Rybolov vyhrál T použití návnady | Terraria Community Fóra, Terraria Fishing: Jak lovit v Terraria | PCGamesn

Rybaření Terraria: Jak lovit v Terrarii

Hledáte, jak lovit v Terrarii? Než budete moci jít v Terrarii, budete potřebovat několik věcí, včetně návnady a vhodný rybářský prut. Budete také muset odemknout Anglera NPC ve kterémkoli městě jste se rozhodli založit svůj dům Terraria.

Rybolov nebude používat návnadu

Hraju normální Terraria ve vanilce a já jdu rybařit v džungli na úkol, jen jsem to zkusil trochu ve vodě, pak jsem si uvědomil, že to nepoužívá návnadu jakého.

Iris������

Bože pochodně

Existuje šance, že se vaše návnada nekonzumuje (ve skutečnosti se to nejčastěji nekonzumuje)

Jako

Reakce: Sigma90

Sigma90

Mozek Cthulhu

K dispozici je také příkaz k spotřebě návnady: nejprve sloty munice, poté levicová levá dole dole doleva doleva. Mohlo by to být použití návnady, kterou jste nečekali. (Ztratil jsem mnoho vzácných úchytů medúzy, protože byl použit jako návnada s prioritou nad červy. )

Captgate

Terarian

Sledoval jsem číslo vedle rybářského prutu a nešel to ani po chytání více ryb a bedny

někdo, kdo potřebuje pomoc

Živý strom

Sledoval jsem číslo vedle rybářského prutu a nešel to ani po chytání více ryb a bedny

Pak vaše štěstí to neznělo jako pronlem

Thedarkredfox

Oficiální terarián

Omlouvám se, pokud je to trochu necro, ale vlastně jsem přemýšlel o pořadí, ve kterém je návnada spotřebována ve verzi 1.4.0.5.2 Stavba 537.
Vždy mám naskládanou návnadu na PC, s nejslabšími návnadami nahoře a nejsilnějšími na dně (v jednom sloupci), takže ty slabé jsou nejprve konzumovány. Udělal jsem to samé, když jsem začal zálohovat na mobilu, ale zdá se, že je konzumuje zdola nahoru.
S ovládacími prvky jsem nic nezměnil, jen jsem je udržoval na skladě, takže jsem přemýšlel, jestli má někdo jiný podobný jev. Zdá se, že lektvary jsou z nějakého důvodu konzumovány v podobném obráceném pořadí.

(Na obrázku je nová objednávka, kterou jsem se pokusil přimět, aby ji správně konzumoval, stále nefunguje)

Také teď si uvědomuji, že toto vlákno je pro PC verzi, i když jsem prohledal mobilní fóra lol.

Rybaření Terraria: Jak lovit v Terrarii

Terraria rybaření na obloze

Hledáte, jak lovit v Terrarii? Než budete moci jít v Terrarii, budete potřebovat několik věcí, včetně návnady a vhodný rybářský prut. Budete také muset odemknout Anglera NPC ve kterémkoli městě jste se rozhodli založit svůj dům Terraria.

Angler NPC vám vytvoří různé rybářské úkoly každý den pro šanci vyhrát odměny. Není vždy záruka, že si vyděláte každou odměnu, ale s různými Terraria Wings, trofeje, mapy pokladů a lektvary Terraria, stále to stojí za to obtěžovat.

Pokud máte správné vybavení, můžete lovit ve vodě, medu nebo dokonce na lávu. Můžete způsobit základní rybářský pól pomocí osmi kusů dřeva. U lepších pólů však budete muset buď vytvořit, obchodovat, přijímat je jako odměny za úkol, nebo je najít v hrudi. Můžete použít svůj nový úlovek k dokončení rybářského quest, obchodu nebo řemeslných lektvarů nebo jídla. Zde je rychlý průvodce o všem, co potřebujete vědět o rybolovu v Terrarii.

Jak lovit v Terrarii

Jakmile budete mít rybářský pól, budete také potřebovat vodní útvar, který má nejméně 75 dlaždic hluboký, 1000 dlaždic pro oceán a jen 50 pro med. Postavte se na okraj zvolené kapaliny (nebude to fungovat, pokud jste ponořeni nebo stát v ní) a stiskněte použití/útok s rybářským prutem. Budete potřebovat návnadu ve svém inventáři, aby to fungovalo. Všechna návnada má přidruženou úroveň výkonu, která určuje pravděpodobnost, že bude spotřebována. Zde jsou různé návnady Terraria, jejich síla a biomy:

Návnada Biome Napájení
Monarch Butterfly Les 5%
Saranče Les 10%
Štír Poušť 10%
Sírová motýl Les 10%
Hlemýžď Podzemí 10%
Black Scorpion Poušť 15%
Zářící šnek Zářící houba 15%
Umouněný Povrchová džungle 15%
Zebra Swallowtail Butterfly Les 15%
Učeň Angler Quest Reward 15%
Slunéčko sedmitečné Větrný den 17%
Vodní strider Povrch + den 17%
Ulysses motýl Les 20%
Růžová medúza Oceán 20%
Zelená medúza Podzemí 20%
Modrá medúza Podzemí 20%
Firefly Les 20%
Červ Hřbitov 22%
Julia Butterfly Les 25%
Sluggy Povrchová džungle 25%
Červ Les/Underground 25%
Červený admirál Butterfly Les 30%
Návnada Journeyman Angler Quest Reward 30%
Enchanted Nightcrawler Vytvořené 35%
Fialový císař motýl Les 35%
Blesk Bug Hallow 35%
Buggy Povrchová džungle 40%
Stromový nymfační motýl Les 50%
Hlavní návnada Angler Quest Reward 50%
Zlatý červ Les 50%
Zlatý motýl Les 50%
Zlatý kobylka Povrch 50%
Zlatá vážka Povrch 50%
Zlatý beruška Větrný den 50%
Zlatá voda Povrch + den 50%
Truffle Worm (pouze Duke Fishron) Zářící houba 666%

Terraria Fishing Quests

Když rybáři nastaví denní rybářský úkol, specifikují výšku a biom, ve kterém budete muset ryby chytit. To je vždy tomu tak, takže by vás například mohli poslat do lesního biomu, abyste zachytili cloudfish ve výšce Sky.

Jak lovit v lávě

Ano, je to možné, vyžaduje se, že máte správné vybavení. Existuje vysoká odměna za úspěšné chytání ryb číhajících v lávě, včetně obsidiánského mečouna, které lze použít k vytvoření kopí. Zde je to, co budete muset lovit v lávě:

  • HOTLINE Rybářský háček – Lze získat od rybáře po dokončení 25 nebo více rybolovních úkolů
  • Hell Butterfly, magma šnek, Lavafly – Návnada zvyklá lovit v lávě, která může být chycena pouze v podsvětí, za použití sítě pro chybu nebo Golden Bug
  • Rybářský háček Lavaproof – Nachází se v obsidiánských bednách a bednách Hellstone. Při vybavení je hráč schopen chytit ryby v lávě pomocí jakékoli návnady a jakéhokoli rybářského pólu

Nyní víte, jak lovit v Terrarii, můžete si vzít šéfa vévody Fishron Terraria, kterého lze svolat pouze rybolovem. Nebo, pokud tento rybářský malarkey nezní tak relaxační, jak jste si poprvé mysleli, je to, jak se soustředit na zvyšování vašeho NPC štěstí v Terraria.

Gina Lees Gina miluje putování po pláních ve Valheimu, prozkoumává usazené systémy ve Starfieldu, přeje si nové postavy v Genshin Impact a Honkai Star Rail a Bash Zombies a další monstrózní zvířátka v hororových hrách. Spolu s jejím odhodláním s Sim Management Games pokrývá také Minecraft a Final Fantasy.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.