Satchel Crafting Guide – Zvýšení prostoru zásob.,

Red Dead Redemption 2 Satchel Guide – Jak upgradovat váš satchel, koňský satchel, satchel plný

Na začátku hry můžete nést pouze malý počet běžných typů položek. Částka, kterou můžete nosit, se liší v závislosti na typu položky – například: můžete nést pouze tři lahve bourbonu, pět z každého typu prodejního cenného a pět kusů nevařeného herního masa.

Satchel Crafting Guide – Zvýšení prostoru zásob

Pokud jste se drželi našeho průvodce tipy a triků pro Red Dead Redemption 2, znamená to, že jste absolutně rabovali všechno, s čím narazíte. To zase znamená, že jen zřídka chcete jakékoli zásoby nebo zdroje.

Satchel Crafting Guide - Zvýšení prostoru zásob

To taky znamená, že jste pravděpodobně stále nízko na inventarizaci. Nebojte se však, protože v táboře můžete vyrábět upgrady satchelů.

Když jste ve svém táboře, váš vlastní outlaw-gourmet-chef Pearson vám může pomoci vytvořit různé upgrady vaší postavy. V knize gangu si ho můžete koupit sadu 225 $ kožených nástrojů, které, i když drahé v rané hře, rozhodně stojí za to za to.

Existuje celkem sedm upgradů satchelů. Jeden pro každou kategorii položky a poté poslední epický satchel s názvem Legend of the East – docela honosný pro to, co je v podstatě taška, správně?

Nalezení všech ingrediencí pro tyto upgrady může trvat sladkou dobu. Každá upgrade vyžaduje 1x Perfect Deer Skrýt, což znamená sedm z toho a další složky pro jednotlivé upgrady. Všimněte si, že všechny ingredience musí být dokonalé kvality.

 • Cennosti Satchel – 1 Perfect Beaver Skin, 1 Perfektní králičí kůže
  • Požadavek: Darujte 50 $
  • Požadavek: Craft 3 recepty při skautském ohni
  • Požadavek: Ustanovení o upgradu Wagon 2x
  • Požadavek: Darujte 3 cennosti
  • Požadavek: Darujte 5 jatečně upravených těl
  • Požadavek: Upgrade medicíny vůz 2x
  • Požadavek: Vytvářejte všechny předchozí satchels

  Ačkoli by to mělo být zřejmé, vzít některou z těchto ingrediencí do obchodu s řeznickým obchodem nebo k prodeji je neumořující pro použití při upgradu. Pokud jste tyto položky získali, vydejte se zpět do tábora a použijte je pro řemeslné výrobu s Pearsonem.

  Satchel Crafting Guide - Zvýšení prostoru zásob

  Legenda East Satchel je docela těžké získat, ale jakmile ji máte, nebudete litovat. .

  Zveřejnil Aron Gerencser

  Aron je aktuální o všech každodenních událostech s ohledem na Red Dead Redemption 2, a proto zjistíte, že většinu zpráv zveřejňuje na RDR2.org. Aron je také masivním fanouškem dalších hitů Rockstar Games, Grand Theft Auto V. Aron najdete na Facebooku.

  Red Dead Redemption 2 Satchel Guide – Jak upgradovat váš satchel, koňský satchel, satchel plný

  Red Dead Redemption 2 je masivní hra s tolika místy k prozkoumání, takže dává smysl, že byste chtěli vydělat svou satchel s veškerým kořistí v dohledu.

  Chcete -li zobrazit tento obsah, povolte cílení cookies. Správa nastavení cookie

  Ale to není hra Fallout, takže není třeba se stát hromaděním. Tady je vše, o čem potřebujete vědět Jak upgradovat satchel, Jak přistupovat k koňskému satchelu, a , Takže můžete maximalizovat svůj inventář a přenést přesně to, co potřebujete.

  Průvodce aktualizací Satchel Red Dead Redemption 2 Satchel

  Jak otevřít satchel v Red Dead Redemption 2

  . Tak . Ujistěte se, že jste pryč od svého koně i jakýchkoli NPC, protože to může otevřít různé nabídky.

  . Většina z nich je samovysvětlující, ale pokud jste vařili specifická jídla pomocí masa, jsou všechny zabaleny na jedno místo v závislosti na tom, s jakým masami byly vařeny.

  Například, pokud jste uvařili tymiánové hovězí maso, které vám pomohou s regenerací jádra zdraví a hovězího masa s regenerační bylinkou jádro.

  Horse Satchel

  Vaše .

  To je místo, kde jsou uloženy velké předměty, které shromažďujete lov, včetně jatečně upravených těl. Pokud se tedy pokoušíte darovat jatečně upravené těla panu Pearsonovi v táboře, karta koně je, kde se podívat, když s ním mluvíte.

  Pokud se snažíte sbírat perfektní kopci pro tvorbu, máme úplný průvodce, jak je získat pokaždé.

  Na začátku hry můžete nést pouze malý počet běžných typů položek. Částka, kterou můžete nosit, se liší v závislosti na typu položky – například: můžete nést pouze tři lahve bourbonu, pět z každého typu prodejního cenného a pět kusů nevařeného herního masa.

  Protože tyto položky – zejména chlast – se ve hře hodně objevují, většinu času, kdy dostáváte zprávu, která říká, že vaše taška je plná, je to proto, že jste zasáhli svůj limit pro tento konkrétní typ položky.

  Abyste mohli nosit více každého druhu položky, musíte přimět pana Pearsona, aby pro vás vytvořil nový v táboře. Každá upgrade vyžaduje tři různé typy perfektního peltu, takže zde najdete některá legendární zvířata, která to jen najdete.

  Musíte také odemknout nástroje osoby od The Ledger, o kterém se v našem průvodci více týká, jak upgradovat váš tábor v Red Dead Redemption 2.

  .

  Seznam všech upgradovaných sáčků, které můžete řešit, je následující:

  • Tonics Satchel – Potřebné materiály: Perfektní jelen, perfektní buck, perfektní los
  • Ingredience Satchel – Extra požadavek: Darujte 5 jatečně upravených těl Pearsonovi – Potřebné materiály: Perfektní jelen, Perfektní jezevec, Perfektní veverka
  • Kit Satchel – Potřebné materiály: Perfektní jelen, perfektní los, perfektní panter
  • Ustanovení Satchel -Extra požadavek: Upgradujte si ustanovení Wagon dvakrát – Potřebné materiály: Perfect Deer, Perfect Bison, Perfektní mýval
  • Materiály Satchel – Extra požadavek: Craft 3 recepty na Scout Fire – Potřebné materiály: Perfektní jelen, perfektní kanec, perfektní leguana
  • – Potřebné materiály: Perfect Deer, Perfect Beaver, Perfektní králík
  • Legenda East Satchel – Extra požadavek: Craft Every Ather Satchel – Potřebné materiály: Perfektní jelen, perfektní puma, perfektní vlk

  Pokud jste nováčkem Red Dead Redemption 2, podívejte se na naše průvodce, jak upgradovat své chlapce a šípy, jak se vyrovnat a používat mrtvé oko a kde najít nejlepšího koně.

  Témata v tomto článku

  Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

  • Akční dobrodružství následovat
  • Sledujte obchod Epic Games
  • Esrb zralý 17+ následovat
  • Následující průvodci následují
  • PC Sledujte
  • PS4 následovat
  • Red Dead Redemption 2
  • Rockstar následovat
  • RPG následovat
  • RPG následovat
  • Pára následovat

  Sledujte všechna témata Zobrazit více dalších

  Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

  Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

  James trpí, takže nemusíte, vytvářet odborný průvodce pro nejtěžší hry a recenze pro největší vydání trháku.