Seznam úrovně Call of Duty: Všechny kampaně zařazeny (2023), 10 nejlepších kampaní Call of Duty – IGN

10 nejlepších kampaní Call of Duty

Contents

Estetika moderní války 3 je docela podobná jako u moderního Warfare 2 a základní design byl většinou stejný ve všech třech hrách MW. Multiplayer v moderní válce 3 je obecně vyváženější než MW2 a režim přežití je výbuch. V Moderní Warfare 3 byl také představen dobře známý zabití potvrzený režim pro více hráčů, který je stále součástí série COD. Nezlepšilo se oproti MW2, ale poskytlo uspokojivý konec.

Seznam úrovně Call of Duty: Všechny kampaně se umístily (2023)

Franšíza Call of Duty je v žánru střelce první osoby od roku 2003 jménem domácnosti v domácnosti. Franšíza začala vyprávěním příběhu pro jednoho hráče a nakonec rostla s přidáním různých režimů pro více hráčů a zombie v pozdějších variantách. Hry se dále vyvinuly s vývojem franšízy a více studií dostalo příležitost vytvořit si vlastní záznamy.

Spuštění každého titulu se v důsledku různých vývojových týmů velmi lišilo v tónu a kvalitě. Výsledkem je, že některé ze série je těžké zapomenout a několik z nich není tak velkých. V tomto článku jsme pečlivě vybrali 16 her pro seznam úrovně Call of Duty a zařadili je.

Seznam úrovně kampaně Call of Duty

S+ úroveň:

Call of Duty Modern Warfare 2 (2009)

Nejlepší hra tresky, která byla kdy vytvořena společností Activision, je Call of Duty: Modern Warfare 2. Je to druhý v sérii Modern Warfare a šestý ve franšíze Call of Duty. Ostatní tituly COD se snažily odpovídat jeho úspěšné kampani a byla jednou z nejlepších her pro více hráčů všech dob.

Ghost, jedna z nejoblíbenějších postav série, byla představena v Modern Warfare 2, spolu s bez ruštiny, jednou z nejkontroverznějších misí vůbec.

Kampaň COD: Modern Warfare 2 byla doplněna vynikajícím zážitkem pro více hráčů, která obsahovala některé z nejlepších map série a režim kooperativních specifikací, díky čemuž byl MW2 kompletní zážitek. Příběh implementoval Michael Bay Elements, díky čemuž se stala akční filmovou hrou.

S úroveň

Call of Duty: Black Ops 2 (2012)

Následná opatření na COD: Black Ops z roku 2010 se jmenovala Call of Duty: Black Ops 2 a vyšlo to po moderní válce 3. Přístup této konkrétní hry COD k nelineární hře je jednou z jedinečných funkcí, které jej tak velmi umístí na seznam.

Black Ops 2 udržoval zřetelné funkce pro více hráčů a zombie, které fanoušci zbožňovali z původních černých ops, zatímco mísí historické boje FPS s další futuristickou hračkou. Nabídl hráčům šanci rozhodovat při hraní jako Alex Mason během kampaně, na rozdíl od jiných lineárních a konvenčních her FPS nebo dokonce jeho předchůdců. Z těchto rozhodnutí můžete získat až čtyři odlišné konce.

Call of Duty: Modern Warfare 3 (2011)

Dramatický závěr série Modern Warfare, Call of Duty: Modern Warfare 3 Stars Soap, Price a Yuri. Po Modern Warfare 2 je hlavní zaměření příběhu hlavním zaměřením. Události závěrečné mise předchůdce slouží jako výchozí bod hry. Titul byl vyvinut společně Infinity Ward a Sledgehammer Games.

Estetika moderní války 3 je docela podobná jako u moderního Warfare 2 a základní design byl většinou stejný ve všech třech hrách MW. Multiplayer v moderní válce 3 je obecně vyváženější než MW2 a režim přežití je výbuch. V Moderní Warfare 3 byl také představen dobře známý zabití potvrzený režim pro více hráčů, který je stále součástí série COD. Nezlepšilo se oproti MW2, ale poskytlo uspokojivý konec.

Úroveň

Call of Duty 2 (2005)

Call of Duty 2 je druhá hra v sérii, kterou vytvořili a vydali Infinity Ward a Activision. Byl vytvořen v průběhu dvou let a byl spuštěn v roce 2005. S COD 2, Infinity Ward se nejen shodoval. ale také překonal sadu vysokých očekávání. Ačkoli mu chyběl pohyb a jiné mechanismy, pro svou dobu to bylo docela progresivní.

Podobně jako jeho předchůdce je příběh stanoven během druhé světové války. Hráč vidí hru očima čtyř vojenských personálu: jeden z americké armády, dva z britské armády a jeden z Rudé armády.

Hra výrazně překonávala originál a přidala indikátor granátu a regeneraci zdraví. Hra byla hitem a získala chválu od kritiků za jeho grafiku, vylepšený AI a zvukový design. Mezitím byla schopnost sprintu chybět, díky čemuž se hra občas cítila opravdu pomalu.

Call of Duty: World at War (2008)

Pátá hra hlavní série má kampaň, která je na stejné úrovni. Má několik vynikajících sad, které hodnotí mezi nejlepší v seriálu a udělují World at War několik dalších řad. Pokrývá hrůzy války bez filtrů.

V jednom z nich musíte napadnout japonský ostrov Makin pro pevnost, abyste zachránili určité americké vojáky. I když je to v noci, úkol se poprvé jeví jako poměrně jednoduchý z hlediska tajnosti, ale když si soupeř uvědomí vaši přítomnost a bílé erupce jsou vystřeleny, všechno se rychle rozpadne.

Poprvé také představoval zombie, což vedlo k jednomu z nejznámějších režimů družstev COD: nekonečné přežití. Vzhledem k tomu, že zombie byly tak oblíbené, Treyarch je začal zahrnout do všech svých her.

Call of Duty 4: Modern Warfare (2007)

Moderní válka bezpochyby řadí opravdu vysoko v seznamu někoho, kdo hrál několik her v seriálu. Titul měl dojem, že je osamělý bojovník uprostřed moře FPS her s druhou světovou válkou.První hra tresky, která výrazně změnila způsob, jakým funkce zotavení zdraví byla COD 4: Modern Warfare.

Hráči byli neustále na svých nohou, když se vyvíjely události v hlavních misích.Příběh kampaně by mohl vykřiknout dospělé a být vírem emocí.

Je to jedna z nejlepších kampaní, pokud jde o vyprávění vyprávění s opravdu sympatickými postavami. Protagonista v první střelcové hře této série se opravdu cítil jako živá, zranitelná lidská bytost. Navíc se vizuální prvky výrazně zlepšily z dřívějších edicí videoher COD.

Call of Duty: Black Ops (2010)

První hra v seriálu, Call of Duty: Black Ops, je stanovena během studené války. Treyarch vytvořil sedmou hru v sérii. Je to sledování světového světu ve válce z roku 2008. Když byl publikován první Black Ops, byl Treyarch schopen soutěžit s Infinity Ward, protože poskytl dramatičtější příběh ohýbajícího ohýbání mysli. Nastavení je Vietnam během studené války.

Děj v Black Ops byl ten nejlepší nalezený v jakékoli videohře tresky, zejména v linii Black Ops. Většina online hráčů, jak lze tvrdit, souhlasí s tím, že popis aktivit CIA tajných černých ops prováděných za nepřátelskými liniemi je vynikající psaní. Zahrnutí známých míst, jako je východní Berlín, Vietnam, Turecko a sovětské ústředí KGB, ukazuje množství pracovních vývojářů do hry vložené do hry.

Call of Duty: Black Ops studená válka (2020)

Treyarch a Raven Software vyvinul Call of Duty: Black Ops studená válka, která byla poté vydána společností Activision. Postavy, které měly fascinující příběhy a byly klíčovým prodejním bodem. Pozemek Black Ops Cold War si udržuje tekutý narativní tok a úroveň ponoření. Obtíže a rozmanitost možností vás přimějí restartovat některé mise nebo jejich části, abyste měli různé zkušenosti.

Tyto potíže také nahrazují menší velikost kampaně COD studené války. Kromě designu úkolu jsou zvukový doprovod Black Ops studené války a poutavé postavy na vrcholu. Bez ohledu na formy pohybových zvuků, vozidel nebo zbraní si všimnete, že každý herní mechanik věnoval přiměřenou pozornost.

B Tier

Call of Duty: Vanguard (2021)

Éra druhé světové války slouží jako nové místo pro příběh Call of Duty Vanguard. Jak bylo uvedeno, hlavním prodejním bodem Call of Duty byla schopnost interagovat s různými postavami, které měly fascinující příběhy. V zásadě to dávalo smysl, ale když byl Vanguard zveřejněn, jeho režim kampaně nedosáhl očekávání.

Kampaň měla významné problémy. Za prvé, většina herních částí vás omezuje v putování a v podstatě vás vede jedním směrem. To ve skutečnosti ničí pocit dobrodružství a objevuje potenciální velikonoční vejce nebo předmět. Vyprávění občas hodí tři až čtyři řezané scény najednou, což narušuje úroveň ponoření, kterou lze zažít.

Call of Duty: Black Ops 3 (2015)

12. splátka série se nazývá Call of Duty: Black Ops III. Treyarch šel nad rámec integrace dronů a zbraní kontrolovaných myslí, aby byla hra co nejvíce futuristická. Hráči měli možnost vybrat jakýkoli úkol, který chtěli ve hře. Multiplayerovi se podařilo učinit titul podmanivý navzdory nedostatku přitažlivosti kampaně.

Je také neočekávané, že hra nabízí o dvou prvních hrách v trilogii Black Ops Service pro dvě první hry. Celkově je kampaň matoucí. Kampaň Black Ops 3 byla vybudována tak, aby umožnila hraní čtyř hráčů, což umožnilo větší, otevřenější design a menší střelbu chodby. Kromě toho mohou hráči změnit vzhled a oblečení jejich charakteru.

Call of Duty 3 (2006)

Třetí hra v seriálu, Call of Duty 3 byla vytvořena Treyarchem jako jejich první projekt poté, co se stal nezávislým vývojářem tresky. Příběh se odehrává v roce 1944 na západní přední straně druhé světové války. Hráči mají možnost hrát z pohledu kanadského, britského, polského nebo amerického vojáka.

Za prvé, Cod 3 přidal zoufale potřebnou schopnost sprintu, čímž posílil pocit boje tím, že vám umožní spěchat kolem překážek. Je to všechno trochu ohromující, i když je kampaň vynikající a zejména tankové sekce jsou hodně zábavné hrát. Jediným pozoruhodným okamžikem je, když musíte neustále improvizovat a bráníte vesnici Chambois. Z tohoto důvodu věříme, že kampaň COD 3 zabírá střední půdu.

Call of Duty: Druhá světová válka (2017)

S vydáním Call of Duty z druhé světové války se franšíza videoher COD se vrátila ke své kořeny druhé světové války po velmi dlouhé přestávce. Režim kampaně hry byl průchodný; Nebylo to ani největší nebo nejhorší.Bylo jen příliš mnoho cutscenes pro hru, která je asi šest hodin. Postavy byly skvělé, každý s jedinečnými osobnostmi.

Za prvé, režim kampaně byl dlouhý pouze pět až sedm hodin. I když jste hru hráli v nejtěžším prostředí, nebude to dlouho trvat. Graphika nové generace navíc tentokrát doplňovala nastavení druhé světové války. Předchozí hry tresky, které se odehrály během druhé světové války, buď postrádaly kinematiku, nebo měly mnohem nižší vizuální věrnost. S vydáním druhé světové války to bylo změněno. Úroveň ponoření byla zvýšena hladkou, špičkovou grafikou.

C

Call of Duty: Infinite Warfare (2016)

Sedmá hra vytvořená společností Infinity Ward a 13. série COD se nazývá nekonečná válka. Vyprávění pokračuje v budoucnosti, tentokrát se odehrává ve vesmíru. Můžete použít kosmické lodě k cestování na různé planety a přijímat boční úkoly. Byl to poslední z futuristických střelců, ale většina fanoušků se to nelíbilo a přeskočila to.

Většina střelců první osoby pro konzole nové generace měla ničitelné okolí, stěny a struktury. Přestože se jedná o hru od nové generace, COD Infinite Warfare tento nápad neměl. Směr umění, grafika a vyprávění patřily mezi jeho pozitivní aspekty. Postavy v misích byly realistické a sloužily účelu. Měli důvod, aby tam byli, a sloužili účelu ve hře hry.

Call of Duty: Advanced Warfare (2014)

Po jejich spolupráci na Modern Warfare 3, první hra Sledgehammer Games vytvořená výhradně jimi je Call of Duty: Advanced Warfare. Přestože hra byla nová, mechanika nebyla řádně implementována, což způsobilo, že hra byla pomalá. Navíc tam bylo příliš mnoho cutscenes, které právě vzaly herní zážitek.

Rychlost a mobilita hry byla značně zvýšena v pokročilé válce, s různými výsledky. V něm bylo spuštění nového technologicky pokročilého vybavení také příjemné. Předvídatelnost režimu kampaně Advanced Warfare byla hlavním problémem hry. I když budete i nadále hrát režim příběhu, klišé a předvídatelný spiknutí vás přivedou k tomu, abyste se vzdali režimu kampaně.

D úroveň

Call of Duty: Ghosts (2013)

Ghosts je mnoha považován za nejhorší hru série všech dob. Je to poslední pro narativní sílu ve franšíze Call of Duty. Dokonce i kampaň byla nesmírně krátká, ve srovnání s hrami, které vyšly před duchy.Úkoly režimu příběhu byly neuvěřitelně ohromující, přestože v týmu byly tolik brilantních spisovatelů.

Ghosts vypráví funkční příběh s některými vrcholy, které jej zvyšují. Patří sem mise, která slouží jako předchůdce nekonečné války, několik neočekávaných zvratů a konec útesu, který si skutečně zaslouží usnesení. Duchové jsou zasazeni do alternativní reality, kde je stanoven nový světový řád poté, co byl Střední východ decimován jadernou válkou. Vážný nedostatek růstu postav v celé kampani je největším poklesem.

Je důležité si uvědomit, že systém hodnocení seznamu úrovní, který jsme sestavili, nemusí představovat váš názor na každou hru v sérii. Další takový obsah Call of Duty, sledujte Sportskeeda.

10 nejlepších kampaní Call of Duty

Moderní válčení? Černé ops? Druhá světová válka? Která kampaň vzrostla nad zbytkem?

Aktualizováno: 11. srpna 2023 21:11
Zveřejněno: 21. prosince 2022 14:00

Od svého debutu v roce 2003 se Call of Duty stala nejprodávanější sérií střelců první osoby. Není to špatné úsilí pro FPS z druhé světové války, které se poprvé objevilo jako ambiciózní odpověď Activision na čestnou medaili, franšízu, která od té doby zmizela z relevance, ale v té době byl žánrový juggernaut pro EA žánrem pro EA.

Samozřejmě existují dva pilíře Call of Duty: existuje multiplayer a existují kampaně pro jednoho hráče. A hej, pro ty z nás a malé neochotné Chcete -li se vklouznout do online pekla a soutěžit v Call of Duty Combat Cauldron, je kvalita těchto kampaní velmi důležitá!

Které hry Call of Duty mají největší kampaně? Nejchladnější a nejkrubší fanoušci Call of Duty se spojí, aby vymysleli seznam našich oblíbených příběhů pro jednoho hráče, vytržení z celé historie série série.

Zde je naše 10 nejlepších kampaní Call of Duty.

Top 10 kampaní Call of Duty

Since its debut in 2003, Call of Duty has become the best-selling first-person shooter series ever. Not a bad effort for a WWII FPS that first emerged as Activision’s ambitious answer to Medal of Honor, a franchise which has since faded from relevance but was a genre juggernaut for EA at that time. </p>
<p>Samozřejmě existují dva pilíře Call of Duty: existuje multiplayer a existují kampaně pro jednoho hráče. A hej, pro ty z nás, kteří se trochu neochotní, se huck do online pekelného díra a soutěží v bojovém kotlíku Call of Duty, je kvalita těchto kampaní velmi důležitá! </p>
<p>Které hry Call of Duty mají největší kampaně? Nejchladnější a nejkrubší fanoušci Call of Duty se spojí, aby vymysleli seznam našich oblíbených příběhů pro jednoho hráče, vytržení z celé historie série série. </p>
<p>Zde je naše 10 nejlepších kampaní Call of Duty.”width =” ” /></p>
<p><img decoding=10. Call of Duty: WWII

Po téměř deseti letech přestávky od prostředí, které spustilo sérii, byl návrat Call of Duty do formy v roce 2017 takovým příchozím domovským večírkem pro franšízu, přímo nahoru jmenovali hru WWII. Ale tento návrat k kořenům, vedený Sledgehammer Games, není přesně největší hity zkušenosti z druhé světové války, které byste si představovali. Místo toho jste se setkali s mnohem intimnějším příběhem o soukromém „červeném“ Danielsovi a jeho týmu žijícím v některých z nejdůležitějších okamžiků americké první pěchotní divize od invaze Normandie na Rýn. Ale i když se snaží být osobním příběhem, nikdy vám to nezapomene na to, že to má být hlasitá, bombastická hra Call of Duty.

Do dnešního dne světová válka obsahuje některé z nejvíce špičkových sekvencí, jaké kdy byly v seriálu, od kolapsu Bell Tower, po havárii vlaku-pokud hledáte vzrušení, určitě najdete. A zatímco tyto šílené okamžiky často nutí vás zapomenout na válku, která se děje kolem vás, WWII má stále spoustu dobře opotřebovaného srdce, zvláště když to končí jedním z nejvíce zvětraných procházek, které kdy ve Videu uděláte hra.”width =” ” />


<h3><span id=9. Call of Duty: Advanced Warfare

Call of Duty: Advanced Warfare byl odvážný nový směr pro sérii, která se musela dostat z její zóny pohodlí. Pryč byly pomalu taktické taktické mise, zpětná volání na historické bitvy a realistické zbraně ve prospěch obleků EXO, laserů a množství futuristických zbraní. Kampaň Advanced Warfare byla mnohem více než jen volající povinnost s lasery, částečně díky svému vícerozměrnému darebákovi Jonathanovi Irons a jejím průzkumu do světa soukromých vojenských dodavatelů, amerického intervencionismu a, jak napovídá, pokročilá válka.

Pod svou honosnou, over-the-top letní blockbuster akcí existuje děsivý příběh o nebezpečích soukromé militarizace, díky kterému je to nutnost pro fanoušky série nebo někoho, kdo hledá něco trochu jiného ve svých akčních střelcích.”width =” ” /> 

<h3><span id=8. Call of Duty: Black Ops studená válka

Série Black Ops se oddělila od Call of Duty tím, že se svými kampaněmi vždy zkoušela něco jiného. Zatímco Black Ops studená válka vzkřísí některé známé tváře s Masonem a Woodsem, primárním zaměřením se na série nováčků Bell a Russell Adler a jejich čas v CIA během jednoho z nejdůležitějších okamžiků studené války.

Příběh zkoumá některé z nejtemnějších časů v americké zpravodajské historii a smíchá standardní sérii vzorec nabídky hádanek, větvících se cest a dokonce i misi, kde obchodovat své zbraně ve prospěch některých dobrých staromódních retro Spyraft. Je to krátká švábnutí přes konec studené války, ale tento vstup do série Black Ops nabízí spoustu nezapomenutelných okamžiků, které vás budou hádat, dokud se kredity rolí.”width =” ” /> 

<h3><span id=7. Call of Duty: Infinite Warfare

Call of Duty: Nekonečná válka přišla na konec hráčů na ocasu, který už nechtěl, aby se Call of Duty stal epickým, nástěnným kosmickým dobrodružstvím-což je nešťastné, protože pod jeho nanesenkou je dobře napsaná kampaň střelce s některými z nejlepších herectví vidět v sérii. Samotný spiknutí je poněkud tenké: Hrajete jako nově propagovaný Reyes (hrál Brian Bloom z Wolfensteinovy ​​slávy), který musí přikázat americkým mariňákům proti bolestně, zjevně Evil SDF, vedený soupravou Game of Thrones Harrington. Ale kromě toho zastřešujícího vyprávění žije osobní příběh přátel, kteří se o sebe skutečně starají.

Vždy jsme říkali, že nekonečná válka je halo dosah kampaní Call of Duty (pokud víte, víte), a je zřejmé, že se jedná o první příběh postavy především. Ale kromě toho je hraní dobrodružství pro rozsah prostoru stále neuvěřitelně zábavné. Od hackerských robotů, po pilotování šakalů v boji proti psům, je nekonečná válka rozhodně jednou z kampaní, na které byste se měli poprvé podívat, pokud vás téměř příliš známé nastavení poprvé otočí.”width =” ” /> 

<h3><span id=6. Call of Duty: Modern Warfare (2019)

Je to riskantní krok k restartu jedné z nejoblíbenějších a nejdůležitějších her v mega-populární franšíze, jako je Call of Duty. Hra se cítí svěží a zatímco jeho časově opotřebované nastavení během konfliktu na Středním východě nebylo průkopnické, hra představuje výjimečnou pozornost k detailům s jeho prezentací a jednou z nejpamátnějších a realističtějších zobrazení pomalé infiltrace na nepřítele Základna, kterou jsme dosud viděli v sérii.

Call of Duty Modern Warfare 2019 není jen jedním z nejlepších příkladů toho, jak správně restartovat sérii, ale také vynikající vstup do série plné nezapomenutelných kampaní.”width =” ” />

10. Call of Duty: WWII

Po téměř deseti letech přestávky od prostředí, které spustilo sérii, byl návrat Call of Duty do formy v roce 2017 takovým příchozím domovským večírkem pro franšízu, přímo nahoru jmenovali hru WWII. Ale tento návrat k kořenům, vedený Sledgehammer Games, není přesně největší hity zkušenosti z druhé světové války, které byste si představovali. Místo toho jste se setkali s mnohem intimnějším příběhem o soukromém „červeném“ Danielsovi a jeho týmu žijícím v některých z nejdůležitějších okamžiků americké první pěchotní divize od invaze Normandie na Rýn. Ale i když se snaží být osobním příběhem, nikdy vám to nezapomene na to, že to má být hlasitá, bombastická hra Call of Duty.

Do dnešního dne světová válka obsahuje některé z nejvíce špičkových sekvencí, jaké kdy byly v seriálu, od kolapsu Bell Tower, po havárii vlaku-pokud hledáte vzrušení, určitě najdete. A zatímco tyto šílené okamžiky často nutí vás zapomenout na válku, která se děje kolem vás, WWII má stále spoustu dobře opotřebovaného srdce, zvláště když to končí jedním z nejvíce zvětraných procházek, které kdy ve Videu uděláte hra.

9. Call of Duty: Advanced Warfare

Call of Duty: Advanced Warfare byl odvážný nový směr pro sérii, která se musela dostat z její zóny pohodlí. Pryč byly pomalu taktické taktické mise, zpětná volání na historické bitvy a realistické zbraně ve prospěch obleků EXO, laserů a množství futuristických zbraní. Kampaň Advanced Warfare byla mnohem více než jen volající povinnost s lasery, částečně díky svému vícerozměrnému darebákovi Jonathanovi Irons a jejím průzkumu do světa soukromých vojenských dodavatelů, amerického intervencionismu a, jak napovídá, pokročilá válka.

Pod svou honosnou, over-the-top letní blockbuster akcí existuje děsivý příběh o nebezpečích soukromé militarizace, díky kterému je to nutnost pro fanoušky série nebo někoho, kdo hledá něco trochu jiného ve svých akčních střelcích.

8. Call of Duty: Black Ops studená válka

Série Black Ops se oddělila od Call of Duty tím, že se svými kampaněmi vždy zkoušela něco jiného. Zatímco Black Ops studená válka vzkřísí některé známé tváře s Masonem a Woodsem, primárním zaměřením se na série nováčků Bell a Russell Adler a jejich čas v CIA během jednoho z nejdůležitějších okamžiků studené války.

Příběh zkoumá některé z nejtemnějších časů v americké zpravodajské historii a smíchá standardní sérii vzorec nabídky hádanek, větvících se cest a dokonce i misi, kde obchodovat své zbraně ve prospěch některých dobrých staromódních retro Spyraft. Je to krátká švábnutí přes konec studené války, ale tento vstup do série Black Ops nabízí spoustu nezapomenutelných okamžiků, které vás budou hádat, dokud se kredity rolí.

7. Call of Duty: Infinite Warfare

Call of Duty: Nekonečná válka přišla na konec hráčů na ocasu, který už nechtěl, aby se Call of Duty stal epickým, nástěnným kosmickým dobrodružstvím-což je nešťastné, protože pod jeho nanesenkou je dobře napsaná kampaň střelce s některými z nejlepších herectví vidět v sérii. Samotný spiknutí je poněkud tenké: Hrajete jako nově propagovaný Reyes (hrál Brian Bloom z Wolfensteinovy ​​slávy), který musí přikázat americkým mariňákům proti bolestně, zjevně Evil SDF, vedený soupravou Game of Thrones Harrington. Ale kromě toho zastřešujícího vyprávění žije osobní příběh přátel, kteří se o sebe skutečně starají.

Vždy jsme říkali, že nekonečná válka je halo dosah kampaní Call of Duty (pokud víte, víte), a je zřejmé, že se jedná o první příběh postavy především. Ale kromě toho je hraní dobrodružství pro rozsah prostoru stále neuvěřitelně zábavné. Od hackerských robotů, po pilotování šakalů v boji proti psům, je nekonečná válka rozhodně jednou z kampaní, na které byste se měli poprvé podívat, pokud vás téměř příliš známé nastavení poprvé otočí.

6. Call of Duty: Modern Warfare (2019)

Je to riskantní krok k restartu jedné z nejoblíbenějších a nejdůležitějších her v mega-populární franšíze, jako je Call of Duty. Hra se cítí svěží a zatímco jeho časově opotřebované nastavení během konfliktu na Středním východě nebylo průkopnické, hra představuje výjimečnou pozornost k detailům s jeho prezentací a jednou z nejpamátnějších a realističtějších zobrazení pomalé infiltrace na nepřítele Základna, kterou jsme dosud viděli v sérii.

Call of Duty: Modern Warfare 2019 není jen jedním z nejlepších příkladů, jak správně restartovat sérii, ale také vynikající položkou v sérii plné nezapomenutelných kampaní.

5. Call of Duty: Black Ops II

V té době byl Call of Duty Black Ops 2 tolik potřebný dech čerstvého vzduchu do série jako celku a zásadně změnil Call of Duty. Black Ops 2 dává hráči trochu větší kontrolu nad tím, jak chtějí, aby se příběh přehrával ve formě větvících cest, volitelných cílů a více konců. Tyto prvky se spojily tak, aby se z něj stala jeden z nejvíce opakovatelných a nejzajímavějších položek v sérii.

Částečně se stala částečně na konci 80. let, když se studená válka blíží ke konci a částečně v roce 2025 během druhé studené války vidí Black Ops 2 návrat Alexa Masona a zavedení jeho syna, který představuje v segmentech 2025. Black Ops 2 však obzvláště svítí díky svému hlavnímu antagonistovi Raulovi Menendezovi. Je to mnohem víc než jiný darebák Call of Duty, ale místo toho tragický produkt studené války. Call of Duty: Black Ops 2 je nutností pro dlouhodobé fanoušky nebo kohokoli, kdo hledá střelce, který se spoléhá trochu více na kreativní vyprávění než na střelbu galerií a na špičkové akce.

4. Call of Duty: Modern Warfare 2 (2009)

Následování Infinity Ward na jeho powerhouse skoku do moderní éry nezklamalo. Dodal přesně to, co chtěli hráči: více, více a modernější válčení. Fiktivní politické divadlo bylo zajímavější, poznali jsme se mýdlem a kapitánem Price ještě lépe a kdo si nepamatuje, že šílený konec, který viděl, že vás Shepherd bodl do hrudi nožem, jen pro to, abyste šťouchali tlačítko a vytáhli Vyřadí to z hrudi a hodí ho do oka konečným aktem pomsty. Tato kampaň Call of Duty nelze nechat ujít, abyste nebyli vynecháni z „Viděli jste to?„Konverzace na chladiči vody.

3. Call of Duty 2

Původní Call of Duty byl vynikajícím střelcem z první osoby pro PC vytvořený startovacím vývojářem s názvem Infinity Ward. Jeho zakladatelé dříve pracovali na medaili cti pro EA. Activision však podepsala nové studio na dohodu a po první světové válce se santurií z druhé světové války byla hitem, vydali se na vrchol pokračováním, což byl titul s denním startem pro Xbox 360. Kampaň, opět stanovená během druhé světové války, byla neuvěřitelná, s 360 schopnými vykreslit objemové kouřové účinky tak nádherně, že se kouřové granáty staly herní mechanikou a novou technologickou hračkou příští generace, se kterou si můžete hrát.

Úspěch společnosti Call of Duty 2 pomohl neuvěřitelně úspěšným ERA Xbox 360 společnosti Microsoft a uvedl také slavnou novou HD éru her – a za 60 snímků za sekundu, neméně.

2. Call of Duty 4: Modern Warfare (2007)

Call of Duty byl již velkým problémem, než dorazil moderní válka v roce 2007, ale když čtvrtá hlavní hra ve franšíze v čase svrhla své nastavení z druhé světové války do moderní éry, také ji spustila ze série blockbuster do série Blockbuster série. Call of Duty se stal střelcem první osoby s tímto vydáním a z dobrého důvodu. Tato kampaň zavedla nezapomenutelné hrdiny, jako je mýdlo a kapitán Price, a pojďme hrát neuvěřitelně chladné okamžiky, jako je AC-130 Gunship Mission, Storm zpustošená nákladní loď úniku, umírající v jaderném výbuchu a to nezapomenutelné finále effie, kde se dostanete, kde se dostanete Vypálit poslední kulku.

1. Call of Duty: Black Ops (2010)

„Čísla, Mason!„Call of Duty: Black Ops přinesl franšízu střelce první osoby powerhouse do zálivu prasat, Vietnamu a dále na výlet naplněný špionáží přes šedesátý léta a přinesl nejlepší kampaň franšízy-a vůbec nejlepší soundtrack – spolu s tím. Black Ops vás vzal na závratnou jízdu, která vyvrcholila jedním z nejchladnějších neočekávaných zvratů v jakékoli velké hře v té době – ​​a určitě největší překvapení Call of Duty, které jsme viděli před tím nebo od té doby.

Treyarch, „Jiný“ vývojář Call of Duty, kromě tvůrců série na Infinity Ward, se na tomto naprosto vyrovnal a změnil svou práci na působivém světě ve válce na tajný prolog pro Black Ops a dokazoval, že si zaslouží, aby se držel v něm Stejná vysoká úcta jako Ward Infinity vždy byla. Black Ops byl v značce masivní sub-franšíza a všechno to začalo právě tady.

Nadcházející hry Call of Duty

Další pro Call of Duty je Modern Warfare 3, která má oficiálně datum vydání 10. listopadu 2023. Tato zpráva přichází po řadě úniků pro nadcházející hru a nový přívěs odhalil, že MW3 bude opět představovat Makarov jako antagonista.

Call of Duty: Kompletní seznam skladeb

Od původního zásahu PC po neustále se rozvíjející sestavu konzoly, ručního počítače a mobilních her Call of Duty je to kompletní série ve sledovatelné a třídětelné formě.

Volání povinnostiCall of Duty [verze mobilního telefonu]Call of Duty: United ofenzívaCall of Duty [N-Gage]Call of Duty: Sada krabice s omezenou edicíCall of Duty: Nejlepší hodinaCall of Duty 2Call of Duty: Deluxe EditionCall of Duty 2: Big Red OneCall of Duty 2 [Mobile]

To jsou nejoblíbenější kampaně Call of Duty IGN, ale jaké jsou vaše? Stále milujete United ofenzívu, i když existuje jen velmi malá šance, že někdo mladší 30 let ví, o čem to mluvíte? Máte rádi duchy a jste připraveni připustit, že před vašimi přáteli a vrstevníky? Dejte nám vědět v komentářích. Mezitím se podívejte na oblíbené hry Assassin Creed IGN a našich 10 nejlepších her na otevřeném světě všech dob.

Nejlepší kampaně Call of Duty Ever, hodnocené

Jako franšíza debutovala Call of Duty před více než dvaceti lety a přinesla jednu z největších série střelců první osoby všech dob. Dnes bylo propuštěno více než padesát titulů – hlavní i menší -, aby se rozvinuly franšízu, někteří z nich se chlubili pozoruhodnými a nezapomenutelnými kampaněmi. V této příručce se podíváme na tento koncept a řadíme nejlepší kampaně Call of Duty Ever.

Od kosmických dobrodružství po odvážné, realismus druhé světové války, franšíza Call of Duty skutečně přešla z pilíře k příspěvku. Existují jednorázové tituly, sub-franšízy, spin-off a mnoho dalšího, které slouží k rozšíření vesmíru a ekosystému Call of Duty. Obvykle se lidé v těchto dnech starají o nabídku multiplayerů hry, ale nejlepší kampaně Call of Duty – bez ohledu na to, jak jsou staré – budou vždy oblíbené fanoušky.

Pojďme se do toho dostat – jedná se o nejlepší kampaně Call of Duty.

Nejlepší kampaně Call of Duty

Co je režim příběhu Call of Duty?

Než se dostaneme do seznamu, pojďme si vlastně vteřinu definovat Call of Duty „Story Mode“. Je nepravděpodobné, že jste tady, aniž byste už věděli, co to je, ale nikdy nevíte, správně? Mohlo by to být tak, že jste vždy přeskočili nejtěžší kampaň Call of Duty, protože jste nechtěli stres, nebo možná jste jen fanouškem pro více hráčů skrz a skrz.

Každé vydání Call of Duty obvykle obsahuje kampaň, což je příběh pro jednoho hráče vyprávěný z pohledu jedné nebo řady postav ve válečném prostředí. V celé historii zůstal Call of Duty různorodý a zda hrajete pomalejší moderní válku II nebo epos, který byl nekonečnou válkou, téměř každá hra použila na koncept kampaně vlastní rotaci.

Ale která treska neměla kampaň, zeptáte se?

Ve dvaceti nebo tak rok historie Call of Duty nemělo jen několik her v režimu kampaně:

  • Black Ops 4
  • Warzone
  • COD Mobile

A také stojí za to mít na paměti, že nejlepší hry Call of Duty Zombies mají v nich zabalenou vlastní kampaň.

Nejlepší kampaně Call of Duty, hodnocené

To je ono – to je to, pro co jste přišli. Pojďme je rozebrat, od nejdelší kampaně Call of Duty po nejrealističtější kampaň Call of Duty a vše mezi tím.

1. Call of Duty 4: Modern Warfare

Když Call of Duty 4: Modern Warfare byl propuštěn v roce 2007, v podstatě to změnilo tvář konceptu střelce pro více hráčů první osoby. Zdefinoval žánr a představil jeden z nejpamátnějších příběhů v historii her. Bylo to tak bezchybné, že v roce 2016 to zaručovalo remaster a v roce 2019 se restartoval s mnoha stejnými základními koncepty a postavami původního názvu.

Call of Duty 4: Modern Warfare se bezpochyby může pochlubit jednou z nejlepších kampaní Call of Duty Ever, spojuje průkopnickou grafiku a bojuje s pohlcujícím příběhem, který byl stejný rovnými částmi intenzivní a poutavý. Od chvíle, kdy hráč zavádí kampaň a je svědkem úvodního filmu, vědí, že jsou na cestě, která nemusí být příliš dlouhá, ale určitě to bude nezapomenutelné.

Nakonec Call of Duty 4: Modern Warfare se svými vícenásobnými perspektivami a nepřetržitými akcemi byl zodpovědný za moderní pokračující úspěch franšízy.

2. Call of Duty: Black Ops

V roce 2010 byl propuštěn Black Ops a narodila se pododstavce, která by dominovala grafům. V Black Ops převzali hráči roli (především) Alexa Masona, postavy, která by se stala synonymem pro intriku a tajemství. Převážně ve vietnamské válce, Black Ops nabídl příšerné, relativně realistické zobrazení boje éry, jak viscerální, jak to bylo.

Dnes bylo vydáno půl tuctu černých titulů. Nebyl to jen průkopnický multiplayer a nejlepší způsoby Call of Duty Zombies všech dob, díky nimž byla tato hra zvláštní, ale také kampaň – která byla dostatečně dokonalá, aby se nezavršila.

Dokonce i dnes lidé stále přemýšlejí, co čísla znamenají, Mason.

Nejlepší kampaně Call of Duty Black Ops

Obrázek kredit: Activison Blizzard

3. Call of Duty: Modern Warfare 2 (2009)

Než byla v roce 2022 restartována moderní válka 2, existovala původní hra – a byla to fenomenální. Když byla vydána v roce 2009, moderní Warfare 2 se objevila jako perfektní expanze příběhu, který byl zahájen v moderní válce (2007) a přinesl další kapitolu v probíhající kampani. Je to jedna z nejlepších her Call of Duty jednoduše kvůli tomu, jak nezapomenutelné – a kontroverzní – to bylo skutečně.

Tvrzení moderní války 2 na slávu je s misí „No Russian“, která vidí, jak se hráč připojí ke skupině teroristů, kteří se pak na ruském letišti běží na běsnění. Je to hluboce násilné a znepokojující a slouží jako perfektní kývnutí na to, jak „dospělý“ Call of Duty byl jako franšíza. Netřeba dodávat, že to bylo předtím, než se v ekosystému objevily jasné oblečení a zářící kůži.

Od úvodních scén po intenzivní, neuvěřitelný konec, Modern Warfare 2 byla vzrušující jízda od začátku do konce. Představoval jeden z nejlepších zvratů ve franšíze a byl představen jeden z největších postav Call of Duty Air -Ghost -.

4. Volání povinnosti

To je místo, kde to všechno začíná – 2003 Call of Duty. Zpět na přelomu tisíciletí, téměř neznámé vývojové studio jménem Infinity Ward začalo pracovat na Call of Duty, tehdejšího konkurenta jako Medaile of Honor. Netrvalo dlouho, Call of Duty se stal základním střelcem pro moderní hráče, který byl vydán výhradně na PC a může se chlubit špičkovou grafikou a fyzikou… pro rok 2003, stejně.

Dnes Call of Duty stále drží konkurenci, retrospektivně. Je to fenomenální titul, který byl nakonec znovu vydán v digitální podobě, mnoho let poté, co byl poprvé spuštěn, takže zcela nová generace hráčů by mohla zažít tam, kde to všechno začíná. Jako jedna z nejlepších kampaní Call of Duty vůbec byla příběh OG COD typickým výletem z druhé světové války, ale ve své dodávce to bylo bezchybné, až do bodu, kdy zůstává Call of Duty (původní) hra s nejvyšším hodnocením tresky vůbec, Podle Metacritic.

V této hře je také poprvé představen kapitán Price – ne ten, který známe a milujeme ze série Modern Warfare, ale o něco starší varianta.

5. Call of Duty: Modern Warfare (2019)

Když byl v roce 2019 restartován, měla franšíza Modern Warfare nový nájemní smlouvu. Modern Warfare (2019) se rychle stala nejprodávanější hrou v historii franšízy a přinesla oživení jako nikdy předtím. Sloužilo také jako zavedení druhů Call of Duty: Warzone, která byla propuštěna pouhé o několik měsíců později a prasala z příběhu a motoru moderní války.

Stejně jako jeho předchůdci, moderní válka nabídla jednu z nejrealističtějších kampaní Call of Duty Ever, spojily intenzivní, viscerální situace s nejmodernější grafikou a fyzikou. Existuje dalekosáhlý příběh, který opět staví hráči do velení několika postav z celého světa. Je zde opětovné zavedení tradičních moderních válečných postav-Gaz, Price a Nikolai-ale jsou také představeny nové, nezapomenutelné postavy.

V žádném případě to není nejdelší dobrodružství a může být dokončeno na jednom sezení, ale moderní válka – jako restart – nabídla fantastické dobrodružství. Občas se některým z kontroverzních částí hry podařilo porazit moderní válku 2, pokud jde o skandál věci.

Nejlepší kampaně Call of Duty Modern Warfare

Obrázek kredit: Activision Blizzard

6. Call of Duty: World at War

Svět ve válce byl návratem ke kořenům založenému na druhé světové válce, o nichž byl Call of Duty tak dobře známý. Po krátkém přestávce, která zahrnovala podobně jako Call of Duty 4: Modern Warfare, World at War 2008 byla cesta zpět dolů po trýznivé paměťové dráze druhé světové války. Možná to nebyla nejkratší kampaň Call of Duty Ever, ale svět ve válce byl určitě nejnásilnější hra, která obsahovala plnou demokracitu a více gore než kdykoli předtím.

Bylo to pozoruhodně dobře přijaté a sloužilo to jako předvolba druhů do Black Ops 2010, což také vytváří tento seznam nejlepších kampaní Call of Duty v historii. Stejně jako jiné hry před tím i World At War představoval několik perspektiv stejné války, přičemž hráči převzali kontrolu nad Američanem a ruštinou a bojovali v úplně jiných divadlech na opačných stranách světa.

7. Call of Duty: Black Ops III

Call of Duty: Black Ops III byl propuštěn v roce 2015 a objevil se jako jemná expanze na franšízu, která se již etablovala jako oblíbená fanouška. Od původního titulu z roku 2010 do roku 2012 Black Ops II-který je považován za nejlepší hru pro více hráčů Call of Duty-dílčí franšíza se otáčela hlavami a zálimovými grafy.

Tato představa pokračovala s Black Ops III, která je široce považována za nejlepší „Jetpack Call of Duty“ vůbec. Nabídla zdlouhavou kampaň-nejdelší kampaň v seriálu-, která vedla hráče prostřednictvím téměř fututurního dobrodružství, praskající ve švech s technologií, pokročilým zbraním a více svislostí než kdykoli předtím. Byla by to poslední hra Black Ops vidět celou kampaň do roku 2020 Black Ops Studená válka byla propuštěna.

8. Call of Duty: Black Ops studená válka

Na téma studené války Black Ops se nyní otáčíme k tomuto titulu, který navzdory pouze vývojovému cyklu několika měsíců se podařilo zapůsobit na fanoušky napříč deskou. Nebylo to zdaleka dokonalé, ale bylo to dost dobré na to, aby bylo při spuštění dobře přijato. Nejen, že multiplayer nabízel prvotřídní, ale Black Ops studená válka představovala inovativní zombie režim a samozřejmě jedna z nejlepších kampaní Call of Duty v podnikání.

Jako některé jiné tituly před tím – jmenovitě nekonečná válka – Black Ops Studená válka dala hráči možnost řešit mise, když považovaly za vhodné. Byla to přestávka od přísně lineárního modelu, který většina ostatních titulů Call of Duty v minulosti upřednostňovala – a stále to dělá. Tato svoboda byla oceněna a spolu s velkou grafikou a zábavnou zbraní se všechny prvky kombinovaly pro jeden z nejlepších režimů příběhu Call of Duty Ever.

9. Call of Duty WWII

Nejlepší kampaně Call of Duty WWII

Obrázek kredit: Activision Blizzard

Call of Duty: WWII byla propuštěna v roce 2017 a bylo to poprvé za téměř deset let, kdy se franšíza vrátila k příběhu zasazenému ve druhé světové válce. Jako jedna z nejpřesnějších kampaní Call of Duty Ever představovala druhé světové války pouze jednotky v reálném světě, bitvy a dobrodružství. Byl to špičkový titul, který se chlubil některými z nejpozoruhodnější grafiky, jakou kdy herní svět kdy viděl, a stanovil nový standard pro hry Call of Duty.

Nemusí se pochlubit nejunikátnějšími sestavami nebo jednotlivými misemi, protože je to jednoduchá hratelnost s tématem druhé světové války, ale příběh, který je vyprávěn, není nic nezapomenutelného. Je to odvážné, realistické zobrazení bojů, které zažívají bojovníci během války, a nabídl to relativně zdlouhavou kampaň, kterou si hráči užívají.

10. Call of Duty: Modern Warfare II (2022)

V době publikování je to poslední titul Call of Duty k vydání a také se může pochlubit jednou z nejlepších kampaní na tresku vůbec. V Modern Warfare II se hráči sešli s některými z nejznámějších postav z franšízy – ceny, duch a mýdlo, abychom jmenovali alespoň některé. Je to intenzivní příběh, který obsahuje některé z nejinovativnějších a nejnáročnějších konceptů, které vývojáři kdy do série zavedli.

Od srdečního tajného misí po polootevřené kapitoly a od honiček s vysokým oktanem po epické šéfy bitvy, Modern Warfare II má vše. Bylo to téměř příliš mnoho, přičemž tak rozmanitý talíř obsahu byl přeplněn do relativně krátkého okna, ale podařilo se mu potěšit fanoušky všechny stejné.

Přečtěte si více: Zjistěte, zda studená válka stále stojí za to dnes