Seznam nových bloků přicházejících v Minecraft 1.18 Aktualizace, Stáhnout Minecraft PE 1.18.1 apk zdarma: Jeskyně a útesy Část 2

Minecraft PE 1.18.1

Rudy jako celek zaznamenaly s touto aktualizací spoustu přerozdělování. Jednou z klíčových obecných změn v distribuci rudy je, že jednotlivé rudy mají konkrétnější rozsahy vrstvy, do které se mají generovat, takže nebude existovat konkrétní úroveň y, která je dobrá pro všechny rudy. Zde je seznam, kde můžete najít rudy od jeskyní a útesů, část 2 Aktualizace:

Seznam nových bloků přicházejících v Minecraft 1.18 Aktualizace

Minecraft 1.18 Aktualizace se blíží brzy, se spoustou nových změn a doplňků. To bude také zahrnovat přivedení některých nových bloků do Minecraft.

Mojang, vývojář hry, nazval tuto aktualizaci dosud největší. Minecraft 1.Aktualizace 18 bude vydána 30. listopadu na všech podporovaných platformách.

Bloky jsou nedílnou součástí Minecraft. Každá jednotlivá položka ve hře je tvořena pixely a bloky a v 1 bylo představeno mnoho nových bloků.Aktualizace 17 jeskyní a útesů Část 1.

S Minecraft 1.18 Aktualizace, Mojang se připravuje na přidání některých nových bloků a zvýšení počtu nových přidaných v předchozí aktualizaci.

Poznámka: Tyto bloky byly již k dispozici v 1.17, ale nepřirozeně negeneroval. Nyní v 1.18 Aktualizace to dělají.

Azalea, Moss a Copper Blocks část nových přírůstků přicházejících v Minecraft 1.18 Aktualizace

Zde je seznam všech nových bloků, které se přidávají do Minecraft 1.18 Aktualizace:

1) Azalea a kvetoucí keře Azalea

Tento blok je nový typ vegetace zavedené v Minecraft 1.18 Aktualizace. Jedná se o malé azalea keře, které jsou generovány pouze ve svěžích jeskyních.

Kvetoucí keře Azalea lze také generovat s malými květinami azalea. Obě tyto keře se mohou proměnit ve stromy azalea, pokud hráči používají dostatek kostního jídla.

2) Moss bloky

Mochové bloky jsou zcela zelené bloky vyrobené z mechu a budou generovat pouze ve svěží jeskynní biomy.

3) Blossom spóry

Jedná se o velké růžové květy, které visí ze stropu a šíří malé spory po celé oblasti. Ty lze také nalézt ve svěží jeskynní biome.

4) Dripstone

Ačkoli tyto bloky lze zřídka nalézt v Minecraft 1.17 Aktualizace, budou správně generovány v Biome Dripstone Cave z Minecraft 1.18 Aktualizace. Tento blok z nich může také generovat špičaté odkapávací kameny.

5) Prášek

Práškové sněhové bloky se také zřídka vyskytují v Minecraft 1.17 Aktualizace, ale v příštím generuje hojně. Tyto bloky budou měkčí než sníh a hráči se mohou v těchto blocích potopit a poškodit kvůli mrazu.

6) Měděný blok

Měděné bloky jsou další nový blok přicházející s Minecraft 1.18 Aktualizace. Tento blok lze nalézt pouze ve vzácných žilách měděných rud.

Minecraft PE 1.18.1

Sculk Sensors in Minecraft PE

Minecraft PE 1.18.1

Stažení Minecraft 1.18.1 s pracovním Xboxem Live: Přepněte na divokou aktualizaci, zažijte temný efekt a užijte si novou hudbu!

Minecraft 1.18.1 vydání

Tým Mojang Studio zavedl pro hráče několik důležitých doplňků ve druhé části aktualizace jeskyně Minecraft 1.18. Vývojáři také opravili některé chyby.

Technická vylepšení

Svět Minecraft PE 1.18.1 se stal ještě komplikovanějším: Textury mnoha objektů byly aktualizovány, místa se přestala míchat a hranice biomů se rozšířily.

Mimochodem, generování dekorací v Biomes se nyní vyskytuje se stejnou frekvencí jako v Java Edition. Vývojáři optimalizovali motor a pevné chyby vedoucí k zamrznutí a pádu hráčů.

Divoká aktualizace

Neočekávaná funkce od vývojářů Minecraft 1.18.1 je vzhled nového experimentálního režimu ve hře. Celá rodina bloků Sculk strávila noc v divoké aktualizaci . Ve stejném režimu nyní funguje účinek tmy.

Autoři hry mají velké plány na další rozvoj divoké aktualizace, abychom v blízké budoucnosti mohli očekávat nový obsah.

Hudba

Unavení z obvyklého hudebního doprovodu budou milovat příležitost konečně změnit melodie. Obchod Minecraft 1.18.1 byla aktualizována. Spolu s tím, bylo možné vybrat hudbu podle vašich představ z navrhovaných možností. Hráč může načíst hudbu v nabídce hry.

Tmavý efekt

Tento neobvyklý účinek dochází nečekaně v podloží Minecraft 1.18.1. Jeho zdroj je jedním z bloků Sculk – Shrieker . Když temnota klesá, vize hráče je po určitou dobu výrazně snížena. Temnota zpomaluje pohyb a je náročné navigovat v terénu.

Stáhněte si Minecraft 1.18.1

Verze Soubor
1.18.1 Stažení

Všechno nové v Minecraft 1.18 jeskyní a útesů Část 2

Jeskyně Minecraft a útesy Část 2 Aktualizujte klíčové umělecké dílo

Aktualizace jeskyní Minecraft a Cliffs Part 2, aka Minecraft 1.18, hodně otřásl celým blokovaným světem a zavedl několik docela radikálních změn světa. Hlubší podzemní a vyšší obložní strop, obnovená distribuce rudy a osm nových typů biomů byly hlavními rysy 1.18 Aktualizace a máme zde všechny podrobnosti o těchto změnách Minecraft zde. Objevíte hladké nebo zubaté konfigurace, zatímco vzestupné hory, a rozmanitější jeskynní systémy, které můžete prozkoumat, zatímco Spelunking. Ať už jste ostřílený dobrodruh nebo se vracíte do hry po prodloužené přestávce, zde je nízké úrovně všech největších změn zavedených s jeskyněmi Minecraft a útesy Část 2 Aktualizace.

Kdy se uvolnily jeskyně Minecraft a útesy, část 2?

Jeskyně a útesy Část 2 Aktualizace nebo Minecraft 1.18, vydáno 30. listopadu 2021. Nyní můžete prozkoumat všechny nové biomy, vyšší hory a větší jeskyně, které umožňují tuto aktualizaci, a existuje spousta nových věcí, které zjistíme, které vysvětlíme níže.

V jeskyních Minecraft a útesů je k dispozici 8 nových biomů

Jednou z největších sad nových přírůstků, které dorazily s jeskyněmi Minecraft a aktualizace útesů, je osm nových biomů, které byly přidány do hry. Najdete čerstvé podzemní biomy jeskyně kapeny a několik nových horských biomů. S touto aktualizací také dorazily také zvodnělé vrstvy a nové typy jeskyní, aby byly podzemní biomy Minecraftu zajímavější. Zde je to, co o každém potřebujete vědět:

Hlukové jeskyně a aquifers jsou nové rysy jeskyně

Hlukové jeskyně jsou nový způsob generování jeskyní, které vede k větší přirozené rozmanitosti na světě, a existují tři variace s tématem potravin: sýr, špagety a nudle. Sýrové jeskyně, podobně jako švýcarský sýr v reálném životě, jsou velké otvory, které vedou k jeskynním formacím různých velikostí. Naopak jsou jeskyně špagety dlouhé a relativně úzké cesty, které chodí všude. A konečně, jeskyně nudlí jsou velmi podobné jeskyním špagety, kromě toho, že jsou tenčí a „chmurnější“. Tento nový systém se mísí s původními systémy generování jeskyně a kaňonu, aby vytvořil mnohem rozmanitější jeskynní systémy nalezené ve světě.

Aquifers jsou další novou funkcí, kterou najdete v jeskyních s Minecraft 1.18 Aktualizace. Tato vodní útvary se vytvářejí v oblastech hluku jeskyně s vlastní místní hladinou vody, která je nezávislá na hladině moře. V závislosti na velikosti systému jeskyně to může mít za následek obří podzemní jezera, ačkoli aquifers mohou také generovat uvnitř hor a na povrchu. Máte také šanci narazit přes lávovou aquifer, pokud jste pod Y0.

Dripstone Cave Biome

V Overworld nyní najdete kapací jeskynní Biomes Underground.18 Aktualizace se začala žít. Tyto biomy jsou (nepřekvapivě) plné odkapávacího kamene, skalního bloku, který umožňuje, aby se pod ním vytvořil špičatý dripstone, aby vytvořil stalaktitové formace. Kapání se používá hlavně k dekoraci a vyskytuje se přirozeně v určitých jeskynních biomech.

V těchto biomech Dripstone Cave najdete odkapávání, v bloku i špičatých formách, hojně na podlahách a stropech. Kapkové bloky na stropě s vodou nad nimi se mohou vytvořit na stalaktity, což pak způsobí, že se stalagmity vytvoří přímo níže. Pár těchto formací se může nakonec připojit k vytvoření sloupce odkapávání. Měděná ruda a malé vodní bazény se také běžně vyskytují v biomech Dripstone Cave.

Svěží jeskyně biom

Jak název napovídá, tento podzemní biome typu je jeskyně naplněné svěžími rostlinami. Moss pokrývá podlahy a stropy a květy spór rostou také na stropech. Vaše cesta bude osvětlena žhavými bobulemi, které rostou na jeskynních vinicích ze stropu. Pokud zkoumáte Minecraft Overworld, budete vědět, že svěží jeskyně je pod vámi, pokud narazíte na stromy Azalea, protože své kořeny pevně udržují v jeskyních. Jako takové lze azalea keře také běžně vyskytovat ve svěžích jeskyních. Tento nový biom také slouží jako jediné místo k nalezení axolotls!

Grove Biome

Háje jsou nový typ zasněženého biomu, který se běžně vyskytuje na terénu s vysokou nadmořskou výškou, ale pod vrcholy horských hor nebo kopců. Najdete smrkové stromy, přirozeně se vyskytující prášek na plus mnoho králíků, lišek a vlků v biomech Grove. Ujistěte se, že nosíte kožené boty, abyste se vyhnuli pádu sněhu!

Meadow Biome

Stejně jako Groves, Meadow Biomes se také vynoří ve vyšších nadmořských výškách poblíž horských pásů nebo nahoru na náhorních plošinách. Louky jsou plné trávy a květin, ale existuje šance, že bude generován také vysoký a osamělý dubový nebo břízový strom, často s úlem. Pokud jde o divokou zvěř, najdete osly, králíky a ovce pasoucí se na louce.

Vznešený biome

Hory, které najdete v Biomech Lofty Peaks, jsou druhem, který jste mohli vidět v dokumentu přírody. Jsou velmi zubaté a mají sníh, kámen a kozy, které z nich dělají jejich domov.

Snowcapped Peaks Biome

Sluhovací vrcholy píky, které slouží jako téměř opak vznešených vrcholů. Stále však najdete kozy.

Stony Peaks Biome

Tento biome má spoustu kamenných vrcholů hor, které se liší mezi zubatým a hladkým. Stejně jako vznešené vrcholy se kozy běžně vyskytují v biomech Stony Peaks. Budete mít také šanci najít proužky dekorativních kalcitových bloků v kamenných horách.

Snowy Sjecnes Biome

Snowy svahové biomy jsou jako extrémnější verze Grove Biomes. Zasněžené svahy generují ve vyšších nadmořských výškách pod vrcholy horských hor a kopců – stejně jako háje – kromě toho, že mají velmi zasněžený terén, natolik, že dovnitř mohou být ukryty práškových sněhových pastí. Kožené boty jsou nezbytné pro bezpečné procházení těchto biomů. Podívejte se na kozy a králíky na svých cestách.

V jeskyních Minecraft a Cliffs Part 2 Aktualizace se hory jsou vyšší a jeskyně se zvětšují

Další velká změna, která je zahrnuta do aktualizace jeskyní a útesů v části 2 v Minecraft 1.18 je to, že svět obdržel velkou vertikální expanzi, aby pojala mnoho nových biomů. Osa Minecraft ve světě byla rozšířena o 64 bloků v obou směrech, čímž se vytvořila celkový vertikální rozsah budovy 384 bloků, z 256 bloků. Pokud jde o souřadnice ve hře, to je od Y-64 do Y320.

Všimnete si, že generované hory mohou být nyní vyšší díky vyššímu stropu a jeskyně ještě hlouběji-až na Y-64! Se zvýšeným stropem na světě se nyní mraky vynoří i na obloze, na Y192 místo Y128. S těmito změnami a novými biomy v aktualizaci 1.18, žíly a distribuce rud dostávají také významné změny.

Aktualizace jeskyní Minecraft a útesy Část 2 představuje velké žíly rudy a nové distribuce rud

Vzhledem k tomu, že podzemní svět Minecraft se rozšiřuje svisle o 64 vrstev, otevře se spousta příležitostí pro ještě větší těžbu rud a materiálů, ale úkol přesně najít to, co potřebujete. V aktualizaci Minecraft 1.18, Nové velké žíly rud lze objevit pod zemí. Tyto klikaté formace jsou vzácné, ale obsahují mnohem více konkrétní rudy než obvykle. Důl mezi Y0 a Y50 pro nalezení měděných žíly s žulovým smícháním a hledáním v Y-8 a Y-60, aby našli železné žíly s tufkem.

Rudy jako celek zaznamenaly s touto aktualizací spoustu přerozdělování. Jednou z klíčových obecných změn v distribuci rudy je, že jednotlivé rudy mají konkrétnější rozsahy vrstvy, do které se mají generovat, takže nebude existovat konkrétní úroveň y, která je dobrá pro všechny rudy. Zde je seznam, kde můžete najít rudy od jeskyní a útesů, část 2 Aktualizace:

  • Železná Ruda: Pod Y72 se silnou zaujatostmi směrem k Y16. Generuje také nad Y112, se zvyšující se usazeninou železné rudy.
  • Měděná ruda: Mezi Y0 a Y96 se silnou zaujatostí směrem k Y48. Podívejte se také do kapejských jeskyní Biomes Underground.
  • Lazurit: Pod Y64 se silnou zaujatostí směrem k Y0. Lapis Lazuli pod Y-32 nebo nad Y32 nemůže generovat na čerstvém vzduchu a místo toho je nalezen pohřben nebo ve vodě.
  • Uhlí: Nad Y0 se silným zaujatostí směrem k Y96 a vyšší. Snížila expozici vzduchu, takže je také častěji nalezena pohřbená nebo pod vodou.
  • Zlato: Pod Y32 se silným zaujatostmi směrem k Y-16. Extra zlato lze stále nalézt v Badlands Biomes.
  • Červený kámen: Pod Y16 a zvyšuje se, když jdete pod Y-32.
  • Diamant: Pod Y16 s více diamantem, čím dále jdete. Stejně jako lapis a uhlí, Diamond snížil expozici vzduchu a běžně se vyskytuje buď pohřben nebo pod vodou.

Svíčky byly přidány pro všechny hráče Minecraft v jeskyních a útesů Část 2 Aktualizace

Poté, co byli svíčky pro všechny hráče nyní k dispozici pouze v Java Edition of Minecraft asi rok a ve verzích Beta Edition Edition po dobu několika měsíců, jsou konečně k dispozici svíčky pro všechny hráče.18 vyšlo. Tyto světelné zdroje mohou být vytvořeny s voštinou a kouskem struny a poté obarveny, aby změnily jejich barvu. Můžete také přidat jeden na vrchol neopojetého dortu, abyste mu dali skutečný slavnostní pocit.

Nový dav strážce přichází v budoucí aktualizaci

Bohužel, nový dav strážce byl zpožděn z aktualizace jeskyní Minecraft a Cliffs Part 2, ale od doby, kdy byla spuštěna Minecraft The Wild Update, je ve hře spolu s hlubokou temnotou.

Wardens a tmavý temný biom nejsou jediné věci, které pro 1 zcela neudělaly řez 1.18 Aktualizace však. Archeologie, svazky a kozí rohy ještě nebudou v Minecraftu, ale přijde v pozdější aktualizaci.

Pro ty, kteří to nevědí, archeologie umožní hráčům používat měděný kartáč k odhalení předmětů pohřbených v písku, štěrku nebo nečistotách nalezených v nové struktuře stránky archeologie. Kozí rohy mají šanci spadnout z koz poté, co se nabijí do pevného předmětu a hráč je mohou použít k zvukům. Konečně, svazky jsou řemeslné pytle, které zabírají jeden slot pro zásoby, ale mohou držet několik položek různých typů – užitečné pro dlouhé cesty a rozsáhlé těžební výpravy, kde je nezbytné jídlo a skladování potravin a materiálu.