Seznam úrovní plodů Blox – nejlepší ovoce září 2023 | PCGamesn, nejlepší ďábelské plody, které se dostanete do ovoce Blox Roblox – Dexerto

Nejlepší ďábelské ovoce se dostat do ovoce Blox Roblox

Které ovoce jsou na seznamu úrovně plodů Blox? Sestavili jsme konečný průvodce nejlepším ovocem v ovoci Blox pro PVE i PVP. Ať už chcete získat nejsilnější ovoce na vlastní pěst, koupit nebo prodat nejčastěji požadované z parta, nebo použít seznam k zúžení a procvičování nejvyšší úrovně PVP sestavení, vložili jsme do práce sestavit a Blox ovoce Nejlepší ovoce Seznam úrovní, který je zralý pro výběr.

Seznam úrovní plodů Blox – Nejlepší ovoce září 2023

Pirát nebo Marine, úroveň 30 nebo 300, nejste nic bez vyzkoušeného a testovaného seznamu úrovní Blox Fruits po vaší straně, když se plavíte po druhém moři.

Umělecká díla postavy na našem seznamu úrovní Blox Fruits

Publikováno: 5. července 2023

Které ovoce jsou na seznamu úrovně plodů Blox? Sestavili jsme konečný průvodce nejlepším ovocem v ovoci Blox pro PVE i PVP. Ať už chcete získat nejsilnější ovoce na vlastní pěst, koupit nebo prodat nejčastěji požadované z parta, nebo použít seznam k zúžení a procvičování nejvyšší úrovně PVP sestavení, vložili jsme do práce sestavit a Blox ovoce Nejlepší ovoce Seznam úrovní, který je zralý pro výběr.

Nyní je mnoho let ve službě Blox Fruits stále jednou z nejvíce populárních her Roblox, často soupeřící s jinými klasikami, jako je adoptova. Když jste tady, získejte náklad těchto kódů simulátoru X simulátoru, kódy projektu Slayers, kódy Shinobi Life 2 a – samozřejmě – kódy ovoce Blox, abyste se dostali do rychlosti v rekordním čase.

Seznam úrovní plodin Blox: Snímek bitvy, která se vypukne v ovoci Blox

Seznam úrovně plodů Blox

Zde je nejlepší ovoce v ovoci Blox pro PVE:

Úroveň Ovoce
S Spider, Dragon, Dark, Venom, Leopard, Spirit, těsto, světlo
A Blizzard, Flame, Diamond, Buddha, Falcom, String, Phoenix, Magma
B Zemětřesení, oživení, stín, bariéra, gravitace, rachot, portál, ovládání, guma
C Tlapka, led, jaro, kilo, točení, kouř, kotleta, písek
D Spike, bomba, láska

Pro většinu je ovoce Blox titul PVE. MMORPG inspirovaný jedním kusem, ve kterém můžete svobodně žít svůj život jako pirát nebo Marine, sledují titulární cenu prostřednictvím zapojených úkolů, postav poháněných dějů a pověsti o postižení na volném moři na volném moři. Jádrem těchto interakcí jsou ďábelské plody, které konzumujete, abyste odemkli bizarní schopnosti použít v bitvě. A jak si dokážete představit, někteří jsou ze své podstaty lepší než ostatní.

Výše uvedený seznam úrovní Blox Fruits vezme v úvahu řadu věcí při klasifikaci 30+ dostupných bitvy zvyšujících se produkty pochybného původu. Snadno použití, snadný přístup a napájení vše, co je v úvahu. A aby se věci udržely čisté a jednoduché, je také faktorován potenciální probuzený stav ovoce. Váš počet najetých kilometrů se může lišit podle některých.

Seznam úrovní plodin Blox: Snímek města a dva putující piráti

Jaké jsou nejlepší ovoce pro Blox Fruits Pvp?

Zde je nejlepší ovoce pro Blox Fruits Pvp:

Úroveň Ovoce
S Drak, Phoenix, světlo, led, duch, Buddha, těsto, Venom
A Stín, portál, řetězec, tlapka, ovládání, gravitace
B Plamen, magma, tmavá, láska, písek, zemětřesení, rachot, guma
C Oživení, sokol, bariéra, spin, diamant
D Kotleta, kilo, kouř, hrot, jaro

Stejně jako výše, tento konkrétní seznam plodů Blox Fruits se řadí na více než tři tucty získatelné ovoce založené na jejich účinnosti v boji PvP. To znamená, že musí být schopni držet své vlastní a čelit pohybům stále více ovoce, aby vynikli. Stejně jako dříve, v těchto žebříčcích bude hrát faktor a použitelnost.

Silné ovoce, které je obtížné získat a těžší použití. Na konci dne není nic lepšího než ovoce, které máte k dispozici. S dostatečnou praxí a povědomí o tom, proti čemu jdete, budete vždy porazit silnější ovoce ovládané méně zkušeným hráčem.

Jaké jsou plody Blox Fruits ďábelské plody?

Blox Fruits ďábelské plody obsahují schopnosti každého hráče a zahrnují ovoce Logia, Zoan a Paramacia.

Protože ovoce Blox bere kreativní svobody ze série One Piece Manga, dostupné ďábelské ovoce slouží jako plavidlo pro schopnosti každého hráče. Hráč může mít aktivní pouze jedno ovoce najednou a získat sadu tahu, která je jedinečná pro toto konkrétní ovoce. Můžete je vyměnit jednoduše tím, že konzumujete další ovoce, ale regenerace sady přesunu dříve používaného ďábelského ovoce vyžaduje znovu nalezení a konzumaci tohoto ovoce znovu.

V ovoci Blox se 30+ dostupných ďábelských plodů pohodlně usadí do jedné ze tří kategorií, které pomáhají rychle definovat základní zaměření jejich příslušných sad pohybu. Takto fungují:

  • Logia-ovoce, které IMBUE IMBUE Element Infused Attacks.
  • Zoan – Transformativní plody, které umožňují uživateli na nějakou dobu nabývat nové fyzické formy.
  • Paramecie-Ovoce typu obecného s rozsáhlými schopnostmi vhodné pro různé situace.

Jak získám ovoce v ovoci Blox?

Pro většinu z nás je spoléhat se na příhodně pojmenovaný obchodník s ovocemi Blox tím nejlepším přístupem k získání nového ovoce. Ačkoli jeho ceny mohou být vydírané pro některé špičkové ovoce, jako je Leopard. Pokud zjistíte, že konkrétní ovoce, které chcete, je neustále vyprodáno, zkuste zúžit čas doplnění doplňování, abyste mohli být první v řadě pro jeho novou zásilku, nebo se jednoduše pokusit přihlásit během tiššího období – obvykle kolem 12:00 nebo 23:00 Pt.

Důvodem spoléhání se na obchodníka je dvakrát. Na vyšší úrovni většina hráčů hledá soukromé obchody, aby získala ovoce podle svého výběru. Jakékoli ovoce je k dispozici pro Roblox v okamžiku, kdy je to pro soukromé obchodníky s ovocemi Blox, vytvoření volatilního trhu. Naštěstí jsou ovoce zakoupené od prodejce automaticky konzumovány, což znamená, že lidé nemohou koupit akcie, aby se drželi a převrátili pro zisk.

Jak získám ovoce zdarma?

Jedním ze způsobů, jak získat ďábelské ovoce za nízkou, nízkou cenu ničeho je prostřednictvím hloupého štěstí. Blox Plody se přirozeně vynoří ve světě her, aby si mohl vyzvednout. Objevují se každou hodinu na náhodných místech a po 20 minutách se odkazují, pokud zůstanou neobjevené nebo nevyžádané. Vždy existuje šance, že budete mít to štěstí, že se stanete na jednom z nich na vašich cestách a získáte okamžité moci (nebo bohatství) v závislosti na nálezu. Ale není to snadný výkon.

Placení hráčů mají stále výhodu, pokud jde o tyto náhodně generované poživalé. Různé možnosti herního průsmyku pro robux vás mohou upozornit na tyto jinak neznámé body Spawn. A s přístupem k rychlému průchodu na vyšších úrovních může být nalezení a dosažení divokého ovoce na nižší úrovni prohrávající bitvou bez nich. Nejnovější kódy ovoce Blox mohou naplnit vaše pokladny blíže k nákladům na nejvyšší úroveň ovoce, ale.

Nyní, když víte vše o nejlepším ovoci v ovoci Blox, proč ne podívat na naše seznamy promo kódů Roblox a hudebních kódů Roblox? Máme také seznam nejlepších her Roblox, které můžete hrát právě teď. A pokud jste fanouškem uměleckého díla hry, najdete více na účtu Artist Artszyho Twitter.

Josh Brown Josh vytvořil precedens jako jeden z nejzkušenějších spisovatelů Diablo 4 a Starfield Guide kolem, a když nepokládá plýtvání démonům ve svatyni nebo prozkoumáním usazených systémů, najdete ho koleno ve všech věcech Roblox.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Nejlepší ďábelské ovoce se dostat do ovoce Blox Roblox

Blox Fruits Postavy, které se proti sobě potýkají

Roblox

Hráči musí mít tyto ďábelské plody v ovoci Blox Roblox

Nejlepší ďábelské ovoce v Blox Fruits, inspirované populární sérií One Piece Anime, vám může poskytnout výhodu v bitvě tím, že vám poskytne přístup k některým jedinečným dovednostem.

Blox Fruits se stal populární hrou v Enormous Metaverse Roblox. Cílem této hry je jednoduché: vlak, abyste se stali nejsilnějším hráčem tím, že se stanou hlavním mečem nebo mocným uživatelem ovoce Blox.

Získání silných zbraní, jako je prokleté katana, by se mohlo cítit jako nekonečná grind, ale utrácení směšného množství robuxu a beli za ďábelské ovoce může být silným vánkem.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Protože každé ovoce má své vlastní speciální schopnosti, můžete je použít tak, aby nejlépe vyhovoval vašemu stylu hry, jakmile je získáte. Zde jsou nejlepší ďábelské plody, které můžete získat v ovoci Blox Roblox.

Obsah

Nejlepší ďábelské ovoce, které musíte mít v ovoci Blox Roblox

Buddha ovoce

Hráč používající ovoce Buddhy v ovoci Blox

Buddha ovoce je jedním z nejmocnějších ovoce ve hře.

Buddha ovoce je ve hře populární ďábelské ovoce, protože to způsobuje šíleně vysoké poškození. Existuje 5% šance, že bude na skladě a 6.6% šance, že se během příští hodiny znovu vytvoří, protože se jedná o legendární ovoce zvířete.

Článek pokračuje po reklamě

Vzhledem ke svým spamovacím schopnostem je toto ovoce považováno za jedno z největších v PvP a nájezdu, jakmile se probudí. Když je ovoce probuzeno, uživatel se změní na obrovský Buddha a obdrží obrovský hitbox a 40% snížení poškození.

Článek pokračuje po reklamě

Hitbox uživatele je zvýšen až o 800% ve srovnání s tím, co by to bylo pro typického hráče. Vzhledem k požadavku na úroveň úrovně imunity s vysokou elementární a prevalencí NPC ovládajících auru ve druhém moři a třetím moři je toto ovoce ideální pro mletí úrovně v těchto regionech.

Článek pokračuje po reklamě

Hráči si mohou ovoce koupit 1 200 000 $ (beli) nebo 1650 robux Protože jeho obchodní hodnota je na stejné úrovni.

Venom ovoce

Hráč ovládá ovoce Venom v ovoci Blox Roblox

Venom je mýtické ovoce v ovoci Roblox Blox, které obsahuje šílené schopnosti.

Vzhledem ke svým pasivním schopnostem, úplnému poškození a jednoduchosti použití je Venom často považován za jedno z nejsilnějších plodů hry. Když se probudí, vydává zářící kouřový efekt, díky čemuž je ve hře jeden z nejvzácnějších plodů.

Článek pokračuje po reklamě

Během zápasu PVP může použití Venom okamžitě vyplnit váš zuřivý pruh, což vám umožní uvolnit další údery podpisu a přinést obrovské poškození klíšťat svým soupeřům. Dealer ovoce vám prodá toto přirozené potěšení 3 000 000 $ (beli) nebo kolem 2 450 robuxů.

Článek pokračuje po reklamě

Dvě z technik ovoce jsou nejúčinnější, když jsou použity zblízka, a toxické bazény, které v průběhu času způsobují poškození. To znamená, že se nejlépe hodí pro boje ve omezených prostorech.

Ovoce těsta

Těsto ovocné klíčové umění

Ovoce těsta je všestranné ovoce v Robloxu, které lze použít v kombinaci s ostatními.

Ovoce těsta je jednou z nejvšestrannějších předmětů hry, protože jeho elementární povaha je užitečná pro hráče jakéhokoli primárního typu: ovoce, zbraň nebo meč nebo meč. Pokud vaše skupina ráda zaměstnává dobré ohromující ovoce, pak je těsto skvělé ovoce k přinesení nájezdů.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Toto je přestávka na drtivou většinu ovocného sítě v daném kole. Toto ovoce si můžete koupit od prodejce 2 800 000 $ (beli) nebo 2 400 robuxů.

Toto ovoce, spolu s Phoenixem, má nejvíce sofistikovanější nájezdy, a je tedy nejvíce nákladnější probuzení. K zahájení svého náletu vyžaduje toto ovoce jedinečný čip, který lze získat pouze tím, že posílíte krále těsta a získáme přístup k vědci dortu (pomocí červeného klíče).

Článek pokračuje po reklamě

Leopard Fruit

Leopard ovoce aktivované v ovocích Blox Blox

Hráči mohou využít sílu leopardu probuzením tohoto ovoce ve hře.

Leopard je páté ovoce zvířete, které má být představeno ve hře. Pokud jde o cenu, je to jediné ovoce, které může soutěžit s drakem. Náklady na leoparda nyní překročily náklady na ovocný oznámení, první položku ve hře, která tak učinila.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Článek pokračuje po reklamě

To stojí 5 000 000 $ beli nebo 3 000 robuxu na nákup, V tuto chvíli to učinit z toho nejkrásnějšího ovoce hry. Když uživatel provede přesun transformace, jejich rychlost pohybu se účinně zvyšuje o faktor dvou.

Článek pokračuje po reklamě

Leopard se může rychle vyhnout nebezpečí díky jeho neuvěřitelné rychlosti a obratnosti. Osoba, která probouzí toto ovoce, se bude moci změnit na leopard-humánní hybrid. Jejich standardní technika zbraní a boje bude v této podobě zbytečná.

Uživatel, jakmile je převeden, může bezpečně chodit po jakékoli lávové kaluži, ať už je to v nájezdech nebo na ostrově Hot and Cold.

Článek pokračuje po reklamě

Magma ovoce

Hráč používající magma ovoce v Robloxu

Hráči mohou použít magmatické ovoce, aby způsobili poškození v rozšířené oblasti.

Díky své obrovské poškození v průběhu času a jeho pasivní schopnosti chodit po vodě je magma nejlepším ovocem pro broušení mořských zvířat. Znalost se netrvá mnoho praxe, takže i začínající hráči hry si mohou užít toto silné ovoce.

Článek pokračuje po reklamě

Jakmile je toto ovoce probuzeno, má dva z největších destruktivních pohybů, což mu umožňuje dokončit i ty nejjednodušší nájezdy. Toto ovoce patří do elementární kategorie a lze jej zakoupit od prodejce ovoce pro ekvivalent 850 000 $ (beli) nebo 1300 robux.

Může být také někdy nalezeno pod stromy a existuje nepatrná možnost získat jej prostřednictvím ovoce Blox Fruit Gacha.

Článek pokračuje po reklamě

Pokud jste odemkli alespoň jeden z probuzených magmatických talentů, budete moci pasivně vytvořit drobné lávové kaluže, na které chodíte v oblastech, kde na nich žádní ostatní hráči nevidí nebo chodí, čímž vám dávají schopnost chodit po vodě.

Článek pokračuje po reklamě

Podceňované ďábelské plody, které stojí za použití

Duch a lehké ovoce v ovoci Blox Roblox

Duch a světlo jsou jedny z nejvíce podceňovaných ovoce v ovoci Blox

Kromě nejsilnějšího ovoce, které jsou řezány nad normou, existuje řada méně známých, ale neméně důležitých možností. The Duchovní ovoce a Lehké ovoce jsou dva z nejvíce podceňovaných ovoce Blox a měly by být v inventáři každého hráče.

Útoky založené na duchu, jako jsou útoky, které se týkají ledu a ohně, jsou k dispozici těm, kteří konzumují duchovní ovoce. Toto ovoce je třetí nejnákladnější ve hře kvůli jeho pověsti silného ovoce PvP.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Jako element s přístupem k technikám AOE, dobrým poškozením, zvládnutelným mistrovským požadavkům, silné M1 a nejrychlejší rychlosti létání hry se lehké ovoce často považuje za jedno z největších ovoce broušení.

První a druhé mořské oblasti jsou zvláště ideální pro mletí s lehkým ovocem. Pokud máte slušný cíl, je to také užitečné ovoce pro PvP. Pokud na ně narazíte, měli byste bez váhání používat jeden z těchto ovoce.

Článek pokračuje po reklamě

Takže to máte – to je vše, co potřebujete vědět o nejlepších ďábelských plodech v Blox Fruits.

Článek pokračuje po reklamě

Další tipy a triky se podívejte na některé z našich dalších průvodců: