SecretLab X Monster Hunter | SecretLab EU, SecretLab vydává Titan Evo 2022 Monster Hunter Edition herní židle | PCGamesn

SecretLab vydává Titan Evo 2022 Monster Hunter Edition herní židle

Červená stupnice vyrobená z vlastní koženkyně limují křídla židle, zatímco jedovaté drápy Ratahlos, naštěstí bez uvedeného jedu, najdete podél jeho těla a základny.

Lovec příšer

Ovodej pro svůj lov pro krále nebe s Edicí Secretlab Titan Evo Monster Hunter Edition, padající z ohňů Smithy. Navrženo ve spolupráci s legendárním vývojářem hry Capcom – Nenechte si ujít poslední kus vaší sady Rathalos Armor.

Horské skály

Secretlab Titan Evo - Monster Hunter Edition herní židle

Secretlab

Titan Evo

Monster Hunter Edition

Čalouněné Secretlab Neo ™ Hybrid Leatherette
K dispozici ve velikostech Pravidelný a Xl

Vzor mobilního kmene Vzor mobilního kmene Vzorec kmenů Vzorec kmenů Barevná linka Barevná linka

Paměť pěna bederního polštáře

SecretLab vydává Titan Evo 2022 Monster Hunter Edition herní židle

Zadní strana Secretlab Titan Evo 2022 Monster Hunter Edition herní židle zastrčená pod dřevěným stolem

S vzestupem Monster Hunter, který má být propuštěn na PC v roce 2022, by to nemělo být příliš dlouho, než se můžeme vrátit na lov. Do té doby možná budete moci napojit svou potřebu zabít Mighty Beasties pro váš další módní vzhled a připravit se na vydání hry s novým tajemstvím Titan Evo 2022 Monster Hunter Edition herní židle.

Odobená ikonografií a měřítkem volajícím zpět do ikonického létajícího Wyverna, Rathalosu, krále nebe, je to první herní herní židle inspirovaná monstrum Hunter na světě. Dodává se také se všemi prémiovými funkcemi, které byste očekávali od sedadla SecretLab, včetně plné kovové 4D loketní opěrky a čtyřcestný systém L-adapt bederní podpůrné systémy, takže by to mělo mít záda (zamýšlená slovní hříčka), což by z něj mohlo udělat jeden jeden z nejlepších herních židlí kolem.

Pokud stále nejste přesvědčeni, že poskytuje dostatečnou podporu, můžete najít lebku Red Rathalos zdobenou na zadní straně židle, aby byla v nějakém pohodlí proti jakýmkoli příšerám, které vás chtějí chytit mimo dohled lov.

Červená stupnice vyrobená z vlastní koženkyně limují křídla židle, zatímco jedovaté drápy Ratahlos, naštěstí bez uvedeného jedu, najdete podél jeho těla a základny.

Pár SecretLab Titan Evo 2022 Monster Hunter Edition herní židle zády k zad a představí návrhy na obou stranách opěradla

Titan Evo 2022 také obsahuje sklopení 165 stupňů a má polštář hlavy magnetickou paměťovou pěnou pro ležení zpět po úspěšném lovu.

Secretlab Titan Evo 2022 Series Monster Hunter Edition

Secretlab Titan Evo 2022 Series Monster Hunter Edition Secretlab Titan Evo 2022 Series Monster Hunter Edition SecretLab 479 $ / 409 GBP View Network n Earns Commission z kvalifikovaných nákupů prostřednictvím SecretLab a dalších programů.

Dokud nepřijde Monster Hunter a vaše nová židle, proč ne podívejte se na náš Monster Hunter: World Review? Po jeho vydání jsme hru popsali jako „jeden z nejlepších akčních RPG, který kdy byl vytvořen a bohatý kooperační titul“ a dali jí devět z deseti.

Můžete zasáhnout tento odkaz a najít všechny podrobnosti o herní židle Monster Hunter Edition SecretLab Titan Evo 2022 Monster Hunter Edition a všech ostatních produktů SecretLab, včetně regionálních cen.

Samuel Willetts Samuel Willetts tráví svůj čas na prvním vývoji AMD, Intel a Nvidia. Pokud tak neučiníte, zjistíte, že se pohrává s jeho parní palubou. Dříve je napsán pro PC Gamer, T3 a Toptenreviews.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Secretlab Monster Hunter Edition židle najde společníka Palico v nové bederní polštář

Monster Hunter Rise je nyní k dispozici na PC prostřednictvím Steam a Secretlab má něco, co s tím jde. Po spuštění Herní židle Monster Hunter Edition V loňském roce značka přináší nový přírůstek do své řady speciálních edice bederní polštáře, které budou obsahovat populární maskot Airou jako hlavní hvězda.

Navrženo ve spolupráci s Capcom, Bederní polštář Palico Edition (79 $) Sportovní hustá, prémiová paměťová pěna, která se plíží do tvaru dolní části zad a měkké velur pro pohodlí. Měří 29 cm o 29 cm a je v současné době k dispozici pro předobjednávku, s doplněk naplánovanými na 30. března.

Podobně jako League of Legends Sbírka, která viděla tematické bederní polštáře doplňující herní židle Jinx Edition Titan Evo 2022, by tato nabídka přinesla dobře s židlí inspirovanou Rathalosem. Rozkošné rysy postavy jsou také bonusem, sloužící ke změkčení zuřivosti Rathalosu.

Druh kočky se objevil v každé hře v Lovec příšer série, a je tváří určitých spin-off titulů, včetně Monster Hunter Diary: Poka Poka Airou Village pro PSP. Monster Hunter Rise je šestý vstup do franšízy a byl poprvé spuštěn pro Nintendo Switch v dubnu loňského roku.

SI JIA je v srdci příležitostný geek – nebo stejně neformální jako někdo s Sephirothovým tématem na jejím seznamu skladeb může získat. Největší slabostí Si Jia je fanouškem filmů, her a japonské kultury. Nebo jakýkoli prodej páry, opravdu.