Sexy hry: Nejlepší videohry, které vzrušují, vzrušení a vzrušení, 15 videoher, které používají sex k posílení prodeje | Hráči se rozhodují

, A je snadné pochopit proč. .

. Prozkoumáme nejlepší příklady sexygames v digitální oblasti.

Pokud jste partner v jiné místnosti a zběsile hledáte online hru, kde si s nimi hrajete sexy hru, pak doporučuji tuto kartu uzavřít a sledovat vaše instinkty. . Pokud však hledáte sexy interaktivní dobrodružství, pak jsme vás dostali.

Možná jste se trochu znudili s opakováním nepřítomného posouvání Netflix pro sexy obsah. . .

Tento seznam shromažďuje nejlepší sexy videohry a třídí je do různých kategorií pro to, na co máte náladu.

.

. Pokud je to váš džem, i když nejsme v podnikání skamingu Kink, budete se muset podívat jinde.

S tím z cesty se podívejme na nejlepší nejsmyslnější hry na trhu.

Hades Meg Sexy

Svět vysoké fantazie (Čaroděj 3, Dračí věk)

Pokud hledáte sexy hru, která kombinuje romantiku, sexuální napětí a vysoce fantazijní prostředí, máme dvě série Sexygames, která by měla uspokojit.

The Witcher 2: Assassins of Kings a The Witcher 3: Wild Hunt Mějte celou řadu romantických scénářů (viděli jste tu scénu ve vaně?), dobře vypadající postavy a koketní možnosti dialogu.

.

Výběr, které postavy, které mají být sledovány, mají v důsledcích her, zvyšuje napětí v každém sexy klipu.

čaroděj . . Což prostě není sexy.

The Franšíza dosahuje podobného výkonu a přeměňuje jeho fantasy prostředí na perfektní hřiště, kde je všechno na stole.

. Opravdu sexy hra.

Sexy hra ve vesmíru (Hromadný efekt)

Originál Hromadný efekt Trilogie je prostě fantastická; Skvělé postavy, zajímavé vyprávění, evokující hudba a fantasticky objasňující kosmické obleky.

Sakra, vývojáři se dokonce rozhodli změnit některé úhly herního kamery pro nedávné remaster, protože fanoušci byli příliš nadržený. Takže pokud máte rádi kořist, zkuste a získejte původní verzi těchto sexuálních her.

Bez ohledu na krásné a hojné zadky, Trilogie otevírá dveře všemu od mezidruhové romantiky až po zakázané drama na pracovišti.

Jediným problémem je, že nemůžete pronásledovat všechny v jediném přehrávání; což znamená, že tato sexy hra vás znovu a znovu a znovu a znovu a znovu.

Hades Vypráví překvapivě uspokojivý a emocionálně rezonanční příběh, pravděpodobně kvůli velkému zdrojovému materiálu (starověké řecké mytologii).

A stejně jako ty nestárnoucí příběhy bohů a hrdinů, je zde více flirtování, randění a romantiky, než byste očekávali.

Převzetím role Zagreuse se můžete rozhodnout romanticky komunikovat s mnoha postavami umístěnými v podsvětí.

Opatrně však, pokud se rozhodnete špatně, můžete skončit v rozhodně nesexy (ale stále velmi roztomilé) platonické friendzone a ne sexy hra.

Takže se vám to líbí velké … a děsivé? (

Být jasný, Resident Evil Village . Existuje však jedna část uznávaného hororového názvu, která se podařilo bičovat internet do sexuální šílenství vzácné zuřivosti.

.

Lady Dimitrescu je obří upírská žena s dostatečným množstvím sass, aby ukradla srdce, a dost zadku, aby vyhrála některá z dalších sexy herních postav venku.

Datování dungeon ()

?

Sexy hra, to je co. Přítel Dungeon V roce 2021 způsobil trochu rozruch ve světě nezávislých videoher, především pro jeho veselý název, ale také pro spouštěcí chování jeho darebáka.

To by se nemělo odvrátit od skutečnost, že mnoho hráčů padlo hlavy hlavy pro nadšené ústřední téma hry (rande s vašimi zbraněmi, které se pohodlně mohou proměnit v lidskou podobu).

Toto je druh sexy hry pro hráče, kteří mají rádi absurditu a dobrý staromódní smích. .

. . . Zůstaňte naladěni!

Protože sex se prodává!

Nejsmyslnější hry odvětví jistě vědí, jak se prodat!

. Proto se hra jednou za čas obléká své postavy do kostýmů tak sexuálně tantalizující, že to způsobí, že se někdo začervená.

Ale sex jako prostředek k prodeji her se sám stal uměním. .

. Tyto hry to berou příliš daleko? !

. Leisure Suit Larry: Reloaded

Zpátky, když byly vzteky a dobrodružné hry point-and-click, existovala jedna série, která byla synonymem pro sexy čas: . První hra, Volný oblek Larry v zemi Lounge Lizards, byl propuštěn v roce 1987.

. . !

S krásnou ručně kreslenou grafikou nahrazující ošklivé staré pixely má Recoloded některé neuvěřitelně sexy vizuální efekty … jakmile se dostanete kolem všech sklouznutí, to je!

10 nejsmyslnějších videoher, jaké kdy byly vyrobeny

Přesuňte se, oblek ve volném čase! .

Iggy Paulsen

Autor: Iggy Paulsen publikoval před 5 lety • 5 minut čtení

. , šel dolů v historii jako jedny z nejhorších videoher v historii. Ostatní, například , byli v pořádku, ale byli jen trochu příliš campy na to, aby byli sexy.

Pak tam bylo několik vybraných her, které se skutečně podařilo přimět hráče slintat. .

Trvá to hodně – a myslím, hodně – být považován za jednu z nejsmyslnějších videoher, jaké kdy byly vyrobeny. Těchto deset tipů je však široce považováno za nejpravděpodobnější, že vás přimějí zahřát pod límcem.

(.)

Jen málo her mělo tolik setrvačné síly jako Druhý život, A je snadné pochopit proč. Slibuje hráčům šanci žít život, který by skutečně chtěli žít – a to zahrnuje, že je schopen vypadat tak, jak chcete vypadat.

Druhý život stal se tak populární je kvůli uživatelsky vyrobeným avatarským trhům. Jednoduše řečeno, mnoho lidí se rozhodlo jednat své fetiše prostřednictvím této hry a postavy „pouze pro dospělé“ nejsou vyloučeny.

. .

Zaklínač Čaroděj 2. Pro trh s hlavním proudem je to docela oplzlé.

Tato hra má velmi silnou a občas zjevné sexuální podtóny. Torridní milostné záležitosti, nahota a příležitostné sexuální scény lze vidět v různých částech hry. Protože existuje několik konce, můžete také vidět, jak se postavy dostanou v různých situacích.

Hustý déšť . Tato hra je hyperrealistická hra, která se může pochlubit emocionálně nabitým spiknutím zabývajícím se láskou, sexem a lidským stavem.

I když je to určitě rafinované ve způsobu, jakým zobrazuje sex, je těžké ignorovat skutečnost, že sexuální scény jsou superrealistické a silně grafické. Jo, a zmínili jsme se o tom, že hráči ovládají pozice, v němž je sex? Protože ano.

Po pravdě řečeno, téměř všechno z Assassin’s Creed franšíza by mohla být přidána do tohoto seznamu bez problému. Ale, Assassin’s Creed 4: Black Flag Rozhodně bere dort, pokud jde o přidání nějakého sexu, hříchu a debauchery.

Booze, bordely a prsa jsou v celé hře pěkné množství vzhledů. A vestavěná služba fanoušků z designu sexy postav není příliš ošuntělá.

Ach, Skyrim. Dostali jste se do srdcí milionů hráčů po celém světě – a to nejen proto, že je zábavné zabíjet monstra a výměnné zbraně. Elder Scroll V: Skyrim je mmorpg, který má trh podobný Druhý život‘s.

Skvělá věc na této hře je pouhé množství očních bonbónů, které nabízí. Existují spoustu modů s hodnocením X, které můžete ve hře použít, a dokonce i postavy generované společnosti jsou docela dusné. To je jeden z největších důvodů, proč hráči stále hrají Skyrim A milujte to.

Lara Croft je považována za jeden z prvních videoher, i když byla doslova jen hromada stěží rozpoznatelných polygonů. Jak se technologie zlepšila, tak i Laraův neuvěřitelný vzhled.

Tomb Raider je nyní široce uznáván jako jedna z nejsmyslnějších videoher, která byla kdy vyrobena kvůli čirému množství fanouškovské služby napěchované do jejího názvu. Epická grafika, podívejte se na košile, které drží Lara Croft’s Bralesss Boobs, a úžasné bojové scény způsobují, že stojí za to zkontrolovat.

Celá Mrtvý nebo živý franšíza byla navržena jako služba fanoušků, nashromážděná na vrcholu ještě více fanouškovských služeb. To znamená, že jsou k vidění doslova bobulejší prsa a zadky – stejně jako jedno nebo dvě malá velikonoční vejce, která vám dávají trochu navíc.

Ačkoli volejbalové vydání rozhodně mělo své výhody (a energická prsa), budeme si muset vybrat být jednou z nejžhavějších her v sérii.

Toto je jedna z mála her, které nejsou Hentai (druh), které se vyskytují pouze v Asii, a přestože by to mohlo projít pro oplzlé , je to prostě dost technicky čisté na to, aby prošel pro pravidelnou hru mainstreamové v Japonsku.

Trestní dívky: Pozvánka Zahrnuje, že jste strážce ve vězení. Všechny vězni jsou zlobivé a je vaší prací je potrestat. Podívejte se, kam jdeme? Mrknutí, mrknutí, šťouchnutí, šťouchnutí.

SoulCalibur Byla to videohra, která skutečně pobídla na mysli množství cosplayerů díky jejich super sexy postavám (stejně jako nejpodivnější herní postavy všech dob). Oční bonbóny jsou skutečné, a tak je to naprostý počet horkých dívek, které tyto postavy přivedly do reality.

Pokud jde o stíhací hry, je opravdu snadné vidět, jak SoulCalibur a její následná franšíza rozhodně vydělává schválení fanoušků jako jedna z lepších her očích, která kdy byla vyrobena. SoulCalibur .

Když velká automobilová krádež Nejprve vyšel, to způsobilo rozruch s dotyčnými rodiči pro bezdůvodné násilí a oslavování gangových kultur. Od té doby se franšíza videoher musela snažit pokračovat v šokování publika.

v , . Správně: Dostanete se do milostného hotelu, užijte si šlapky a zabíjejte lidi. Pokud jde o značky „Thug Life“, musí to být jedna z nejsmyslnějších videoher, jaké kdy byly vyrobeny.