Seznam úrovně PUBG – Nejlepší zbraně PUBG (leden 2022 Meta), Best PubG Guns: M416, AWM, UMP45, SLR a další – IGEEKSBlog

Nejlepší zbraně PUBG: M416, AWM, UMP45, SLR a další

Groza je vysoce podceňovaná zbraň v PUBG Mobile. S vysokým poškozením základen (47) a menším rázem než zbytek zbraní v kategorii Assault Rifle najde tato zbraň sladké místo pro rovnováhu. Je také lehčí než ostatní útočné pušky ve hře. To vám usnadňuje běh směrem k bezpečí po pouzdru na zbraň, protože není žádná další váha, která by vás zpomalila.

Seznam úrovně PUBG – Nejlepší zbraně PUBG (leden 2022 Meta)

Může vám chvíli trvat, než se dostanete na první místo PlayerUnknown’s Battlegrounds, Ale to je v pořádku. Battle Royale s volným hraním může být nemilosrdný pro nové i zkušené hráče, zejména s tolika zbraněmi, z nichž si můžete vybrat. Samozřejmě neexistuje žádná záruka, že přesně budete vědět, co najdete, když přistanete z letadla na začátku zápasu. Ale s pomocí našeho seznamu úrovní budete mít představu o tom, kterému vybavení byste se měli vyhnout a co je nejlepší PUBG Zbraně, které byste určitě měli vyzvednout.

Od obyčejných pistolí po útočné pušky a dokonce i pánev, z nichž si můžete vybrat spoustu zbraní. Tento seznam stupňů je zaměřen na to nejlepší z každé hlavní kategorie: útočné pušky, odstřelovací pušky, brokovnice, samopaly, lehké kulomety a určené střelkové pušky. Pokud jste fanouškem pistolí, je mi to velmi líto, ale stejně byste se na ně neměli spoléhat.

Poslední aktualizace: 14. ledna 2022

Nejlepší útočné pušky

Seznam úrovně PUBG 1

Beryl M762

AR jsou docela tématem diskuse v Battle Royals a Online Shooters. Dobrý AR v podstatě musí mít slušnou míru střelby, být schopen zadržet na velké vzdálenosti a doufejme, že nese mírný zpětný ráz, aby byl zvládnutelný. Hle, aj, beryl m762 se hodí k tomuto popisu docela dobře.

Nemusí to být snadné AR jen vyzvednout a používat, v závislosti na tom, jak jste zkušení PUBG, Ale je to jeden z nejlepších ve hře. Pokud máte šanci dát k němu přílohy, než začnete do boje, pravděpodobně se vždy ocitnete v každém následujícím zápase.

M416

V tomhle PUBG Seznam úrovní, M416 je skvělý všestranný. Má velký rozsah, slušnou velikost mag a schopnost podporovat nesčetné přílohy k dalšímu zvyšování toho, co z něj činí jednu z nejlepších možností.

Čas načtení této zbraně není příliš špatný a to samé jde do zpětného rázu, který se pohybuje v poloze nahoru. Nakopávání zpětného rázu trvá trochu, což vám může pomoci přesunout váš cíl v případě potřeby pro jasnější a efektivnější výstřel.

AKM

Zbraň, legenda. AK-47-Omlouvám se, AKM není obvykle meta, ale je dostatečně blízko k nejlepším zbraním hry. Je to tak spolehlivé, jak očekáváte, že to bude poté, co v minulosti vystřelil v desítkách dalších střelců. Jak obvykle, ARS pracuje nejlépe, když jsou spárovány buď se zbraní z blízkého dosahu nebo ostřelovače, v závislosti na vašich potřebách.

Nejlepší odstřelovací pušky

Seznam úrovně PUBG 2

Awm

Když už mluvíme o odstřelovačích, pojďme si promluvit o tom nejlepším. AWM zůstává nejlepší volbou ve hře. Upřímně, pokud jeden z nich najdete během zápasu, protože je lze vyzvednout pouze z Airdrops, nenechte se jít. Samozřejmě existuje více ostřelovačů a někteří se mohou zdát přitažlivější tím. Ale pokud jste vždy nuceni odstřelovači, je to ten. Jen, prosím, spárujte to také s rozsahem.

KAR98K

Navzdory skutečnosti, že nemůžu dát AWM dostatek chvály, je Kar98K také solidní volbou, která vás jen zřídka zklamá. Čas načtení se příliš neliší od AWM, takže pokud jste si na tuto zbraň zvykli, změna nebude příliš drastická.

Bez jakýchkoli příloh funguje KAR98K také jako slušná puška typu Action typu, ale okamžitě budete muset přejít na jinou zbraň, pokud se vám nepodaří přistát kritický zásah. Moje doporučení? Pokud na něj najdete dobrý rozsah, vybavte přílohu a použijte jej jako běžný odstřelovač.

Nejlepší brokovnice

Seznam úrovně PUBG 3

S1897

Snadněji rozpoznatelné jako brokovnice čerpadla, S1897 zabalí docela úder. Byly to roky a potenciál této zbraně tam zůstává, což z něj činí jednu z nejpevnějších rozhodnutí-nejen pro brokovnice, ale také zbraně krátkého dosahu obecně.

Jeho největší nevýhodou je samozřejmě to, že ji nebudete moci vystřelit postupně, takže zaměření je klíčové. Jak již bylo řečeno, můžete se dostat pryč s přistávacími výstřely na střední vzdálenosti, nejen během blízkých setkání. Zaměřte se na hlavu a vystřel pryč, ale opravdu – dokonce i dva nebo tři výstřely budou stačit k tomu, aby někoho sundal.

DBS

Pokud namísto toho chcete absolutně brokovnice s rychlým ohněm, DBS je ten pro vás (pokud na to narazíte do kapky vzduchu). Tato brokovnice stojí ve střední zemi, protože je to stále brokovnice, jako je S1897. Ale díky svému dvojitému barelu můžete střílet dvakrát bez čekání mezi nimi.

Tato volba zbraně může být skličující v těsných čtvrtích a díky své povaze se nemusíte bát příliš často chodit na headshots. Výstřely těla v rychlém sledu udělají trik ve většině situací.

Nejlepší samopalky

Seznam úrovně PUBG 4

MP5K

Pokud hledáte rychlou rychlost palby, pokud ne The nejrychlejší, nemůžete se pokazit smgs. Mezi možnostmi dostupnými ve hře je MP5K ta, kterou byste neměli ignorovat. Jistě, zbraň Tommy může být stylová, ale v této kategorii je to jen spolehlivá a devastující možnost.

Kamkoli jdete, je pravděpodobné, že se setkáte s jiným hráčem s MP5K. I když je to samo o sobě dost dobré, neodemknete svůj plný potenciál, dokud nebudete mít alespoň několik připoutání. Prodloužený mag je nutností, ale měli byste také hledat rozsah, kdykoli je to možné.

UMP45

V případě, že jiný hráč chytí ten MP5K, který jste se pohlédli na první pohled, nedělejte si starosti; není to jediná možnost, která je v tomto více než životaschopná PUBG Seznam úrovní. UMP45, jak základní, jak se může zdát na vnější straně, může být devastující.

Opětovné načtení trvá o něco déle, ale jeho rychlost požáru je super rychlá, drží velkou velikost časopisu od začátku a odtud se to zlepšuje pouze přidáním příloh.

Nejlepší lehké kulomety

Seznam úrovně PUBG 5

MG3

V této kategorii není mnoho možností, ale to je v pořádku, protože kromě MG3 nic nepotřebujete. Najdete to z kapky vzduchu a přichází se dvěma režimy odpalovacích prostředků – v případě, že chcete ještě větší rychlost. Je to těžká zbraň, ale ta, která může rozhodně roztavit cokoli, co je v cestě.

Vřele doporučuji, aby se s tímto náchylným k tomuto podařilo najít správné místo přepadení. Může to být atypická akce zůstat na místě PUBG, Ale takto získáte ze zbraně maximum díky připojenému bipodu, který pomůže s jinak roztřesenou stabilitou LMGS.

V případě, že vás zajímá zbytek, ve hře se DP-28 a M249 staly docela pomalými, a proto je v tom nevidíte PUBG Seznam úrovní. Jako ano, je to v povaze LMG, které mají být pomalé powerhouses, ale jen se těmto vyhýbejte.

Nejlepší určené pušky Marksman

Seznam úrovně PUBG 6

Mini14

Ignorujte „mini“ ve jménu – tato puška Marksman Fucks. Já osobně nechodím na DMRS tak často, protože jsou obvykle pomalejší než jiné kategorie zbraní. Ale pokud hledáte možnost s rychlou rychlostí palby, konzistentní zpětný ráz, který není příliš těžký, a slušný čas načtení, je to ten, kdo ho loví. Jen se ujistěte, že pro to máte alespoň pár příloh.

Mk14 EBR

Shodou okolností, nejlepší pušky Marksman sdílejí stejné číslo. I když mini14 bývá populárnější volbou – určitě si vydělala svou slávu – neměli byste podceňovat Mk14 EBR. Pokud jste jako já a obvykle dáváte přednost automobilovým puškům, aktivace automatického režimu v tomto DMR vede k překvapivým výsledkům. Stejné jako Mini14 se možná ocitnete v nevýhodě brzy během zápasů bez několika příloh. Ale jakmile je máte, je to po všem.

Čestné uznání

Pánev

Je to pánev a je to dobré. Můžete odeslat další hráče v několika zásazích (pokud jsou neozbrojené). Možná to nebudete chtít používat příliš mnoho během hry od poloviny až pozdní hry, ale mezitím nemusí být pánev k přestřel.

[Zřeknutí se odpovědnosti: Fanbyte je ve vlastnictví Tencent, který také publikuje Battlegrounds PlayerUnknown’s Battlegrounds. Ačkoli společnost nemá žádný redakční dohled s Fanbyte Media. Ani žádný z jeho zástupců neměl přímý kontakt s tímto spisovatelem.]

Nejlepší zbraně PUBG: M416, AWM, UMP45, SLR a další

Nejlepší zbraně PUBG k použití při hraní v roce 2021

PUBG Mobile existuje již od konce roku 2017 a nadále se stal stalwartem v letech mobilních her po jeho vydání. Nastavil tón žánru bitevního royale. Navíc dnes přitahuje začátečníky. Pokud jste nedávno začali hrát PUBG, možná jste si všimli významného počtu zbraní přítomných v nejnovější verzi hry.

Pokud stále experimentujete, abyste našli nejvhodnější, jsme kurátovali seznam nejlepších PUBG zbraní, zejména jako začátečník. Podívejme se na ně níže:

 • Seznam nejlepších útočných pušek v PUBG
 • Nejlepší odstřelovací pušky v mobilu PUBG
 • Určené pušky Marksman (DMR)
 • Nejlepší samopalky (SMG) v PUBG
 • PUBG Mobile Best brokovnice
 • Lehký kulomet
 • Nejlepší vedlejší zbraně v PUBG

Seznam nejlepších útočných pušek v PUBG

Útočné pušky jsou často považovány za základní zbraně ve střelcových hrách. Pro většinu hráčů PUBG jsou obvykle nejzákladnější primární zbraní. Hra však nabízí řadu útočných pušek s různými vlastnostmi. Nezapomeňte, že statistiky zbraní PUBG lze často aktualizovat, což vede k drobným, ale znatelným změnám.

Zde jsou zbraně, které vynikají od ostatních.

1. M416

Útočné pušky M416 v PUBG

M416 je základní zbraň pro mnoho hráčů PUBG, protože poskytuje téměř perfektní rovnováhu mezi poškozením (40 bodů) a zpětným rázem. Statistiky zbraní PUBG jsou poměrně přesné a tyto statistiky laskavě upřednostňují M416.

Zbraň je také poměrně kompatibilní s více příslušenstvím, a to zahrnuje rozšířený časopis a také různý rozsah rozsahů. Můžete to spárovat s náhradou zásob, která snižuje zpětný ráz a drasticky zvyšuje přesnost.

M416 je ideální pro boje střední dolety as rozsahem 4x může být docela efektivní pro boje s dlouhým doletem. Jen se ujistěte, že vezmete v úvahu kulka, protože vyšší míra ohně může z pistole nestabilní na tak velké vzdálenosti.

2. Beryl M762

Beryl M762 Assault Rifle v PUBG

Pokud vstupujete do boje v blízkém dosahu s soupeřem, který má vybavený Beryl M762, měli byste se vydat na opačný směr co nejrychleji. Tato útočná puška má ohromné ​​množství poškození základu (44), které je její přesností jen mírně narušeno kvůli vysokému ránu.

Po vybavení této zbraně to můžete dobře využít. Snížení zpětného rázu stabilizuje zbraň a sníží střelbu. Spárujte tuto zbraň s dílčí zbraní pro vynikající boje v blízkosti středních řad.

3. Groza

Groza Assault Rifle v PUBG

Groza je vysoce podceňovaná zbraň v PUBG Mobile. S vysokým poškozením základen (47) a menším rázem než zbytek zbraní v kategorii Assault Rifle najde tato zbraň sladké místo pro rovnováhu. Je také lehčí než ostatní útočné pušky ve hře. To vám usnadňuje běh směrem k bezpečí po pouzdru na zbraň, protože není žádná další váha, která by vás zpomalila.

Dalším aspektem grozy je, že má velmi vysokou míru střelby. S menším rázem a menším střelcem budete moci s rychlejšími protivníky vypořádat mnohem lépe. Groza je poměrně obtížné najít při hledání kořisti během zápasu. Pokud to však najdete, můžete si být jisti, že to bude důvěryhodná zbraň.

4. AKM

Akm Assault Rifle in PUBG

AKM je jednou z nejvlivnějších zbraní v PUBG. Má vysoké poškození základen (47) a může být mrtvější, pokud je kombinován s rozsahem a lepší přilnavostí. AKM je také jednou z nejběžnějších zbraní nalezených ve hře, což také dává (jako hráč) nevýhodu, protože většina vašich protivníků bude schopna tuto zbraň najít a použít.

Vzhledem k tomu, že AKM má značné poškození základen, je skvělé pro párování s rozsahem a používáno jako dlouhá útočná puška. Spárujte to s rozsahem 6x a můžete mít správnou náhradu za odstřelovač.

5. M16A4

Assault Rifle M16A4 v PUBG

M16A4 funguje nejlépe při zaměření na zabití dlouhého dosahu, zejména po nasazení zbraně 4x nebo 6x rozsahem. Zbraň poskytuje dva režimy pro odpálení. První je režim prasknutí, který vysílá řadu kulek bez ohrožení stability. Druhým režimem je režim s jedním výstřelem, který dobře funguje pro zabití dlouhého dosahu.

Zatímco počet příloh dostupných pro tuto zbraň není tolik jako ostatní zbraně, M16A4 je stále spolehlivá klasika. Jeho stabilita často tvoří své drobné nevýhody.

Nejlepší odstřelovací pušky v mobilu PUBG

Snipers jsou zbraní specialisty a já je dávám přednost před ostatními. Pokud v PUBG hrajete jako nadšenec odstřelování, budete muset odpovídajícím způsobem změnit svůj herní styl.

Vrhnění do pokojů pro kořist a čištění podlah nepřátel nebude součástí plánu. Budete muset být trpěliví a pozorovat nepřátele, kteří by mohli potenciálně vyhrožovat vám nebo vašemu týmu a chytře je vyzvednout z dálky.

Zde jsou nejlepší odstřelovací pušky ve hře.

6. Awm

Awm Sniper Rifles v PUBG Mobile

AWM je bezpochyby nejlepším odstřelovačem ve hře. Je tak mocné (se základnou poškození 107), že jediný výstřel z těla může kriticky zranit soupeře. Tuto zbraň je však obtížné najít a vy budete muset závodit směrem k Airdrops, abyste měli šanci získat AWM.

Dokonce ani nové zbraně PUBG se nemohou srovnávat s touto bestií pušky. Neobtěžujte se používat tuto zbraň na blízkém dosahu, protože není dostatečně rychlá, aby zabila nepřátele na tak malé vzdálenosti.

Spárujte to s rozsahem 8x a také mějte na paměti mechaniku kapky kulky. Jakmile to získáte, můžete být nezastavitelným střelcem. Budete si také muset dávat pozor na časy s vysokou načtení, protože v určitých situacích to může být nevýhodou v určitých situacích. Udržujte menší zbraň jako sekundární, abyste se dostali z těsných situací z těsné čtvrtiny.

7. M24

M24 Sniper Rifles in PUBG Mobile

Hráči PUBG znají užitečnost odstřelovací pušky KAR98K. Má značné množství poškození (75) a je docela spolehlivý. M24 je upgradovaná verze KAR98K, s mnohem větším poškozením, rozsahem a pomalejším časem opětovného načtení.

Navzdory svému systému opětovného načtení šroubů je zbraň poměrně rychlá a může být použita ve vhodných situacích střední a blízkého dosahu. Pokud to najdete v kořisti soupeře nebo venku, nebojte se za to vyměnit svou druhou zbraň.

Určené pušky Marksman (DMR)

Určené pušky Marksman jsou kombinací útoků a odstřelovacích pušek. Zatímco se snaží kombinovat to nejlepší z obou kategorií, DMR jsou často docela obtížné používat. Pokud jste začátečník, doporučil bych nejprve procvičit několik zápasů s DMRS.

Získáte rychlejší čas načtení a vyšší míru požáru než odstřelovací pušky. Budete mít také lepší stabilitu než útočné pušky, zejména na velké vzdálenosti. DMR však nepřicházejí s obrovskou velikostí časopisu. Takže budete muset být přesnější se svými výstřely.

Zde je několik DMR, které byste měli ve hře použít:

8. Mk14

Mk14 určená puška Marksman v PUBG

MK14 je poměrně vzácná zbraň, kterou najdete pouze prostřednictvím airdropů ve hře. Pokud tedy chcete hrát hru s touto pistolí, musíte být na vyhlídku na Airdrops a spěchat k nim, než kterýkoli z vašich soupeřů udělá.

Tato zbraň má vysoké poškození základny 61 bodů. Jedinou nevýhodou je však to, že v základním klipu nemůže držet více než 10 kulek. Jeho vysoké poškození znamená, že můžete soupeře kriticky zranit pouze jedním výstřelem. Ale budete muset být přesní.

Pokud jste kompletní začátečník používající MK14, doporučil bych najít a používat příponu časopisu, abyste měli 20 kulek v jednom časopise.

MK14 je také stabilní a dobře kompenzuje, pokud jde o zpětný ráz. Prodloužení časopisu také účinně funguje pro útočnou pušku. Nicméně bychom tuto zbraň nedoporučovali pro střelby z blízkého dosahu.

9. Mini 14

Mini 14 určená puška Marksman v PUBG

Mini 14 je vysoce univerzální puška, která dobře funguje ve více situacích. Jeho vysoká míra požáru znamená, že tuto zbraň můžete použít v téměř středním rozsahu. Má také několik režimů ohně.

Režim s jedním výstřelem je obzvláště důležitý, pokud to spárujete s rozsahem 6x nebo 8x pro střelbu s dlouhým doletem. Může to být dobrá náhrada, pokud jste ve hře nenašli vyhrazenou odstřelovací pušku.

Má základní poškození 46 bodů, což z něj činí jednu z pušek středních úrovní, které se ve hře používá. Takže i když nemůžete očekávat, že zabijete svého soupeře pouze jediným výstřelem z mini 14, můžete se vsadit, že jeho všestrannost bude fungovat ve váš prospěch.

10. SLR

SLR určená puška Marksman v PUBG

SLR je jednou z našich oblíbených zbraní ve hře. Má poškození základny 56, dost dobré, aby vaše soupeře způsobilo nějaké vážné poškození. Má vysoký zpětný ráz, takže byste museli tuto zbraň použít několikrát, než s ní budete úplně spokojeni. Rychlost kulky je také na vyšší straně, což vám umožní lehce a přesnost protivníky.

Použijte tuto zbraň pro středně rozsah a boje. Nemusíte používat příliš mnoho připoutaností s SLR, protože jeho výchozí stav bude dost dobrý pro vyhrávání této nepolapitelné kuřecí večeře.

Nejlepší samopalky (SMG) v PUBG

Samoparáty se nejlépe používají jako sekundární zbraně a jsou velmi efektivní při střelbě a čištění podlah naplněných protivníky. Jsou lehké, aby nosily a nepříznivě neovlivňují váhu vaší tašky. Navíc jsou docela přizpůsobitelné. S trochou praxe je lze dobře použít i pro boje střední třídy.

V PUBG je sedm samopalků a zde jsou naše oblíbené:

11. Uzi

Uzi samopalky (SMG) v PUBG

Zatímco většina lidí se o Uzi moc nestará a v průběhu zápasu je zahodí o větší zbraně, užitečnost UZI nelze popřít. Jeho malý formový faktor je přínosem, když zamykáte rohy s soupeřem uvnitř budovy. Světlejší hmotnost a malý design zbraně vám umožní rychle používat, protože nezpomalí reakční dobu.

Protože se jedná o SMG, má nízké poškození základen 26. Zbraň by neměla být používána jako primární zbraň a dokonce i při doplňkovém a přizpůsobeném UZI je lépe používána jako sekundární zbraň.

12. Vektor

Vektorové samopalky (SMG) v PUBG

Vektor je jednou z nejspolehlivějších zbraní ve hře. Má poškození základu 31, což je na vyšším konci pro samopalku. Hlavní výhodou této zbraně je jeho smrtící míra ohně. Můžete stříkat kulky po celém soupeře, abyste je dokončili. Pokud to spárujete s rozsahem 2x, můžete to také použít pro lety střední třídy.

Doporučujeme také přidat dobrou přilnavost a rozšířený časopis, aby tuto zbraň využil k plnému potenciálu. Úroveň zpětného rázu bude nějakou dobu trvat, než se na začátku upravíte, takže na této frontě budete muset být opatrní.

13. UMP45

SUMP45 SUBNACHINE BUNS (SMG) v PUBG

To by byl nesporný vládce všech samopalků. Pro samopal, má šíleně vysoké poškození základny ve výši 41, což je téměř na stejné úrovni jako některé z útočných pušek v PUBG. Míra ohně je také slušná, s nedostatkem zpětného rázu. To znamená, že svým soupeřům můžete způsobit vážné poškození, aniž byste se obávali, že by se s ohledem na to způsobilo přesnost, která způsobuje problémy s přesností.

Jeho nízký zpětný ráz také znamená, že můžete použít až 4x rozsah na UMP45 pro středové střely. S těmito statistikami není divu, že UMP45 je nyní jednou z nejpopulárnějších sekundárních zbraní ve hře.

PUBG Mobile Best brokovnice

Brokovnice jsou nejlepší zbraně, které lze použít v téměř boji středního dosahu. Mají nadřazené poškození za cenu vzdálenosti a mohou kriticky zranit i ty nejvíce obrněné nepřátele, pokud jsou používány moudře. Nevyzřádá bychom vás však, abyste používali brokovnice jako primární zbraně, jak budete v zřetelné nevýhodě.

V počátečních fázích zápasu, když stále najdete nejlepší kořist pro svou postavu, může být brokovnice dobrou volbou. Zde jsou některé z nejlepších brokovnic ve hře:

14. S12K

S12K brokovnice v PUBG

Ačkoli S12K má poškození základny pouhých 24, jediný výstřel z brokovnice až do čtyř brokovnicových skořápek. Navíc můžete tuto brokovnici přizpůsobit do značné míry. Připevňování rozsahů a rukojetí do jisté míry kompenzuje nadměrný zpětný ráz. V prvních prvních fázích hry bylo mnoho hráčů použito jako puška mnoho hráčů kvůli své úrovni přizpůsobení.

I když je to dobrá brokovnice k použití ve svém výchozím stavu, naším doporučením je přizpůsobit tuto zbraň co nejvíce s některým příslušenstvím. Tím by se zajistilo, že brokovnice zůstane v mnoha situacích spolehlivá, a to i jako sekundární zbraň.

15. S686

S686 brokovnice v PUBG

S686 je velmi podobný poškození S1897. S686 má poškození základu 26 a má lepší míru střelby než jeho protějšky. Nemá příliš mnoho příloh a může být spárováno s kachními a kulkovými smyčkami. Posledně jmenovaný je obzvláště užitečný, protože S686 trvá trochu načtení.

Brokovnice má omezené využití, protože ji nelze spárovat s rozsahem, a s největší pravděpodobností ji budete používat jako sekundární zbraň v posledních fázích zápasu. Přesto má svou užitečnost v téměř bitvách středního rozsahu, pokud jste se svými výstřely docela přesní.

Lehký kulomet

Kategorie lehkého kulometu v PUBG nabízí několik zbraní, které se vám bude líbit, pokud chcete jít všechny zbraně. Mají obrovské časopisy, které lze prodloužit a způsobit slušné poškození. Na rozdíl od jejich jména jsou však docela těžké a vyžadují, abyste zbraň pouzdřili, pokud běžíte z obávané modré zóny.

Zde je několik nejlepších LMG, které najdete ve hře:

16. DP-28

Lehký kulomet DP-28 v PUBG

DP-28 si vzal čas na zahřátí hráčů veteránů. Má poškození základny 51 a je spárována s obrovským množstvím zpětného rázu. Zatímco většina hráčů nebyla fanoušky zpětného rázu, se kterým zbraň přišla, nyní se stala populární zbraní, která se používá mezi 4 hráči.

Určený kulomet ve skupině by se mohl rozhodnout pro DP-28 se zavřenýma očima, protože nedávné aktualizace hry učinily zbraň jedním z lepších LMG, které bylo možné použít. Nezapomeňte to spárovat se správným příslušenstvím, abyste zvýšili jeho výhody.

17. M249

Lehký kulomet M249 v PUBG

M249 byl jednou z nejpopulárnějších zbraní v raných iteracích PUBG. Jeho zpětný ráz byl zvládnutelný a poškození základních 40 bodů nebylo pro většinu hráčů příliš špatné. Nedávné aktualizace hry však do M249 přidaly větší přesnost. Jeho zpětný ráz je nyní na nepředvídatelné straně spektra, takže je jednou z obtížnějších zbraní používat.

M249 je však stále klasickou zbraní a může být spárována s rozsahy a dalšími připoutanostmi, aby zničila vaše soupeře. Doporučujeme to spárovat s rozsahem 2x nebo 4x, který zasáhne sladké místo mezi poškozením, zpětným rázem a přesností.

Nejlepší vedlejší zbraně v PUBG

Každý hráč PUBG, který stojí za svou sůl, ví, že boční zbraň je důležitou součástí načítání člověka. V těsných situacích, které vyžadují rychlé myšlení a slušné reflexy, bude pistole vaším nejdůležitějším společníkem. Pokud jste začátečník v PUBG, nezapomeňte si nechat po ruce boční zbraň.

Pojďme se podívat na úžasné boční zbraně:

18. R45

R45 SIDEARMS v PUBG

R45 je vynikající pistole pro hráče pacientů. Má překvapivě vysoké poškození základu 65 bodů a může být vybaven připevněním navizení červené tečky. To pomáhá zvýšit přesnost revolveru, ale pro zpětný ráz to moc nedělá. R45 má znepokojivé množství zpětného rázu a pomalejší rychlost střelby.

Pokud je vaše přesnost nadprůměrná, doporučujeme vám použít tuto vedlejší zbraň. Jediný výstřel by stačil k tomu, aby vaše nepřátele způsobila smrtící újmu.

19. P1911

P1911 SIDEARMMS v PUBG

P1911 je poměrně běžná zbraň, kterou najdete v různých mapách PUBG. Má velké poškození základny ve výši 42 bodů, míle před některými ze svých konkurentů. Nemá však schopnost autofiru boku, jako je P18C. Udělali byste dobře pro doplnění P1911 s rozšířeným časopisem.

Tato vedlejší zbraň by měla být používána pouze v blízkém dosahu, protože jakákoli vzdálenost více než 50 metrů by vážně brzdila jeho poškození a přesnost.

A je to!

PUBG má obrovský počet zbraní na výběr, vše velmi odlišné od sebe navzájem ve svých statistikách a schopnostech. Ačkoli každý hráč může mít své preferované načítání, některé zbraně jsou stálezeleny a upoutají pozornost většiny hráčů. Toto je náš seznam nejlepších zbraní PUBG!

Který je tvůj oblíbený? Nebo nám chyběly vaše oblíbené zbraně nebo načítání? Dejte nám vědět v komentářích níže.

Přečtěte si více:

 • Zábavné hry pro iPhone hrát s přáteli
 • Nejlepší strategické hry pro iPhone a iPad
 • Tipy a triky PUBG Mobile Beginner
 • Nejlepší místa PUBG LOOT pro tuto nepolapitelnou kuřecí večeři