Sekiro Shinobi Protetics: Jak najít každou mechanickou paži | Gamesradar, Shinobi Protetic – kde najít každý protetický nástroj – Sekiro: Shadows Die Twice Guide – Ign

Shinobi protetika – kde najít každý protetický nástroj

Sochař může navíc také pomoci upgradovat protetiku shinobi výměnou za určité množství měny (SEN) a určité upgradové materiály nalezené po celém světě a od porážky nepřátel.

Protetické nástroje Sekiro Shinobi: Jak najít každou mechanickou ruku

Učení nejlepšího protetického nástroje Sekiro Shinobi, které se používá v dané situaci, může znamenat obrovský rozdíl mezi úspěchem a neúspěchem. Tyto mechanické končetiny mohou pomoci s bojem, procházením, únikem a v některých případech mohou být určité věci nemožné bez pravého protetického nástroje Sekiro Shinobi, um, ruku – například některé boje s šéfem jsou téměř nemožné bez výbušného poháněného ohromujícího Roberta’s Žabky. Celkem je 10 protetik Sekiro a trofej nebo úspěch pro jejich shromažďování všech. Přijdeme vám řekneme, jak najít všechny protetické nástroje Sekiro Shinobi a jak je nejlépe použít.

Nabitý protetický nástroj Shuriken Shinobi – Ashina Outskirts

První protetika, která má hráč, je poměrně ikonická a snadno nalezena. Jednoduše postupujte ze výchozí oblasti, dokud nedosáhnete bitvy se sadou vlků a sochařského idolu na římse až po pravé straně. Odemkněte bezpečný bod a poté vymažte soutěž. Ve druhém patře bude otevření. Hlava tam a na levé straně bude chlupatá mrtvola. Vydejte se tam a vyzvedněte nabitou protetiku shuriken.

Robertovy žabky Shinobi protetický nástroj- Ashina Outskirts

Druhá shinobi protetika se nachází hned za rohem od první. Po boji s generálem Dual-Health Bar vstoupíte do otevřené oblasti s věží napravo. Vydejte se doleva a uvidíte kamennou náhorní plošinu ve středu této bitevní oblasti. Měřítko to a najdete dodavatele davů Crow Memorial. Toto je opakující se prodejce ve hře, ale tento první je zvláštní, protože prodává materiál „Robert’s Ferecracker“, který se používá k vytvoření protetiky žabky. Jednoduše si ji zakupte a odemkněte tento neuvěřitelně užitečný kus soupravy.

Shinobi AX of Monkey Shinobi Protetic Tool – Hirata Estate

Toto je uvnitř první vzpomínky ve hře, kterou najdete tím, že mluvíte se starou dámou, která zazvoní na zvonek, která je dole a vpravo od dodavatele davů, který drží materiál žabky. Jakmile jste se pustili do snu, postupujte, dokud neotevřete zkratku v panství Hirata tím, že vytáhnete dřevěnou prkno. Z tohoto idolu tohoto sochaře, podívejte se na pravou stranu, bude vlevo kuřecí směs, pokud potřebujete získat své ložiska. V opačné oblasti uvidíte malý chrám se dvěma bandity, na kterých můžete odposlouchávat. Připravují se to spálit. Zabijte je a otevřete dveře, abyste našli Shinobi AX protetiky opice, která může zlomit nepřátelské štíty.

Flame Barrel Shinobi Protetic Tool – Hirata Estate

Hirata Estate znovu. Tentokrát, když se dostanete hlouběji na úroveň, otočte se doprava, když hra chce, abyste zamířili do bambusové houštiny. Skočte přes oblouky, dokud narazíte na řadovou směs s více nepřáteli, kteří na vás vystřelí ohnivé šípy. Většinou jsou přeplněné kolem ohně. Ukázalo se, že oheň je místo, kde je tato plamenová hlaveň Shinobi protetika, což je vhodné, když vidí vaše nepřátele v pekelném ohni.

Mist Raven’s Feathers Shinobi Protetic Tool – Hirata Estate

Stále v Hirata Estate, postupujte do bambusové houštiny a dostanete se na most s nepřáteli štítů. Naskočte do vody a sledujte potok doleva, dokud nenajdete kapru pokladů. Zabijte to pro stupnici a poté projděte pravou cestou, dokud nezasáhnete do dveří bambusového rákosí. Můžete to prorazit tím, že do něj vstoupíte. Udělejte to, pak jděte po cestě nahoru, dokud neuvidíte chrám s fialovou ninja. Zabijte ninja a otevřete chrám, který hlídá, nebo dělejte to, co jsem udělal, a brutální nutí dveře otevřené pomocí rámců neporazitelnosti tak, aby se tak vyhnuli jeho útokům, ukradli předmět a sprintu z ošklivé práce.

Gyubou’s Broken Horn Shinobi Protetic Tool – Ashina Reservoir

Když nakonec najdete cestu na hrad Ashina, hlava doleva do mostu příkopu před ozvěnou. Hraní přes mezeru a zjistíte, že zíráte na dlouhý most se dvěma nepřáteli, kteří to stimulují nahoru a dolů. Otřete je oba a jeden upustí klíč brány, položku, která odemkne místnost, ve které se nachází tento Gyubou’s Broken Horn Shinobi Protetic. Z mostu se zdvojnásobí zpět k místu, kde jste dorazili po zápase a hlavu doleva. Vstoupíte do oblasti nádrže z dema a doufejme, že najdete idol spřízněného sochaře. Až budete v bezpečí, postupujte do další oblasti a uvidíte známou směs, stejná, kde jste během tutoriálu testovali své dovednosti. Dům, který vás na začátku plazil, je místo, kde chcete být. Dejte si pozor, protože na levé straně je zvonek, který bude upozornit každého, pokud je nezabijete jako první. Jejich odeslání pak jdou nahoru do brány a odemkněte přední dveře klíčem a jistě, Gyubouův roh bude přímo před vámi.

Iron Fortress Protetic Tool – Ashina Castle

Ze starého hrobového sochařského idolu v oblasti Ashina hradu, zamířte dolů a doleva a uvidíte první raketomet v grunt v strážné věži. Budete chtít tento nepřítel vymazat jako nejprve, aby náhodně nezabil NPC, se kterým musíte mluvit. Pokračujte dolů po schodech a měli byste vidět pagodu s malým chlapem s kloboukem na stáním. Vypadá to jako „krysy“, které máte pověřeni zabíjením tengu z Ashiny. Povídejte si s ním a zjistíte, že jeho jméno je Blackhat Badger, který prodává část Shinobi pro tuto protetiku.

Protetický nástroj Sabimaru Shinobi – hrad Ashina

Když se dostanete na hrad Ashina, zip přes střechy a zaokrouhlit na levou stranu obřího hradu. Když můžete vidět vodní útvar dopředu, otočte se doprava a podívejte se na kouřové signály a měli byste vidět malé dveře, na které se můžete potýkat. Přistáváte v místnosti s idolem předchozího sochaře horní věže. Odtud se vplížte hradem do místnosti, kde můžete vidět velký rozpad na malou střechu. Skočte sem dolů a otočte se, abyste čelili směru, ze kterého jste přišli, a měli byste vidět linii tří samuraje mluvit s jiným nepřítelem v modrém rouchu. V místnosti je hrudník, který hlídá, který drží materiál pro protetiku Sabimaru Shinobi.

Finger Wistle Shinobi Protetic Tool – Sunken Valley

Mnohem později ve hře narazíte na šéfa známého jako The Guardian Ape poblíž Idolu Bodhisvatta v oblasti potopených údolí. Jediné, co musíte udělat, je porazit tohoto šéfa, abyste získali protetiku píšťalky prstů. Poměrně jednoduché ve srovnání s ostatními skrytějšími protetiky, ale tento šéf je frenetický a děsivý, s nímž se vypořádává, hromadí zvíře na rozdíl od mnoha ostatních šéfů ve hře. Naučte se to správně vyhýbat a využít protetiku, kterou jste si tak zvedli, abyste ji sundali.

Božský únos protetický nástroj – The Gun Fort

Tento protetický materiál byl do značné míry nepřípustný o dlouhé ozbrojené žirafy. Pokrok jako normální, dokud se nedostanete dovnitř dřevěného komplexu a po některých obtížných nepřátelských brokovnice. Tento boj je snazší, pokud se soustředíte jen na porušení jeho držení těla, takže si připravte své výchylky a nebojte. Jakmile je po všem, vyzvedněte si to a vezměte ji zpět k sochaři, aby zamkl každou protetiku shinobi a nabil svůj úspěch!

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Shinobi protetika – kde najít každý protetický nástroj

Shinobi protetické nástroje jsou speciální vybavení Hlavní postavou, kterou může Sekiro ovládat v Sekiro: Shadows Die dvakrát. Protetická paže byla vytvořena sochařem zchátralého chrámu, pro Sekiro, poté, co v boji ztratil paži.

Při prozkoumání různých regionů můžete narazit na klíčové položky, které sochaře lze převést na protetické nástroje. Až tři různé nástroje mohou být vybaveny najednou pro rychlé výměny a každý může být použit různými způsoby – nejen k poškození soupeřů, ale také využívat také určité slabosti.

Sochař může navíc také pomoci upgradovat protetiku shinobi výměnou za určité množství měny (SEN) a určité upgradové materiály nalezené po celém světě a od porážky nepřátel.

Podívejte se na seznam známých protetických zařízení níže a další podrobnosti – včetně umístění klíčové položky nástroje, klikněte na nástroj pro více informací.

Protetický nástroj Použití nástroje Umístění nástroje Vyrobeno z
Hák Lze použít k získání vstupu do vyšších oblastí, ke zkrácení mezery v boji nebo k pohybu po celém světě. Obdrženo po prvním rozhovoru se sochařem po prologu hry. N/a
Naloženo Shuriken Lze použít k natáčení nepřátel a způsobit poškození. Nabídky zvýšily poškození nepřátel ve vzduchu Ashina okraje –

Nachází se poblíž idolu o okraji okrajů okraje nástěnné brány. Zápasit se k otvoru nad dveřmi přímo dopředu.

Shinobi protetické nástroje upgradují

Jakmile porazíte Gyoubu Oniwa na konci okraje Ashina, získáte mechanický barel. Tato položka umožňuje sochaři dále upgradovat vaše nástroje Shinobi a odemknout nové variace vašich zařízení v různých situacích.

Všechny tyto upgrady jsou odstupňovány a vyžadují určité množství SEN, jakož i další zdroje nalezené od nepřátel nebo na světě obecně. Zobrazení všech upgradů, které můžete získat.

První upgrady úrovně

Vylepšit Popis Náklady
Spinning Shuriken Vylepšený shuriken, který může být nabitý za to, aby vyhodil točící top, který po přistání dále poškodí nepřátele. 200 sen, 3 šrot železa
Spring-napsaný žabka Vylepšený žabka, která může být nabita za uvolnění ohňostroje v plném kruhu ovlivňujícím nepřátele ve všech směrech. 200 sen, 2 šrot, 1 střelný prach

Upgrady druhé úrovně

Vylepšit Popis Náklady
Načtený typ kopícího tahu Posílený nabitou kopí, která může ukládat energii, aby uvolnila po sobě jdoucí hity. 400 sen, 5 šrotu
AX pružina Vyztužená naložená sekera, která může ukládat energii pro velké zametací útoky. 400 sen, 5 šrotu
Dvojité božské únosy Velký ventilátor vylepšený, aby umožnil druhou vlnu, která otočí nepřátele kolem. 400 sen, 3 šrot, 2 černý střelný prach
Plamenovou větrání Vylepšený odvětrávání plamene se střelným prachem, který lze účtovat za uvolnění masivního výbuchu s knockbackem. 400 sen, 3 šrot železa, 4 černý střelný prach

Upgrady třetí úrovně

Vylepšit Popis Náklady
Načtený typ štěpení kopí Posílená nabila kopí, která může být účtována za silný útok na štěpení. 600 sen, 3 magnetit šrotu, 3 šrot
Dráždivý top Vylepšený shuriken, který může poškodit nepřátele i při strážce a může být účtován za točení po zasažení k dalšímu poškození nepřátel. 600 sen, 3 magnetit šrotu
Věk peří mlha havran Vylepšená mlha Ravena Feather, která vám umožní teleportovat rychleji a přidává další tah. 600 sen, 2 magnetit šrotu, 1 kus tukového vosku, 2 černý střelný prach
Vylepšený Sabimaru Vylepšený Sabimaru, který může kdykoli zaměnit mezi nožemi na útoky meče. 600 sen, 4 magnetit šrotu, 4 šrot
Dlouhá jiskra Upgradovaný žabka, která může být prodloužena více než obvykle. 600 sen, 2 žlutý střelný prach, 3 černý střelný prach
Mountain Echo Změněná píšťalka, která může vytvořit zpožděný ozvěny, aby se cílili nepřátele po odchodu. 600 sen, 3 magnetit šrotu, 2 kus tukového vosku
Nabitý deštník – magnet Vylepšený nabitý deštník se vyztuženými magnety, aby vydržel další útoky, a odklonil údery točením deštníku. 600 sen, 3 magnetit šrotu, 3 šrot

Čtvrtá upgrade úroveň

Vylepšit Popis Náklady
Spirálová oštěp Vylepšená nabitá kopí, která může poškodit nepřátele i při strážce. 1 000 sen, 4 magnetit šrotu, 10 šrotu železa
Phantom Kunai Kunai Butterflyho, který předvolává fantomové motýly, aby následovali kunai a poškodili nepřátele, i když hlídali 1 000 sen, Phantom Kunar (koupil od Anayama The Peddler), 3 magnetit šrotu, 3 kus tukového vosku, 6 šrotu železa
Jiskřící sekera Naložená sekera vybavená bicí kladivem pro vytvoření plamenů v oblasti útoku. 1 000 sen, 2 šrot Adamantite, 2 žluté střelné prach, 4 šrot, 4 černý střelný prach
Phoenixův lila deštník Nabitý deštník vylepšený tak, aby negnoval všechny poškození nepřáteli typu zjevení 1 000 sen, 4 magnetit šrotu, 4 kus tukového vosku, 6 šrotu
Okinaga’s Flame Ventile Plamenní větrací otvor využívající doutnající pryskyřici k udržení nepřetržitého proudu ohně. 1 000 sen, borovice pryskyřice Ember (nalezená ve vesnici Mibu), 2 magnetit šrotu, 4 žlutý střelný prach, 6 černý střelný prach

Pátá úroveň upgradu

Vylepšit Popis Náklady
Skákající plamen Naložená kopí vylepšená bicí kladivem pro vytvoření plamenů a může být účtováno za masivní stávku 1 500 sen, 2 adamantitní šrot, 1 fulminovaný rtuť, 4 žlutý střelný prach, 8 černý střelný prach
Sen hod Nový protetický nástroj, který vám umožní střílet nabité balíčky mincí – způsobuje více poškození, čím více peněz na vás máte. 2 000 sen, 2 adamantitní šrot, 4 magnetit šrotu, 4 šrot
Skvělá peří mlha havran Obarvená mlha havraní peří, která vám umožní vytvořit stopu ohně ve směru, na který zmizíte. 1 500 sen, 3 fulminované rtuť, 3 kus hrobového vosku, 4 žlutý střelný prach, 4 kus tukového vosku
Piercing Sabimaru Vylepšený Sabimaru, který poškodí zdraví a držení těla nepřítele, i když se blokuje. 1 500 sen, 4 adamantitní šrot, 4 magnetit šrotu, 8 šrotu železa
Fialový dýmová jiskra Upgradovaná žabka, která může slepá nepřátele, aby na krátkou dobu způsobily více zdraví a postoje. 1 500 sen, 2 adamantitní šrot, 2 fulminované rtuť, 5 kusů tukového vosku
Nespokojenec Píšťalka prstu posílená prstenem Malcontenta. Při použití na nepřátele typu zjevení je trápí a omráčí. 1 500 Malcontentův prsten, 2 adamantitní šrot, 2 kus hrobového vosku, 5 magnetite, 4 kus tukového vosku
Zlatý vír Naplněné zlaté božské únosy, které způsobuje, že nepřátelé zametli více peněz a předmětů. 1 500 sen, 2 adamantitní šrot, 2 kus hrobového vosku, 5 kusů tukového vosku, 8 šrotu železa
Suzaku’s Lotus deštník Požehnaný nabitý deštník, který může chránit před požárními útoky a jakékoli nahromadění stavu popálení 1 500 sen, 2 adamantitní šrot, 2 fulminované rtuť, 6 magnetite šrotu, 6 žlutý střelný prach