Seznam úrovně FOTM FOTM – srpen 5..

.16

Účel „Chuť měsíce!

.Lol

Toto je blog League of Legends, který pořádá nejnovější průvodce League of Legends News and Strategy.

 • O mně
 • Plán vysílání
 • Seznam úrovní sólové fronty
 • Nejsilnější šampioni
 • Ban Výběr
 • Champion Pools
 • Zprávy FOTM
 • Seznam úrovně FOTM
 • Humor
 • Průvodce mechaniky
 • Meme/termín slovník
 • Poznámky k opravě
 • Seznam úrovní trojic
 • 10 nejlepších seznamů
 • Top Team Comps
 • Školení
 • Tapety
 • Divné tipy
 • Zásady ochrany osobních údajů
 • .

 • .
 • .

22. srpna 2015

Seznam úrovně FOTM FOTM – srpen 5.16

Ahoj všichni a vítejte zpět do nejnovějších série FOTM. Tento týden obsahuje spoustu nových změn položek, a proto se změní šampion. Nejvíce pozoruhodně jsou obří přepětí v popularitě Garena a Dariuse, spolu s očekávaným postojem Skarnera „Boha za bohem“ v tuto chvíli. Mordekaiser se stále snaží najít své místo, ale zdá se, že je všudypřítomně známý jako „OP“.

Sezóna 5 – srpen – patch 5.16 Seznam úrovně FOTM

Předmluva

Ahoj všichni a vítejte zpět do nejnovějších série FOTM. Tento týden obsahuje spoustu nových změn položek, a proto se změní šampion. Nejvíce pozoruhodně jsou obří přepětí v popularitě Garena a Dariuse, spolu s očekávaným postojem Skarnera „Boha za bohem“ v tuto chvíli. .

Podívejte se na úplný seznam níže!

Účel Seznam “(” fotm “) má ukázat, které šampióni jsou v dnešní metagame populární, takže se můžete naučit, jak je porazit!

!

Pro seznam šampionů s Nejvyšší *potenciál * !

.16 Shrnutí

Buffy: Azir, Kassadin, Lee Sin, LeBlanc, Lissandra, Lucian, Nasus, Nami, Rammus, Tahm Kench, Teemo, Twitch, Vel’KOZ, Volibear, Zac, Zed;
: Elise, Kayle, Rumble, Viktor;
Vylepšení
Přepracování .

Sada nástrojů a možnosti

Hledejte šampiona:

Aktualizace:
 • Přidal Mordekaiser jako „ADC“
 • Přidána Diana Top
 • 8/23: Aktualizován nejsilnější seznam šampionů

Seznam úrovní

Boží úroveň [čůrat si vaše kalhoty – zákaz]:
Bohové středního pruhu: Ahri, Viktor, Fizz, Yasuo, Zed, Diana
Bohové džungle: Skarner, Shyvana, Elise, Lee Sin
AD bohové : Vayne, Jinx
Bohové nejvyšší pruhy Riven, Darius, Garen,
: Thresh, Janna

Boží úroveň Stoupající: Ahri (Mid), Darius (nahoře), Garen (nahoře), Riven (nahoře), Yasuo (Mid), Skarner (džungle), Zed (Mid)
Boží úroveň :


Polovina lane: , , , Ekko, Cho’gath, LeBlanc, Vladimir, Malzahar, Mordekaiser, Značka

AD CING: Lucian, Tristana, Caitlyn, Kalista, Graves, Sivir, Ezreal, Mordekaiser
: Fiora, Gnar, Renekton, Vladimir, Shen, Fizz, Lodní lávka, Nasus, Maokai, Malphite, Ekko, Rengar, Jax, Kennen, Pantheon, Wukong, Trydamere
Podpěra, podpora: Blitzcrank, Morgana, Leona, Nautilus, Braum, Alistar, Tahm Kench, Soraka, Nami, Annie

Úroveň 1 Stoupající: Azir (Mid), Ekko (Jungle), Ezreal (ADC), Fiora (nahoře), Fizz (Jungle), Lissandra (Mid), Lucian (ADC), Mordekaiser (Mid), Nami (podpora), Renekton (horní)),
Úroveň 1 Padající: Alistar (podpora), Annie (Mid), Gragas (džungle), Kalista (ADC), Kayle (Jungle), Master Yi (Jungle), Nidalee (džungle), Twisted Fate

Úroveň 2 [oblíbené davy]:
Polovina lane: Morgana, Talon, Kassadin, Anivia, Xerath, Varus, Syndra, Ziggs, Ezreal (AP), Swain, Kog’maw (AP), Jayce, Cassiopeia
Džungle: Jarvan IV, Rek’sai, Sejuani, Jax, Wukong, Nautilus, Rammus, Shaco, Pantheon, Maokai, Zac, Nunu, Volibear, Nocturne, Aatrox
: Corki, Ashe, Twitch, Miss Fortune, Varus, Draven
: Rumble, Diana, Hecarim, Jarvan IV, Jayce, Sion, Ryze, Cassiopeia, Yasuo, Nidalee, Lissandra, Volibear, Trundle, Lulu, Aatrox, Gragas, Olaf, Tahm Kench, Urgot, DR, DR, DR, DR, DR, Dr. Mundo
Podpěra, podpora: Lulu, Bard, Sona, Shen, Karma, Zyra, Trundle, Taric, Brand

Úroveň 2 Stoupající: Ashe (ADC), Kassadin (Mid), Rammus (džungle), Tahm Kench (nahoře), Trundle (podpora), Twitch (ADC), Varus (ADC)
Úroveň 2 : Corki (ADC), Rek’sai (džungle), Rumble (nahoře), Shen (podpora), Talon (Mid), Xerath (Mid)

Úroveň 3 [hratelné]:
Polovina lane: Nidalee (AP), Pantheon, Kayle, Zilean, Vel’Koz, Ryze, Akali, Galio, Lulu (AP), Urgot, Zyra, Karma, Veigar, Heimerdinger, Karthus, Gragas, Kennen, Kennen
Džungle: Malphite, Fiddlesticks, Sion, Olaf, Trundle, Dr. Mundo, Nasus, Tryndamere, Cho’gath, Shen, Darius
AD CING: Kog’maw, Quinn, Urgot
Horní pruh: Xin Zhao, zpívaný, Lee Sin, Nautilus, Rek’sai, Kayle, Akali, Zed, Shyvana, Kassadin, Teemo, Swain, Yorick, Warwick, Quinn, Elise, Udyr, Kha’zix, Karma, Karma, Vi, Vi, Vi, Vi, vi, Master Yi , Viktor, Zac, Mordekaiser, Heimerdinger, Talon, Azir
Podpěra, podpora: Vel’Koz, Kennen, Xerath, Fiddlesticks, Zilean, Nunu, Gragas

Úroveň 3 Stoupající:
Úroveň 3 Padající: Swain (nahoře)


: Kha’zix, Gangplank, Wukong, Malphite, Teemo, Riven, Tristana (AP), Elise, Fiddlesticks, Sona, Sonaka, Janna
Džungle: Leona, Zed, Fiora, Riven, Poppy, Gangplank, Malzahar, Blitzcrank, Alistar
AD CING: Twisted Fate, Kennen
Horní pruh: Alistar, Vayne, Galio, Nunu, Soraka
Podpěra, podpora: Teemo, Volibear, Lux, Kayle, Maokai, Anivia, Veigar, Gangplank, Malphite, Nidalee, Orianna, Poppy, Galio, Yorick, Elise, Lissandra, Ashe, LeBlanc, Caitlyn

Úroveň 4 Stoupající:
Úroveň 4 Padající

 • Tento seznam úrovní podrobně popisuje, které šampióny jsou nejoblíbenější v dnešní současné metagamu, k lepšímu nebo horšímu. Výběr šampiona s vysokou popularitou a průměrný je vždy příznivý pro výběr šampiona nízké úrovně a provádění průměrného pro týmovou morálku.

Boží úroveň: Tito šampióni jsou běžnými zákazy a jsou pravděpodobně vnímáni jako „celkově extrémně silný/zlomený“. Mají velmi zřejmé a/nebo honosné dovednosti, díky nimž je vypadají silnější než ostatní šampióni. Pravděpodobně uvidíte, že tyto šampióny vybrali brzy, pokud nejsou zakázáni.

Úroveň 1: .

Úroveň 2: Tito šampióni jsou relativně silní a byli historicky vybíráni častěji než ostatní šampióni. Mohli být nerfováni v jednom bodě na druhém, ale ve svých současných státech jsou stále vnímáni jako silní.

Úroveň 3: Tito šampióni nejsou tak populární jako ostatní šampióni v prvních 3 úrovních, ale výběr jeden po druhém nezpůsobí mnoho obav pro váš tým. Pokud však máte tým 5 z nich, vaši spoluhráči se pravděpodobně budou cítit trochu nepříjemně ohledně vašich šancí na vítězství v sólové frontě.

Úroveň 4: Výběr těchto šampionů pravděpodobně způsobí roztržení mezi vámi a vašimi spoluhráči, kteří vás budou plameni, pokud selžete v jízdním pruhu. Při výběru těchto šampionů je opatrnost, protože týmová morálka často hraje velkou roli při vítězství nebo porážce.

Vysvětlení šampionů

 • Azir [Tier 1 Mid] – Nelze udržet dobrého císaře! Po počátečních Nerfových posledním náplasti šampiona mu Riot vrátil nějaké milující a v tuto chvíli je určitě stále velmi životaschopný. S jeho úžasnou mobilitou a obtěžujícím dovednostmi je Azir rozhodně jedním z oblíbených dětí Rift.
 • Darius [God Tier Top] – Se svým nejnovějším přepracováním kombinovaným s zcela novou sestavou v cestě desky mrtvého muže, Titanic Hydra a Sterakova Gage, Darius je určitě populárnější než kdy předtím. Hráči opravdu neuspějí s novými stavbami, ale to jim nezabrání ve snaze nebo v nejhorším případě, zakazují to téměř každou hru.
 • Fiora [úroveň 1 top] – Po nejnovějších změnách ve Fiora stále trochu chyběla v oddělení naprostého moci. Poté, co hotfix vyšel během záplaty 5.. .
 • Gangplank [úroveň 1 top] – Hráči Gangplank se často hrají na profesionální scéně, jsou hráči gangplank absolutním teroristickým pozdním hrou, když se jejich sudy začnou krčit za 1000 poškození AOE. Jeho schopnost sundat Squishies je velmi uspokojivá, aby se stáhla, a v tuto chvíli je určitě velmi silný.
 • Garen [God Tier Top] – Podobně jako Darius, Garen vidí hodně hracího času s talířem mrtvého muže a Sterakovou Gage na trhu. . Zdá se, že se to v tuto chvíli překládá do vítězství a je určitě velmi napadený na trhu.
 • Kassadin [Tier 2 Mid] – Po několika dlouho očekávaných Kassadin Buffy této záplaty, jeho poškození se míří o něco vyšší a v dnešní době je o něco populárnější. Je to zjevně stále velmi pozdní mistr hry, ale v té době se vždycky vedl.
 • Lissandra [Tier 1 Mid] – S uzdravením Lissandra se dává z ultingu. Nyní má o něco větší okno, aby umožnila spojencům sledovat její zasvěcení.
 • Lucian [úroveň 1 ADC] – Podobně jako Kassadin, někteří tolik potřebné Lucian Buffs mu dávají nový život na trhu.
 • Mordekaiser [úroveň 1 ADC] – ? Hráči přijali skutečnost, že nová sada Mordekaiser se zdá být trochu rozbitá, ale váhají s ním hrát v tuto chvíli. Zdá se, že nejjednodušší postupem je jen to zakázat, aby se nikdy nehrál, a zdá se, že je směrem volby, kterou většina hráčů jde. Op? Ano. Jak? Nevím.
 • Mordekaiser [Tier 1 Mid] – Klasicky mistr středního pruhu, většina lidí se ho stále snaží vzít v polovinu, než aby úplně rozbila meta během hodnocených her tím, že mu poslala duo Lane Bot.
 • Poté, co počáteční humbuk LCS kolem podpory Shen začal umírat, ho hráči sólo fronty odsunuli zpět na nižší, ale stále životaschopnou polohu.
 • Skarner [God Tier Jungle] – Nová džungle Skarner je naprosto fenomenálně šíleně dobrá. Nástroj a dominance Skarner poskytuje prostřednictvím jeho pasivního je šíleného a přispívá k šílené mini hře zachycení a ovládání věží. Bohužel, většina lidí netuší, že by měli hrát tuto hru, takže Skarner vždy vyhraje, a mimochodem také pravidelná hra.
 • Zed [God Tier Mid] – Snížení aktivace značky smrti dává ZED vyšší rozpětí chyby, pokud náhodou ults a uvědomí si, že na něj čekají špatné věci. I když je to docela situační typ buffu, rozhodně mu to pomůže být mnohem životaschopnější. Snížením jeho šancí na pozdní smrti hry prostřednictvím hloupého Ultimate je mnohem životaschopnější než dříve.
 • Účelem tohoto seznamu je diskuse a poskytnutí výchozího bodu pro výběr hrdiny.

Juggernauts a mnoho dalšího přicházejícího v League of Legends Patch 5.16

Riotova podrobná změny zahrnutá v příchozí záple League of Legends 5.16, aktualizace, která zahrnuje více než 20 změn šampiona a buff na nově pojmenované tanky třídy Juggernaut.

Juggernauts – Garen, Darius, Skarner a Mordekasier – jsou posíleni obrovským počtem změn, které najdete podrobně prostřednictvím výše uvedeného odkazu. Upřímně řečeno, je to snazší pro všechny zúčastněné, pokud si přečtete oficiální lol web.

Vydávají se také nové položky podpory juggernaut. Získejte podrobnosti o Sterikovi Gage a Titanic Hydra.

Mnoho šampionů bude navíc mít své základní statistiky, jako je růst brnění, růst zdraví a rychlost cestování, buffed a nerfed.

Nadcházející mistrovství světa se hraje na záplatě 5.18 v říjnu, takže liga uvidí v nadcházejících měsících mnohem více změn. Budeme vás informovat.

Nejste přihlášeni!

Vytvořte své funkce komunitního reedpopu a odemkněte se a mnoho dalšího!

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

 • League of Legends následovat
 • MOBA Sledujte
 • PC Sledujte

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru denního zpravodaje VG247

Největší zpráva dne airdropped do vaší doručené pošty.

League of Legends Patch 5.16 znamená pro hráče drastické změny

Patch 5.16 brzy zasáhne servery a mění věci zcela novými způsoby. Přizpůsobit nebo zemřít.

18. srpna 2015 v 21:58 PDT

V současné době neexistují žádné dostupné nabídky
GameSpot může získat provizi z maloobchodních nabídek.

Obrovské transformace zasáhnou League of Legends s patch 5.16, jedna z více jedinečných záplat, které kdy zasáhly server.

Neposkytnutý titulek

Jistě, může to být proto, že stále takhle nakazované kůži akademie přicházejí pro některé z vašich oblíbených šampionů-nebo by to mohlo být dokonce pouhý počet nových vývojů, který zasáhne hru dříve, než se mistrovství světa bude konat koncem tohoto roku.

Ať tak či onak, je to statná oprava. Může se pochlubit téměř 22 změnami šampiona a některé zbrusu nové položky, spolu s banda změn položek a přepracováním šampiona.

To nevyhnutelně znamená, že bude dojít k posunu v meta a hraní, jakmile bude oprava skutečně implementována.

Například šampióni jako Garen, Skarner, Darius a Mordekasier jsou přepracovány tak, aby byli životaschopnější. Tito čtyři šampióni jsou součástí skupiny „juggernaut“, což znamená, že jsou objemní a působí jako hlavní tank ve složení týmu.

Až na to, že v dnešní době existují tanky, které mohou způsobit poškození mimo jen nasávání poškození, což způsobilo, že jsou jako Garen, Skarner, Darius a Mordekaiser zcela zastaralé.

Tyto čtyři tanky jsou dány dlouhodobě po splatnosti a změny se pohybují od zcela nových schopností ke zvýšenému poškození. Jeden z nich dokonce dostane domácího draka.

Vedle změn juggernautu jsou dvě nové položky navržené tak, aby doplňovaly šampióny tanky-Sterak’s Gage a Titanic Hydra, z nichž druhá je navržena pouze pro útoky na melee.

Zbytek změn si můžete prohlédnout zde.

Neposkytnutý titulek

Podívejte se na pokrytí LCS, světů a dalších v G | League.

Naši editoři zde diskutovali produkty, o nichž se zde diskutovalo nezávisle. GameSpot může získat podíl na příjmech, pokud si na našem webu koupíte něco uvedeného.

Dostal tip na zpravodaj nebo nás chtěl přímo kontaktovat? E -mail [email protected]