistické zvukové efekty – přizpůsobitelné znaky, včetně přizpůsobitelných znaků Účesy, brnění a různé tváře – 4 třídy znaků – jedinečné stromy dovedností pro každou třídu – 3 hratelné závody: lidé, elfové a trolly – primární úkol a více volitelných bočních questů – stovky položek k získání a ovládání – komplexní Systém zásob – Battle Různí nepřátelé, kteří používají různé bojové taktiky – frakční systém, sběr bylin, tvorba lektvarů a magických předmětů, dvojí ovládání, blokování, kapesní kapse a další – plavání, rybolov, táboráky – 8 různých typů hor, včetně koní, včetně koní, včetně koní, včetně koní , draci a další – plně animované 3D znaky – úspěchy -Domácí zvířata a stoupenci, kteří vám pomohou ve vašich úkolech – uložte systém s 6 různými úsporami slotů Aralon: Sword and Shadow je vyvinuty Galoobeth Games ve spolupráci s Crescent Moon Games

11. Omori

Prozkoumejte podivný svět plný barevných přátel a nepřátel. Až přijde čas, cesta, kterou jste vybrali, určí váš osud. a možná i osud ostatních.

12. Kynseed

Dostal jsi Kynseed, mystický žalud, který vyroste v rodokmen, kde se vaše volby projevují v jeho větvích. Zvyšte rodinu, hospodaří pozemek, provozujte obchody a prozkoumejte svět, kde každý stárne. Když zemřete, vstupte do bot svých dětí a pokračujte ve svém dědictví.

Hry hraní rolí

Hry přehrávání rolí nebo RPGS poskytují kontrolu hráče nad fiktivní postavou s jedinečnými atributy, sílami a zbraněmi. V RPGS hráči ovládají a pěstují své postavy. Dokončují úkoly, získávají zkušenosti a zvyšují sílu postavy. RPG na blockchainu silně se spojují s nehutnějšími tokeny (NFT), jako položky hráče, a dokonce i samotné postavy mohou být tokenizovány a vyrobeny do NFT pro obchodování s hráčem na hráče!

RPG přicházejí v různých stylech a tématech. A ačkoli větší hry MMO ve stylu s otevřeným světem se stále vyvíjejí ve světě Web3, již existuje řada hratelných RPG.

Příklady hraní her blockchain:

 • Ember Sword (MMORPG)
 • Velký čas (Akce, multiplayer, RPG)
 • Nadřízený (bojujte s mutovanými superhrdiny a vezměte si své síly)

Phantom Galaxies uvolňuje kohortu 4

Phantom Galaxies uvolňuje kohortu 4

Ani měsíc daleko od posledního vydání, Phantom Galaxies nám přináší další aktualizaci s několika novými funkcemi. Oficiálně známý jako beta – kohorta 4: Obránci hvězd, tento beta playtest zahrnuje vše z předchozích tří kohorty a také některé nové věci! Phantom Galaxies uvolňuje další aktualizaci na jejich beta playtest […]

Phantom Galaxies otevírá fázi 2 beta 2

Phantom Galaxies otevírá fázi 2 beta 2

V návaznosti na svou velmi úspěšnou sérii alfa playthestů otevřely Phantom Galaxies svou první beta fázi před více než měsícem velmi malé sadě svých hráčů. Nyní, po několika týdnech testování, jsou připraveni rozšířit tuto fázi tak, aby zahrnovala větší hráčskou základnu, i když stále potřebujete […]

Bridge Marks of Fate for Tollan Worlds Mint

Bridge Marks of Fate for Tollan Worlds Mint

Tollan Worlds se plíží blíže k jejich Genesis Avatar Mint, když otevírají most pro ty, kteří mají své známky osudu na polygonu. Otevřeli také kapitolu II svého pre-alfa a poskytli hráčům další náhled toho, co lze očekávat od tohoto shora dolů, 2d, Dungeon Crawling RPG! Aktualizace: Genesis Avatar Mint je […]

Hrajte, abyste vydělali s týdenními dungeony v majáku

Hrajte, abyste vydělali s týdenními dungeony v majáku

Ačkoli stále oficiálně ve stavu pre-alfa, Beacon již nabízí hru, kterou si vyděláte funkci prostřednictvím týdenních dungeonů. Hráči mohou navštívit až čtyři dungeony týdně na postavu a vydělávat si herní předměty a také novou měnu herního s názvem Lux Shards! Maják pokračuje ve vývoji své pre-alfa, akční RPG hry, nedávno […]

Hrajte, abyste vydělali za Tollan Worlds Avatar Mint

Hrajte, abyste vydělali za Tollan Worlds Avatar Mint

Tollan Worlds se připravuje na držení volné mincovny pro jejich Genesis Avatar NFTS. Ale kromě obvyklých metod získávání whitelistického místa přes tomboly a dárky musí hráči také dokončit úroveň hry, aby vytvořili své známky osudu, které později otevřely mincovnu pro avatary Genesis! Tollan Worlds je […]

Big Time odhaluje plány Airdrop

Big Time odhaluje plány Airdrop

Big Time zveřejnil podrobnosti o svém programu AirDrop, navržený tak, aby odměnili držitele NFT a aktivní hráče. Tento airdrop zahrnuje více než 100 000 užitečných NFT, distribuovaných po dobu osmi měsíců na základě sběratelských držitelů a herního času. Velký čas plánuje odměnit své hráče a držitele NFT od té doby, co odhalili své obecné ekonomické plány několik […]

Cech strážců zároveň esports hrdina prodej

Cech strážců zároveň esports hrdina prodej

Společnost Guild of Guardians nám ve spolupráci s osmi různými týmy ESPORTS přináší prodej limitované edice. Tento prodej zahrnuje osm legendárních hrdinů, z nichž každá byla vytvořena ve spolupráci s přidruženým týmem. Do světa Guild of Guidians přichází nový soubor hrdinů. Tato sada osmi legendárních hrdinů byla vytvořena ve spolupráci s […]

Whisper of Soul Video Review

Whisper of Soul Video Review

V této recenzi videa Whisper of Soul Of Soul Of Recenze pokryjeme uzavřenou alfa této tmavě tematické akce RPG, což je hra, díky níž se všichni fanoušci Dark Soul cítí jako doma. Nakonec také mluvíme také o budoucích žetonech Whisper of Soul, $ Wos a $ Soul, sbírku NFT […]

První pohled majáku

První pohled majáku

V tomto článku budeme pokrývat maják a poprvé se podívat na projekt. Maják je fantasy akce Roguelite RPG na Arbitrum Blockchain a celý den připojí všechny staré školy k jejich počítačům s jeho pixelovanou retro grafikou. Tým již spustil demo, které bylo […]

Elfin Kingdom Mobile Pre-Release Test je živý

Elfin Kingdom Mobile Pre-Release Test je živý

Po měsících čekání je konečně živý test Elfin Kingdom Mobile Prelease Test! Na oslavu, bude existovat řada dárků včetně odměny za chyby a pozvánky s až 5 000 USDT k distribuci účastníkům. Pókemon-like, Web3 hra, Elfin Kingdom, má konečně mobilní verzi. Uživatelé nyní mohou chytit elfins […]