Sezóna 26 Echoing Nightmare Mechanics – Diablo 3 – ledové žíly, jak provozovat ozvěny noční můry v Diablo 3

Jak spustit ozvěny noční můry v Diablo 3

Aby se odemkli noční můru, musí hráči sbírat zkamenělý výkřik z poražených Great Rift Guardians. Proměnění zkamenělého výkřiku v Kanaiově krychli předvolá portál, který mohou hráči vstoupit do hrůzy minulosti Nephalema.

Ozvění mechaniky noční můry v Diablo 3 Season 26

Sezóna 26 představuje zvaný nový herní režim Ozvěna noční můra. V nich čelí hráči intenzivní, hustě zabalené, stále náročnější události, která natahuje jejich schopnost zůstat v boji co nejdéle.

Obsah této stránky

 • 1. Téma sezóny 26: Ozvění noční můry
 • 2. Jak zadáte ozvěny noční můry v sezóně 26?
 • 3. Co jsou ozvěny noční můry v sezóně 26?
 • 4. Jak hospodařit šepot legendárního drahokamu v sezóně 26?
 • 5. S kterým příšerám čelíte v ozvěcích nočních můrách?
 • 6. Jaký je postup jako uvnitř ozvěných nočních můr?
 • 7. Taktika pro použití pylonu uvnitř Echoing Nightmares
 • 8. Jaká jsou obecná taktika uvnitř ozvěných nočních můr?
 • 9. Jaké jsou nejlepší sestavy pro ozvěny noční můry?

Téma sezóny 26: Ozvění noční můry

Sezóna 26 představuje zvaný nový herní režim Ozvěna noční můra. V nich čelí hráči intenzivní, hustě zabalené, stále náročnější události, která natahuje jejich schopnost zůstat v boji co nejdéle.

Jak zadáte ozvěny noční můry v sezóně 26?

Ozvění nočních můr se otevírají přeměnou a Zkamenělý výkřik Spotřebitelná položka v kanajské krychli. Zkamenělý výkřikS jsou získány od Guardians Rift uvnitř větších trhlin (neklíčený pokles), což znamená. Portál k ozvěnující noční můře může být sdílen se skupinou a je velmi povzbuzováno k tomu, aby tak učinil, aby maximalizoval zemědělský potenciál tohoto nového herního režimu a zároveň minimalizoval prostoje zemědělských zkameněných výkřiků.

Co jsou ozvěny noční můry v sezóně 26?

Ozvěna noční můry jsou aktivitou koncové hry založené. Některé jsou výhodnější než jiné (otevřené prostory s jámami jsou výhodnější než zděné), ale všechny sportovní známé rysy:

 • Jedinečný prostor – žádné vchody, východy nebo následné úrovně;
 • Různé překážky, které rozbíjí jeho strukturu – stěny, sloupy, jámy atd.;;
 • Čtyři zaručené pylony: potrubí pylon, Power Pylon, Channeling Pylon a Speed ​​Pylon. Strategické využití pylonů je zásadní pro úspěch vašich ozvěny noční můry. Přečtěte si v sekci „taktiky“ níže uvedený a zjistěte více.

Jakmile je hráč na ozvěnu Nelze teleportovat ven. Monstra začnou třpyt ve vlnách a nezastaví se, dokud nebudete ohromeni (jak sleduje pruh pro pokrok na pravé straně obrazovky) nebo mrtvý) nebo mrtvý) nebo mrtvý) nebo. Umírání uvnitř ozvěny noční můry je smrtelné na tvrdé postavy, Pokud hrajete v tomto herním režimu.

 • Pro Hardcore hráče – Pokud máte pocit, že dosáhnete hrozivého bodu, navrhovanou taktikou je přestat bojovat a dodge monstra na několik sekund a čekat na naplnění „ohromeného“ baru. Jakmile se „nepodaří“ postupovat, dokončete Stragglery – a můžete bezpečně ukončit ozvěnou noční můru a odejít.

Po dokončení vás ozývající noční můry odměňují zkušenostmi (zdaleka jejich nejsilnější výhody), až 575 krevních střepů, až 12 legendárních předmětů, spoustu standardních drahokamů a materiálů a nový Šeptání odčinění Legendární drahokam. Odměny jsou založeny na úrovni ozvěny noční můry, kterou dosáhnete, až na čepici úrovně 150 (viz část „Progression“ níže).

Jak hospodařit šepot legendárního drahokamu v sezóně 26?

Šeptání odčinění je zbrusu nový legendární drahokam, který klesá výhradně jako odměna za opětovné dokončení noční můry. Poklesne jednou za dokončenou ozvěnu noční můry a má následující významné funkce:

 • Její jediný účel má být použit pro zvětšení starověkých legendárních předmětů.
 • Legendární drahokam klesá předem na úrovni ozvěny noční můry, kterou dosáhnete, až do maximální úrovně GEM 125. Díky tomu je základní cíl každé ozvěny noční můry k dosažení alespoň úrovně 125, i když v ideálním případě dosáhnete odměňovacího stropu na úrovni 150.
 • Všimněte si, že Šeptání odčiněníČepice úrovně je ve skutečnosti 150 a můžete dokončit jeho vyrovnávání pravidelným způsobem – dokončením (vhodně vysokých) větších riftů.

S kterým příšerám čelíte v ozvěcích nočních můrách?

Typy monstrum jsou vybírány náhodně při spuštění noční můry ozvěny, která může být ve vašem prospěchu nebo újmě; Některé kompozice monster budou agresivnější a/nebo boje proti rozsahu, což ztěžuje tento konkrétní ozvěna noční můra. V opačném případě se obtíže vlny uvnitř ozvěny noční můry poněkud podobně podobně jako větší úrovně trhlin.

Krysbin

Všimněte si, že příšery uvnitř ozvěny noční můry nelze řídit dav s tvrdými účinky (zmrazenými, omráčenými, zakořeněnými nebo sraženými zpět), zneplatnění určitých sestav (i.E., Krysbinova věta -stavění nekromancer). Efekty kontroly měkkého davu (i.E., Zpomalený, chlazený) stále platí.

Monstra uvnitř ozvěny noční můry nekrývají předměty a co je důležitější, Nespařte zlato. To zneplatní kýčovité taktice, jako je vybavení Boon of the HoarderBoon of the Hoarder a GoldWrapGoldWrap, aby byl zajištěn nezranitelnost při jejich provádění.

Jaký je postup jako uvnitř ozvěných nočních můr?

Podobně jako v tom, jak rychle se zablokuje GR progresi GR ve velkém, můžete postupovat rychleji za své ozvěny noční můry na základě rychlosti zabijáka vlny.

 • Když se okamžitě zabijete, můžete přeskočit celou cestu až o 12 úrovních dopředu.
 • Přeskočte 8 úrovní dopředu, pokud zabijete nepřátele brzy poté.
 • Přeskočte 6 úrovní, pokud zabijete všechny nepřátele v současné době vyvolané.
 • Přeskočte 3 úrovně, pokud zabijete velké množství současných nepřátel.
 • Přeskočte 2 úrovně, pokud zabijete spoustu aktuálně vytvořených nepřátel.
 • Pokrok 1 úroveň každých pár sekund, kdy není ohromen.

Ozvění odměn za noční můru, omezení zdraví monstrum a poškození na Wave 150. Můžete pokračovat v tomto bodě, ale neexistuje žádná motivace.

Pravidelné vlny se skládají z řady standardních příšer, ale dojde k určitým předem stanoveným a náhodným událostem, které představují konkrétní výzvu a přidají odrůdu do vašeho běhu:

 • Tření žluté (vzácné) příšery a jejich přisluhovači. Všimněte si, že Blue (Champion) Packs se nemohou vyskytnout.
 • Vyvoláte náhodného opatření pro Rift každých 30 vln.
 • Po 100. vlně obsazení velmi škodlivých zelených meteorů (podobně jako Belial).
 • Vzhled pekelných machinačních machinací, které vyvolávají nekonečné vlny šílenců, které se nabíjejí u hráče a vybuchnou po nárazu, takže roztavená exploze jako další hrozba ponechává roztavenou explozi. Vzhledem k jejich nepřetržitému mechanikovi tření mohou zpomalit váš postup a úroveň hodně přeskakovat, takže co nejdříve upřednostňujte jejich zničení!
 • Tření stínového klonu náhodné třídy; Jakmile je odstraněn, ponechá efekt AOE, který zabije všechny nepřátele zachycené v jeho poloměru, jakmile se po 3sekundovém víře odpálí. Můžete to využít ve svůj prospěch s chytrým umístěním.
 • Poskočení svatyně bandita (svolání různých pokladů goblinů, které se jednou spustily) na náhodném poblíž místa. Všimněte si, že jejich zdraví se mění s ozvěnou noční můrou, takže je docela těžké se sundat na vyšší úroveň bez aktivního potrubí pylonu.

Taktika pro použití pylonu uvnitř Echoing Nightmares

Chuť času

Správné použití pylonů uvnitř nočních můr ozvěny maximalizuje váš výkon v nich; Po správném načasování vás přenese na čepici úrovně 150 na téměř jakékoli dobře optimalizované a schopné sestavení. Vždy nezapomeňte vybavit svého následovníka (nebo alespoň jednoho z vašich členů strany) chutí času pro prodloužení trvání pickupů pylonu. V opačném případě si všimněte následujících kroků, spolu s benchmarkovými časy pro sestavy, které jsou pro danou úkolu vhodné:

 • 00: 00-00: 30 sekund-vystřelte počáteční několik vln bez pylonů; Většina sestav, zejména těch s vysokým hodnocením podle našich seznamů tříd, to bude schopna snadno udělat.
 • 00: 30-1: 30-Použijte rychlostní pylon spolu s Power Pylon kolem úrovně 100. To vás snadno přenese na asi úroveň 130 na základě surového poškození a manévrovatelnosti kolem bojiště.
 • 1:30 – Použití kanálu Pylon by mělo doplnit vaše zvolené sestavení. Na sestaveních náročných na zdroje a cooldown je můžete použít dříve ve spojení s rychlostí a silou- pro bezstarostný spam a maximalizovaný progresi středními úrovněmi ozvěných nočních můr. V opačném případě si to vyzvedněte spolu s mocí (viz níže), abyste minimalizovali prostoje defenzivních cooldownů, které vás přenesou až do konce.
 • 1: 30-2: 30+-Conduit Pylon je nejdůležitější pylon, který zváží při provádění noční můry ozvěny, protože její síly vás mohou přenést přes více než 20 úrovní. I když to nemůže omezit roztržení Guardian (stejně jako v GRS), roztaví se skrz žluté (vzácné) monstrum a odpadky. Přijato kolem ~ 130. úrovně – nebo jinak načasované správně, jak vyprší předchozí pickupy pylonu – to vše, ale zaručí, že dosáhnete ozvěny limity odměny noční můry úrovně 150.

Jaká jsou obecná taktika uvnitř ozvěných nočních můr?

 • Vyberte si sestavy, jejichž projektily a obecné poškození se dobře zabývá překážkami a není závislý na dovednostech. Čím širší a čím více ohně a zapojení vašeho Aoe, tím lepší.
 • Pokuste se ozvěnit noční můry ve skupině, pokud je to možné, sdružovat všechny vaše zkamenělé výkřiky, aby se minimalizovalo prostoje jejich zemědělství. Jeden zkamenělý výkřik otevře portál pro celou skupinu.
 • I když budete čelit opatrovnickým přípravkům, jejich výzva není téměř stejná jako při větších trhlinách, vykreslování Bane of the StrickenBane zasažených pro tento obsah zbytečný. Naopak, konzistentní vlny příchozích odpadků a elitních monster způsobují odpadky a elitní bonusy relační zabijáky-jako například Bane mocnýchBane mocných , MesserschmidtMesserschmidtův reaver , Obsidiánský prsten zvěrokruhuObsidiánský prsten zvěrokruhu a In-geomIn-geom-docela cenné.
 • Vždy mějte na paměti, že příšery uvnitř ozvěny noční můry nemohou být tvrdě kontrolovány davem, což také zahrnuje schopnosti tažení. Stále můžete použít Strongarm BracersSilné názvy pro zesílení poškození, protože vyžadují pouze použití schopnosti tahu, ne že by se projevilo účinky.

Jaké jsou nejlepší sestavy pro ozvěny noční můry?

Následující seznam předpokládá sólo. Vždy mějte na paměti výše uvedené menší dovednosti a úpravy dovedností.

 • Nejlepší stavba – Marauder Sentry/Multishot Demon Hunter
 • Dobré stavby – Aov Fist of Heavens Crusader, Natalya/Marauder Sentry Demon Hunter, Inna Mystic Ally Monk, Lodu vlny lehkého mnicha, Sunwuko Wave of Light Monk
 • Slušné stavby – Wastes Rend/Whirlwind Barbarian, Raekor Boulder Toss Barbarian, Mote Leapquake Barbarian, Mote Seismic Slam Barbarian, Lod Bombardment Crusader, Av Heaven’s Fury Crusader, božský hlad šipku dh, unlovanou esenci, mundunugu duch Barrage, Typhon Hydrage, Typhon Hydrage WD, Typhon Hydrage, Typhon Wizard Wizard Wizard Wizard Wizard
 • Přijatelné stavby – Nesmrtelný král hota barbar, lod hota barbar, lod požehnaný štít Crusader, Shadow Impale DH, Poj Tempest Rush Monk, SWK Tempest Rush Monk, Uliana SSS Monk, Lod Corpse Explosion Necromancer, Arachyr Corpse Spiders Spiders WD, Lod Spirit Barage WD, Vryr Archon Wizard, Lod Frozen Orb Wizard, Lod Hydra Wizard
 • Špatné stavby – všechno ostatní. Určitě můžete zkusit, ale zbytečně ohrožujete své klíče.

Pro skupinovou hru důrazně doporučujeme hrát tým podpory Barbarian (pro houževnatost) a naskládat co nejvíce lovců démonů Maraudera/Multishot, jak jen můžete. Poněkud přijatelnou alternativou je mít vlnu lehkého mnicha nebo Sunwuko vlny lehkého mnicha jako DPS místo toho. Vždy mějte na paměti výše uvedené menší dovednosti a úpravy dovedností.

ChangeLog

 • 14 APR. 2022: Průvodce přidán.

Jak spustit ozvěny noční můry v Diablo 3

Diablo 3 Season 26 Echoing Nightmare Portal

Každý Diablo 3 Hráč obdrží varování: „Mnoho Nephalemu stálo tam, kde jste teď, ale jen málokdo se podařilo překonat zkoušky,“ od Orek, když se učí větší rifty, ale nyní nás čeká na nový typ trhlin: ozvěna noční můra. Tento styl Rift byl představen jako mechanik v sezóně 26, ale nyní je součástí základní hry, takže ji můžete spustit, kdykoli chcete.

Nejste si jisti, jaké ozvěny jsou noční můry nebo jak je provozovat? Pokryjme vše, co víme o ozvěcích nočních můrách, takže si můžete užít tento náročný nový scénář koncové hry.

Co jsou ozvěny noční můry?

Původní blog náhledu popisuje ozvěnou noční můru jako „intenzivní, hustě zabalenou a stále náročnější událost, která natahuje jejich schopnost zůstat v boji co nejdéle.„Zažíváme vzpomínky na selhání z minulého Nephalema – a možná se dokonce setkáváme s některými z těchto ztracených duší, jak postupujeme.

Tato událost je vlnovým režimem na relativně malé mapě se čtyřmi svatyněmi na začátku. Obtížnost se měří, když vynoříte další vlny příšer. Existuje jen několik typů map, protože se zaměřuje spíše na clearing vlny než na vyklizení mapy (jako Nefalem a větší trhliny). Čím rychleji zabíjíte věci, čím rychleji se vaše úroveň úrovně zvyšuje! Váš pult úrovně žije pod vášnivým barem.

Diablo 3 Kanai

Co očekávat od vaší první ozvěny noční můry

Krok první z běhu ozvěny noční můry: Reach Level 70. Né vážně. Položka potřebná k otevření ozvěny noční můry odpadne od strážců ve větších riftech. Jakmile narazíte na 70, můžete standardní farmářství na klíči s výkonem a poté spustíte několik větších trhlin; Strážci Rift mají šanci upustit zkamenělý výkřik. Zkamenělý výkřik funguje jako puzzle prsten nebo hovězí Bardiche – vyskočte do Kanaiovy krychle (bez výběru receptu) a klikněte na Transrute.

Chcete -li dokončit ozvěnou noční můru, buď jste poraženi nebo ohromeni. Standardní prostor pro pokrok napravo od okna sleduje váš aktuální ohrožený a bude stoupat nahoru a dolů na základě počtu davů vytvořených. A je to. Neexistuje skutečná podmínka „výhra“, která je velmi diablo podobná.

Jakmile jste ohromeni – nebo mrtví – se poblíž portálu vynoří hrudník, který vás vezme zpět do svého počátečního města. Obdržíte svůj výbuch Turn-In XP (naladěn níže v rámci jeho přesunu od sezónního tématu na herní systém na plný úvazek) a hrudník může upustit jakoukoli z následujících položek: legendární předměty, krevní střepy, drahokamy, a nový legendární drahokam, Whisper of Alinement (předem zařazen na základě vašeho výkonu). Ale být varován-Otevření hrudníku začíná 30sekundového uzavření časovače.

Tato událost je proveditelná jak jako sólový hráč, tak pro večírky. Pokud jste ve skupině, pouze jeden hráč přeměňuje zkamenělý výkřik k otevření portálu Rift.

Diablo 3 ženský mnich

Tipy a triky pro spuštění nočních můr

Maximální hodnost šepot o usmíření může pokles je 125, na základě vaší úrovně při ohrožení nebo smrti. Zkušenosti odměněné v ozvěnující noční můře se vyrovnávají s většími odměnami za obrat až do GR150. Proto máte prospěch z získání co nejblíže úrovni 126 Předtím, než jste ohromeni davy nebo poraženi, aby Max Out the Legendary Gem.

Hellish Machination (nový typ davového typu) se může objevit brzy v jednom ze čtyř rohů místnosti a vynořením expoz. Zatímco šílenci jsou naživu, počítají se proti vašemu ohromenému měřiči. Po úrovni 100, meteory občas padnou z oblohy. Pass Tier 150 a Mobsův odpor poškození se měří nahoru.

Kromě toho příšery odolávají většině metod kontroly davu – zmrazení, omráčení, kořen a knockback na ně neovlivní. Toto omezení nezahrnuje strach a kouzlo, ale vzhledem k malému cíli mapy a událostí nebudete mít prospěch příliš mnoho. Pokud máte skvělou AOE sestavení, ale spoléhá se na zamrznutí – přemýšlejte o nekromanceru s zemí zmrazených zemí mrtvých – toto omezení vás pravděpodobně ovlivní. Podobně sestavy pomocí Bane z uvěznění nebudou fungovat také.

To znamená, že vzácné příšery a zástupci Rift se mohou v noční můře vynořit, takže komba jako in-geom a Bane moc. Pokud jste vysoce závislý na Cooldown, ovládání nebo zavádění Reaver Messerschmidt bude fantastickým podpořem, protože cílem ozvěny noční můry je neustálé zabíjení.

Stejně jako větší trhliny, monstra nebudou upustit zlato ani předměty. Nebudou také upustit z globusů, takže jste závislí na dovednostech, vybavení a lektvaru, abyste přivedli vaše zdraví zpět během vln. Získáte čtyři pylony, jeden v každém rohu mapy: potrubí, síla, směrování a rychlost. Na začátku je nezachyťte! Power Pylon může znamenat rozdíl mezi hodnotou 100 a pozice 125 Whisper pro vás.

Diablo 3 legendární drahokamy

Stojí za to spustit noční můry? Jaké jsou odměny?

Nový legendární drahokam Whisper of Asomement je speciálně pro rozšíření starověkých legendárních předmětů. Měli jsme podobnou zkušenost v sezóně 25 s démonickými střepy duše, které byste mohli použít k použití stanovené úrovně rozšíření na základě hodnosti Shardu. Rozšíření rozšíří váš výstup poškození nebo přežití na základě toho, které drahokamy, které používáte pro vaše rozšíření: Ruby/Topaz/Emerald pro zvýšení poškození (na základě vaší třídy), Amethyst pro zdraví a Diamond pro odpory.

Nyní pro nevýhody. Za prvé, ozvěny noční můry se nebudou počítat s postupem vaší cesty vaší sezóny – omlouvám se, chovatelé domácích mazlíčků. Stále efektivně zemědělství rozšiřujete novým způsobem od dokončení větších trhlin znovu a znovu. To znamená, že stále musíte běžet větší trhliny – nejprve, farmaci zkamenělých výkřiků a za druhé, aby se vyrovnaly vaše legendární drahokamy. Ale získání drahokamu na 125 let za normální rozšíření by se (minimálně) trvalo 25 větších riftů. Takže řeknu ano – ozvěny noční můry stojí za to. Šťastný lov, Nefalem!

Aktualizováno 29. srpna 2022.

Ozvěna noční můra

Ozvěna noční můra je prvek hry Diablo III, představeno v sezóně 26.

Hraní []

Ozvěna noční můra je koncová aktivita, kde hráči bojují ve vzpomínkách na Nephalema, který padl v [1] Boj je založen na vlně a na začátku se koná na relativně malé mapě se čtyřmi svatyněmi na začátku. Obtížnost se mění jako další vlny monster. Rychlejší příšery jsou zabita, čím rychleji se úroveň úrovně hráče zvyšuje. [2]

Aby se odemkli noční můru, musí hráči sbírat zkamenělý výkřik z poražených Great Rift Guardians. Proměnění zkamenělého výkřiku v Kanaiově krychli předvolá portál, který mohou hráči vstoupit do hrůzy minulosti Nephalema.

Zkamenělé výkřiky a ozvěnou noční můru lze přistupovat pouze se sezónními postavami (všimněte si, že postava musí být na úrovni 70, aby otevřela noční můru. K transmovaci zkamenělého výkřiku je vyžadován pouze jeden hráč, aby otevřel ozvěnou noční můru ve hře pro více hráčů. Podobně jako u šéfa, všichni hráči ve hře pro více hráčů musí přijmout výzvu k vstupu. Zatímco v ozvěnou noční můru, obtížnost se mění, jak hráči postupují při setkání. Hráči mohou postupovat rychleji tím, že rychle porazí příšery. Monstra uvnitř noční můry nepadnou zlato, předměty nebo zdravotní glóby.

Hráči dostávají následující odměny po dokončení ozvěny noční můry: EXP, legendární předměty, krevní střepy, drahokamy a nový legendární drahokam, Whisper of Asonement. [1]

Recenze expertů GameSpot

29. září 2021

Vývoj []

Inspirace pro ozvěnou noční můru přišla z Orekových slov, pokud jde o Nephalem Rifts, že „mnoho Nephalemu stálo tam, kde jste teď, ale jen málokdo se podařilo překonat zkoušky.„Noční můra zkoumá, co se stalo s Nephalemem, který neuspěl. [1]

V květnu 2022 bylo oznámeno, že ozvěna noční můra bude trvalou funkcí hry. [3]

Reference [ ]

 1. ↑ 1.01.11.2 2022-04-04, sezóna 26 | Pád Nephalemu | Teď živě. Blizzard Entertainment, Přístup k 2022-04-16
 2. ↑ 2022-04-15, Jak provozovat ozvěny noční můry v Diablo 3 Season 26. Blizzard Watch, Přístup k 2022-04-20
 3. ↑ 2022-05-12, Diablo III slaví 10 let. Blizzard Entertainment, Přístup k 2022-05-13