Seznam úrovní úrovně Valorantu: Nejlepší znaky (srpen 2023) | Beebom, nejlepší valorantové agenti | Seznam úrovní postav pro Valorant Meta – Dot eSports

Nejlepší agenti ve Valorantu: Seznam úrovně úrovně

Podle našich údajů o míře výběru a výherní sazby je Brimstone nejvíce vybraným agentem s 50.8%. Je snadno hraní a velmi spolehlivý na jakékoli mapě.

Seznam úrovně agenta Valorant: Nejlepší znaky (srpen 2023)

Valorant Agent Tierlist Funkce Obrázek

Valorant a jeho agent meta se neustále mění. S téměř každou záplatou a aktualizací je do hry představen nový agent, který z hlediska schopností přináší čerstvý vzduch; nejnovější je mrtvádla. Každá malá záplata a detaily mohou změnit, jak hraje váš oblíbený agent a může vám pomoci zajistit vaše další hrdinské vítězství. Studovali jsme tedy všechny staré a nové záplaty a v roce 2023 jsme zkompilovali seznam úrovní Valrant Agent (až do Patch 7.02). Nyní se můžete rozhodnout, která postava bude vaším hlavním v příští sezóně Valorant.

Seznam úrovní úrovně Valorantu (aktualizován)

Seznam úrovní úrovně Valorantu

Seznam úrovní úrovně Valorantu (vysvětleno)

Agenti Vatorant S-Tier

Nejoblíbenější postavou mezi jakýmkoli seznamem úrovně je S-Tier. Tyto postavy mohou být silné, zábavné hrát, nebo jen přemoci. . Podívejme se, proč tito agenti patří do této přemožené kategorie.

1. Make

Valorantová agenta

Riot vždy přichází s mnoha různými věcmi v debutovém agentovi a nezklamali nás s nejnovějším agentem Valorant, zadlužení. První věc, kterou musíte milovat o používání tohoto agenta, je to, že vždy zní naštvaná. To znamená, že obtěžují vaše soupeře nerozbitnou bariérou nebo je zachycení v kokonu budou znít s hlasovými liniemi uspokojivěji.

Makedlock je výjimečný při zastavení nepřátel a blokování je pryč, což je přiměje k tomu, aby se téměř vzdaly boje zpět. Než dostane Nerf, zůstane v úrovni S.

2. Jett

Valorant Jett

„Old Is Gold“ je přísloví, které jde perfektně s Valorantem Nejlepší duelista k datu. Ať už je to používání operátora nebo vstupuje na web, aniž by dal nepřátelům čas na reakci, Jett dokonce nutí litovat blikání. Jett je agilní a zábavné používat, zejména pokud připojíte ty konečné nože k hlavě nepřítele.

Hlavním důvodem, proč je Jett ve úrovni S, je to, že je právě teď jediným životaschopným operátorem ve Valorant. Neexistují žádní agenti, kteří by mohli nosit operátory jako Jett. Dalším zvláštním faktorem, který Jett přináší do jakéhokoli týmu Valorant, je to, že žádný jiný agent nemůže uniknout probíhajícímu tussle, jako je ona, což ji udržuje na vrcholu jakéhokoli seznamu stupňů.

3. Killjoy

Obrazovka displeje zabijáka

Přepnutí ze zábavného vzduchového velikosti Jett se nyní pohybujeme směrem k taktickému géniu.E. Killjoy. Všichni se můžeme dohodnout na jedné věci – Killjoy Sentry může být dalším agentem, což dělá z jakéhokoli týmu šestičlennou armádu. Samotná strážce je tak otravná, že se může nepřátelům cítit jako válečníci na klávesnici, když se snaží vstoupit na web.

Spolu s tím může Killjoy shromáždit vitální intel o mapě prostřednictvím umístění strážného a alarmového robota. Díky tomu je důležitou v pořadových hrách a dokonce i na profesionální úrovni.

4. Znamení

Omen Screen Valorant

Když už mluvíme o profesionální úrovni, existuje jeden určitý agent, který se v systému Valorant nedaří dobře. Jo, je to samotná temnota, znamení. Nedostane se dost. Ale existuje důvod, proč je Omen na S-Rank v našem seznamu úrovní agenta Vaorant Agent. Je to proto, že se můžete spolehnout na znamení ve dnech, kdy nenávidíte, že jste poslední, kdo vybere agenta Controller.

Ne všechny hry jdou tak dobře, že někdo chce hrát ovladač a být na backline. Proto může být Omen ovladač, který může poskytnout flexibilitu střelce a přitom mít schopnosti ovladače. Věř mi, vybral jsem si omen a hrál jsem to jako duelista.

5. Skye

Agent Skye z Valorant

Naším posledním výběrem S-Tier je přírodní dívka z východní Austrálie, Skye. Je jedním z iniciátorů, kteří nemohou aktivně detekovat nepřátele, ale její detekce je silná na jakékoli mapě, zejména proto, že má přidání slepoty, krátkozrakosti a dokonce i otřesů. To vše, zatímco ona detekuje své nepřátele.

Nejen to, její léčivá schopnost může být praktičtější než uzdravení mudrců, pokud jste jen podpůrným typem hráče. Celkově si nikdy nemůžete nechat ujít, kolik nástroje poskytuje hráči týmu. Zkuste jít agresivní s Skye jako sekundární vstupní fragger a bude to dělat zázraky.

Agenti A-Tier Valorant

Nyní, když jsou hotové naše výběry S-Tier, přeskočte na úroveň A agenta úroveň úrovně Valorant. Mnoho z těchto agentů by skočilo do skupiny S-Tier, ale kvůli několika drobným nedostatkům jsme je v této kategorii nechali. Agenti A-Tier Valorant jsou pro současnou meta konzistentní a spolehliví.

1. Raze

Raze Valorant

Solidní argument je, když mnoho duelistických hráčů vybere mezi Raze a Jett na určitých mapách. No, je to nepopiratelně blízko, ale Raze může být obtížné hrát pohodlně pro hráče s nižším hodnocením. Kde můžete Insta-Lock Jett v bronzové nebo stříbrné hře, nemůžete to udělat s Raze.

Raze poskytuje solidní informace, těžké poškození prasknutí a rychlý pohyb. Jako duelista může být Raze skvělou fragger na základní úrovni, ale musíte zvládnout balíček BLAST, abyste tak učinili. Raze bude moci ovládat meta, dokud bude soudce přemožena.

2. Gekko

Gekko Valorant Agent

. To se stalo se zavedením gekko ve Valorant. Předtím, než se připojil k protokolu Valorant, byla hra docela zkreslená k obranným vítězstvím. Gekko a jeho malí kamarádi, zejména Wingman, se však změnili, jak se přiblížili k útoku.

Vždy můžete poslat Wingmana a posadit se a relaxovat, zatímco s vámi dělá výsadbu špice. Spolu s tím, Gekko je pasivní, který mu umožňuje neustále vrhat jeho kouzla každých 10 sekund, může nepřátele neustále obtěžovat. Důvodem, proč není ve S úrovni, je to, že agent jako Kay/O ho může úplně vypnout pouhým nulem/bodem.

3. Zmije

Viper Agent Valorant

Mnoho lidí bylo zklamáno, když Viper obdržel jeden z nejhorších nervů nedávno. Díky tomu byl Viper’s Fuel End rychleji a poklesl z S-Tier na A-Tier na našem seznamu úrovní valorantu agenta. Viper byl od spuštění hry jedním z nejkonzistentnějších agentů v bazénu agentů.

Dokáže ovládat své schopnosti řezání vidění, když je mimo boj a také se zaměřit na Lurker. Tým zaměřený na zmije může vždy jít do plánu C nebo dokonce plánovat d, protože všestranný Viper může být. Pokud jste jednou z těch sólových monster fronty, pak si zahrajte Viper a začněte číhají jako Slithering Slick Plazi.

4. Sova

Valorant Sova

Úroveň A je definována tím, jak je Sova již dlouho konzistentní. Nikdy nemůžete popřít, jak zásadní je mít sběratel informací ve valorantových hrách. Valorant běží na informacích a pohybu. To je místo, kde náš výběr, Sova, přichází na obrázek. Sova je Perfektní sběratel informací Na všech mapách Valorant. Je snadno použitelný a může jít s jakýmkoli složením týmu. Sova je právě teď téměř bezchybný agent ve Valorant a je velkým uchazečem o S úroveň, pokud newl dron nebyl mírně nerfinován.

5. Reyna

Obrazovka Reyna

V neposlední řadě je na úrovni A sama císařovna, Reyna. Pamatujete si čas, kdy Reyna musela propustit nebo absorbovat? Ano, také to děláme. Ale časy se od té doby změnily. Reyna byla neustále zneuctěna do bodu, kdy spadla do víru bez výběru. Pak požehnání přišlo ve formě změny schopnosti Jett Tailwind a profesionální hráči přecházeli na Reynu.

No, Jett se vrátila tam, kam patřila, ale Reyna dostala ve svém blesku masivní buff a díky hráčům jako Prx Jingg a KC Scream se dostala na úroveň A a nyní také dominuje v lobby Rank také. Pokud máte ten ostrý cíl a máte hlad po krvi, pak si jen hrajte celý den a nikdy se nudíte. Pokud si přejete ovládnout své lobby, podívejte se na nejlepší kódy Valorant Crosshair zde.

Agenti B-Tier Valorant

Z toho nejlepšího z nejlepších a průměru se nyní přesuneme do kategorií OK a slušných agentů. B-Tier v podstatě zahrnuje agenty, kteří jsou docela základní nebo méně zábavní hrát. Scénář jejich případu použití je poměrně omezený a tito agenti nemohou překonat S-Tier nebo A-Tier Valorant Agents na seznamu, a to ani ve svých špatných dnech.

1. Porušení

Breach Valorant

Malé místo a mapa mapy rohů Bohu najděte své místo v naší úrovni B. Důvod, proč je porušení nad D-úrovní a C-úrovní, je kvůli jeho užitečným schopnostem. Ale s těmi přicházejícími samoobslužnými funkcemi. Většina schopností Breach je předvídatelná a snadno se vyhýbá. V zásadě skutečnost, že potřebuje informace (od Sova nebo Kay/O), aby vykonával většinu svých schopností.

2.

Seznam úrovní Varorant Agent Sage Display

Když už mluvíme o volitelné, máme Sage, léčitele, který může být dobrým léčitelem, ale v tom jen dobrý léčitel. Mimo uzdravení a některé mechanismy zastavení, Sage nemá dopad na žádnou mapu. I když jen nedbale hrajete pro zábavu, Sage se může rychle cítit docela nudně a jednorozměrně. Jediným důvodem, proč je nad C-Tier a D-Tier, je to, že její hry dávají na některých mapách větší smysl. Riot, prosím, přiveďte zpět staré seberealistické množství.

3. Síra

Brimstone agent valorantu

Brimstone je rozhodně uchazečem o úrovně A, ale mírně nedosáhne toho, že je na samém vrcholu našeho seznamu agentů. Nyní byste mohli vidět míru výběru a vítězství v Brimstone neustále stoupající. Ale nenabízí nic jiného než běžné povinnosti obranného správce. Brimstoneova hraní se někdy může cítit pomalu kvůli jeho pasivním sadě dovedností. Celkově si zaslouží být ve skromné ​​kategorii za to, že je snadné zvládnout. .

4. Slábnout

Fade Valorant

Když Fade debutovala, všichni byla tak nadšená, jak dobrá byla při shromažďování informací a tlačení nepřátel z určitých míst. Ale to vše se změní, když si uvědomíte, že její schopnosti nejsou tak praktické. Fade má pouze Jedna schopnost sledování nepřátel, A to je také tak velké, že ani nemůžete vědět, kolik nepřátel je tam, než bude zničeno.

Spolu s tím má Fade docela slušné schopnosti, které dávají smysl, ale neospravedlňují roli iniciátoru kvůli tomu, jak pomalu jsou v aktivaci. Celkově je Fade slušný agent pro konkrétní mapy.

Agenti C-Tier Valorant

C-úroveň je vyrobena z některých nerfod agentů a některých agentů, kteří do hry nepřidávají nic podstatného. Valorant je taktická střelce s konstantní akcí, takže jakýkoli seznam bude vždy upřednostňovat agenty, kteří do svých úrovních kompozic přidávají větší hloubku.

1.

Valorant Astra

Nejhorší změnou v agentovi Valorantovi kdy provedl Nerfing Astra na zemi. Agent kdysi je nyní tak základní, že její potíže už nedává smysl. Předtím, se všemi těmito dalšími hvězdami a dostatečnou užitečností, by lidé stále hráli Astra, i kdyby byla nejtěžší agentkou. Nyní je to jen odpovědnost na určitých mapách.

Vždy můžete jít na jakýkoli snadný ovladač, jako je Brimstone, a stejné výsledky získáte s menšími obtížemi. Takže Astra získává C-Tier na našem seznamu úrovně valorantového agenta.

2. Phoenix

Od 1. dne byl Valorant Phoenix vždy v “Proč tak základní.”?“ kategorie. Teď vím, že z něj neznamená slabého agenta, ale rozhodně nemůže vylézt na seznam úrovně. Phoenix je drsný agent přátelský k začátečníkům, který můžete použít k tomu, abyste jen hráli jednu hru, která se nestane, než se nudíte jeho schopnostmi a stylem hry.

Přichází se dvěma záblesky, které jsou méně přesné než placené průvodce Valorantem. Spolu s tím je jeho Ultimate tak dobrý, že budete první, kdo se do hry bodne. Phoenix může vždy reprezentovat C-úroveň, pokud nedostane alespoň jednu změnu ve svých schopnostech.

3. Přístav

Displej přístavu

Když už mluvíme o reprezentaci, indický nefungoval dobře. Přístav byl představeno ve Valorantu jako Raja, A vše, co nakonec udělal, bylo být nejméně vybíraným ovladačem (i v režimu rychlého Spike Rush). Harbor je nudný a velmi závislý na týmových bojích. Jeho schopnosti mají chránit především spoluhráče. To ho činí docela nevýrazným a velmi situační na určitých mapách. To je důvod, proč je ve úrovni C. Jediná věc, která ho drží daleko od D-Tier, je jeho Schopnost zátoky.

4. Nicka

Další na úrovni C je Cypher. Toto je výběr, na které bude spousta Cypher Mains zběsile. Ale věřte nám, máme vysvětlení. No, můžete být trochu zkreslení a vybrat cypher každou hru jen proto, abyste seděli v rohu a návnadu vašich spoluhráčů. Ano, slyšeli jste nás správně. Cypher Mains jsou návnady.

. Někdy jeho obranné schopnosti mohou přijít ve spojce, ale se silnějšími strážci jako Killjoy nebo Reblock, Cypher už není praktický výběr. Proto dělá C-Tier v našem seznamu úrovně valorantového agenta.

5. Neon

Valorant Neon

C-úroveň končí falešným příslibem Valroant. Když Neon debutoval na seznamu, zaměřil se na její rychlost a schopnost udržet věci rychle. Který vymřel rychleji než humbuk CS Go 2. Přestože Neon vypadá zábavně, je to proto, že rádi hrajete Spike Rush a používáte pouze její konečnou.

Jediná věc, která může způsobit, že neonovy vyšplhají na seznam úrovní. Některé profesionální týmy si stále vybírají Neon na určité mapě, ale nevykonává stejně jako jakýkoli životaschopný duelista, jako je Jett nebo Raze. Neon tedy zůstává v naší úrovni C.

Agenti D-Tier Valorant

D-Tier je také známá jako úroveň zklamání v našem slovníku. Valorant se v minulosti pokusil změnit schopnosti a pravomoci těchto agentů, aby se stal součástí meta, ale naposledy to nepomohlo. Takže jsou stále hodnoceny nízko seznamy úrovně valorantových agentů.

1. Yoru

Valorantový agent Yoru

Nedovolte, aby vás LCQ nebo Forsaken’s Mastersův výkon zklamal do myšlení, že Yoru je dobrý a nutný agent. S absolutně nulovými praktickými schopnostmi je Yoru showboat. Jo, pokud je pro vás zábavné vydávat nadzvukový hluk, než začnete za nepřátelské linie, můžete to udělat.

Mimo vydávání zvuků s téměř každou schopností, které má, . Skauting je dobrá věc, prostě ne jako duelista. Duelista má být vstupní fragger, ne skaut. Valorant se ho dokonce pokusil zachránit mega aktualizací, ale nakonec ho učinil poněkud důležitý pro tvůrce obsahu pouze. .

2. Kay/o

Kayo Agent Valorant

Když zmiňujeme kay/o, mnoho lidí se zblázňuje, že je podceňovaným výběrem. Mimo uzavření nepřátelských schopností v přestřelce může Kay/O skutečně poskytnout hodně krytí tím, že je mrtvým tělem. Pokud uvažujete o hraní iniciátorů, vyberte iniciátor s lepšími informacemi o informacích a schopností tlačit kupředu s duelistou. Kay/O není ani situační a může být nahrazen žádným jiným iniciátorem s lepší hodnotou ve složení týmu.

. Komora

Komorní umění

Posledním agentem na našem seznamu plného agenta a ve společnosti D-Tier je agent, který ani nepatří do Valorant. Valorant je hra schopností a střelců a Valorant zapomněl na jednu část, zatímco ho udělal. Když byla poprvé představena komora, všichni začali dělat předpoklady o tom, že je duelista.

S pouze jednou obrannou schopností v ochranné známce má komora dvě schopnosti, které mu dávají více zbraní. Tam, kde si každý jiný agent může koupit zbraň z obchodu, má více v kapse a doslova plýtvá dvěma sloty schopností. . Nyní může jen říct: „Jsem bohatý,“ když se někdo zeptá, jaké jsou jeho schopnosti.

Následuje statistika her Global Rank všech agentů v našem seznamu agenta Valroant Agent. Tento seznam představí název agenta, jejich globální míru výběru, poměr vítězství a zabijáka.

Jméno agenta S-Tier Míra výběru Míra Win K/d
3.1% 49.0% 0.
Jett (duelista) 10.0% .4% 1.
Killjoy (Sentinel) 5.7% 50.3% 0.99
Omen (Controller) 8.1% 48.7% 0.97
Skye (iniciátor) 5.7% 49.3% .92
Název agenta A-úrovně Míra výběru Míra Win K/d
3.7% 49.3% 0.97
Raze (duelista) 7.1% 49.9% 1.04
Reyna (duelist) 11.3% 50.2% .
Viper (Controller) .5% 49.1% 0.97
Gekko (iniciátor) 3.3% 49.5% 0.91
Míra výběru Míra Win K/d
Breach (iniciátor) 3. 48. 0.93
Sage (Sentinel) 8.6% 50.2% 0.89
Brimstone (Controller) 5.8% 50.8% 0.97
Fade (iniciátor) .7% 49.0% .92
Jméno agenta C-Tier Míra výběru Míra Win K/d
Astra (Controller) 1. 49.5% 1.
Phoenix (duelist) 3.4% 50. 1.08
Cypher (Sentinel) 3.5 $ 49.2% 0.99
1.0% .5% 0.90
Neon (duelista) 2.0% 47.9% 0.
Název agenta D-Tier Míra výběru Míra Win K/d
Yoru (duelista) 1. 46.7% 0.97
2.3% 45.9% 0.89
Komora (Sentinel) 3.7% 48. 1.08

?

Ve Valorantu nejsou žádné zvláštní nejsilnější agenty. .

Který agent se nejvíce používá ve Valorantu?

Podle našich údajů o míře výběru a výherní sazby je Brimstone nejvíce vybraným agentem s 50.8%. .

?

. Všichni jsou v jakékoli situaci silní a flexibilní. Doporučujeme vám odemknout Omen a Killjoy jako první agenti.

Nejlepší agenti ve Valorantu: Seznam úrovně úrovně

není výjimkou. The Nejlepší agenti v Valoranta Neustále se mění, když hry Riot zavádějí nové změny rovnováhy. V závislosti na tom, kdo je buffed a nerfed, vždy se objeví trend a seznam nejlepších agentů ve hře se vždy vyvíjí.

.

Skočit do:

 • Nejlepší Valoranta
  • Skupiny S-Tier Agent
  • Agent Agent Agent
  • Agent B-Tier Picks
  • Agent C-Tier Picks
  • Výběr agenta D-Tier

  Tento seznam stupňů je určen několika faktory, včetně Popularita agentů v konkurenční, nezhodnocené a profesionální hře, jejich nejnovější změny rovnováhy. Mějte na paměti, že Riot se aktivně snaží dosáhnout rovnováhy mezi mocí zbraní a schopnostmi, což znamená, že agenti jsou široce považováni za nejsilnější po dlouhou dobu, jsou často nejvíce náchylnější ke změnám.

  Pokud jste se zavázali stát se hlavním agentem kvůli vašemu osobnímu vkusu, budete moci vyhrát kola a dokonce otočit příliv s dostatečnými dovednostmi. Ale někteří agenti jsou prostě vhodnější než jiní. Tady je náš seznam.

  Valoranta Agenti (2023)

  S úroveň Jett, Killjoy, Sova, Viper
  Úroveň Omen, Brimstone, Fade, Skye, Sage, Raze
  Porušení, Phoenix, Gekko
  C Cypher, Astra, Neon, Komora, Kay/O
  D úroveň Yoru, Reyna, Harbor, zablokování

  Tier: Jett, Killjoy, Sova a Viper

  Tito agenti jsou krémem plodiny a jsou nezbytnými tipy v téměř jakékoli složení agenta na téměř jakékoli mapě. Jsou to také skvělé tipy, když se snažíte vyšplhat na žebřík na žebříčku sami v sólové frontě, a pokud jste na jednom z těchto agentů dobří, nestyďte se Insta-Lock.

  . Je to útočný juggernaut se zvýšenou mobilitou a její vlastní kouři lze použít k pomoci zbytku týmu nebo ukotvit vlastní hlavní hry. Se správnou mechanikou je Jett určitě jedním z nejlepších agentů a za poslední tři roky také nevypadla z meta. .

  Killjoy je agent, který v metě rozmnožil v posledních několika záplatách. Její užitečnost se stala stále více užitečnou a právě teď je nejsilnějším sentinelem v této třídě agentů. Když zabijáka sleduje záda vašeho týmu, nikdo se nemůže dostat kolem vás. Killjoy má také prospěch po skončení meta zaměřené na komoru a po vylepšení zdraví na její uzamčení Ultimate a AlarmBot se Sentinel ovládá věž.

  Sova je nejúžasnějším agentem iniciátoru. Jeho recon Bolt a Drone jsou nezbytnými nástroji pro shromažďování informací, jeho šokové šipky jsou životně důležité pro jakoukoli post-rostlinu a Hunterova zuřivost může otočit kolem mnoha životaschopných způsobů.

  ZmijeSchopnost umisťovat zdi, dusit úhly, popírat defúze a použít její konečnou k vytvoření kontroly nad celým webem, což z ní dělá jednu z nejrůznějších ovladačů také. . .

  Úroveň: Sage, Omen, Brimstone, Raze, Fade a Skye

  Tito agenti poskytují pro většinu kompozic velkou hodnotu na většině map. Žádný z nich není špatnými tipy, ale někteří agenti v kategorii S-úrovní mohou být lepší v závislosti na situaci.

  může vykonávat velké množství ovládání mapy s jejím zpomalením a zdí a může zvrátit hybnost kola s dobře načasovaným uzdravením nebo vzkříšením, ale postrádá schopnosti pozorování boku, díky nim Killjoy. Ale stále se řadí do úrovně, protože ji lze hrát různými způsoby a její uzdravení a vzkříšení jsou prostě příliš silné.

  . .

  Síra‘Schopnost post-rostlin je nejvyšší úroveň a jeho kouření poskytuje nejkomplexnější pokrytí webu. Vydrží také déle než kouření jakéhokoli jiného agenta, což z něj dělá hlavní volbu pro ty, kteří se rádi provádějí na weby přes přední dveře.

  Raze je destruktivní síla, která je schopna spláchnout skryté nepřátele z rohů s jejími barvami, granáty a boombot. .

  je stále jedním z nejlepších dostupných iniciátorů a ve skutečnosti neexistuje žádný jiný agent jako ona. . Její konečný je úžasný na zúčtovacích stránkách a opakováním je.

  Skye je také vynikající volbou iniciátoru. Skye může honit nepřátelský tým s útlakovými schopnostmi shromažďování informací. Je také jediným agentem kromě Sage, který dokáže uzdravit spoluhráče, což je velký přínos. Její záblesky jsou také nejlepší, protože poskytují zvukové informace, i když nejsou nakupány.

  . Agenti v této kategorii obvykle vyžadují určitý stupeň koordinace týmu, takže je obtížné hrát v sólových hrách.

  . Obzvláště vyniká na zlomeninu a Haven a lze jej dokonce použít na Lotus. Jakákoli mapa s menšími místy je jeho hlavním dupáním. Budete se muset koordinovat se svými spoluhráči, abyste se ujistili.

  Phoenix je v pořádku duelista, ale musíte se ujistit. .

  Gekko Může být jedním z nejtěžších iniciátorů, se kterými se má vypořádat, protože přináší na stůl tolik užitečnosti, a pokud je správně použit, může být perfektním způsobem, jak tlačit na místo nebo bránit před příchozím opakováním. Jeho závratným bleskem lze zabránit relativně snadno – ať už se to sestřelíte nebo vyhýbáte projektil – ale stejně jako mnoho z jeho různých tvorů, stále zůstává skvělým nástrojem, jak jednoduše získat informace před spěchem vpřed.

  C Tier: Cypher, Astra, Neon, Komora, Kay/O

  Nicka . Přesto je jeho Ultimate velmi užitečný pro útok nebo obranu, zejména po nedávných nadvázích. Cypherovy buffy z Patch 5.10 je milých, ale nepohybují ho do vyšší úrovně.

  Astra. . .

  Neon je dobrá volba pro ty, kteří hledají alternativu k Jett, ale možná o něco méně ve vzduchu. Neonový nedostatek užitečnosti znamená, že bojuje v současné meta. Kromě toho, aby nedošlo k odříznutí prohlídek svého spoluhráče s rychlým pruhem a ne otřesením svými omračováními, budete se muset koordinovat společně.

  Komora konečně ho srazili po žebříku. S prakticky celá jeho souprava zasáhla životaschopnost, není úplně zbytečný, ale je daleko od berle, kterou kdysi byl.

  Kay/o Má několik neuvěřitelně silných schopností, ale tam, kde bojuje, je, že aby byly, aby byly efektivně používány, musí být na stejné stránce jako jeho spoluhráči. .

  D Tier: Yoru, Reyna, Harbor, zablokování

  V poli není žádný agent, který je zcela bezcenný, ale ve většině scénářů tito agenti neposkytují týmu největší hodnotu. Je to proto, že tito agenti jsou velmi zaměřeni na sebe, dobře v udržování sebe sama a hráči na těchto agentů jsou vystaveni vyššímu riziku, že se budou snažit dělat hry sami, kteří nepomáhají zbytku týmu.

  Duo Yoru a Reyna mít potenciál být nosnou silou, ale pouze pokud je hráč, který je hraje, má skvělou individuální hru sám. Mohou oba slepé a provádět individuální hry a Reyna může být soběstačná, ale zbytek týmu poskytují jen málo k ničemu, alespoň ve srovnání s jinými agenty.

  Přístav je vítaným doplňkem kategorie řadiče, většinou kvůli jeho primární schopnosti na zeď. Délka, kontrola a doba trvání zdi je tak životně důležitým nástrojem, jako je jeho krycí koule pro střelbu a jeho čištění na místě Ultimate. .

  Make . Má do své soupravy zabudováno spoustu ovládání zón a zastavení, což je skvělý nástroj proti rychle působícím týmům, které se rádi spěchají. Její konečná schopnost může být také okamžitým vítězem v situaci One-VS-One nebo One-VS-Two, ale existuje také několik dalších agentů, kteří plní její roli konzistentnější sazbou. Například Killjoy nevyžaduje zvuk, aby pokryl boky a další sytičské body svými schopnostmi, zatímco její konečný nelze šeptat.

  Tento článek bude aktualizován s jakýmikoli změnami nebo přidáním nových agentů v Valoranta.

  Spisovatel štábu Valorant, také pokrývající CS: GO, FPS hry, další tituly a širší eSports Industry. Sledování a psaní esportů od roku 2014. Dříve psal pro Dexerto, Upsomer, Splyce a nějak myspace. Jack všech her, Master of None.