Seznam úrovní úrovně Overwatch Heroes – říjen 2022, seznam overwatch 2 úrovně a nejlepší postavy září 2023 | PCGamesn

Overwatch 2 Tier Seznam a nejlepší postavy září 2023

. Illari s využitím síly slunce používá Illari svou sluneční pušku k výběru nepřátel z dálky s levým kliknutím a zároveň poskytuje léčivý paprsek pro své spojence kliknutím pravým tlačítkem. Má také přístup k lepkavému léčivému pylonu, který lze umístit na bojiště, pokud jste obzvláště opatrní, můžete se pokusit skrýt pylon, aby se zastavil v zničení. Právě teď Illari funguje dobře proti neorganizovaným týmů.

Seznam úrovní úrovně Overwatch – říjen 2022

Seznam úrovní úrovně Overwatch - říjen 2022

Nejlepší a nejhorší hrdinové hrát během sezóny 36, od shora dolů v našem seznamu úrovně Overwatch Heroes.

Každá nová konkurenční sezóna Overwatch přichází s náplastí, která vyváží schopnosti hrdinů. Někteří jsou silnější, zatímco jiní jsou nerfovány. Ale kteří hrdinové byste měli hrát v říjnu 2022? Zde je seznam úrovní všech overwatch hrdinů pro sezónu 36 – který hrdina byste měli hrát pro přepravu her, a kterému byste se měli vyhnout, pokud chcete uniknout Elo Hell.

Seznam úrovní úrovně Overwatch 2 Heroes je nyní naživo.

Hrdinové S-Tier

Tito hrdinové jsou nejlepší hrát v říjnu 2022. Současný zůstatek je činí o něco silnější než ostatní hrdinové na tomto seznamu, takže výběr jednoho z nich vám pomůže vyhrát hry. Pokud víte, jak je hrát správně, samozřejmě.

  • Demoliční koule
  • Zarya
  • D.Va
  • Baptiste
  • Zenyatta
  • Lucio
  • Cassidy
  • Voják: 76
  • Hanzo

Aktuální meta je rychle se rozvíjející. Nejlepší hrdinové, kteří si mohou hrát v této sezóně, jsou potápěčské tanky, DPS podpory a Hitscan Heroes.

Pro tanky, demorační koule, Zarya a D.VA vede poplatek. Tito hrdinové spolu dobře spolupracují, a to buď zničující koule nebo d.VA se může ponořit do nepřátelského týmu, zatímco je chráněn předpokládanou bariérou Zarya. Štíty nejsou v této sezoně největším trendem, ale neměl by to být problém, pokud váš tým ví, jak ovládat mapu a využít rohy ve svůj prospěch.

Aby tyto tanky udrželi naživu, Baptiste, Zenyatta a Lucio jsou nejlepšími hrdiny podpory, které hrají během sezóny 36. Všichni mají silné obranné schopnosti: Baptiste má své nesmrtelnosti, Zenyatta se spoléhá na jeho transcendenci, aby zachránil svůj tým, a Lucio může upustit svou zvukovou bariéru, pokud věci jdou na jih.

Overwatch 2 Beta

Kromě těchto obranných schopností jsou tito hrdinové také schopni způsobit ničivé poškození nepřátelského týmu. A protože cílem Overwatch je porazit nepřátelský tým, než vás zabijí, další poškození je vždy vítáno. Baptiste a Zenyatta si mohou vybírat nepřátele z dálky, zatímco Lucio je pánem, pokud jde o obtěžování zadní linie soupeřů.

Nejlepší DPS hrdinové, kteří si mohou hrát v Overwatch Season 36, jsou Cassidy, Soldier: 76 a Hanzo. Tito tři jsou smrtící hrdinové, kteří jsou schopni zabít kohokoli v nepřátelském týmu v několika výstřelech. Mají také velkou mobilitu, což jim umožňuje převzít kontrolu nad vysokým pozemkem a zabránit jejich nepřátelům, aby se plížili na zbytek jejich týmu. A pokud hrajete Hanzo, kombo Dragonstrike se Zarya Graviton Surge nikdy nezestárne.

A-Tier Heroes

Následující hrdinové nemusí být tak přemoženi jako hrdinové S-Tier, ale v sezóně 36 jsou stále docela slušní.

Většina hrdinů tanků spadá pod sekci A na úrovni tohoto seznamu. . V této sezoně není nijak zvlášť špatný, ale jeho místo je často ukradeno zničením míče nebo d.Va.

Sigma a Reinhardt jsou dobré alternativy, pokud potřebujete štít ve svém týmu. Tyto tanky jsou ve hrách Overwatch a vy se nemůžete pokazit a vybírat si ani jeden z nich. Možná nebudou zářit tolik jako potápěčské tanky, ale fungují skvěle spárovaní se Zarya a Hitscan Heroes.

Roadhog je také bezpečný výběr, pokud jde o tanky. Díky jeho vysoké přežití ho činí dostatečně nezávislý, aby obtěžoval nepřátelský tým, aniž by to vyžadovalo příliš mnoho pozornosti hráčů podpory. Jeho háček je smrtící proti Squishies, hrdinové s 200 hp nebo méně. Roadhog nemusí mít pro týmovou synergii tak působivý jako jiné tanky, ale jeho schopnost vybírat nepřátele a uzdravení z něj dělá spolehlivý hrdina.

Overwatch 2 DPS hrdinové s nejnižší konkurenční mírou výher

Ana se téměř dostala na úroveň S, ale kvůli rychle se rozvíjející hraní hrdinů na výše uvedeném seznamu padá na seznam hrdinů A-Tier. Je jednou z nejlepších hrdinů hry ve hře a je schopna vydat velké množství uzdravení a zároveň ovlivňovat nepřátelský tým svými biotickými granáty. Přistání spánku šipky na nepřítele, když používají svou konečnou schopnost, může vyhrát tým týmu, takže byste nikdy neměli spát na Ana.

Brigitte je také skvělým hráčem podpory, ale příliš závislý na meta rvačky, aby se dobře hodil do současného stavu Overwatch. Svítí, když je spárována se uzavřenými hrdiny, protože její uzdravení závisí na jejích vlastních DPS a zasáhne pouze spoluhráče poblíž. . .

Poslední podpora, která se připojuje k úrovni A-Tier našeho seznamu Overwatch Heroes pro říjen 2022, je Mercy. Tento hrdina není léčivý mistr, ale spíše umožňuje svým spoluhráčům. Proto se spoléhá na to, co hráči DPS dokážou udělat: pokud fungují dobře, tak bude milosrdenství. Ale pokud tomu tak není, Mercy nebude mít příliš dopad na hru. Je to bezpečný výběr, ale nemusí být tak užitečný jako podporovací hráči ze S úrovně S-Tier.

Ashe sotva zmeškal seznam S úrovní, aby spadl na A-Tier One. Její vysoká výstup mobility a poškození z ní dělá skutečnou hrozbu na bojišti, ale její konečný postrádá dopad deadeye nebo dračí úder. Zůstává skvělým hrdinou, která způsobí poškození celého nepřátelského týmu a b.Ó.B. je ideální pro zpochybnění klíčových bodů sytiče.

Hrdina overwatch, Ashe

Pokud se nechcete v této sezoně hrát hrdinu Hitscan, Tracer je skvělý výběr. Pracuje opravdu dobře se všemi druhy meta potápěčů, je schopna teleportovat kolem mapy a za vteřinu upadnout zpět. Tracer může obtěžovat nepřátelskou zadní linii a její mobilita ji ztěžuje zastavit. Cassidy je však jedním z jejích větších pultů, takže buďte opatrní, kdo je v nepřátelském týmu.

B-Tier Heroes

Hrdinové B-Tier nejsou tu nejlepší. Ale pokud v tuto chvíli nejsou ve své nejlepší podobě, mohou být stále hodni se správnou kompozicí týmu.

Orisa je jediným hrdinou tanků, který se v této sezoně nedostane na S-Tier nebo A-Tier. .

Vdovský a Genji jsou složité hrdinové. Ve správných rukou mohou být nejničivějšími hrdiny. Který hráč Overwatch nikdy nezažil, aby byl vybrán vdovským hráčem z dálky nebo zničil Blading Genji? Ale pokud mohou být tito hrdinové obtížně čelit, umístěné do nesprávných rukou, mohou být stejně zbytečné, jako pták leží na rameni bastion.

21 12 2017 Overwatch Jak hrát vdovský

Junkrat může být skvělý v závislosti na mapě. Nebudete však moci získat velkou hodnotu z jeho pneumatiky, protože Hitscan Heroes to mohou střílet, než exploduje. Junkrat zůstává životaschopný, pokud se vám podaří hrát správně s rohy, aby spamoval nepřátelský štít bez překročení linie hitscanů.

Overwatch 2 Hero Mastering – na které se hrdinové zaměřit?

Echo a Doomfist jsou dva hrdinové, kteří mohou dělat nebo rozbít hry. Echo má schopnost zkopírovat dalšího hrdinu, přistávat ničivý zemí do nepřátelského týmu nebo se proměnit v jiný DPS hrdina, aby zabil všechny kolem. . Oba však mají společný čítač: Cassidy. A protože tento hrdina je v tuto chvíli ve velké kondici, mít Cassidy v nepřátelském týmu zabrání Echo a Doomfist v prosperujícím v zápase.

Moira není špatná podpůrná hrdina – daleko od toho. Snaží se však najít své místo v současné meta, protože celý tým je rozdělen přes mapu. Cílem této meta je skočit na hrdiny, aby si zajistili předčasné tipy, a zatímco Moira má velkou mobilitu, její uzdravení se opírá o zasažení zabalených hráčů a boje v blízkém dosahu, aby nabila její biotickou energii.

Meh-Tier Heroes

Nyní přichází čas na odhalení, které hrdinové dělají špatně v sezóně 36. To neznamená, že byste měli přestat hrát tyto postavy, ale prostě to nejsou tak silné jako ostatní právě teď. Mějte na paměti, že hraní s jedním z těchto hrdinů je vždy lepší než být hrozné s lépe vyváženým hrdinou.

Všichni hrdinové z tohoto seznamu jsou velmi závislí na situaci. Na obranu mohou zářit správným složením týmu. Ale pokud hrajete baštu s trochou koule a d.VA jako tanky, pravděpodobně budete mít těžko zůstat naživu a zajistit zabíjení.

Stejně jako Bastion, Torbjorn a Symmetra spoléhají na hraní s konkrétními tlumivkami a klíčovými body na mapě. Potřebují nádrže, aby nalákali nepřátele svým věží. Vzhledem k tomu, že sezóna 36 se točí kolem potápění a je agresivní, jejich defenzivní styl hry se v současné meta nehodí dobře.

Pharah má v říjnu 2022 těžký čas. Hitscan hrdinové jsou na vrcholu tohoto seznamu úrovní, se Zenyatta a Baptiste pomáhají sestřelit létající pharah. .

Hrdina Pharah z Blizzard

Totéž platí pro Reaper. Zatímco on může být ničivou silou proti tankům a dobrým bokem, který si vybere podpůrné hrdiny, má Reaper v této sezoně příliš mnoho pultů. Cassidy ho může omráčit a zabít Reapera, než bude moci opustit oko. Většina hrdinů ze seznamu S-Tier ho může zabít během jeho rozkvětu smrti a ukončit zabíjení Reapera, než to začne.

Sombra a Mei mohou být efektivní v některých týmových skladbách. Jsou dostatečně nezávislí na to, aby hráli bez tanků štítů a obtěžovali nepřátelský tým, a to i bez podpory. Ale nesbalují schopnosti potřebné k napadení nejlepších hrdinů z tohoto seznamu, zejména hrdinové Hitscan, kteří je mohou zabít z dálky.

To zabalí náš seznam úrovní Overwatch Heroes na říjen 2022! Sezóna 36 bude spuštěna do 4. října, takže se příští měsíc podívejte na nový, aktualizovaný seznam úrovní Overwatch Heroes.

Overwatch 2 Tier Seznam a nejlepší postavy září 2023

Náš seznam Ultimate Overwatch 2 Tier vezme každého hrdinu ve hře a řadí je od většiny po nejméně životaschopné v současné meta, což zajišťuje, že si vždy vyberete to nejlepší.

Overwatch 2 Tier List: Kiriko, jak je uvedena v její Amaterasu Legendary Skin v rámci Overwatch 2 Season 3 téma asijské mytologie, která nosí komplikovanou čelenku v napodobování slunce a drží před ní zlatého talismana

Publikováno: 12. září 2023

Hledáte seznam úrovní Overwatch 2? .

Samozřejmě jen proto, že říkáme, že hrdina je nutností, neznamená, že s vaší preferovanou hlavní postavou nemůžete udělat lepší práci, ale většina hráčů by se měla podívat na tento seznam úrovně Overwatch 2 pro rychlý snímek o koho hrát a proč. Připojte se k nám, když zařadíme každého hrdinu ve hře zdarma, od Titanic Tanks po Squishy Supports.

Overwatch 2 Tier List

Za prvé, nějaká domácnost. Náš seznam úrovně Overwatch 2 není rozdělen do konkrétních rolí, ale máme hrdinu pro každou roli zastoupenou v každé držáku. Tier je nejvyšší kategorie a představuje hrdiny, kteří jsou na vrcholu meta hry, kteří nevyžadují konkrétní týmové kompasy nebo strategie, s nimiž dominují. Tier výběry nemusí být nutně horší než jejich protějšky S. B, C a D Tier následují oblek a představují dolní vrstvy seznamu Overwatch 2.

Zde je náš seznam úrovní Overwatch 2:

Úroveň Hrdinové
S Ramattra, Junkrat, Sojourn, Kiriko, Lúcio, Orisa
A D.VA, Sigma, Ashe, Tracer, Widowmaker, Ana, Baptiste, Mercy, Illari
B Junker Queen, Reinhardt, Roadhog, Winston, Echo, Mei, Pharah, Soldier: 76, Moira, Zenyatta
C Wrecking Ball, Zarya, Bastion, Hanzo, Reaper, Symmethra, Torbjorn, Brigitte, Lifeweaver
D Genji, Cassidy, Doomfist, Sombra

Seznam úrovně Overwatch 2: Ramattra, hrdina Tempo Tank ve Blizzard

S úroveň

Ramatra

Jako první tempo tank, který debutuje ve střelce Blizzard Hero Shooter, je souprava Ramattra podle designu všestranná. Jeho omnická forma je obranný postoj, který vám umožňuje přístup k jeho zaměstnancům prázdných akcelerátorů a bariéře prázdných, který může být umístěn, aby pomohl vašemu týmu tlačit pevný bod nebo odpovídajícím způsobem ustoupit. Alternativně může být spuštěna forma Nemesis Ramattra, aby poskytla osmisekundový výbuch agrese, což mu přineslo další brnění potřebné k přežití přímého útoku na melee na nepřátelský tým, který ignoruje štíty a bariéry.

Ramatra byl solidní výběr přímo od začátku, ale od té doby obdržel další buff k jeho pohybové rychlosti a bonusu za brnění, zatímco ve formě nemesis, a několik sekund se oholil z jeho prázdných bariérů. Jeho bonusová mobilita je smrtící knoflík pro kohokoli, kdo byl chycen v jeho konečném, generuje energetický roj, který neustále poškozuje nepřátele v dosahu. Pokud se stále vyrovnáváte se soupravou vedoucího nulového sektoru, náš primer Overwatch 2 Ramattra si jistě pomůže.

Junkrat

Na mapách se spoustou těsných chodů může být Junkrat ničivý výběr. Zatímco jeho past byla silně znečištěna v Overwatch 2, již nepřipnula hráče, kteří do ní vstoupili, to nezpomalovalo jeho roli. .

Junkrat je také schopen znepokojující tanky s nekonečným granátem granátů a jeho neschopnost udržet poškození jeho vlastními explozemi znamená, že může uniknout z lepivých situací tím. Navíc byl konečný Junkrat vždy silný, schopný otřesení celých týmů na úzkých místech nebo narušením posílené obranné linie v bodě. Je to solidní výběr s podlahou nízké kvality a působivým výkonem poškození.

Overwatch 2 Tier List: Sojourn na tebe zíral s bílými dredy

Pobyt

Je snadné myslet na Sojourn jako na vojáka: 76, ale s mnohem vyšším stropem dovedností. Její hlavní zbraň nemusí být hitscan, ale je to velmi silné na téměř středním dosahu. Útočící nepřátele se společností Sojourn primární zbraň nabije její železnice, což vám dává přístup k paprsku Hitscan, který je schopen způsobit 200 poškození, pokud přistanete headshot. Její Ultimate poskytuje konstantní poplatky za železniční za krátkou dobu a každý výstřel může propíchnout, takže pokud přistáváte záběry, můžete tým vymazat během několika sekund.

Sojourn debutoval s skutečně impozantní sadou, takže není divu, že v posledních měsících obdržela některé Nerfs. Její disruptor výstřel již nezpomaluje nepřátele chycené v jeho dosahu, což znamená, že již nesedí kachny pro nějakou cílovou praxi. Navíc se její skluzavka Cooldown zvýšila o sekundu, ale stále zjistíte, že můžete téměř vždy uniknout přestřelce svým životem. Naše základní nátěr Overwatch 2 Sojourn má více informací o své sadě.

Kiriko

Kiriko vyniká jako hlavní způsob, jak přivést uživatele DPS, aby přešli na podporu. Její léčivá produkce je působivá podle vlastních zásluh, ale je také doplněna neuvěřitelnou mobilitou Kiriko a šokujícím výkonem s vysokým poškozením. Aby to doplnil, může svému týmu poskytnout dočasnou nezranitelnost během momentů spojky, kdy se o hře může rozhodnout okamžitě. Zatímco ona obdržela zmenšení na dobu trvání této nezranitelnosti, neudělala to moc ve své pověsti jako jeden z nejsilnějších výběrů podpory ve hře. Podívejte se na naše úplné zhroucení schopností Overwatch 2 Kiriko, pokud chcete vidět, co je schopna.

Lúcio

Hraní jako Lúcio se někdy může cítit, jako byste týmu tolik nepomáhali, ale neustálé pasivní uzdravení s dobře načasovanými ultimáty činí Lúcio aktivum pro jakýkoli tým. Jeho vysoká mobilita je skvělá pro přitahování pozornosti od hrdinů, které uzdravujete, a jeho zvuková vlna – nebo boop – ho činí smrtelným na mapách s bezednými jámami a útesy, aby srazil nepřátele z.

Udržujte svůj ult po ruce a můžete efektivně zrušit nepřátelské ULTS, abyste situaci úplně převrátili ve váš prospěch. Načasování jeho projektilů není snadné, ale jakmile to zavěsíte, můžete poskytnout hodně výstupu poškození. Spárování ho s ANA může vést k určité neuvěřitelné rychlosti a nanostované útoky a dobře načasované anti-nade na vrcholu zvukové bariéry může otočit boje týmu silně ve vašem prospěch.

Orisa

Automatické dělo Orisy zajišťuje, že vaše přední linie je vždy smrtí. Její schopnost Terra pro přepětí může nyní také prorazit překážkami, takže se již nemusíte spoléhat na váš tým, aby prolomil nepřátelskou obranu.

V tuto chvíli neexistuje opravdu žádný jasný proti Orisice, což znamená, že můžete buď nepřátele návnady, aby plýtvali časem zápasu nepřátelský tým na Range. Zdravotní bonus poskytnutý její schopností opevnění byla snížena ze 125 na 75 let, aby se vypořádala s její obrannou zdí, ale se silnou podporou za ní bude pro nepřátele těžké ji nasměrovat.

Overwatch 2 Tier Seznam: D.VA se zaměřuje na svou pistoli

Úroveň

D.Va

S jedním z nejúčinnějších ultimátů ve hře a zaoblenou sadou, D.VA je stejně silná jako vždy. Její mobilita z ní dělá obzvláště efektivní při lovu poškození a podpory hrdinů a můžete udělat hodně práce, pokud můžete úspěšně porušit nepřátelskou zadní linii v rámci potápěčského kompasu. Kromě toho, D.Obranná matice VA přímo počítá s řadou mocných schopností, včetně Moiryho biotické koule, Reinhardtova požárního úderu a Ana’s Sleep Dart.

Sigma

Sigma nebyl v Overwatch 1, ale nedávná zabití buffů ho změnila v neuvěřitelně silný výběr tanku. . Sigma vyniká na mapách s mnoha přetíženými oblastmi, protože je téměř nemožné minout jeho projektily a jeho gravitační tok Ultimate může oddělit agresivní nepřátele od smečky, což umožňuje vašim spoluhráčům, aby je poslali s lehkostí.

Ashe

Formát 5V5 Overwatch 2 a vysoce mobilní hrdinové znamenají, že na bojišti je mnohem více otevřeného prostoru a to mělo docela znatelný dopad na účinnost Asheho dynamitu, který způsobí tuny poškození v přetížených oblastech. Je to velký výběr poškození, ale opravdu musíte přistát své výstřely, abyste z ní získali to nejlepší, je těžší farmovat pro její konečnou schopnost s dynamitem. Její primární oheň s dlouhým dosahem však znamená, že může vyvíjet tlak bez hrozby hrdinů melee a Bob je vynikajícím nástrojem pro směrování nepřítele a otočení přílivu zápasu.

Tracer

Tracer může být tváří Overwatch, ale ona je jedním z nejobtížnějších hrdinů hrát v celé hře. S pouhých 150 zdravím, které má k dispozici, může být Tracer v okamžiku vymazán, pokud nebudete opatrní. Bývala dobrá pro zipování a ničení squishy hrdinů s jedním silným výbuchem poškození, ale Nerf na její hlavní zbraně znamená, že je nyní vhodnější k obtěžování zadní linie. Tracer je jedním z mála skleněných děl dostatečně rychle, aby se vyhýbala Roadhogovu háčku, a je skvělou alternativou k mobilním flankerům, jako jsou Genji a Sombra, které byly tvrdě zasaženy Nerfs. Viděli jsme také, že byla používána vedle demového míče, když se v průběhu času stává životaschopnějším tankem.

Vdov

Schopnost Widowmakera sundat hrdinu podpory s jedním nabitým headshotem z ní bude vždy silný výběr ve správných rukou, zejména proto, že to ponechává sólový tank nepřátelského týmu zranitelný. Její extrémní rozsah znamená, že může zůstat ve vysokém výhodném místě a vyhnout se malým potyčkám, přičemž bezprostřední hrozba slouží pouze protichůdným vdovským.

To znamená, že její životaschopnost jako výběr týmu je téměř zcela závislá na mapě-vyniká na velkých mapách s otevřenými prostory, ale je většinou zbytečná při boji v blízkém dosahu v blízkém dosahu. Pokud trváte na výběru vdovy, musíte se naučit, jak hrát jako další DPS Hero jako volbu zálohy pro správu situací, kdy ho ostřelovač prostě neřeže.

Ana

Udržování tanků naživu je v Overwatch 2 zásadní, a proto je Ana jednou z nejlepších podpor ve hře – může oba uzdravit tank vašeho týmu a narušit nepřítele spánkovými šipky. Její schopnost hladce přepínat mezi léčivými přátelstvími a škodlivými opozičními hrdiny také dělá ji univerzální a poměrně snadné použití, navzdory skutečnosti, že je odstřelovačem. Aby to dokončila, Ana’s Nano Boost Ultimate může úplně změnit hru, když je použita v perfektním čase, což poskytne obrovské poškození přátelským hrdinům.

Baptiste

Pokud chcete hrát podporu na frontě, pak je Baptiste vynikající hrdina. Jeho primární oheň ho činí skutečně nebezpečným ve správných rukou, může se seberealilit a může poskytnout dočasnou nesmrtelnost-to všechno dohromady a máte hrdinu, který pravidelně přichází ve spojce. Jeho boty EXO vám také umožňují dosáhnout vysokých výhodných bodů, které se skvěle spojí s jeho škálou podpůrných házení, a navíc s tím můžete uniknout některým ultimátům. Vyhrazený hlavní síť Baptiste může určitě ospravedlnit své místo na většině týmových kompasů, ale nelze popřít, že Kiriko je právě teď vynikající výběr.

Soucit

Mercy je solidní a efektivní výběr podpory v Overwatch 2, zvláště pokud máte to štěstí, že máte dobrý hráč DPS. Jakmile najdete velkého stávkového partnera, který bude bojovat, může být nepřátelský tým nucen vybírat, aby zvládl leteckou hrozbu. Pharah a milosrdenství jsou stále silou, se kterou je třeba počítat, a Mercy má stále dost času na ušetření, aby uzdravila své ostatní spoluhráče během spojkových situací.

S tolika potápěčskými hrdiny a jedním méně štítkem, aby ji udržela v bezpečí, Mercy se při zahájení Overwatch 2 cítila neuvěřitelně šikmo. Naštěstí se munice pro její Blaster Caduceus od té doby zvýšila a přechod na Battle Mercy se stalo životaschopnějším přístupem k přežití, pokud se ocitnete odříznuté od svého týmu. Její hnutí zasáhlo vážný zásah, ale pravděpodobně to nebude stačit k zastavení ničivé pobytové kapsy. Její regenerační pasivní byla také nahrazena pasivním sympatickým zotavením, což znamená. Tato změna neúprosně spojuje sebepojetí společnosti Mercy na její výkon jako podpora léčitele, ale nevyhláskuje konec tohoto anděla Guardian.

Illari

Illari, která byla představena v sezóně 6, se rychle stala jedním z léčitelů v konkurenceschopnosti i na úrovni eSports. Illari s využitím síly slunce používá Illari svou sluneční pušku k výběru nepřátel z dálky s levým kliknutím a zároveň poskytuje léčivý paprsek pro své spojence kliknutím pravým tlačítkem. Má také přístup k lepkavému léčivému pylonu, který lze umístit na bojiště, pokud jste obzvláště opatrní, můžete se pokusit skrýt pylon, aby se zastavil v zničení. Právě teď Illari funguje dobře proti neorganizovaným týmů.

Overwatch 2 Tier List: Junker Queen stojící s jejími pažemi široký a pozvat gladiátorské bojovníky, aby na ni zaútočili ve městě Junker

B Tier

Junker Queen

Ukázalo se, že je příliš mocný jako útočník i tank ve beta beta, schopnosti Junker Queen byly při zahájení nuceny, aby ji způsobila, že ji méně ohrožuje. Od té doby přijala buffy na několik schopností během Overwatch 2 Season 2, včetně jejího pasivního, který se nyní uzdravuje pro další poškození rány, které zbývají nepřátele poté, co zemřou s použitím účinku rány. Cooldown z Carnage byl také snížen o dvě sekundy pro každého nepřítele, který má dopad, což zvyšuje šanci aplikovat rány v potyčce a síťovi.

Junker Queen je efektivně Berserker tank a vystupuje nejlépe při běsnění. Její udržitelnost však stále nestačí, aby jí zajistila místo na vrcholu meta. .

Reinhardt

Pravděpodobně nejpravdivější tank v Overwatch 2, Reinhardt je skvělý v nasávání nepřátelského ohně a přivedení zbytku vašeho týmu do bojů. Reinhardt obdržel do své soupravy významné buffy v Overwatch 2, ale tyto upgrady nestačily k tomu, aby hráči z jiných hrdinů tanků – jako jsou Orisa a Ramattra – kteří mohou snadno překonat Reinhardta v trvanlivosti i všestrannosti. Reinhardt je obecně výběrem pro Rush Comps kvůli jeho robustnímu štítu a jeho špendlík je smrtelný k rozmazdným postavám zachyceným při jeho útoku na náboj. Jak již bylo řečeno, pokud nehrajete na velmi specifických mapách s těsnými úzkými míchami, Reinhardt prostě není tak užitečný jako hrdinové špičkové nádrže.

Roadhog

Roadhog naprosto dominoval meta Overwatch 2 Season 2, do té míry, že v nedávné náplasti vyvážení obdržel měkké přepracování, aby narušil jeho neslavný jednorázový háček combo. Poškození dopadu z jeho háčku se propadlo a vzdálenost mezi Roadhogem a závislým nepřítelem se zvýšila, což umožnilo squishier cíle s vyšší mobilitou příležitost uniknout jeho spojkám, než obdrží poslední ránu. Je to ohromující nerf na papíře, ale je to úměrné tomu, jak devastující byl Roadhog ve formátu zápasu 5v5. I když už nemusí zůstat jediným zaměřením meta, je stále silným výběrem a skutečnou hrozbou pro slabší cíle. Jeho velký zdravotní bazén znamená, že je schopen nasáknout poškození při bitvě do bitvy a jeho háček je stále vynikající při narušení front linií.

Overwatch 2 Tier List: Winston postupuje směrem k nepříteli, když elektřina praská z jeho děla

Winston

Nový nabitý útok na nabití Winstona znamená, že nyní může při potápění na scénu způsobit podstatně větší poškození prasknutí. Tento nabitý útok vám také dává více možností, pokud jde o výběr vašeho přístupu. Například, pokud přistanete nabitý výstřel na podpůrné backlinener, můžete je vyskočit a dokončit je docela rychle, ale můžete také hrát Winstona z mnohem bezpečnější vzdálenosti, což mu poskytne trochu větší přežití – to je nezbytné pro sólové tanky Overwatch 2.

Winston byl považován za král potápěčských kompasů od meta v první hře. To platí v Overwatch 2, dokonce i po změnách, které byly provedeny v jeho soupravě. Jeho konečný obvinění o 20% pomalejší než dříve, takže nebudete moci zuřit tolik jako předtím, ale jeho Tesla Cannon, Schopnost skoku a kupole ho stále dělají skvělým výběrem pro klasický potápěčský comp.

Echo

Tento tank-buster je mnohem slabší v Overwatch 2, protože její duplicitní schopnost má nyní čepici zdraví, která vám brání v klonování nádrže a parníku v nepřátelském týmu. Navzdory tomu je stále vysoce mobilní, vysoce škodlivá hrdina DPS s rozmanitým arzenálem projektilů, paprskem, který roztaví bariéry a jedinečnou schopnost duplikovat nepřítele svým konečným.

Mohla by mít méně potenciálu kontroly davu než dříve, její zbraň již nezamrzne nepřátele na místě, ale Mei je stále velmi dobrá v položení ohně a uzavření cíle. . Rovněž stojí za zmínku, že používání její ledové stěny k výběru Stragglerů je stále životaschopnou strategií, i když příležitosti k tomu jsou o něco omezenější v Overwatch 2.

Overwatch 2 Tier List: B-Tier Hero Pharah ve svém lesklém modrém brnění

Pharah

Pharah se příliš nezměnila, ale její letecká mobilita a výstup poškození se stále mohou ukázat smrtící ve správných rukou. Bude vyžadovat oddaného léčitele, když přijde proti Hitscan poškození hrdiny, jako je Soldier: 76. Ve vzácných případech, kdy nepřátelský tým neběží žádné Hitscan Heroes, treste je smrtící Pharah a Mercy Combo, aby způsobil ničivé množství poškození z oblohy. Opět platí, že právě teď není nic špatného na Pharahově sadě, je to jen to, že Junkrat je silnějším výběrem pro poškození AOE a Splash.

Voják: 76

V Overwatch 2 je spousta mocných hrdinů DPS, ale Soldier: 76 má jednu z nejjednodušších a nejúčinnějších souprav pozemku. Může sprintu a seberealitu, což je skvělé pro útěk ze špetce, ale jeho síla skutečně spočívá v množství poškození, které může vyvolat svou standardní útočnou puškou. Jeho velký muniční klip a odpouštějící míra požáru zajišťují začátečníky a Pros bude pokračovat v této škodě, ale v mnoha ohledech může být považován za odrazový můstek pro hrdiny s vyšší výkonností.

Moira

Klíčové silné stránky Moiry spočívají v její přežití díky Fade, což ji umožňuje snadno tkaní dovnitř a ven z boje a její konečný je fantastický pro vyčištění přetížených oblastí. . . . Zkuste si vybrat Moiru na menších mapách, kde je snadné uzdravit mnoho spoluhráčů v uzavřených oblastech.

Zenyatta

Zenyatta je pravděpodobně nejtěžší podporou hrdinou, která hraje díky svému stropu s vysokou dovedností a nutí hráče, aby se vyrovnali se svými podivnými schopnostmi. Není to nejlepší léčitel ve hře, ani není nejlepším prodejcem škod, ale jeho konečný může jednou rukou zmařit jakýkoli koordinovaný útok poskytnutím týmu neustálé uzdravení po dobu šesti sekund. Kromě toho je jeho koule Discordu stále velmi silná a nikdy byste neměli podceňovat jeho nabitý primární oheň. Tento putující guru však zůstává velmi snadné zabíjet s malým zdravotním bazénem a pomalou rychlostí pohybu.

Seznam úrovně 2 úrovně: Zarya, hrdina tanků ve vánici

C

Wrecking Ball od spuštění neviděl moc lásky v Overwatch 2, ale od té doby přišel po významném kole buffů. Jeho hlavní silou je vždy jeho masivní zdravotní bazén, díky čemuž byl výjimečně odolný tank. Část tohoto zdraví však byla nyní přeměněna na regenerační štít, což mu umožnilo pokračovat v tlaku na výhodu, aniž by byl nucen se stáhnout za uzdravení ve vitálních okamžicích.

Zatímco výkon Wrething Ball jako tanku je stále překonán jako Orisa a Reinhardt, jeho pozoruhodná mobilita je nechává v prachu – doslova. Jeho výchozí rychlost pohybu je rychlejší než většina jiných hrdinů napříč všemi rolemi Overwatch. . Nejviditelnější hrou je popřít přístupu nepřátelského týmu k cíli během přesčasů, ale snížené cooldown znamená, že je nyní životaschopné použít k nucení nepřítele do sytiče, aby vyhrál menší potyčky dříve v zápase. Wrecking Ball stále hledá své místo v Overwatch 2 Season 3, a my jsme mohli vidět, jak se v tomto seznamu úrovní v průběhu času stoupá výš v tomto seznamu úrovní.

Zarya

Zarya utrpěla podobný osud jako Genji a užíval si vynikajícího postavení jako jeden z nejlépe výkonných hrdinů tanků při zahájení předtím, než obdržela nerfy na její překážky, aby zvýšila okno zranitelnosti. Naštěstí to polovina sezóny poněkud zmírnila zkrácením trvání její degenerace energie a také zdvojnásobením zpoždění před zahájením degenerace. Výsledkem je, že Zarya je stále schopna držet své vlastní – její dělo se zabývá hodně poškození, jakmile to získalo nějaký poplatek, a její konečný může vyjmout alespoň jednoho hrdiny z boje. Zarya může být právě teď dole, ale rozhodně není venku.

Bašta

Přestože je basová přepracovávána, je stále příliš mnoho sedící kachny v Overwatch 2. Zatímco má silný potenciál DPS proti agilním tankům, jako je Winston, meta se tak daleko zkreslil pomalejší tempo, že pravděpodobně nebudete sklízet tuto výhodu. To znamená, že tento potenciál se vztahuje na podporu postav, které Basotion může snadno odeslat. Určitě je možné zajistit zápas s baštou ve vašem týmu, ale jeho závislost na podpoře hrdinů, aby mu pomohla vystupovat v jeho nejlepším prostředku obětovat složení vašeho týmu, a jen zřídka stojí za kompromis.

Hanzo

Jako vždy, pokud dokážete zasáhnout své záběry s Hanzo. To je docela velké, pokud i když, zejména se zvýšenou mobilitou Overwatch 2 a jedním méně nepřátelským hrdinem, který se má zaměřit na. Když je Hanzoův Ultimate spárován se správnou sadou hrdinů.

Overwatch 2 Tier List: Reaper, jeden z těžkých zasažených hrdinů ve Blizzard

Žací stroj

Reaper je kvintesenciální lemování DPS – sklouznutí za nepřátelskou frontovou linii, přiblížit se k nádrži a spam jeho brokovnice, aby obrátil příliv bitvy ve prospěch vašeho týmu. Nejen, že jeho poškození byl nejen nerfinován, ale také udržoval další klepání na svou soupravu kvůli odstranění bonusu za pasivní rychlost pohybu role poškozené role. Stále je možné zcela narušit nepřátelský tým potápěním s jeho konečným, ale není mnoho prostoru pro útěk z neúspěšného přepadení se současnou škálem robustních tanků a urážlivých podpůr. Reaper je stále životaschopný výběr, ale je nezbytné si uvědomit vaše okolí a v případě potřeby ustoupit.

Symmetra

Pokud nějaký hrdina právě teď potřebuje revizi, je to Symmetra. Její souprava byla v první hře relativně efektivní, když se nabila Shields, ale s jedním méně tankem na bojišti není tak silná, což ji nechává otevřené pro ponory z agilnějších hrdinů seznamu. Symmetra viděla určité použití jako součást Rush Comps čistě kvůli její schopnosti teleportovat tým ven na pole na začátku zápasu – cokoli, aby se o krok blíže k cíli než nepřátelský tým.

Torbjörn

. Jeho schopnost přetížení je ideálním číslem jednorázového meta, což mu uděluje 100 brnění a 30% zvýšení jeho pohybu.

Brigitte

Jako podpora na blízko s určitým tankovým potenciálem nabízí Brigitte pro své spoluhráče sadu pasivních nadšenců a ochrany. Je také schopna skórovat zabití, když kombinujete její útoky na Mace a štít bash-i když doporučujeme používat ten druhý jako útěk spíše než jako součást plného frontálního útoku. Její souprava, která stojí, však šíří ji příliš tenkou, takže je z ní konektor všech obchodů, ale mistra žádného. I když se s ní stále můžete bavit v příležitostných zápasech, většina hráčů se určitě rozhodne pro Kiriko, když hledá hrdinu podporující poškození. Naštěstí Blizzard potvrdil, že během Overwatch 2 Season 4 je naplánováno přepracování brigitte.

Lifeweaver

Hlavním problémem s LifeWeaver je to, že je to jack všech obchodů, a přestože by to mohlo znít jako dobrá věc pro některé postavy, je to hrozné pro podpůrnou postavu, jejímž hlavním účelem je udržet jejich tým naživu. Léčení LifeWeaveru je příliš pomalé na to, aby bylo efektivní, a má přidaný nepříjemný faktor jeho uzdravení potenciálně pomáhat druhému týmu, problém, který žádný jiný hrdina nemá. Zatímco Lifeweaver má nějaké triky na rukávech, aby narušilo tok boje, nestačí to, aby je ospravedlnilo výběr.

Seznam úrovně Overwatch 2: Cassidy, hrdina DPS v Blizzard

D úroveň

Cassidy

Stejně jako Hanzo je Cassidy skvělá, když přistáváte každý výstřel a hrozné, pokud máte volno. Jeho omračující granát byl nahrazen magnetickým granátem v Overwatch 2 a odstranil jeho schopnost vypořádat se s tanky sám. Magnetický granát je vysoce účinný proti ostatním hrdinům DPS, který je schopen způsobit až 100 poškození za dvě sekundy. Hlavním problémem Cassidy je, že nemá šanci na přežití proti určitým hrdinům. Když Cassidy měl omráčení FlashBang, mohl by soutěžit proti většině hrdinů ve hře, ale nyní jeho celkový poškození nestačí k tomu, aby ho zachránil v nebezpečných situacích. Cassidyho role již nebrání kolizi nepřátelských hráčů, ale zaměření na hrdiny blízkého dosahu v současné meta znamená, že tato změna poskytuje omezený rozsah, který vám pomůže uniknout s vaším životem.

Genji

Genji spadl daleko od svého vysokého postavení při spuštění Overwatch 2 a udržoval více nerfů na jeho poškození a munici. Genji měl velmi prospěch z posunu Overwatch 2 na formáty zápasů 5v5 a z odstranění schopností kontroly davu, které by ho dříve nechaly zranitelné. Tyto Nerfs slouží k přemístění Genji v souladu s výkonem jiných dotků hrdinů, ale jeho výstup nyní nedosahuje mnoho alternativních výběrů DPS.

Pokud se vám podaří sklouznout za zadní linií, můžete stále řetězovat rychlé údery, abyste vytáhli zranitelné hrdiny jako Mercy a Widowmaker, ale Genjiho redukované munice způsobuje, že se během potápění při opětovném načtení s větší pravděpodobností zastaví. Chcete -li vytěžit maximum z současné soupravy Genji, je důležitější než kdy jindy, že se seznámíte s mapami Overwatch 2, abyste se mohli efektivněji proklouznout a vyhnout.

Overwatch 2: Doomfist, hrdina s svalovým tankem, který sportoval obří mechanickou ruku, kterou používá jako svou primární zbraň

Doomfist

Doomfist je dobrý v lovu backlinerů, ostřelovačů a leteckých hrdinů, ale všechny jeho útočné schopnosti jsou opravdu účinné v boji. Jako potápěčský tank neposkytuje pro váš tým moc štít a není tak mobilní jako hrdinové jako Winston. Kromě toho se minimální poškození zmírněné jeho energetickým blokem za účelem účtování raketového úderu zvýšilo z 80 na 100 poškození, a Jeho pasivní přetvoření byl nerfinován od 40 do 35 koní na cíl. Díky těmto Nerfům je Doomfist nyní méně silný a zranitelnější a zrušit uvítací nadšence obdržených při spuštění. Stačí říct, že bychom se vyhnuli vyzvednutí, pokud nejste seskupeni se svými kamarády.

. Její schopnost hackerství nyní připojuje masivní zesilovač poškození k cíli, který můžete použít, zatímco je neviditelný, což je ideální pro útok backline. Bohužel, změna na Sombrovu soupravu se poněkud zmizelo. Její poškození za sekundu je rychle předstiženo těžkými hittery ve vyšších úrovních a má jen malou příležitost sledovat s přepadením, pokud to není jeden na jednoho souboje. Sombra vyniká, když je spárována s hrdiny orientovanými na potápění, jako jsou Winston nebo Genji, ale vzhledem k tomu, že nyní také bojují, jsou velké hry Sombra často neúčinné a snadno zmírněny nepřátelským týmem.

To je vše, co je třeba vědět o aktuálním seznamu úrovně 2 a meta úrovně Overwatch 2. . Alternativně se podívejte na nejlepší nastavení Overwatch 2 Crosshair pro vaši vybranou postavu, která vám může poskytnout okraj při lezení po řazech Overwatch 2 v konkurenčním režimu.

Nat Smith, pokud Nat nehodí Andreja a hromadí zdroje ve Starfieldu, pak pravděpodobně zmizela v nejnovější Roguelike, hororovou hru nebo si přeje na bannery v honkai Star Rail. Nežádejte ji, aby si vybrala svého oblíbeného společníka Baldur’s Gate 3 – nikdy nedostanete přímou odpověď.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.