Seznam úrovně třídy Diablo 4: Sezóna 1 (patch 1.1.1), seznam tříd Diablo 4 pro sezónu 1: Nejlepší třídy pro ranou hru, koncová hra, noční můra, další – Charlie Intel

Seznam úrovní třídy Diablo 4 pro sezónu 1: Nejlepší třídy pro ranou hru, End Game, Nightmare Dungeons, více

Třída Druid v Diablo 4 se může proměnit v Persebears nebo vlkodlaky.

Seznam úrovně třídy Diablo 4: Sezóna 1 (patch 1.1.1)

Po vydání buffů a Nerfů s náplastí 1.1.1, sezóna první hlavní záplaty maligního, pravděpodobně vás zajímá, co je třída Diablo 4 nejlepší právě teď.

Chcete třídu, která je zábavná a mocná, ale také třída, která je účinná při vyrovnání. A pokud jste náhodou více oddaného hráče, chcete třídu, která dokáže v koncové hře držet samostatně. Tato příručka bere v úvahu všechny tyto aspekty, aby vám poskytla nejlepší třídy Diablo 4 pro sezónu 1.

Aktualizováno od náplasti 1.1.1 (vydáno 8. srpna 2023). Viz aktualizace.

Nejlepší třídy Diablo 4 pro sezónu maligního

První věci nejprve, patch 1.1.1 byl vydán sotva před týdnem a funkce téměř 100 aktualizací třídy. Každá třída stále je rozsáhle testováno komunitou, ale buďte ujištěni, že tento seznam stupňů aktualizujeme, pokud se v nadcházejících dnech objeví něco hlavního, jako je neočekávaná špičková sestava. Bez dalšího povyku je to náš aktualizovaný seznam úrovně třídy Diablo 4 od Patch 1.1.1:

Jedná se o různé úrovně úrovně používané pro náš seznam:

 • S úroveň – nejlepší : Kurzy nejvyššího hodnocení právě teď.
 • Úroveň – silná : Velmi silné třídy, ale ne na stejné úrovni jako volby úrovně.
 • B Tier – průměr : Slušné třídy, které mohou být smrtelné v rukou kvalifikovaného hráče.
 • C Tier – slabý : Poněkud průměrné třídy.
 • D Tier – nejhorší : Zaostávání za konkurencí, nemají co nabídnout.

Musíme také poskytnout kredit, kde je splatný úvěr. Raxxanterax natočil vynikající video s jeho seznamem Tier Diablo 4 Season 1. Je to velmi dobře informovaný hráč D4 a souhlasím s většinou jeho bodů (kromě jeho optimismu vůči čarodějům). Tato příručka byla inspirována jeho videem a odráží mnoho z jeho zájezdů.

Nejlepší třída Diablo 4 pro koncovou hru

Od vydání Patch 1.1.1, nejlepší třídy Diablo 4 pro konečnou hru jsou Druids a Rogues.

Tento seznam úrovní je silně vážen tím, jak třídy fungují v konečné hře. Na konci hry odkazujeme na tuto fázi v Diablo 4 po dobytí padlého chrámu Capstone Dungeon a dosažení World Tier 4 (Torment) na úrovni 70. Právě v tomto bodě se většina hráčů zaměří na maximum min-maxing jejich sestav, hospodaření s nejlepšími předky a nalezení požadovaných jedinečných položek pro zdokonalení jejich sestavení (které mohou nebo nezahrnují novou jedinečnou nebo jedinečnou položku Uber). Endgame vyvrcholí s Uber Lillith, nejnáročnějším šéfem v D4 právě teď.

Zdokonalování vaší stavby, honící přesné legendární aspekty, přípony a jedinečné je hlavní zážitek Diablo. Proto tento seznam úrovní a většina ostatních seznamů úrovně online, Zaměřte se na koncovou hru D4. Obrovská část komunity však nikdy nezažila tuto stranu hry, a proto „Příležitostné hry„Část našeho seznamu úrovně je také důležitá.

Diablo 4 Gameplay 2

Nejlepší třída Diablo 4 pro vyrovnání

Od vydání sezóny maligního a záplaty 1.1.1, nejlepší třídy Diablo 4 pro příležitostné jsou kouzelníka a rogue.

Než se smát a přeskočit tuto sekci, protože si myslíte, že neexistuje způsob, jak jste příležitostní, objasníme jednu věc: Většina hráčů v Diablo 4 je „příležitostné“. Být příležitostným v Diablo 4 není špatná věc. Jedná se o extrémně mrzutý hru, která vyžaduje hodiny hry denně, aby se dosáhlo úrovně 100 s plně vyzdobeným charakterem. To je jednoduše nedosažitelné pro většinu hráčů s každodenními pracemi a/nebo pro rodinu.

Příležitostné jsou hráči, kteří mohou hrát až 5 až 10 hodin týdně. Užívají si proces vyrovnávání a zaměřují se na World Tier 4 a dokončují sezónu jako svůj konečný cíl před zahájením nové sezóny.

Nejlepší třída sezóny 1 v Diablo 4: Seřazeno od nejhorších k nejlepším

Barbarian Class Diablo 45. Barbariáni: C Tier (slabý)

Barbarian přešel z nejmocnější třídy při startu do pravděpodobně nejslabší třídy právě teď.

Barbarian je v současné době nejslabší třídou, pokud jde o vyrovnání, zdaleka. Proto je zařazen tak nízko. Pokud jde o koncovou hru, věci se zlepší, ale barbary stále nemohou vyniknout. Proto jsou čarodějové neskutečné nadřazené. Jejich koncová hra by mohla chybět, ale jejich vyrovnání je prvotřídní. Barbaři naproti tomu nabízejí nejhorší vyrovnávání a průchodné koncové hry.

Čarodějská třída Diablo 44. Kouzelníci: B Tier (průměr)

Kouzelník byl největším příjemcem Patch 1.1.1. Nyní vyniká při vyrovnávání a může se vážit na úroveň 50 jako žádná jiná třída. Kouzelníci si nyní mohou držet své vlastní v koncové hře, ale nemohou se shodovat s meta třídami.

Kouzelník byl třídou, která nejvíce trpěla spuštěním sezóny 1. Jejich škoda byla nerfována, ale co je důležitější, jejich přežití trpěla nejvíce. Jinými slovy, čarodějové jsou mnohem chmurnější než dříve a přežívání těžšího obsahu byl vážným problémem. Patch 1.1.1 poněkud vyřešil tento problém, ale čarodějové jsou stále nejslabší třídou při řešení nejobtížnějšího obsahu ve hře.

Třída Necromancer Diablo 43. Necromancers: úroveň (silná)

Necromancer si může držet vlastní ve všech částech hry. Jsou překvapivě silní při vyrovnání, ale zůstává pro koncovou hru střední cestou.

Největší slabost nekromancera zůstává její nedostatek mobility, ale existuje více než dost špičkových sestav nekromancer, které vás přenesou na úroveň 50, včetně nechvalně známého sestavení kostních oštěpů.

Blizzard Buffed Minions, velmi požadovaný buff, který by mohl podstatně zlepšit přežití Necromancera. Pokud mohou přisluhovači skutečně tančit a způsobit více poškození, Necromancer by se mohl v meta zvýšit ještě vyšší a čelit významným zranitelným nerfům, které obdržela.

Druid Class Diablo 42. Druids: A úroveň (silná)

Druid je možná nejlepší třída koncových her v Diablo 4. Jediným důvodem, proč Druids nejsou úrovní S je jejich slabý zážitek z vyrovnávání.

Druid je polarizační třída. Pro příležitostné hráče to není nejlepší, protože budou muset strávit spoustu času chovem správných aspektů a jedinečných, aby sestavili ty nejlepší sestavy. Navíc, druidy jsou prostě jednou ze slabších tříd pro vyrovnání od 1 do 50.

Pokud jste však připraveni projít sloganem, který vyrovnává Druid, odmění vás to podstatně za vaše úsilí. Na konci hry jsou druidy pravděpodobně nejlepší třídou kvůli jejich šílené přežití, nejlepším ve hře a poškození nejvyšší úrovně.

Rogue Class Diablo 41. Rogues: S Tier (nejlepší)

Rogue je právě teď nejlepší třídou Diablo 4. Mohou vyniknout v každé části hry a mít k dispozici několik nejvyšších sestav.

Co lze říci o Rogues? Mají to všechno. Mají vysokou přežití, vynikající mobilitu a špičkové DPS. To platí jak pro vyrovnávání, tak pro koncovou hru. To je to, co z nich právě teď dělá nejsilnější třídu. Pokud se rozhodnete jít s Rogue v této sezoně, naše Rogue Leveling Build vás pokryla.

Než půjdeš…

Připraveno k řešení sezóny 1 s novou novou postavou? Nenechte si ujít náš průvodce Dungeon pokrývající každý dungeon na třídu/aspekt a začít připravovat vaše sestavy!

Viz nejnovější aktualizace

 • 16. srpna 2023: Aktualizace seznamu úrovní založená na náplasti 1.1.1 buffy.
 • 20. července 2021: Průvodce je zveřejněn poprvé.

Zůstaňte naladěni a nezapomeňte si tuto stránku uložit do záložek pro příští sezónu!

Seznam úrovní třídy Diablo 4 pro sezónu 1: Nejlepší třídy pro ranou hru, End Game, Nightmare Dungeons, více

Diablo 4 třídy na obrazovce výběru znaků

Blizzard Entertainment

V Diablo 4 patří vaše volby pro třídy barbar, Druid, Necromancer, Rogue a Sorcerer. Ale pokud se snažíte rozhodnout pouze o jedné třídě, zde je komplexní průvodce se seznamem třídy Diablo 4 Season 1 pro časné, střední a koncovou hru.

Hry Diablo vždy umožňovaly hráčům vybrat svou postavu z několika jedinečných tříd a Diablo 4 není výjimkou. Hra nejrychleji prodávající vánice všech dob má pět tříd a jejich dovednosti a síly jsou téměř vždy vyladěny devs v každé aktualizaci.

Článek pokračuje po reklamě

Přestože existuje pouze jedna třída Diablo 4, která lze nazvat nejoblíbenější, mohou být všechny třídy velmi silné, pokud jsou postaveny správně a použity ve správné situaci. Pokud máte potíže s rozhodováním, která třída se vám po poslední aktualizaci Diablo 4 bude líbit, dostaneme vás.

Článek pokračuje po reklamě

Zde je seznam úrovní třídy Diablo 4, který vám pomůže vybrat nejlepší třídy pro ranou hru, Mid-Game, End Game, Nightmare Dungeons, Solo Runs, Team Play a další.

Článek pokračuje po reklamě

 • Nejlepší třídy Diablo 4 pro ranou hru (úroveň 1-50)
 • Nejlepší třídy Diablo 4 pro střední hru (úroveň 50-75)
 • Nejlepší třídy Diablo 4 pro konečnou hru (úroveň 75-100)
 • Nejlepší třídy Diablo 4 pro sólovou koncovou hru
 • Nejlepší třídy Diablo 4 pro týmové hry
 • Nejlepší třídy Diablo 4 pro noční můra Dungeons
 • Nejlepší celková třída v Diablo 4

Druidská postava v Diablo 4

Třída Druid v Diablo 4 se může proměnit v Persebears nebo vlkodlaky.

Nejlepší třídy Diablo 4 pro ranou hru (úroveň 1-50)

V níže uvedené tabulce jsme zařadili třídy Diablo 4 na základě jejich výkonu v rané hře, když je vaším cílem dokončit kampaň:

Lorath, hlavní kampaň NPC v Diablo 4

Příběh v Diablo 4 je nelineární poté, co dosáhnete Kyovashad.

Nejlepší třídy Diablo 4 pro střední hru (úroveň 50-75)

V níže uvedené tabulce jsme zařadili třídy Diablo 4 na základě jejich výkonu v polovině hry, která začíná poté, co jste kampaň dokončili:

Barbarian v Diablo 4

Třída barbarů je pomalý startér v Diablo 4, ale dominuje koncové hře.

Nejlepší třídy Diablo 4 pro konečnou hru (úroveň 75-100)

V níže uvedené tabulce jsme zařadili třídy Diablo 4 na základě jejich výkonu v konečné hře, kde dosáhnete maximální úrovně a neustále čelíte nejtěžším nepřátelům a šéfům:

Kouzelník drží ohnivou kouli v Diablo 4

Všechny třídy Diablo 4 byly uvedeny také v předchozích hrách.

Nejlepší třídy Diablo 4 pro sólovou koncovou hru

V níže uvedené tabulce jsme přidělili úrovně tříd Diablo 4 na základě jejich schopnosti provádět sólo v koncové hře:

Článek pokračuje po reklamě

Rogue postavy v Diablo 4

Rogue postavy mohou aplikovat více debuffů na nepřátele v Diablo 4.

Nejlepší třídy Diablo 4 pro noční můra Dungeons

Dungeons Nightmare jsou nejnáročnějšími dungeony v Diablo 4, a to jsou nejlepší třídy, které je vyčistí:

Oficiální Diablo Art představující nekromancery a nemrtvé

Druids a barbary jsou špičkové třídy, které čelí noční můře Dungeons.

Nejlepší celková třída v Diablo 4

Na základě jejich vystoupení v rané hře, koncové hře, Nightmare Dungeons, Solo Play a Team Play jsou to nejlepší třídy v Diablo 4:

Diablo 4 Astaroth

Tyto seznamy byly provedeny podle nejnovější aktualizace Diablo 4.

Uvědomte si, že výše uvedené seznamy úrovně nemají v úmyslu namalovat žádnou ze tříd v Diablo 4 jako nehraditelné. Se správnými dovednostmi a investicemi by i nekromancer mohl překonat barbar v dungeonech a na konci dne je hra o budování postavy, která vyhovuje vašemu stylu hry nejlepší.

Pamatujte, že meta Diablo 4 se může změnit v každé hlavní aktualizaci, takže vás budeme informovat o jakékoli zprávě.

Článek pokračuje po reklamě

Pro více Diablo si můžete prohlédnout:

Seznam tříd pro Diablo 4 (sezóna 1)

Která třída je v současné době považována za nejlepší v Diablo 4? Zjistěte zde!

Naše seznamy úrovně sestavení pro noční můru Dungeon Push, Speed ​​Farming a Leveling jsou nyní umístěny na jejich vlastních stránkách. Najdete je kliknutím na níže uvedené odkazy.

Seznamy úrovně tříd

Tento seznam úrovně třídy je hodnotící systém používaný k vyhodnocení různých tříd v Diablo 4 na základě jejich síly, účinnosti a všestrannosti během vyrovnání, jakož i pro noční můru Dungeon Endgame Push nebo Speed ​​Farming. Čím vyšší je úroveň, tím žádoucí a silnější je třída považována za celkově. Budeme hodnotit třídy ve hře na základě toho, jak dobře fungují a jak jsou užitečné v různých herních režimech a situacích, abychom hráčům pochopili, které třídy jsou v současné době považovány za nejsilnější a nejúčinnější.

Vyrovnání

Úroveň Třída
A-Tier • Necromancer
• Rogue
• Kouzelník
B-Tier • Barbarian
C-Tier • Druid

Rychlostní zemědělství

Úroveň Třída
S úrovní • Druid
• Rogue
A-Tier • Barbarian
B-Tier • Necromancer
• Kouzelník

Nightmare Dungeon Push

Úroveň Třída
S úrovní • Druid
A-Tier • Barbarian
• Kouzelník
• Necromancer
B-Tier • Rogue

Tyto seznamy úrovně nejsou konečné a jsou neustále aktualizovány na základě vývoje meta.

Upozorňujeme také, že žebříčky pro seznamy push farmářských a noční můry a noční můry jsou Na základě znaku úrovně 100, Postavy nižší úrovně tedy budou slabší bez ohledu na třídu, ale relativní hodnocení by se nemělo příliš lišit na nižších úrovních.

Seznamy úrovně třídy jsou aktuální k 4. srpnu a odpovídají za všechny rovnovážné záplaty od spuštění Diablo 4 (včetně ročních období).

Přehled třídy

Barbar

Barbarian je třída melee, která je tanky a mobilní, se schopností vypořádat dobré poškození a krvácení z blízkého dosahu a krvácení. Tato třída může vybavit více zbraní a přiřadit je k různým dovednostem, což z nich činí impozantní nepřítele. Jejich jedinou slabostí je jejich krátký dosah a pomalejší styl hry ve srovnání s určitými třídami.

Druid

Druid je shapeshifter, který se může proměnit v vlkodlaka nebo za příchutí boje proti melee nebo vyvolávat zvířecí společníky a přírodní kouzla, která pomáhá v bitvě. Druids mohou také ovládat magii Země a bouře, aby způsobili poškození nebo podpory svých spojenců. Mají vysokou životnost a potenciál poškození, ale vyžadují rovnováhu mezi různými formami a dovednostmi.

Necromancer

Necromancer je tmavý kouzelník, který dokáže vychovávat nepřátele mrtvých nebo kletby, se schopností používat kostí nebo krve magii k tomu, aby se poškodili nebo se uzdravili. Necromancers mají vysoký poškození, schopnosti regenerace zdrojů a mohou ovládat děsivé přisluhovače, aby mohli nabízet nabídku.

Darebák

Rogue je všestranný bojovník, který dokáže poškodit z dálky s luky nebo zblízka s dýkacími. Tato třída má také přístup k pastům a jedům, aby oslabila nepřátele, stejně jako utajení a úniky, aby se jim vyhnula. Rogues jsou vysoce mobilní a mohou způsobit mnoho škod zblízka nebo z dálky.

Kouzelnice

Čarodějka je mocný kouzelník, který se specializuje na elementární magii, se schopností uvolnit devastující kouzla, která způsobují vysoké poškození prasknutí a ovládají bojiště s efekty kontroly davu. Tato třída má navíc také velké obranné schopnosti pro ochranu a mobilitu, aby unikl nebezpečným situacím.

souhrn

Každá třída má své vlastní silné a slabé stránky. Barbarian je třída tanky a mobilní melee, zatímco čarodějka je magická třída na dálku. Rogue je všestranný, zatímco druid je hybridní třída s dovednostmi s tvarováním a nekromancer je temná magická třída, která může manipulovat s životem a smrtí.

Nezapomeňte, že tyto seznamy úrovně jsou založeny na našich vlastních názorech a zkušenostech a že se mohou v průběhu času měnit, jak se hra vyvíjí a jsou vydány nové záplaty. Nejlepší třída a sestavení pro každého hráče je nakonec ta, která vyhovuje vašemu stylu, preference a cíli. Doporučujeme všem, aby experimentovali a bavili se s různými kombinacemi a možnostmi. Diablo 4 je hra, která nabízí hodně rozmanitosti a přizpůsobení, takže neexistuje žádný správný nebo nesprávný způsob, jak ji hrát. Každá třída má jedinečné schopnosti a hráči by si měli vybrat ten, který vyhovuje jejich stylu hry.

Mít zpětnou vazbu nebo otázky o našich průvodcích? Připojte se k naší komunitě ARPG Discord a dejte nám vědět!