Seznam her MMORPG 2023,

EverQuest je 3D fantasy mmorpg set v rozsáhlém světě Norrath a je jedním z nejstarších MMORPG stále aktivní. Vyberte si ze šestnácti závodů a šestnácti tříd, abyste se vydali na cestu přes středověkou krajinu, s více než 500 zónami, které prozkoumají a nesčetné nájezdy, které dobývají s dalšími hráči.

MMORPG Recenze Recenze Games

Hledáte nový MMORPG? Podívejte se na tento obrovský seznam MMORPGS. To uvádí každý MMORPG, který jsme zkontrolovali na MMOS.com s screenshoty a videami.

(20 hlasy, průměr: 3.55 / 5)

UndeCempar

UndeCempar je meziplatformový hack a slash meziplatformní akční RPG, kde hráči přebírají roli lovců runy na úsilí o zmaření plánů zlého boha. Hra obsahuje otevřenou třídu a systém dovedností, který umožňuje hráčům volně kombinovat dovednosti a runy, aby si vytvořili vlastní plně přizpůsobené sestavy.

Attect Spinning Attack

Hrajte teď, hrajte

(25 hlasy, průměr: 2.40 / 5)

Věž fantazie

Tower of Fantasy je bezplatný multiplatform otevřený svět sci-fi fantasy RPG s pulzující grafikou a bojem založeným na akci. Sbírejte mnoho postav a kombinujte své síly!

Věž fantazie stojící 2

Google-Play-Button App-Store-Button

X

(361 hlasy, průměr: 3.57 / 5)

Ztracená archa

Lost ARK je 3D Fantasy MMORPG s bojem ve stylu Action RPG a obrovským světem, který je třeba prozkoumat. Naplujte si na vlastní loď, abyste objevili nové regiony a bojovali s mocnými šéfy s raid party. Lost ARK nabízí herní zážitek bohatý na funkce v kombinaci s ohromujícími vizuálními a dovednostmi.

Ztracený stánek pro jádro Ark

X

(23 hlasy, průměr: 3.22 / 5)

Bless Unleashed

Bless Unleashed je bezplatný 3D fantasy mmorpg restart nyní zaniklého požehnání online. Hra obsahuje rychle se rozvíjející akční boj a masivní otevřený svět s různými regiony a zrádnými dungeony.

Bless Unleashed Teleos Festival

Hrate Bless Unleashed Now

(538 hlasy, průměr: 3.91 / 5)

Cesta vyhnanství

Cesta exilu je 3D akční RPG inspirovaný klasickými ARPG minulosti. Navzdory retro vzhledu je cesta exilu velmi složitá hra s jedinečnými měnovými systémy a vývojem postav. Poe je perfektní pro hráče, které se obávají jednoduchosti dnešních her nebo těch, kteří hledají skutečného duchovního nástupce Diablo 2.

cesta prémie za exilovou

X

(76 hlasy, průměr: 3.58 / 5)

Phantasy Star online 2

Phantasy Star Online 2 je akční RPG založená na lobby, kde hráči provádějí mise, aby bojovali proti monstra s názvem Darkers. Spojte se s ostatními hráči nebo prozkoumejte samostatně, zapojte se do rychle se rozvíjejícího boje a lov pro vzácný kořist.

Phantasy Star online 2 pomlčka

X

(87 hlasy, průměr: 3.44 / 5)

EverQuest

EverQuest je 3D fantasy mmorpg set v rozsáhlém světě Norrath a je jedním z nejstarších MMORPG stále aktivní. Vyberte si ze šestnácti závodů a šestnácti tříd, abyste se vydali na cestu přes středověkou krajinu, s více než 500 zónami, které prozkoumají a nesčetné nájezdy, které dobývají s dalšími hráči.

Everquest Caster

X

(233 hlasy, průměr: 3.13 / 5)

Nikdy zima

Neverwinter je 3D akční mmorpg zasazený v epickém dungeonovém a dragovém světě zapomenutých říší. Kultovní místa, jako je Baldurova brána, Icewind Dale, Neverwinter a více čekajících hráčů v tomto příběhu řízeném MMORPG. Hra obsahuje boj založený na dovednostech, který vyžaduje, aby hráči zaměřili jednotlivé útoky a vyhýbali se příchozích útoků.

Neverwinter Gore

X

(171 hlasy, průměr: 3.62 / 5)

Lord of the Rings online

Lord of the Rings Online, také známý jako Lotro, je 3D Fantasy MMORPG založená na epických dílech J.R.R. Tolkien. Udělejte si vlastní epickou cestu přes obrovské země středního země v tomto příběhu, který je bohatý na funkce MMORPG!

Lord of the Rings Online pole

X

(324 hlasy, průměr: 2.50 / 5)

Archeage

Archeage je jedinečný 3d -sandbox, fantasy mmorpg zasazený do středověkého fantazijního světa Erenoru, ve kterém dvě frakce – Nuia a Haranya – mzdová konstantní válka. Pokrok ve světě Erenoru prostřednictvím boje, zloděje a dokonce i tvorby.