Sekiro Lady Butterfly Cheese Strat: Jaký je nejjednodušší způsob, jak porazit Lady Butterfly?, Průvodce sekiro lady Butterfly: Jak sýrem šéfa hořícího chrámu | PCGamesn

Průvodce sekiro lady butterfly: Jak sýr s hořícím chrámem šéf

Druhá fáze je velmi podobná jako první, ale má několik nových triků. Některé z jejích útoků způsobí, že na vás motýli zaútočí krátce po hlavním úderu, kterou se můžete vyhnout útěkem a skrýváním se za sloupem. Má také motýl útok, který přichází s vlivem meče, takže se ujistěte, že jste připraveni rozbít klíč odchýlení a pak se vynořit z cesty, když se na vás vrhá.

Lady Butterfly Cheese

K porážce Lady Butterfly by mohla být potřeba sýr sýrů Sekiro Lady, pokud ji hráči najdou potíže s tím, že ji pobíhají. Zde je snadný způsob, jak ji porazit.

Pomstít se jakýmkoli nezbytným způsobem. Staňte se „jedním ozbrojeným vlkem“ a vstaňte z každého podzimu. Nyní k dispozici obrázek.cvrlikání.com/gf79Huxp3J

– Sekiro ™: Shadows Die dvakrát (@sekirothegame) 22. března 2019

Sekiro Lady Butterfly Cheese Strat: Jaký je nejjednodušší způsob, jak porazit Lady Butterfly?

Ostatní hráči doporučují spamování kombinované lomítko na lady Butterfly, aby neměla příležitost zaútočit. Uvízne na kole mezi pokusem jít do vzduchu a blokovat útoky hráče. Být agresorem je klíčem k porážce v první fázi.

Když svolá své iluze, musí se hráči soustředit pouze na uhýbání útoků. Když Lady Butterfly předvolá iluze, hráči by se měli pokusit běžet po místnosti, dokud iluze vymře. Být zasažen jedním z nich v podstatě ukončí boj, takže hráči by se měli ujistit, že běhají po místnosti, takže rakety skončí na jedné straně, protože se kryjí jinde jinde.

Hráči by také měli být i nadále agresivní a neúnavně zaútočili na ni ve druhé fázi, s výjimkou případů, kdy vysílá iluze.

Okrytá fotografie s laskavým svolením ze softwaru

Průvodce sekiro lady butterfly: Jak sýr s hořícím chrámem šéf

Sekiro Boss Guide Lady Butterfly

Snaží se porazit šéfa Butterfly Sekiro Lady v Hirata Estate? Bylo by spravedlivé říci, že šéfové v Sekiro jsou neuvěřitelně tvrdí. Na rozdíl od temných duší se za velkým štítem skrývá, aby se prošel hrou, místo toho budete muset čelit svým nepřátelům hlavu. Lady Butterfly je k dispozici pár hodin ve hře a je neuvěřitelně obtížné porazit, pokud neznáte nejlepší strategie, což z ní dělá značnou překážku pro nové hráče.

V případě, že tam stále nejste, můžete se dostat do panství Hirata pomocí zvonu. Tato oblast má spoustu velmi užitečných předmětů, ale také některé tvrdé jako bitvy na nehty a vrcholem všech těchto je boj šéfů Sekiro Lady Butterfly Bos.

Lady Butterfly je do značné míry první hlavní šéf, kterého bojujete v závislosti na tom, jakou cestu se vydáte. Je hyper agresivní, má silné útoky na dálku a na blízko a— varování: spoiler – tajná druhá fáze k zavedení. Při boji s ní je třeba mít na paměti spoustu věcí, ale pokud jste do hry svěží. Je to frustrující a cítí se hodně jako vrazit hlavu do kunai, ale je to také skvělá příležitost naučit se správně hrát Sekiro, pokud můžete být trpěliví i statečný.

Zde je návod, jak porazit Lady Butterfly v Sekiro:

Příprava

Pokud chcete šanci na boj, pak stojí za to udělat nějaký přípravu, než půjdete do boje. Je moudré chytit co nejvíce semen tykev, alespoň jeden upgrade zdraví a možná váš první upgrade útoku. Poslední z nich není nezbytný, ale pokud zjistíte, že se snažíte upravit jakékoli skutečné poškození, stojí za to vystopovat.

Po okraji okraje-Gate Idol je mini-šéf, můžete bojovat za semeno tykev a modlitební korálek. Pokračujte kolem něj k dalšímu idolu a poté bojujte a zabijte zřetězeného ogre na další modlitební korálky. Za ním je body drapáku, jděte na to a okamžitě si vezměte doleva na další semeno tykev.

Na cestě k Butterfly můžete získat další dvě modlitební korálky zabitím Shinobi Hunterovy a opilcového šéfa těsně před ní. To vám bude činit další dva tykve a zvýšení vitality. Pokud s ní potom bojujete, vždy byste mohli jít a zabít Gyoubu na útok a koupit tukerové semeno z pamětního davu poblíž jeho arény. Ale to vše společně by mělo stačit k tomu, abyste se připravili na bitvu.

SEKIRO Lady Butterfly Room

Válka

To je samozřejmě tvrdý kousek. Vaším přirozeným instinktem s lady Butterfly bude mít vzdálenost mezi vámi a ní. Pokud si ještě nejste jisti parryingem, můžete ji sundat dolů po běhu po aréně a čekáním na útoky, můžete snadno potrestat, jako je její házení Kunai a pokles na patě. To však bude trvat hodně času, což vám nenechá moc prostor pro chybu.
Nejlepší způsob, jak upustit od Butterfly, je však dostat se do tváře a odklonit se více, než zaútočíte. Existují některé vzory útoku, které byste měli využít. Pokud se dostanete blízko a začnete se houpat, zablokuje tři vaše útoky, než bude protiútok. Když se počítá, zasáhne deflek, pak zaútočte třikrát. Pokud sledujete tento vzorec sám, srazíte její držení těla a otevřete ji pro Shinobi Deathblow.

Útoky, na které je třeba dávat pozor při provádění této strategie v první fázi, jsou označeny Red Kanji, která se objevuje nad hlavou, když je Lady Butterfly na zemi. Když k tomu dojde, zkuste si skočit na hlavu a poté, když provedou útok, stiskne tlačítko skoku – to sníží její držení těla a umožní vám pokračovat ve svém útoku. Druhý klíčový útok, na které je třeba dávat pozor, je, když skočí z drátu na dráty, když je nad vámi. Prostě běžte kolem v velkém kruhu a pak na ni běžet, když přistane.

Druhá fáze je velmi podobná jako první, ale má několik nových triků. Některé z jejích útoků způsobí, že na vás motýli zaútočí krátce po hlavním úderu, kterou se můžete vyhnout útěkem a skrýváním se za sloupem. Má také motýl útok, který přichází s vlivem meče, takže se ujistěte, že jste připraveni rozbít klíč odchýlení a pak se vynořit z cesty, když se na vás vrhá.

Druhým problémem, kterému je třeba se vyhnout, je to, že občas svolává hordy iluze. Nejlepší věc, kterou je třeba udělat, je běžet po místnosti v obří kruh, dokud nezmizí – ale znovu získá hodně držení těla, což může boj o něco déle prodloužit. Alternativně můžete použít Snap Seed k odstranění všech iluzí v okolí a zůstat na přední noze. Kromě toho je klíč k vítězství stejný jako v první fázi. Může to chvíli trvat, než se s tím bojujete, ale pokud tak učiníte, budete mnohem lepším hráčem Sekiro, pokud tak učiníte.

Thumbnail YouTube

Nightjar Slash Cheese Strategy

Existuje několik způsobů, jak se přehnat kolem tohoto běžně složitého soupeře. Jedna z těchto taktik zahrnuje omračující lady Butterfly s bojovým uměním Nightjar Slash. Můžete také stisknout standardní útok mezi každým nočním lomítkem a její pokusy o zablokování výkyvů pouze vyčerpá její držení těla a povede několik velmi snadných Shinobi Deathblows.

Jason Coles Jason tráví většinu času pobíhající po svých dětech nebo mazlíčcích, ale když hraní tráví většinu z toho, že se kolem ve Fortnite, Minecraft, posedlá hraním dopadů Genshin nebo hraním raketové ligy. Jeho práce najdete roztroušenou přes internet na webech, jako jsou Dicebreaker, NME a IGN.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Více z PCGamesn nás sledujte pro denní zprávy o PC, průvodci a recenze na Twitteru, Facebooku, Overwolf, Steam a Google News. Nebo se zaregistrujte do našeho bezplatného zpravodaje.