Seznam úrovně Street Fighter 6 – Nejlepší postavy září 2023 | PCGamesn, Street Fighter 6 Tier List – Nejlepší postavy (červenec 2023) | Načtení

Seznam úrovní ulice Street Fighter 6 – Nejlepší postavy (červenec 2023)

.

Seznam úrovní ulice Street Fighter – Nejlepší postavy září 2023

.

Seznam úrovní ulice Street Fighter 6: Blank má na krku oranžovou šátek a přijímá se pro válcovací útok

Publikováno: 11. září 2023

Kdo je na seznamu úrovně 6 úrovně Street Fighter? Pokud chcete vyhrát, musíte si vybrat nejvyššího stíhacího bojovníka. Věrnost postav je roztomilá, ale nikde vás to nedostane. Skutečností je, že pokud je vaším cílem vyhrát hry Street Fighter 6, měli byste si vybrat postavu S-Tier.

Nejlepší znaky SF6 Bojová hra Grace Capcom. Přirozeně to bude neustále se vyvíjející Seznam úrovní SF6 .

Seznam úrovní ulice bojovníka

Úroveň Postavy
Ken, Luke, Guile, Cammy, JP
A Manon, Zangief, Dee Jay, Blank
B .
C Lily, Dhalsim, Kimberly, Juri

Je vždy těžké určit, jak silné jsou bojové herní postavy, zejména v prvním roce, kdy se hodně může změnit za několik týdnů. Od uvedení na trh Street Fighter 6 jsme viděli téměř každou postavu na turnajích seznamu vítězství, i když některé z těchto vítězství byly významnější než jiné.

Postavy jako Ken a JP jsou bezpochyby nejlepší právě teď, ale dokonce i podhodnocené postavy jako Kimberly a Ryu překvapily lidi tím, že na velké události zaujaly nejlepší místo na velkých událostech. Nedovolte, aby se tento seznam úrovní nebo jiný odradil od výběru vaší oblíbené postavy ve hře.

. Zatím se mu podařilo zapůsobit na svůj vynikající kombo potenciál, i když jeho nedostatek silných anti-vzduchových možností je určitě zklamáním. .

S úrovní

Na základě našich hodin zkušeností s hrou můžeme s jistotou říci, že se jedná o nejlepší postavy Street Fighter právě teď.

Thumbnail YouTube

Ken

Ken se ukázal jako nejen jedna z nejlepších postav v Street Fighter 6, ale statisticky je také jedním z nejoblíbenějších. . . Dejte našemu Street Fighter 6 Ken Guide a přečtěte si, abyste se dozvěděli více o jeho mocných schopnostech spěchu.

Luke slaví čerpáním pěstů, protože je v současné době na vrcholu seznamu úrovně STREET Fighter 6

Nemusí být nejsložitější postavou na seznamu, ale Luke má vše, co potřebuje, aby se stal dominantní silou v meta. Luke může vyvinout velký tlak pomocí svých silných normálních útoků z dálky, pak můžete sledovat speciální útoky nebo super umění, aby způsobil spoustu poškození. Věděli jsme, že Luke bude silný do plného spuštění Street Fighter 6, ale dosud překročil naše očekávání. . Dejte našemu Street Fighter 6 Luke Guide a přečtěte si, abyste se naučili některá základní komba.

Lstivost

. Guileovy zvukové boomy nebyly nikdy lepší díky zavedení „perfektního“ mechanika, takže jeho náboj se posiluje, když je načasován správně. . Jeho základní komba mohou okamžitě způsobit ničivé poškození a jeho pokročilé komba mohou trvat věk, než skončí super uměním. Perfektní postava pro začátečníky i odborníky, přečtěte si náš průvodce Guile Street Fighter 6, abyste se dozvěděli o jeho smrtících pohybech.

Cammy

Od jejího zavedení v Street Fighter 4 byla Cammy vždy silnou postavou díky její rychlé rychlosti pohybu a složitému pohybu. Jakmile se Cammy přiblíží a osobně, je těžké od ní odtrhnout, protože může rychle uzavřít vzdálenost pomocí svých normálních útoků na dlouhou vzdálenost. Zkombinujte to se speciálním útokem Cammy’s Hooligan Combination a váš soupeř neví, jak vás zacházet. Předpovídáme, že Cammy bude v Street Fighter 6 velmi dobrá, protože to vypadá, že agresivní postavy mají v této hře horní ruku.

JP, se svým perleťově bílým vousem, stojícím ve tmě a čeká na svůj čas, aby vyšplhal na vrchol seznamu stupňů ulice Fighter 6. Má na sobě fedoru

JP

Zdá se, že hlavní schopnost JP je na zónování svých soupeřů pomocí řady projektilů na plné až střední obrazovky. Toto je typ charakteru, který bude vyžadovat hodně trpělivosti, protože jeden nesprávný tah může způsobit, že hra se spirála vymkne kontrole. Jak Kakeru nedávno prokázal na The Gamers8 2023 Street Fighter 6 Invitational, JP může být nezastavitelný ve správných rukou, když se dokonalým propočítaným cestou k vítězství.

A-Tier

.

Manon má na sobě bundu s purpurovou peří a odstíny v retro stylu. Vyvíjí stylové úsilí, aby dosáhla vrcholu seznamu úrovní ulice Fighter 6

Manon

Manon je trochu jako neuvěřitelný Hulk, čím více škod, které způsobuje pomocí popadů příkazů, čím silnější se stane během bitvy. Manon má přístup k medailovému systému a uděluje jí jednu medlu pokaždé, když přistane porovnat příkaz. Může získat maximálně pět medailí a poskytnout její přístup k nejsilnějšímu porozumění ve Street Fighter 6. . S hráči, jako je vítěz Capcom Cup 2019, Idom, který vyzvedne Manona, je jasné, že pro hráče způsobí spoustu problémů, kteří nedokážou zvládnout drapáky.

Zangief

Hraběři jsou jen tak dobří jako lidé, kteří je hrají, a existuje spousta hráčů na vysoké úrovni, kteří jsou připraveni ovládnout jako Zangief. Zangief je známý pro své pobuřující SPD, které mohou způsobit více než 30% poškození v jednom hodu. To znamená, že pokud se vám Zangief dokáže potrestat třikrát, obvykle to stačí k tomu, aby vyhrál hru. .

Dee Jay pózuje prstem na obloze, když Kimberly spadne na zem, když se nabízí nabídkou na vrchol seznamu úrovní Street Fighter 6

Dee Jay

Dee Jay lze shrnout jako stylový a choulostivý, schopný vylepšit škodlivé komba, zatímco soupeř v tomto procesu vypadá hloupě. Soudě podle toho, co jsme viděli o Dee Jayovi, je jasné, že má velký potenciál, zejména v rukou chytrých hráčů, kteří mohou využít veškerý jeho speciální pohyb. Jeho feints může být devastující v rohu, protože dokáže nasadit svého soupeře, aby udělal chyby. . Silný hráč Dee Jay potřebuje jen hrst příležitostí, aby zničil svého soupeře.

Thumbnail YouTube

Blank

Na Blanka jsme se naprosto mýlili, o které jsme nesprávně předpokládali, že je nejhorší postavou ve hře při startu. . Když Blank začne začlenit svou panenku Blank-chan, může být velmi obtížné sledovat, kde byste měli blokovat. .

B-Tier

. Postavy v této kategorii mají své nedostatky, ale silný hráč pro ně může vyrovnat taktickým brilanci.

Jamie

Jamie byl inspirován jeho bratranci Street Fighter 3, Yun a Yang, prvního bojovníka na ulici, Yun a Yang. Jak můžete vidět v našem průvodci Street Fighter 6 Jamie, jeho plný potenciál je odemčen, když dosáhnete úrovně nápoje čtyři. Toho může být obtížné dosáhnout proti některým postavám, protože z tykve potřebujete náhradní vteřinu, nebo musíte přistát čisté kombo. . Pokud se dokážete neustále opilý, může být destruktivní ve správných rukou.

Ryu

Ryuovy pohyby jsou většinou stejné, jako tomu bylo po celá desetiletí, ale jeho pohyby v Street Fighter 6 jsou podobné Street Fighter III: Třetí stávka, protože může použít kop s vysokou čepelí, aby srazil nepřátele pryč pryč. Zvládl také poplatek Denjin a dal elektrické vlastnosti Hadoken i Hashogeki, takže ho překvapivě všestranný. Myslíme si, že Ryu je to nejlepší, jaký kdy byl, dokonce i Daigo, jeden z nejlepších bojových hráčů všech dob, s námi souhlasí s námi, ale jeho herní plán je předvídatelný předvídatelný.

Marisa

Další velká postava Grappler, Marisa je postavena jako kamion a ona určitě zasáhne jako jeden. Postavy, jako je tento, lze obvykle udržovat na uzdě projektily, ale Marisa má nějaké triky na rukávu, aby zabránila obvyklému hernímu plánu v práci proti ní. Její strážní postoj neguje jakýkoli vysoký útok a okamžitě hlavy jejího soupeře a vytváří otevření, aby přistál pojed. Marisa je schopna vypořádat se s škodlivými kombami, která dokáže snižovat až 70-80% zdraví soupeře. .

E. Honda

Na rozdíl od předchozích iterací Street Fighter, E. Honda obdržela řadu obrovských vylepšení, které mění způsob, jakým přistupuje k boji. Jednou z největších změn je stovka Honda, která se změnila z vstupu mash na běžný příkaz čtvrt-kruhu vpřed. To otevírá řadu kombo příležitostí, protože je velmi snadné propojit tento přesun z normálních útoků Honda. . .

Chun-li

Je jasné, že i zkušení hráči Chun-Li se mohou snažit vyrovnat se s ní. Chun-Li in Street Fighter 6 je jednou z nejrychlejších postav ve hře a má dostatek nástrojů, aby se k boji přiblížila agresivně i defenzivně. Jediným problémem je, že její nejlepší komba mohou chvíli trvat, než se odemkne svůj plný potenciál, takže si chvíli trvá. Zatímco hráči nejvyšší úrovně, jako je Sako, nás přesvědčili, že Chun-Li se v budoucnu stane silným, většina běžných hráčů zatím nedotkla jejího potenciálu.

Thumbnail YouTube

Rashid

Rashid byl složitý postava, se kterou se mohl vypořádat v Street Fighter 5, a to se v pokračování nezměnilo, je to stále bolest v krku, když vás vloží do svého víru. Mistr mix-up má také fantastický kombo potenciál, ale vaše provedení bude muset být solidní, aby se z Rashidových schopností vytěžilo maximum. Bohužel, jeho možnosti proti air jsou hrozné, což způsobuje, že v situacích bude v situacích, že většina postav by byla v pořádku. Celkově je Rashid silný charakter, ale my bychom neřekli ne žádné potenciální Buffs, který mu Capcom musí nabídnout.

C-Tier

Náš seznam C-Tier Seznam Street Fighter 6 znaků obsahuje ty, kteří se buď ještě nepřijdou na vlastní.

Lily využívá své válečné kluby ve snaze hodit svého soupeře k dosažení nejvyššího stavu v seznamu úrovní Street Fighter 6

Lilie

. Fanoušci T Hawk budou potěšeni, že Lily má řadu pohybů domorodého Američana a zároveň představí svou vlastní novou mechaniku. Pokud dáte Lily na okamžik, může postavit zásobu Condor Wind, který buší řadu jejích speciálních pohybů. Nedávejte jí příliš mnoho času, protože může uložit až tři z těchto zásob, odemknout příležitosti pro silnější komba a mix-up.

Seznam úrovní Street Fighter 6: Dhalsim je obklopen plameny Agni, když se připravuje na útok

Efektivně používání dhalsim na dlouhém dosahu bude složité. Zatímco jeho normály jsou úžasné, pokud jde o rozsah a poškození, jsou poměrně pomalé, tak snadno se vyhýbají. S mechanikem RUSH RUSH mohl získat sledování, které prostě nejsou možné v jiných hrách Street Fighter Games. Kromě toho se jeho ohnivé koule mohou vyrazit do vzduchu nebo rovně u soupeře, přičemž se overdrive verze skákají kolem. Může se také vznášet a teleportovat, aby udržel soupeře na nohou, ale máme pocit, že jeho hra na dlouhou vzdálenost není tak dobrá jako JPS.

Kimberly

Měli jsme něco přes měsíc na analýzu Kimberly a musíme říct, že výsledky zatím nevypadají příliš horko. Dosud nedokázala přinést silné výsledky v jednom ze dvou hlavních turnajů a zdá se, že její neobvyklý styl bojů může být vydán odpůrci na vysoké úrovni. S několika malými nadšenci jsme viděli, jak Kimberly stoupá po řadách, ale právě teď je velmi obtížná, aby z toho co nejvíce využila. Pamatujte, že umístění Kimberly na našem seznamu neznamená, že je k ničemu. Pokud můžete změnit její útoky, můžete využít našeho průvodce Kimberly Street Fighter 6 Kimberly, aby rozdrtil své nepřátele.

Juri

Dobří hráči Juri je těžké přijít na Street Fighter 6, protože její složitý sada nástrojů může být obtížné zvládnout, zejména pro nové hráče. Pokud jste zkušený hráč, který dokáže spolehlivě vytvářet mix-up k postavám při probuzení, vřele doporučujeme zkontrolovat ji, protože Juriho bleskové pohyby mohou Bamboozle další hráče. Zdá se, že Juriův nedávný pád z milosti je způsoben tím, že hráči mají přístup k prasklé beta verzi před spuštěním. .

Kdo je nejlepší postava Street Fighter 6?

Nejlepší postava Street Fighter 6 je Ken kvůli jeho agresivnímu přesunu a zvládnutí uplyhovaného boje. .

To je seznam úrovně 6 úrovně Street Fighter 6, který v současné době stojí. . Mezitím, proč se dozvědět více o Street Fighter 6 na Steam Deck a pokud je Street Fighter 6 Game Pass skutečností nebo ne.

Christian Vaz v západním Londýně, narozený a vychováván, Christian tráví většinu svých dnů hraním her jako Elden Ring a Genshin Impact. .

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Seznam úrovní ulice Street Fighter 6 – Nejlepší postavy (červenec 2023)

Po mnoha časech v aréně jsme sestavili náš seznam úrovněch STREET FIGHER 6, abychom vám pomohli vybrat nejlepší postavy, které lze použít na PS5, Xbox a PC.

Publikováno: 4. srpna 2023

Zvědavý, kdo řadí nejvyšší mezi všemi bojovníky v našem Seznam úrovní ulice bojovníka? Poté, co jsme strávili spoustu času, máme ve hře, máme definitivní seznam nejlepších postav, které byste si měli vybrat, když se vydáte do online zápasu.

Street Fighter 6 má působivý, vizuálně rozmanitý a jedinečný seznam postav. . . Náš seznam stupňů SF6 vám může pomoci udělat jen to.

Seznam úrovní ulice bojovníka

:

  • ,
  • A-Tier-Rashid, Luke, Chun-Li, Cammy, JP, Marisa, Kimberly
  • .
  • Lilie

. Ať už se vám však líbí drapáky, rvačky nebo něco mezi tím, bude pro vás něco, i když se nemusí nutně umístit na vrcholu seznamu úrovně SF6. S tím řekl, jakmile zvládnete postavu, budete moci ovládat opozici stejně, i když to vyžaduje trochu další úsilí.

Postavy S-Tier

Postavy S-Tier jsou na vrcholu hromady v aktuálním stavu hry. Snadno přemohnou všechny ostatní a lze je snadno vyzvednout a/nebo mít složitou a podrobnou sadu pohybů, které můžete co nejlépe využít, jakmile jste zdatní. Často mají vynikající data snímků, komba a celkový výstup poškození.

Seznam úrovní ulice Street Fighter 6: Ken je vidět

Ken

Ken přichází na úroveň S, protože fanoušci postavy budou milovat, jak hraje v Street Fighter 6. .

Poté je můžete kombinovat do komba, která způsobí hodně škod nebo udržet soupeře zpět proti zdi dlouhou dobu, což vám dává nohu. . Dominuje zápasům s hodnocením, protože je účinný při používání svých komba.

Juri

Juri je vracející se oblíbená a její nohy jsou hvězdami show, jako vždy. Její nesmírná schopnost kopu a kombo potenciál znamenají, že může opravdu zastínit všechny ostatní na seznamu, zejména vzhledem k množství poškození, které jí komba.

. Ale ostřílení hráči Juri se však musí obávat. A pokud chcete, aby postava zvládla zvládnuto, není nic svůdnějšího než jrui.

Thumbnail YouTube

Seznam úrovní ulice Street Fighter 6: Guile je vidět

Lstivost

. Jeho supers jsou však smrtící a mohou vás opravdu chytit mimo stráž a připnout vás do rohu. Pokud ho tedy hrajete, budete chtít opravdu využít možnosti každého užitečnosti.

Guile je těžká postava, kterou se musíme učit, ale jakmile zvládnete jeho sadu pohybu, můžete očekávat, že se v konkurenčním režimu zvýší v řadách.

Thumbnail YouTube

Seznam úrovní ulice Street Fighter 6: Manon je vidět

Manon

Manon, stejně jako ostatní drapáci ve hře právě teď, je neuvěřitelný. Je nesmírně silná a může vyřešit až 25% zdraví soupeře, když je její úroveň medaile na MAX. Jako taková je královna hodů a má řadu zvláštních tahů, které je využívají, včetně hodů overdrive.

I když by se mohla zdát snadno vyzvednout (ona je), existují určité nevýhody, jako jsou dlouhé doby zotavení a nízká škála pravidelných pohybů. . To znamená, že není tak dobrá ve vysoce postavené hře. Ale pro nováčky a v nižších řadách je dominantní.

A-úrovně postavy

Postavy A-úrovně v seznamu úrovně STREET FIGHER 6 jsou pro vás stále solidní možnosti, jak se dobře dělat a uspět v bojích. .

Rashid

Rashid je nesmírně ohromující postava, pokud se postavíte proti němu. . Navíc, některé působivé speciální pohyby mu umožňují zaútočit z dálky i zblízka.

Není snadné ji vyzvednout, ale je silný. . .

Thumbnail YouTube

Seznam úrovní ulice Street Fighter 6: Luke je vidět

Luke

Luke se vrací z Street Fighter 5, i když s přepracovaným vzhledem a řadou známých pohybů. Master Puncher je schopen zcela připnout soupeře do rohu s dalekosáhlými údery a řadou těžkopádných super pohybů.

Jeho syrová síla je bezkonkurenční kromě postav Hulking Tanky ve hře a pokud chcete, aby si dobrá postava začátečníky vyzvedla, Luke není špatná volba.

Seznam úrovní Street Fighter 6: Chun Li je vidět

Chun-Li sedí v úrovni A, protože jediná věc, která ji drží zády od nejvyšší úrovně. Přesto však její milost, letecká kontrola a síla mohou opravdu ohromit nováčky a hráči Chun-Li budou často těmi, které jste nejvíce frustrovaní.

S využitím jejích pohybů, komba, kopů a řady můžete zcela zavřít mezeru na soupeře. Takže, pokud hledáte postavu vysokých bobů, Chun-Li je vaše žena, jakmile ji necháte pohybovat dolů.

Thumbnail YouTube

Seznam úrovní ulice Street Fighter 6: Camy je vidět

Cammy

Cammy byla vždy silnou postavou v Street Fighter a se svým klasickým pohybem je také skvělá v Street Fighter 6. Původní pohyby jako spirálová šipka a nové kombo příležitosti, umožňují Cammy zářit svými kopy a jevištním pokrytím jako nikdy předtím.

Oblíbený fanoušek, Cammy byl vždy oblíbeným výběrem a to je stejné v nejnovější iteraci série.

Thumbnail YouTube

Seznam úrovní ulice Street Fighter 6: JP je vidět

JP je elegantní a smrtící postava v Street Fighter 6. Společnost JP doplněná tunou mix-upu může udržet soupeře hádat s útoky na dlouhé vzdálenosti, detailní komba a odblonatelné popadnutí. Plus několik skvělých super umění a speciálních pohybů, které přidají do jeho repertoáru.

Z tohoto důvodu je však JP velmi těžkou postavou, kterou se musí naučit pro nováčky a dokonce i ostřílení hráči budou mít těžký čas. .

Thumbnail YouTube

Seznam úrovní ulice Street Fighter 6: Marisa je vidět

Marisa

Marisa upoutala pozornost každého svými silnými nabitými údery, ukládáním velkých hitů a kopů na dlouhé vzdálenosti, které jí dávají neuvěřitelný dosah. V tvrdých bojích se tyto pohyby hodí a dělají z Marisy lva, aby se obával.

Může vás naprosto vyhladit, pokud se nedíváte, a můžete použít několik skvělých mixů jako ona, abyste ukončili soupeři.

Thumbnail YouTube

Kimberly

Kimberly je jednou z nejjednodušších postav A. Její skákací sada pohybu, snadné speciality a mobilita znamenají, že může vždy udržet soupeře hádat, a nechat je ohromené při některých pohybech, které jste schopni vytáhnout. Má také nějaké velkolepé speciální pohyby, které opravdu svítí a předvádějí nové vizuální prvky v Street Fighter 6.

Kimberly je jednou z nejlepších nových postav v seriálu zde v Street Fighter 6 a byl byste blázen, kdybyste ji ignorovali na seznamu, pokud jste nový. Ale ona prostě není tak silná jako ona byla na startu.

Thumbnail YouTube

B-úrovní znaky

Postavy B-Tier jsou v pořádku, ale nebudete je používat jako kompletní postavu kvůli problémům s jejich přesunem, nebo skutečností, že jsou postaveny na jednom mechaniku, což je činí předvídatelnými pro soupeře.

Seznam úrovní ulice Street Fighter 6: Ryu je vidět

Ryu

. Silné speciální pohyby s hulkingovou hmotností jeho širokého těla (doslova) znamenají, že může absolutně pummel své protivníky v online zápase, pokud dobře používáte komba.

Nemůžete se pokazit, pokud jde o výběr RYU v online zápase a opravdu co nejlépe využít vše, co nabízí, jeho nabídka může nabídnout.

Thumbnail YouTube

Seznam úrovní ulice Street Fighter 6: Jamie je vidět

Jamie

.

Většina Jamieho síly pochází ze zvyšování úrovně nápoje během zápasu, přesto to je také jeho pád. .

Thumbnail YouTube

Dhalsim

Dhalsim je všestranná pevná volba. . Ale to úplně nedává stejný druh poškození a flexibility, jakou jsou některé další postavy v seznamu schopny vydat. .

.

Seznam úrovní ulice Street Fighter 6: E. Honda je vidět

E.

. Honda se vrací a je ještě více zvlněným míčem než dříve. Jeho běh a nesmírné mocné hity a rychlé komba vás mohou opravdu chytit mimo stráž. Navíc, kvůli jeho velikosti, pokud jste připnut v rohu, můžete být rychle chyceni v pasti.

Pokud tedy hledáte objemný, ale efektivní pravidelný bojovník, který se nespoléhá na drapáky E. Honda je vaše volba.

Thumbnail YouTube

Seznam úrovní ulice Street Fighter 6: Blank je vidět

. .

Zatímco veteráni a Blanka Mains najdou ve své jedinečné soupravě něco, co milují, je to často více úsilí, než stojí za to, zejména pro nové hráče.

Thumbnail YouTube

V řadě oblastí chybí znaky C-úrovně. I když nejsou nejhorší, snaží se soutěžit s mnoha dalšími hráči, zejména v hodnocené hře. Budou používat vyšší úrovně a stahovat složitější komba.

Seznam úrovní ulice Street Fighter 6: Dee Jay je vidět

Dee Jay

. Bohužel, navzdory přepracováním přesunu a některých zbrusu nových pohybů, Dee Jay není schopen vyniknout v současném stavu hry. .

.

Thumbnail YouTube

Seznam úrovní ulice Street Fighter 6: Zangief je vidět

Zangief

Stejně jako více hbitý Manon, Zangief A Grappler. Zápasník už dlouho nenávidí mnoho hráčů SF 6 a to se zde neliší, už je otravné spoustu nových hráčů. Ale prostě není tak silný, jak by mohl být.

Chybí mu některé z jeho podpisových pohybů a je to opravdu problém v nižších řadách. Nenajdete mnoho hráčů, kteří ho používají ve vyšších řadách, protože v bojích prostě nenabízí velkou flexibilitu a musíte se často zavázat k pomalým a těžkým útokům, kterým lze snadno čelit.

Thumbnail YouTube

Znaky D-Tier

Postavy D-Tier jsou spodní část hlavně v Street Fighter 6. . .

Lilie

. Zatímco má ve své sadě nástrojů několik zajímavých nástrojů, Lily je nakonec nemůže spojit jako ostatní postavy, aby provedly komba a speciální pohyby tak efektivně jako ostatní postavy.

Je to skvělá postava pro někoho, kdo chce kombo bojovníka, kterého mohou používat začátečníci. Ale kromě toho není žádný důvod, proč ji vybrat.

Tady to máte, náš ulici Fighter 6 Tier List Hodnocení všech nejlepších postav. . . Vyberte si tedy z jedné z mnoha postav v jedné z nejlepších bojových her a zamířte do ringu.

Echo Apsey Echo Apsey je spisovatel s pětiletými zkušenostmi pokrývajícími PS5, Xbox a Nintendo Switch, stejně jako největší hry a franšízy. . Kromě toho pravidelně aktualizují seznam PS Plus a prémiových her na LoadOut a zapisují seznamy herních herních průsmyků s měsíční PS plus a Xbox Game Pass. Můžete také najít recenze a funkce na hrách, stejně jako hardware pro PS5, Xbox a Nintendo Switch. Ve své době psaní se zúčastnili průmyslových akcí, jako je Gamescom, Wasd. Kromě toho provedli rozhovory s týmy za lordy Fallen, Blue Protocol, Dying Light 2 a další od začátku své psaní cesty na univerzitě.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. . Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.