Seznam Enchantment Sword, Enchantments | Minecraft wiki | Fandom

Okouzlující zbraně Minecraft

Contents

Nabodnutí je okouzlení, které funguje jako ostrost v meči a sekere. Může mít úroveň výkonu až do V.

Seznam enchantmentů meče

V Minecraft můžete okouzlit meč s řadou různých kouzel. Každé okouzlení má jméno a hodnotu ID přiřazené k tomu. Tyto hodnoty Enchantment můžete použít v příkazu /enchant.

Zde je seznam mečů pro nejnovější verzi Minecraft Java Edition (PC/MAC).

Okouzlení
(ID ID MINERAFT)
Maximální úroveň Popis ID Minecraft Verze
Bane of Artropods
(Bane_ of_ Arthropods)
PROTI Zvyšuje poškození útoku proti členovci 18
Kletba zmizení
(zmizení_ kletba)
I Prokleté položky zmizí poté, co hráč zemře 71 1.11
Aspekt požáru
(aspekt Fire_)
Ii Zapálí cíl 20
Knockback
(Knockback)
Ii Zvýšení knockback Dealt (nepřátelé odpuzují dozadu) 19
Rabování
(rabování)
Iii Zvýšení množství kořisti kleslo, když je zabit dav 21
Oprava
(Oprava)
I Používá XP k opravě vašich nástrojů, zbraní a brnění 70 1.9
Ostrost
(ostrost)
PROTI Zvyšuje poškození útoku způsobené davy 16
Smite
(Smite)
PROTI Zvyšuje poškození útoku proti nemrtvým davům 17
Zametací hrana
(zametání)
Iii Zvyšuje poškození útoku zametání 22 1.11.1
Rozbilo
(Rozbilo)
Iii Zvyšuje trvanlivost položky ve skutečnosti snížením šance na nástroj, zbraň nebo brnění, které při použití při použití 34

Definice

  • Okouzlení je to, co se nazývá okouzlení a (ID ID MINERAFT) je řetězová hodnota použitá v příkazu /enchant.
  • Maximální úroveň je maximální úroveň, kterou můžete požádat o toto okouzlení.
  • Popis je popis toho, co kouznutí dělá.
  • ID Minecraft je vnitřní číslo pro kouzla.
  • Verze je číslo verze Minecraft, které bylo zavedeno pro název a ID, pokud je to možné.

Příklad toho, jak okouzlit meč

Můžete okouzlit meč, který držíte pomocí příkazu /enchant.

Například můžete použít příkaz /Enchant k okouzlení meče, který hráč jménem Digminecraft drží s ostrostí V.

/Enchant Digminecraft ostrost 5

V tomto příkladu, ostrost je název kouzla a 5 je úroveň kouzla. Příkaz by vedl k tomu, že by meč držel DigMinecraft, aby byl okouzlen ostrostí V. Toto okouzlení by významně zvýšilo poškození útoku meče.

Další seznamy kouzla

Zde je několik dalších seznamů Enchantment v Minecraft:

Okouzlení

Okouzlení (Někdy zkrácené na „kouzelníky“) jsou speciální bonusy nebo aktiva, které lze použít na brnění, nástroje nebo zbraně pomocí tabulky Enchantment nebo kovadliny, pokud máte okouzlené knihy. Knihy Enchanted lze získat prostřednictvím obchodování, rybolovu, najít je ve generovaných strukturách nebo umístěním knihy do enchantmentního stolu.

Obsah

Přehled []

Když je brnění nebo nástroj okouzlen, bude zářit (podobně jako lektvar) s animovaným fialovým efektem, nechat držák a všichni blízké hráči uvidí, že položka je okouzlena. Enchantovaná položka zobrazí všechna aktuální kouzelnice a jejich úroveň síly na položce (pokud není okouzlení omezeno na úroveň 1. [Pouze Java Edition]) je zkoumáno v nabídce zásob. Použití metody Table Enchantment Table umožňuje hráči Enchant Armor, lopaty, pickaxes, os, meče a luky. Mnohem více věcí lze okouzlit. To však lze provést pouze pomocí kovadliny a/nebo kouzelné knihy. Tento proces je velmi užitečný, pokud jsou knihy v blízkém rozsahu enchantmentové tabulky, na nástroj lze použít kouzelnictví na vyšší úrovni a další kouzelnice. 15 knihkupectví dosáhne maximální úrovně kouzelníků.

Enchanting Postup []

Chcete -li okouzlit, potřebujete tabulku kouzla, několik zkušeností a položku, kterou chcete okouzlit. Od 1.8 Bountiful Update, je také potřeba lapis lazuli. Kolem stolu může být umístěno až 15 regálů. Nejprve nastavte kouzelnou oblast. Po umístění tabulky kouzla by měly být knihovny odloženy 1 blok od všech stran enchantmentové tabulky (ponechání bloku vzduchu na všech stranách). Koberec nebo pochodně položené na podlaze mezi stolem a regály zablokují bonus za knihovnu v dosažení enchantmentního stolu. Od té doby Minecraft Zkontroluje pouze maximálně 15 nedalekých regálů, není důvod dát více regálů. Když dokončíte tento proces, měli byste vidět, jak se bílé symboly vznášejí směrem k knize a stolu. To znamená, že pro vás je přidáno více kouzel.

Je nemožné okouzlit knihy s opravou z okouzlujícího stolu.

Tabulka Enchantment může být použita klepnutím pravým tlačítkem myši a umístění položky, aby byla okouzlena do štěrbiny v okouzlujícím rozhraní. Lapis Lazuli musí být také přidán do samostatného slotu v rozhraní. Poté získáte 3 okouzlující možnosti s různou úrovní, potřebujete až 30 úrovní zkušeností a odečtete až 3 úrovně. Čím vyšší počet bodů zkušeností se používá pro okouzlení, je pravděpodobnější. To však není zaručeno. Okouzlení knihy vytvoří kouzelnou knihu s náhodným okouzlením uloženým v ní. Knihy mohou absorbovat jakékoli okouzlení, které může tabulka kouzel udělit, ale kniha funguje pouze jako místo pro udržení kouzel ve vašem inventáři, než bude přenesena na skutečnou položku. Aby bylo možné využít kouzelnou knihu, musí být vložena do kovadliny spolu s položkou, která má být okouzlena. Kniha bude spotřebována a položka (pokud je kompatibilní) získá kouzlo, které kniha uložila. Dejte si pozor, že to také vezme XP. V kreativitě můžete použít metodu kouzelné knihy k okouzlení jakékoli položky, kterou si přejete, s jakýmkoli okouzlením, které si přejete. Některá z těchto komba-zálohovaných komba mohou být zcela zbytečná (i.E.: papír s hedvábným dotykem, meč s plamenem atd.). K položce můžete přidat další kouzelnice pomocí jedné položky k opravě dalšího stejného ilku na kovadlině. Jakákoli kouzelnictví z obětované položky bude použito na pevnou položku, pokud má být kouzelník použit na tento ilk položky. Tento proces lze opakovat, aby se pokračovalo při přidávání dalších kouzel.

Enchantments nástroje []

Účinnost []

Účinnost Zvyšuje pracovní rychlost nástroje (rychlost blokuje bloky). Může to být zvláště užitečné pro diamantové pickaxes používané ke shromažďování obsidiána, který má velmi vysokou trvanlivost. Účinnost je také užitečná pro snižování stromů se sekerou. Nedoporučuje se používat účinnost na pickaxe, pokud je určena pro těžbu Netherrack, protože Netherrack je velmi křehký proti vyšší úrovni Pickaxes, začít s. Zvýšení rychlosti se vztahuje na všechny bloky, které při těžišti upustí položku. Používání nesprávného nástroje nedává tolik zvýšení rychlosti. Může mít úroveň výkonu až do V. Může však mít větší úroveň pomocí příkazů/externích programů. Pokud je sekera okouzlena s účinností, bude mít další 5% šanci na deaktivaci štítu (pouze Java Edition). Všimněte si však, že všechny bloky těžené s účinností AX/CHICKAXE/SHOVEL se stále počítají jako blok těženého ve zdravotním sloupu nástroje, takže tyto nástroje mají tendenci se rychle opotřebovat.

Rychlý bonus []

Úroveň I Ii Iii IV PROTI
Dřevo +100% +250% +500% +850% +1300%
Kámen +50% +125% +250% +425% +650%
Žehlička +33% +83% +167% +283% +433%
diamant +25% +63% +125% +213% +325%
Zlato +17% +42% +83% +142% +217%

Štěstí []

Štěstí je jedinečný okouzlení, které dává Wielderovi Enchanted nástroj šanci získat více jisté, dané kapky těžené položky. Všimněte si, že podle rud, Fortune pracuje pouze na rudách s okamžitými dropmi, jako je diamant, uhlí a smaragdové rudy, a nelze jej použít v kombinaci s položkou s kouřením hedvábného dotyku. Čím vyšší je úroveň, tím je pravděpodobnější, že vstoupí v platnost kouzla. To také zvyšuje pravděpodobnost, že získáte více než 2. U uhlí, diamantu, smaragdu, Redstone a Lapise Lazuliho poskytuje úroveň I 33% šanci množit kapky o 2 (průměrování 33% nárůstu). Úroveň II dává každý 25% šanci na množení kapky o 2 nebo 3 (průměrně 75% nárůst). Úroveň III dává každý 20% šanci na množení kapky o 2, 3 nebo 4 (průměrně 120% nárůst). Pro mrkev, záře, melouny, nether bradavice, vysoká tráva a pšenice (pouze semena), každá úroveň zvyšuje maximum poklesu o +1 (+2 pro vysokou trávu, +4 pro Glowstone a +9 pro melouny). U štěrku se míra poklesu Flint zvýší na 14% na úrovni I, 25% na úrovni II a 100% na úrovni III. Může mít úroveň výkonu až do III.

Hedvábný dotyk []

Hedvábný dotyk je okouzlení, které vám umožňuje těžit různé věci a získat přesnou položku, kterou jste těžili. Jinými slovy, poskytuje vám sílu sklizeňů bloků, které by bylo normálně nedosažitelné nebo obtížné získat. Položky lze převést na jejich běžnou podobu pomocí normálního nástroje. Bloky zájmu pro hráče s nástrojem Silk Touch mohou být:

Jednou z výhod hedvábného dotyku je zvýšení výnosu zásob. Uvolní surové formy Redstone a Lapis Lazuli a uvolní pouze jednu položku z nich ve formách rud bloků, než aby uvolnily více kapek bloků rudy. To je užitečné pro těžbu, aby bylo možné získat více rud na jednom těžebním výletu bez endera hrudníku nebo Shulker Box (samozřejmě to také pomůže). Jedním z faktorů, který by mohl být někdy považován za nevýhodu okouzlení hedvábného dotyku, je to, že uvolní syrové formy rudy, nikoli kapky uhlí, smaragdu, lapis lazuli, redstone prach, nether křemen a diamant. To znamená, že je musíte utéct (nebo použít normální nástroj), abyste je mohli přijmout, a obdrží pouze jeden z materiálů, které ruda dává po tavení. Kromě toho nelze na položky s očarováním Fortune aplikovat hedvábí. Silk Touch je přirozeně dostupný na osách, pickaxes, lopatech a motykách. Silk Touch také umožňuje získat bloky, které nelze získat jiným způsobem v přežití. Kromě výše uvedených těžebních bloků lze přidat hedvábné dotykové nůžky, což vám umožní získat pavučiny nalezené v opuštěných důlních šachtách. Toto okouzlení také umožňuje hráči sklízet rudy bloky v nebezpečných situacích (jako je sklizeň netherské křemenné rudy na nether) a později je v bezpečnější situaci. Toto okouzlení má pouze 1 úroveň. Pokud držíte hedvábnou knihu Enchantment a použijete ji například k rozbití bloku trávy, dostanete místo nečistot blok trávy.

Rozbilo []

Rozbilo dává nástroj, zbraň nebo brnění šanci nepoužívat bod trvanlivosti, když by to normálně. Čím vyšší je úroveň, tím větší je šance, že k tomu dojde. Je to zvláště užitečné pro nástroje pro pickaxes a diamantové nástroje. Neblukání lze aplikovat na jakoukoli položku, která má trvanlivost (pazourky a ocel, rybářské pruty, nůžky atd.) Použití metody kouzelné knihy. Tento efekt přidává (100/(úroveň+1))% šance na snížení trvanlivosti. V průměru je životnost přidaná k položce (úroveň+1) časy. To je však jiné pro brnění: Šance je (60+ (40/LVL+1))% šance, že se vynakládá trvanlivost, což vede k 25%/36%/43% delší životnost pro brnění. Nezabralé okouzlení se aplikuje na každý bod trvanlivosti, který se snaží být odstraněn (pozoruhodné s trny, rybářskými pruty na entitách atd.). Může mít úroveň výkonu až do III.

Enchantments meče []

Bane of Artropods []

Bane of Artropods, někdy označováno jako Boa, je běžné okouzlení mečů, které lze také aplikovat na osy prostřednictvím kovadliny. Bane of Artropods ovlivňuje všechny klasifikované podle vědy, aby měla exoskeleton. Ve hře to ovlivňuje pavouky, pavouky jeskyně, stříbrný ryb, včely a endermites. Bane of Artropods zvyšuje množství poškození způsobeného těmto typům nepřátel. Efekt přidá 2.5 () Extra poškození na úroveň pro každý zásah. Na první úrovni 1-1.5 sekund pomalosti IV bude zařazeno do členovců; limit je zvýšen o 0.5 sekund na úroveň BOA (až 3.5 sekund). Může mít úroveň výkonu až do V. Nemůžete kombinovat Bane of Artropods s ostrostí nebo ušklebit.

Aspekt požáru []

Flame’s protějšek meče, Aspekt požáru, způsobí, že okouzlený meč zapálí cíl, když je zasažen. Aspekt Fire přidává 4 sekundy pálení na úroveň cíli. Zvířata nesoucí maso při zabití upustí vařené maso. Aspekt požáru je také užitečný pro udržení cíle hráče v útěku, protože poškození životního prostředí přestane hráčský sprint a zpomalí je, ale škodlivé proti Endermanovi, protože je způsobuje, že je všude teleportují. Lze jej také použít k pravidelnému opotřebení brnění jiného hráče. Může mít úroveň výkonu až do II. Jeho plameny se okamžitě uhasí ve vodě, ale kouzlo je stále na tom.

Knockback []

Knockback je okouzlení, které lze běžně nalézt na meči a je obvykle spárováno s ostrostí a vytváří sílu, se kterou je třeba počítat s. Pro každou úroveň přidá Knockback 3 bloky do základního knockbacku. S tímto okouzlením lze knockbacks provést bez nutnosti sprintu. Knockbacky související s Enchant a Sprint se však nekombinují, aby vytvořily silnější knockback. Knockback lze použít na sekeru pomocí metody kouzelné knihy. Toto okouzlení je užitečné pro boj s popínavými popínavými. Může mít úroveň výkonu až do II.

Rabování []

Rabování je vzácné okouzlení, které umožňuje hráči získat více kapek z davů a ​​vzácnější davy. Čím vyšší je úroveň, tím vyšší je šance, že hráč získá vzácný kořist a další. To je zvláště užitečné pro hráče, kteří hledají vzácnou kořist, jako jsou lebky z Wither Skeleton (+1%) a Ender Pearls. Může mít úroveň výkonu až do III. Neovlivňuje to Withers, což znamená, že ji nelze použít k získání více nether hvězd od jednoho zblízka.

Ostrost []

Ostrost je okouzlení meče, který lze také aplikovat na osy. Je to jeden z nejběžnějších a nejužitečnějších kouzel. Ostrost způsobuje, že zbraň způsobí další poškození; Například úroveň 1 změní množství poškození železného meče, které se zabývalo ekvivalentem diamantového meče. Ostrost lze také použít na sekeru pomocí metody kouzelné knihy. Může mít úroveň výkonu až do V. Nemůžete kombinovat ostrost s Bane of Artropods nebo Smite.

  • V edici Java, ostrost přidá 1 () další poškození pro první úroveň a 0.5 dalších poškození pro každou další úroveň.
  • V edici Bedrock Edition, ostrost přidá 1.25 dalších poškození pro každou úroveň.

Smite []

Smite je neobvyklým kouzlem pro meče, které lze také aplikovat na osy. Zbraň s tímto okouzlením způsobuje větší poškození nemrtvých nepřátel. To má vliv na velké množství soupeřů: zombie, zombifikované pigliny, kostry, bloudí, slupky, utopené, zombie koně, kosterní koně, zombie vesničané, fantomy, zogliny, kostery a kostery a kostery a kostery a kostery a kostery. Efekt SMITE zadává další 2.5 () poškození na úroveň pro každý zásah. Může mít úroveň výkonu až do V, což vede až k 12.5 (x 6.25) Extra poškození nemrtvého davu, nekritický zásah. SMITE nemůžete kombinovat s Baneem z členovců nebo ostrosti.

Zametací hrana []

Zametací hrana je okouzlení mečů [Pouze Java Edition]. Použije multiplikátor poškození pro každého nepřítele v oblouku zametacího útoku. V nadcházejících bojových testech je toto okouzlení také zapotřebí k provedení útoku zametání. Multiplikátor poškození se zvyšuje s úrovní kouzla. Může mít úroveň výkonu až do III.

Rozbilo []

Rozbilo je to stejné, jako je to pro ostatní nástroje Enchantments. Přidává se ke zdraví okouzleného nástroje. Je možné to provést normálními okouzlujícími metodami, ale je poněkud vzácné a obvykle se aplikuje pouze na vysokou úroveň kouzla. Aby bylo možné snadněji získat nerozbitou meč, musí hráč okouzlit knihu, aby získal kouzlo na meč. Jakmile je vytvořena kniha nerozbity, je pak možné použít kovadlinu ke kombinování knihy a meče, čímž se na ní vytvoří meč s nerozbitou. Může mít úroveň výkonu až do III.

Luk enchantments []

Plamen []

Protějšek luku aspektu ohně, Plamen, zapálí soupeře na zásah se šipkou. Na rozdíl od aspektu požáru existuje pouze jedna úroveň. Stejně jako u jakékoli požární zbraně je vařené zboží upuštěno z mírových farmářských davů. Plamen je užitečný pro způsobení zvláštních škod spolu s tím, že se ostatní hráči zabrání tomu, aby mohli sprintu (protože poškození z životního prostředí přestane schopnost hráče sprintu). Plamenové luky lze také použít jako rozburaný rozbuchovaný pro TNT, stejně jako schopnost osvětlit táborák. Může mít úroveň výkonu až do i. Hack pro kouzla plamene bez okouzlení je proletět šíp přes lávu, protože to zapálí šipku. Létat to přes vodu hšeně šipku. Za deštivého počasí bude plamen okamžitě uhasit déšť.

Nekonečno []

Když je nekonečno ovládáno lukem, dá vám nekonečné šipky a potřebuje ve svém inventáři pouze 1 šipku. I když to může vytvořit nekonečné množství šípů, stále se opotřebovává odolnost a nebrání luku před poškozením. Je také důležité vědět, že nekonečné šipky nelze shromáždit, pokud zasáhnou blok místo zamýšleného cíle. Je také důležité si uvědomit, že toto okouzlení ano ne ovlivnit šipky nakloněné. Může mít úroveň výkonu až do i. Toto okouzlení je nekompatibilní s opravou, i když to bývalo.

Napájení []

Napájení je okouzlení luku, který je jako ostrost pro meč, a způsobuje větší poškození vašich nepřátel na zásahu šipkou. Čím vyšší je úroveň výkonu, tím silnější bude hit. Po sběru několika úrovní výkonu na luku nakonec způsobí dostatečné poškození, aby vytáhli neozbrojené nepřátele, jako je liána, jediným výstřelem. Je to nejběžnější kousek kouk a může mít úroveň výkonu až do V.

Rána pěstí []

Rána pěstí je protějškem Knockback pro luky. Punch zasáhne soupeře dále, když se toto okouzlení aplikuje na luk. Přestože luk již má originální malé množství knockbacku, zvýšení množství knockback umožňuje snadnější boj ve středním doletu, klepání nepřátel dále a dává hráči čas na opětovné načtení a opěrku znovu načíst a oheň. Může mít úroveň výkonu až do II.

Rozbilo []

Rozbilo dává luku šanci nepoužívat bod trvanlivosti. Čím vyšší je úroveň, tím větší je šance, že k tomu dojde. Neblokování lze použít na jakoukoli položku, která má trvanlivost, jako jsou brnění, nástroje a zbraně. Může mít úroveň výkonu až do III.

Křička z kuše []

Kuše je položka přidaná v 1.14 – Aktualizace vesnice a drancování.

Multishot []

Multishot Nechte kuše střílet tři šipky najednou, zatímco pouze pomocí 1 šipky. Funguje podobně s raketami ohňostroje. Jedinou úrovní okouzlení je multishot i. Multishot nemůžete kombinovat s piercingem .

Rychlý poplatek []

Rychlý poplatek zvyšuje rychlost zatížení kuše a zkrátí čas, který to trvá. Doba nabíjení se zkrátí o 0.25 sekund na úroveň kouzla. Maximální úroveň okouzlení je rychlý náboj III, což dává kuše o něco rychlejší remízu než luk.

Pronikavý []

Pronikavý Nechte šipky z kuše palby více cílů a také umožňují vypálené šipce ignorovat štíty. Každá úroveň okouzlení způsobuje, že vypálené šípy propíchne 1 další cíl, omezující se na čtyři propíchnuté cíle s piercing IV. Nelze kombinovat piercing s multishotem . Piercing se při střelbě ohňostroje nevztahuje.

Rozbilo []

Rozbilo dává kuše šanci nepoužívat bod trvanlivosti. Čím vyšší je úroveň, tím větší je šance, že k tomu dojde. Neblokování lze použít na jakoukoli položku, která má trvanlivost, jako je brnění, nástroje a zbraně. Může mít úroveň výkonu až do III.

Armor Enchantments []

Aqua afinita (Pouze přilba) []

Aqua afinita je okouzlení helmy, které zvyšuje rychlost, kterou můžete těžit bloky pod vodou. Rychlost těžby je zvýšena na stejnou jako postava by měla při těžbě z vody. Musíte stát na pevném povrchu pod vodou, abyste získali plný účinek. To má maximální úroveň výkonu 1.

Ochrana výbuchu []

Ochrana výbuchu je méně běžné okouzlení, které snižuje poškození způsobené výbušným poškozením (8 x úroveň)% (omezeno na 80%) a snižuje knockback exploze o (15 x úroveň)% . To může být užitečné proti popínavým popínavým a když stojí příliš blízko k poloměru výbuchu TNT. Může mít úroveň výkonu až do IV.

Hloubkový strider (Pouze boty) []

Hloubkový strider je kouzla boty, díky kterému vás plave rychleji ve vodě a také snižuje rychlost, při které proudící voda tlačí hráče. Každá úroveň odebírá 1 ⁄3 pomalosti až do úrovně III (maximální úroveň), jste stejně rychle ve vodě jako na zemi. Poznámka: Hloubkový strider a Frost Walker nelze položit na stejné boty.

Padající peří (Pouze boty) []

Padající peří je okouzlení boty, které snižuje poškození pádu o 2 () na úroveň. Je to zvláště užitečné v mapách „kapátko“, i když se považuje za podvádění. Pokud se používá s balíkem sena, můžete snížit velké množství škod způsobených kapkami (1.9+). Pád peří také snižuje poškození z teleportací Ender Perl. Může mít úroveň výkonu až do IV.

Požární ochrana []

Požární ochrana je méně běžné okouzlení, které snižuje poškození způsobené požárním poškozením (8 x úroveň)% (omezeno na 80%) a zkracuje dobu spálení při zapálení (15 x úroveň)% . To může být užitečné proti plamenám, zejména v kombinaci s lektvary s odolností proti požáru. Doporučuje se také přinést brnění s tímto okouzlením, když se pustíte do Nether, kvůli velkému množství nebezpečí požáru. Může mít úroveň výkonu až do IV.

Frost Walker (Pouze boty) []

Frost Walker je okouzlení, které vám umožní projít povrch vody zamrzlým vodním blokům v okruhu 2 + úroveň bloky. Také hlídají hráče před poškozením bloků a táboráků magmatu. Frost Walker a hloubkový strider nelze položit na stejné boty. Může mít úroveň výkonu až do II.

Ochrana střely []

Ochrana střely je méně běžné okouzlení, které snižuje poškození způsobené poškozením na dálku (8 x úroveň)% (omezeno na 80%). To může být užitečné proti utopeným, které jsou vyzbrojeny tridenty, ostatními hráči, bloudí, kostry, ghasty, plameny, sloupců, sněhové golemy, bezejským a enderovým drakem (1.9+), zejména při spuštění serveru v multiplayeru. Může mít úroveň výkonu až do IV.

Ochrana []

Ochrana je základní okouzlení brnění, které pomáhá snížit celkové poškození způsobené útoky, utopením, plameny, lávovou, lektvary, udušení, exploze a střely (4 x úroveň)% (omezeno na 80%). Může mít úroveň výkonu až do IV (V nebo více, pouze pokud používáte příkazy).

Dýchání (Pouze přilba) []

Dýchání je okouzlení helmy, které vám umožní dýchat déle pod vodou, než podlehnete utonutí, a poškození utopením pomalejším tempem. Dýchací efekt pod vodou přidá 15 * úroveň sekundy k dechu a uděluje šanci, že se každou sekundu nezpůsobí utonutí úroveň / (úroveň + 1) . Tento okouzlující také dává viditelnost pod vodou. Může mít úroveň výkonu až do III.

Rychlost duše (Pouze boty) []

Rychlost duše je okouzlení bot, díky kterému budete chodit rychleji na duši a duši. Je dodáván ve třech úrovních a lze jej získat výměnností s prasaty, z hrudníků zbytků bašty a z zničených portálů. Jakmile úroveň okouzlení dosáhne úrovně III, můžete se ve skutečnosti pohybovat rychleji na duši půdě a duši než sprintingem na normálním bloku. Rychlost duše také způsobuje, že vás písek duše nezpomaluje. Vzhledem k tomu, že vaše boty při používání tohoto okouzlení na blocích duše ztratí trvanlivost, je třeba přidat mírnou šanci přidat nerozbitou a opravu k nim. Toto okouzlení také způsobí, že částice modré duše jsou emitovány z bloků, když jsou spuštěny.

Thorny []

Thorny je vzácné okouzlení, které poškozuje davy nedaleké nebo jiné hráče, když zasáhnou dav s okouzlením. Nevýhodou tohoto okouzlení je, že trvanlivost brnění vypouští rychleji. Thornový efekt přidává (15 x úroveň)% šance způsobit poškození 1 () – 4 () na útočícím nepříteli (nebo úroveň – 10 poškození, pokud úroveň přesahuje 10). Může mít úroveň výkonu až do III.

Prokletí vazby []

Prokletí vazby váže vám kousek brnění, pokud je vybaven. Nelze to vzlétnout, pokud to není vyčerpáno trvanlivostí, nebo zemřete (pokud nenastavíte Gamerule, aby si udržel svůj inventář). To nemá vliv na kreativní režim. Nelze odstranit s brusky.

Kletba zmizení []

Kletba zmizení Zoufáte položku, jakmile zemřete. To je užitečné při hraní PVP, takže vítěz nemůže dostat své ruce na brnění druhého hráče nebo na jiné okouzlené předměty. Nelze odstranit s brusky.

Rybářská prut []

Lákat []

Toto okouzlení znamená, že hráč nemusí čekat tak dlouho, aby chytil ryby a šanci na zmenšení nevyžádané nebo poklady. Návnada snižuje čekací dobu o 5 x úroveň sekundy. Může mít úroveň výkonu až do III.

Štěstí moře []

Toto okouzlení umožní 3% nárůst chytání „pokladu“ (okouzlené, ale poškozené luky a rybářské pruty, okouzlené knihy, jmenovky, skořápky Nautilus, sedla nebo liliové polštářky) a 1% sníženou šanci na „nevyžádanou“ (miska, poškozená, poškozená, poškozená, poškozená, poškozená miska, poškozená miska, poškozená mísa, poškozená miska, poškozená mísa Rybářská tyč, kůže, kožené boty, shnilé maso, tyčinka, struna, láhev s vodou, kostí, inkoustovou vaku nebo tripwire háčky). Může mít úroveň výkonu až do III. (Poznámka: Poklad a nezdravé předměty se budou lišit v biomech džungle.)

Trident Enchantments []

Enchanted Trident

Nabodnutí []

Nabodnutí je okouzlení, které funguje jako ostrost v meči a sekere. Může mít úroveň výkonu až do V.

Riptide []

Riptide Umožňuje vám být „hoden“ s trojzubcem, pokud jste mokré. To funguje jak v dešti, tak ve vodě, i když jsou jen vaše nohy ve vodě. Nejvyšší síla pro riptid je III. Je to nekompatibilní s loajalitou i směrováním. Lze jej použít jako rakety pro Elytra trvající tak dlouho jako rakety úrovně 2 na Riptide 3

Věrnost []

Věrnost přiměje Trident se k vám vrátit po dopadu s entitou nebo blokem, každá úroveň dále zkrátí čas potřebný k návratu do ruky. Může mít úroveň výkonu až do III.

Channeling []

Channeling způsobuje úder blesku na zasažení nepřítele s trojzubcem během bouře. To funguje pouze tehdy, pokud nad zasaženým nepřítelem není žádný blok.

Shield Enchantments []

Rozbilo []

Rozbilo zvyšuje účinnou trvanlivost štítu. Může mít úroveň výkonu až do III.

Mrkev na tyčinku Enchantments []

Rozbilo []

Rozbilo Dělá to odolnější.

Další kouzelnice []

Oprava []

Oprava je okouzlení, které lze použít na jakýkoli nástroj, zbraň nebo zbroj. Toto okouzlení použije jakékoli zážitek, který shromáždíte, k opravě okouzlené položky. Použité koule se nebudou do vaší zkušenosti počítat. Pokud má více než 1 položka vybavená tímto okouzlením, bude opravána náhodně na 1 z Enchanted Eflops. Oprava je jediné okouzlení, které nelze použít prostřednictvím tabulky Enchantment, ale lze jej použít na jakýkoli nástroj, zbraň nebo brnění. Na libovolný nástroj, zbraň nebo brnění lze použít 1 ze 2 kouzla, které lze aplikovat; další kouzla je nerozbita. Oprava je nekompatibilní s nekonečným kouzlem na luky.

Ještě není vydáno kouzelníky []

Štěpení []

Štěpení lze použít pouze na osy a je exkluzivní pro nadcházející bojové testy. Zvyšuje doba omráčení sekery a štít. Nelze to sloučit s ostrostí, Smite nebo Bane of Artropods. Může mít úroveň výkonu až do III.

Hmotnost kouzla []

Každé okouzlení má „váhu.„Okouzlení s vyššími váhami má vyšší šanci na výběr na okouzlujícím stole nebo přirozeně generované kouzelné knihy.

Okouzlení Hmotnost Vytvořitelné tabulkou kouzla
Brnění
Ochrana 10 Ano
Padající peří 5 Ano
Požární ochrana 5 Ano
Ochrana střely 5 Ano
Aqua afinita 2 Ano
Ochrana výbuchu 2 Ano
Dýchání 2 Ano
Hloubkový strider 2 Ano
Frost Walker 2 Ne
Rychlost duše 1 Ne
Thorny 1 Ano
Prokletí vazby 1 Ne
meč
Ostrost 10 Ano
Bane of Artropods 5 Ano
Knockback 5 Ano
Smite 5 Ano
Aspekt požáru 2 Ano
Rabování 2 Ano
Zametací hrana 2 Ano
Krumpáč
Sekera
Lopata
Náží
Účinnost 10 Ano
Štěstí 2 Ano
Hedvábný dotyk 1 Ano
Luk
Napájení 10 Ano
Plamen 2 Ano
Rána pěstí 2 Ano
Nekonečno 1 Ano
Rybářský prut
Štěstí moře 2 Ano
Lákat 2 Ano
Trojzubec
Věrnost 5 Ano
Nabodnutí 2 Ano
Riptide 2 Ano
Channeling 1 Ano
Kuše
Pronikavý 10 Ano
Rychlý poplatek 5 Ano
Multishot 2 Ano
Všechny nástroje
Rozbilo 5 Ano
Oprava 2 Ne
Kletba zmizení 1 Ne