SecretLab uvádí na trh další herní židle League of Legends – Gametyrant, žebříček Secretlab S League of Legends -Themed Lida – Dot eSports

Hodnocení židlí League of Legends SecretLab

Mezinárodní specialista na herní sedadlo Secretlab je známý pro své pohodlné a ergonomické židle pro každodenní hráče. Se sbírkou různých vzorů a stylů se SecretLab stal základem pro League of Legends Fanoušci od svého partnerství s Riot Games začaly v roce 2018.

SecretLab uvádí na trh další herní židle League of Legends

Od té doby to už bylo něco přes měsíc Secretlab oznámil své nové Valoranta židle a už jsou zpět s novou židlí, tentokrát pro League of Legends společenství. Zatímco Riot Games i nadále nechají své hráče bojovat ve věcech Soul Fighter 2023, SecretLab je tu proto, aby své zkušenosti s novou expanzí poháněly League of Legends sbírka.

Secretlab League of Legends Jhin Edition Židle slaví jednu z nejvíce očekávaných událostí v létě, a zatímco hráči zkoumají novou kosmetiku ve hře, včetně nové bojovníka duše Jhin, brzy budou moci získat tuto spokojenost také ve skutečném světě. Předseda JHin Edition má jedinečnou kartáčovanou dýhu a jedinečný lesk, který vyvolává texturované záhyby Jhin’s Cloak, odráží každou minutu detailu ozdobeného zlatého démona. S jeho ikonickou maskou šití na opěradlo, je to kombinace individuálně prošívaných kožených panelů v různých odstínech slonoviny.

Secretlab’s League of Legends Herní židle Jhin Edition je nyní k dispozici na webových stránkách SecretLabu.

Hodnocení židlí League of Legends SecretLab

Která židle SecretLab X League vás nejvíce upoutala?

Mezinárodní specialista na herní sedadlo Secretlab je známý pro své pohodlné a ergonomické židle pro každodenní hráče. Se sbírkou různých vzorů a stylů se SecretLab stal základem pro League of Legends Fanoušci od svého partnerství s Riot Games začaly v roce 2018.

SecretLab má různé liga K dispozici jsou židle, které jsou jistě vylepšují jakékoli nastavení her. Se sedmi různými možnostmi šampiona, z nichž si můžete vybrat, může být výběr jedné židle k použití těžké. Zde jsou všechny židle SecretLab zařazeny od našich nejoblíbenějších k oblíbeným.

7) Pyke

První položkou na žebříčku SecretLabs je židle s tématem Pyke. Zatímco žádný vstup na tento seznam není špatný – ve skutečnosti je všechny skvělé – je třeba být poslední a proxy, je to Pyke. Barvy se nevyskytují příliš dobře ve srovnání s ostatními na tomto seznamu a přední část židle je ponechána požadovaná. Zadní část židle, i když je skvělý design, je těžké vidět kvůli barevnému schématu. Zadní část židle má představovat Pykeovu dýku, ale ve srovnání s ostatními židlemi to skončí krátkou.

Celkově je židle Pyke skvělou volbou, pokud jste fanouškem šampiona. Pokud však hledáte standout design pro vylepšení vašeho herního nastavení, může být lepší místo toho projít na této židli.

6) Ahri

Přichází v čísle šest, je Ahriho elegantní kaštanová židle. Ahri’s SecretLab židle je v pořádku pro fanoušky barev červené a bílé. Světle modré podtóny, které budou reprezentovat Ahriho koule, by na tento seznam narazily na tuto židli výše na tomto seznamu. Místo toho se předsedkyně soustředí kolem jejího schématu oděvů místo svých schopností, jako jsou ostatní židle na tomto seznamu.

Barevné schéma židle je minimální, což z něj činí krásně zbarvenou židli, která je jednoduchá a efektivní. Foxtails přidávají pěkný jemný dotek na židli s bílou a kaštanovou.

5) Viego

Zničený král se na tomto seznamu ocitne na pátém místě. Výběr mezi touto židlí a příštím vstupem bylo těžké rozhodnutí, ale nakonec Viego nedosáhl čtvrtého místa na místě. Předseda Edition SecretLab Viego je solidní vstup pro fanoušky impozantní postavy Runeterra. Nic o židli nevyniká mimo to, jak design na zadní straně pokračuje do boku židle, což je pěkný dotek. Pokud jste fanouškem jemnějšího designu, je tato židle pro vaše herní nastavení.

4) Slečno Fortune

Výběr mezi čtyřmi a pěti na tomto seznamu bylo těžké rozhodnutí, ale nakonec jsme přikývli slečnu Fortune nad Viego. Minimalistické barevné schéma červené, zády a bílé je jednoduché, přesto účinné.

To, co nám brání v jeho umístění výše na seznamu, je ohromující design na zadní straně. Ze sedmi židlí je jeho záda sotva rozpoznatelná pro témata slečny Fortune. Zatímco jiné postavy mají své podpisové schopnosti nebo skvělý umělecký design na zádech, slečna Fortune má jen kouř. Kdyby to mělo o něco přesvědčivější zadní stranu, bylo by to v prvních třech.

3) Jinx

Ačkoli přední design židle s tématem Jinx je naprosto velkolepý, zadní strana se cítí náhodně. Rocket je převážně bílý design odebírá primární barvy židle modré, růžové a černé. Tato další čtvrtá barva způsobuje, že se zadní strana cítí náhodně umístěna. Přesto by to nebylo na tomto seznamu třetí, kdyby byla židle špatná. Je to nejsilnější design na přední straně a jeho barvy by měly lákat kohokoli, kdo je fanouškem tématu Miami Vice.

Židle Jinx je nejunikátnější ze současných sedmi liga židle a je skvělou volbou pro každého, kdo je přitahován k designu židle.

2) Akali

Výběr mezi první a druhou bylo další těžké rozhodnutí. Nakonec židle Akali sotva chyběla na vyhledávaném ne. 1 místo.

Jediným problémem s židli je to, jak může být přední strana. Teprve když jsme se na přední stranu podívali na čtvrtý pohled, abychom si všimli, že strany jsou tmavě zelené a nejen všechny černé. Jemné náznaky zelené by byly v pořádku, kdyby stejný odstín zelené byl podobný drakovi na zadní straně. Zatímco drak je náš oblíbený design zadní strany všech židlí, jeho fronta je nejnáročnější. Samotná zadní strana však byla téměř dost na to, aby byla nejsilnějším záznamem na tomto seznamu.

1) Yasuo

Ne. 1 Na tomto seznamu může být překvapením, ale na prvním místě je židle Yasuo z Secretlabu.

Židle Yasuo má nejkompaktnější vzhled některého ze židlí. Modré konce přední části židle zdůrazňují celkový světle modrý a bílý vzhled. Kromě toho je klasické tornádo Yasuo na zadní straně sedadla tak esteticky příjemné a vhodné pro hlavní Yasuo, že je to židle, která je těžké předat.

Předseda Edice Secretlab Yasuo opravdu zapouzdřuje témata Yasuo o větru Samurai a je jedním z nejsilnějších vzorů série. Všechno o židli se spojí a vytvoří celkově úžasný vzhled.

Sage je nezávislým pracovníkem pro DOT esports a jeho životním mottem je „Livin jako Larry“. Víte, jako buff humr z SpongeBob? To je on.

Herní židle League of Legends

*Platí pouze pro první zákazníky. Podmínky uvedené v uvítacím e -mailu.
Viz naše oznámení o ochraně osobních údajů, jak zpracováváme vaše osobní údaje

Oficiální předsedová partner od roku 2019

Oficiální herní partner

Worlds, MSI, LCS, LEC, LCK, Ske, VCS

SecretLab je herní sedadlo volby pro nejvyšší úroveň konkurenční ligy legend. Od mistrovství světa League of Legends po polovinu sezóny Invitational a Top-Leer Leagues jako LCS, LCS a LCK, SecretLab sedadla podporují nejlepší hráče světa, když dělají historii.

SecretLab eSports Editions herní židle SecretLab eSports Editions herní židle

SecretLab Worlds 2022 Edition Herming Lida SecretLab Worlds 2021 Edition Hermingairs SecretLab Worlds 2020 Edition Hermies Lida SecretLab Worlds 2019 Edition Hermies Lida SecretLab MSI 2023 Edition Hermingairs SecretLab MSI 2022 Edition Herming Lida SecretLab MSI 2021 Edition Hermingairs SecretLab MSI 2019 Edition Hermingairs SecretLab LCS 2021 Edition herní židle SecretLab LCS 2020 Edition Hermingairs SecretLab LCK Edition Hermies SecretLab LEC 2021 Edition herní židle SecretLab LEC 2020 Edition Hermies Lida

Vyberte variantu