Samostatné způsoby RE4 přinášejí DLC zpět neslavnou laserovou místnost, Ada Wong S! Resident Evil 4 Samostatné způsoby, jak DLC Získá zářijové vydání | VG247

Ada Wong je zpět! Resident Evil 4 samostatné způsoby, jak DLC Získá září vydání

!

Resident Evil 4 Remake’s Ada Wong DLC ​​přináší zpět nechvalně známou místnost

Oddělené cesty přichází jako DLC a zabalí nějakou klasiku RE4 Scény vyříznuty z remake

Publikováno v úterý 9:15
Můžeme získat provizi z odkazů na této stránce.

Tyto roky Resident Evil 4 Remake je příjemná hororová hra na přežití pro fanoušky i nováčky a bude pravděpodobně připomenuta jako jeden z nejlepších položek v dlouhodobé franšíze. Ale pokud si vybíráme nits, nasál to, že Capcom vynechal chladnou sekci laserové místnosti původní hry. Je tedy hezké vidět, že se v nadcházejícím přichází DLC.

Hororová hra, o které jste nikdy neslyšeli, je vědecky nejděsivější vůbec
Týden ve hrách: Octopath Dreamland Deluxe
Top 10 nejvíce hraných her na Steam Deck: Edition červenec 2023

Vydáno v březnu, velký rozpočet Capcom Resident Evil 4 Remake je velmi dobrá videohra . Líbilo se mi to, jak Capcom změnil některé věci-například boj s Melee-, zatímco jsem zůstal věrný původní třídě třetí osoby z roku 2005. Nicméně, zatímco většina z Resident Evil 4 je znovu vytvořen v nádherném remake, některé okamžiky neudělaly řez. Některé z těchto opomenutí byly opravdu zklamáním, takže je skvělé vidět nedávno oznámené Oddělené cesty DLC přináší některé z nejpopulárnějších a nejoblíbenějších sekcí z OG RE4.

Originál Oddělené cesty byla menší bonusová kampaň v hlavní roli Ada Wongové, když běžela o událostech Resident Evil 4 na její vlastní misi. Tento režim byl zahrnut ve všech verzích hry vydané po počátečním vydání GameCube a byl odemčen dokončením hlavního příběhu.

Tentokrát jako DLC, nový Oddělené cesty Zdá se, že je to většinou stejné dobrodružství – jakmile opět hraje Ada Wongovou, jako dělá skvěle špionážní hovno – ale v této verzi je infikována parazitem Las Plagas, zajímavá změna z původní bonusové kampaně.

Ada Wongová záda! Resident Evil 4 samostatné způsoby, jak DLC Získá září vydání

Během prezentace tohoto večera od společnosti Sony, Capcom oznámil samostatné způsoby DLC pro Resident Evil 4 Remake, v hlavní roli Ada Wong.

Ada Wong cestuje do evropské vesnice ovládané náboženskou skupinou známou jako Los Iluminados.

Na příkazy od Alberta Weskera je Ada přidělena, aby získala nejtemnější tajemství kultu: záhadný materiál známý jako Amber. Její operace se propojuje s Leon S. Kennedyho hledání prezidentovy chybějící dcery a poskytuje alternativní pohled na hlavní příběh, odhaluje události, které se odehrávají v zákulisí.

Spolu s mechanikou střelby, boje a nožů Resident Evil 4, samostatné způsoby představují další funkci: Grapping Gun. S tím se Ada může houpat přes chasmy, dělat rychlé výstupy a ponořit se. Může také ovládat zařízení v boji za blízké čtvrtiny a spustit zastavení šíření z dálky.

Samostatné způsoby vám spustí 9 $.. Bezplatná aktualizace pro žoldáky bude žít ve stejný den a představí Ada Wong a Albert Wesker jako hratelné postavy.

Pravděpodobně jste si také všimli v přívěsu nad několika záběry režimu Resident Evil 4 VR.

VR režim vám poskytuje způsob, jak zažít hlavní kampaň Resident Evil 4 jako zdarma DLC pro PlayStation VR2. Tato zima ve hře VR hra obsahuje ovládací prvky, které zahrnují duální ovládání, realistické zpracování zbraní, vylepšenou akci nože a další.

Nejste přihlášeni!

Vytvořte své funkce komunitního reedpopu a odemkněte se a mnoho dalšího!