Sbírka kůže Valorant Soulstrife Skin: Cena, datum vydání, varianty a další, balíček Valorant Soulstrife: cena, kůže, upgrady a další

Svazek Valorant Soulstrife: cena, kůže, upgrady a další

Sbírka kódovaného „Haunted“;
– Melee
– Přízrak

– Přízrak

– Spray & Card (žádný kamarád)

Valorant Soulstrife Sking Sběr: Cena, datum vydání, varianty a další

Valorant je připraven vydat zbrusu novou kolekci ve hře na oslavu Halloween. Vzhledem k tomu, že společnost Riot Games, která je známá pro své rozmanité publikum.

Přestože je Halloween datován 31. října 2022, Riot Games se rozhodl vydat svou sbírku pokožky s tématem Halloweenu 2. listopadu 2022 a zůstal v souladu s obvyklým záplatovým cyklem. Hráči mohou očekávat, že nová kolekce kůže bude vydána brzy po nadcházejícím záplatě 5.09 zasáhne servery hry.

Cítím se strašidelně? Soulstrife Skinline je zítra k dispozici ve vašem obchodě.

Detaily svazku

Podle Riot Games bude nadcházející kolekce společnosti Valorant Soulstrife Skin sestávat z pěti kůží zbraní. Oni jsou:

  • Přízrak
  • Přízrak
  • Duch
  • Melee (Scythe)

Podobně jako u jiných sbírek kůže ve hře se také očekává, že SoulStrife bude nést další kosmetiku, jako jsou kamarádi, spreje a další.

Zdroje na Twitteru odhalily, že svazek nemusí sestávat z karty hráče. V nadcházejících hodinách však bude odhaleno více informací o přílohách svazku.

Cena a úroveň

Přestože Riot Games ještě musí oficiálně oznámit cenu a úroveň nadcházející sbírky Soulstrife, zdroje na Twitteru odhadují, že svazek stojí 7100 VP (Valorant Points). Navíc se očekává, že každá kůže ze sbírky bude stát 1775 VP, s cenou melee (Scythe) za 3550 VP.

S ohledem na náklady na každou jednotlivou kůži se očekává, že kolekce Soulstrife bude patřit do prémiové edice skinů ve Valorant. Jak již bylo řečeno, zbraně z této sbírky jsou způsobilé pro noční trh, počínaje epizodou 6 akt 2.

Funkce

Riot Games ještě podrobně popisuje rysy kolekcí pleti Soulstrife. Podle floxay, valorantového datového řemene, však zbraně ze svazku budou zahrnovat pouze jednu upgradovatelnou úroveň, kterou si hráči mohou koupit s radianitskými body (RP). .

– Melee
– Přízrak
– Guardian
– Přízrak
– Duch
– Spray & Card (žádný kamarád)

1775 /3550 /7100 VP
(Zbraň / melee / svazek)

1 úroveň upgrade, žádné chromy/varianty

Svazek Valorant Soulstrife: cena, kůže, upgrady a další

Nový prémiový valorantový svazek je k dispozici do poloviny listopadu.

Balíček zahrnuje kůže pro Phantom, Guardian, Specter a Ghost.

Bundle je cena za 7 100 VP (82 USD), ale můžete také získat kůži jednotlivě.

Ion 2.0 Bundle již není v obchodě k dispozici a byl nahrazen balíček Soulstrife. Nový svazek obsahuje kosmetiku s tématem Halloween se spektrálními vzory. Skins můžete chytit jednotlivě nebo celý svazek se slevou. Nová melee Scythe je mluvení města a můžete hrát roli Grim Reaper s kosou v ruce. Tady je vše, co potřebujete vědět o novém svazku kůže.

Skin a upgrady balíčku Valorant Soulstrife

Bundle Soulstrife Bundle in Valorant má pokožku pro Phantom, což je jedna z nejpopulárnějších zbraní ve hře. Dalšími zbraněmi, které obdržely kůže v novém svazku, jsou The Guardian, Specter a Ghost.

Bundle bude k dispozici dva týdny, po kterém budete muset počkat na opakování v obchodě nebo počkat, až ho vzpoura přidají do bazénu Nočního trhu, který by mohl být několik měsíců nebo dokonce rok pryč.

  • Soulstrife Melee
  • Soulstrife Phantom
  • Soulstrife Guardian
  • Soulstrife Specter
  • Soulstrife Ghost

Bundle také přichází s kartami hráčů a spreje, ale ve svazku nejsou žádní kamarádi ze zbraně. Všechny kůže ve svazku mají speciální animace finišeru a upgradovatelné vizuální efekty. Pro svazek existuje pouze jeden upgrade a neexistují žádné chromy nebo varianty.

Valorant Soulstripe Bundle Cena

Skiny zbraní budou ceny za 1 775 valorantových bodů (VP) nebo kolem 23 USD USD a můžete si vyzvednout kůži Xenohunter Melee za 3 550 VP (35 USD). Pokud dostanete celý svazek, nastaví vás zpět o 7 100 VP (82 USD USD).

Jak dlouho bude k dispozici svazek Soulstrife?

Bundle je právě teď k dispozici ve Valorant a měl by být k dispozici do poloviny listopadu, po kterém bude nahrazen nový kožní svazek v obchodě. Máte dva týdny na chytání svazku nebo jakékoli jednotlivé kosmetiky.

Kosmetika ve Valorantu není nutná, abyste si hru užili, a měli byste utratit své těžce vydělané peníze zodpovědně, pouze pokud opravdu chcete kůži nebo chcete hru podpořit.