Schopnosti Valorant Skye: Vše, co potřebujete vědět o novém léčiteli | PCGamesn, jak hrát Skye in Valorant: schopnosti, konečné a tipy – dot eSports

Jak hrát Skye in Valorant: schopnosti, konečné a tipy

Vybavte hojivou cenu. Držte oheň na kanál, uzdravování spojenců v dosahu a dohledu. Lze znovu použít, dokud nebude její léčivý bazén vyčerpán. Skye se nemůže uzdravit.

Schopnosti Valorant Skye: Vše, co potřebujete vědět o novém léčiteli

Průvodce schopností valorantu

Skye je nový agent Valorant nastaven krátce po datu vydání Act 3. Aussie Eco Warrior se může pochlubit zajímavou kombinací schopností od průzkumu a podpory a nasměrovat dovednosti iniciátoru, které ji a její tým přimějí snadno se pohybovat skrz mapu.

Pro Sage Mains, kteří se bojovali od nedávných Nerfů, příchod Skye znamená, že máte konečně alternativní výběr, pokud chcete uzdravit zraněné spoluhráče, ale to nebude vaše primární role. Místo toho Skye vyniká při začátku útočících na manévry díky svým schopnostem Q a E, které obě nabízejí malé množství recon.

Skye má dokonce nějaký potenciál spojky díky svému Ultimate, který vysílá tajné drony, které loví nepřátele na mapě a oslepují – to může mít obrovský rozdíl v 1vx boji, což vám umožní dostat rostlinu dolů nebo jednoduše získat intel tam, kde Nepřátelé jsou umístěni. Připojte se k nám, když procházíme všemi schopnostmi Skye, co dělají a jak interagují s jinými varorantovými postavami a jejich schopnostmi.

E: Vedení světla

Cena: 100

Vybavte jestřáb. Oheň a pošlete to dopředu. Držte oheň, abyste vedli jestřába ve směru na váš kříž. Opětovné použití, zatímco jestřáb je v letu, aby jej transformoval na blesk.

Toto je schopnost podpisu Skye, takže vždy začnete s jedním poplatkem, ale můžete si koupit další dva.

To je ve skutečnosti záblesk, který se Skye může ohýbat kolem rohů, což vám dává mnohem větší kontrolu nad tím, kde vybuchne a jak dlouho to cestuje. Hawk také rozdá výkřik, pokud to úspěšně oslepuje. Hawk může být vystřelen ze vzduchu, takže tam, který také poskytne nějaké intel.

Q – TRAICLBLAZER

Cena: 200

Vybavte tasmánský tygří drobnost. Oheň a odeslání a převzít kontrolu nad dravcem. Zatímco pod kontrolou, oheň k skoku dopředu, explodni v otřeseném výbuchu a škodlivé přímo zasáhnout nepřátele.

Zatím nemáme přesná čísla poškození, ale vypadá to, že se nejedná o kulaté měření poškození. Stejně jako vedení světla může být také zastřeleno a zničeno, zatímco je aktivní. Rovněž stojí za zmínku, že při kontrole této schopnosti je duchovní zvíře krátkozraké, takže si nebudete moci přečíst žádné dlouhé linie dohledu, ale vyčištění rohů je dost snadné. To je druh schopnosti, kterou budete chtít použít k vyčištění blízkých rohů – jen nechte za ním být připraveni spoluhráč, aby vyzvedli zdarma zabití.

C – růst

Cena: 200

Vybavte hojivou cenu. Držte oheň na kanál, uzdravování spojenců v dosahu a dohledu. . Skye se nemůže uzdravit.

Nemáme údaje o době regenerace zdraví za sekundu nebo o poloměr léčebného bazénu, ale zdá se, že bazén je dostatečně velký, aby pokryl většinu místa, a regenerace zdraví je o něco pomalejší než Sageova léčivá koule. To je skvělé, pokud jste nashromážděni na webu a absorbovali velký tlak z nepřátelského týmu – jednoduše nechte Skye přivést všechny zpět ke zdraví po šokových šipkách, bootech a lakováním skořápky.

X – hledači

Equipe a Seeker Trinket. Oheň, abyste poslali tři hledače, aby vystopovali tři nejbližší nepřátele. .

Tato schopnost je opravdu skvělá pro zajištění rostliny, pokud nemáte výhodu čísel – je také skvělé se objevit před prasknutím na místo. Skutečnost, že se hledačští drony jednoduše dostanou do práce.

A to jsou všechny schopnosti Skye ve Valorantu. Zdá se, že její načítání je velmi dusivé, ale s výjimkou růstu lze všechny její schopnosti vypínat jejich natáčením, takže by neměla být příliš složitá na to. Jsme velmi zvědaví, kde přistane na našem seznamu valorantových úrovní a zda je životaschopnou náhradou Sage.

Jordan vpřed bývalý zástupce editora PCGamesn, Jordan od té doby odešel na pastviny nové. Když nehraje Rainbow Six Siege, zjistíte, že by se mu v her FPS týkal designu brokovnice nebo přehrával Fallout 4.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Jak hrát Skye in Valorant: schopnosti, konečné a tipy

Skye, australský iniciátor agent v Valoranta, je jedním z nejúčinnějších informačních sběračů a disruptorů hry. .

Její souprava z ní dělá hlavní kandidát na zahájení tlaku na místo špice na webu útoku a je mimořádně životaschopná při zpomalení druhého týmu, když obhajuje web před útočníky nebo obhajuje web po rourátu před opakováním.

Ať už jste nový Valoranta .

Vybavení a vystřelení Trailblazer vyvolá tasmánského tygra, který můžete ovládat a používat k běhu u nepřítele, zatímco Skye zůstává v bezpečí za roh. Když tygr skočí dopředu, vyšle otřerný výbuch, který dezorizuje cíl kdekoli mezi 2.5 až čtyři sekundy. .

Video prostřednictvím nepokojových her

Jak používat Trailblazer

Trailblazer se nejlépe používá pro spláchnutí nepřátel z rohů. . Hráči Skye by se měli ujistit, že jsou na bezpečném místě před obsazením; Zruší způsoby poškození při použití schopnosti.

Vodicí světlo (E)

Jakmile je vystřeleno, je Hawk proveden Skye a drží se oheň posílá jestřába k jakémukoli cíli, který máte v křížovém kříži. Opětovné použití drobnosti způsobuje, že se Hawk změní na bleskový třesk, který také poskytuje vhled na každého soupeře v dosahu toho. Flash Blinds soupeři na maximum dvou sekund a Skye dává zvukový narážku, pokud je nepřítel oslepen.

Video prostřednictvím nepokojových her

Jak používat vodící světlo

Vedení světla je možná nejúčinnějším nástrojem Skye. Má neuvěřitelný dosah, může slepé protivníky, informuje Skye o přítomnosti nepřátel a je jednou z nejtěžších schopností svého druhu, který má být předem zničen.

Růst (c)

Tím, že držíte tlačítko ohně s vybavenou cestou, Skye uzdraví všechny spojence v její linii v dohledu. Jakýkoli terén, který se dostane mezi Skye a spojenci, zablokuje uzdravení a spojenci musí být do 18 metrů. Ale může uzdravit až 100 bodů zdraví na spojence. Nemůže se uzdravit.

Jak používat růst

Růst může poskytnout spoustu použití jakémukoli týmu. Celý tým může hrát za výběry a mohou se uzdravit po počátečním poškození na začátku kola. Umožňuje také týmu agresivněji hrát na webu, protože mohou prosazovat poškození obranné užitečnosti a po jeho pobytu na webu stále uzdravují.

Hledači (x)

Když Skye vystřelí své hledače Trinket, se vynoří tři „hledač“ a začnou létat směrem k třem nejbližším hráčům z nepřátelského týmu. Spolu s tím, že dává obrovské množství Intelu, schopnost nepřítele téměř prohlédnout, pokud se k nim dostane, aniž by byl vystřelen ze vzduchu.

Video prostřednictvím nepokojových her

Jak používat hledače

Stejně jako další schopnosti Skye, její hledači Ultimate je nejúčinnější, když se používají na místě, scénáře po rostlinách a pokusy o opakování. I když je hledač zničen, měl by hráčům poskytnout dobrou představu o tom, kde jsou nepřátelé. V kombinaci s užitečností jiných agentů má silnější šanci na odpálení a téměř prosazování soupeře.

Spisovatel vedoucího štábu. Max promoval na University of North Carolina na Chapel Hill s titulem žurnalistiky a politologie v roce 2015. Dříve pracoval pro pozorovatele esports, který pokrýval průmysl streamování, než se připojil k Dot, kde nyní pomáhá s pokrytím Overwatch 2.