Shaders RTX pro Minecraft – aplikace na Google Play, Lumen RTX Shaders (1.20, 1.19) – Shaders for Nvidia Ray -Tracing GPU.

Lumen RTX Shaders (1.20, 1.19)-Shaders for Nvidia Ray-Tracing GPU

Tracing Ray se ještě musí stát realitou v edici Java. Hráči, kteří touží zažít sledování paprsků v Minecraft, mohou vyzkoušet shadery s trasováním paprsků, jako je osvětlení a textury.

RTX Shaders for Minecraft

Chcete hrát Minecraft PE s výchozími texturami a zároveň rtx na? Tento doplněk to umožňuje!

RTX Shaders for Minecraft je aplikace, která vám umožnila snadno stáhnout a nainstalovat Pure Vanilla RTX doplněk do vaší hry Minecraft Pocket Edition automaticky! Zapomeňte na vyhledávání Addon z webu, unzip a přenosu zdrojů ručně, stačí si stáhnout tuto aplikaci a každý bude proveden za druhé!

S čistým doplňkem Vanilla RTX budete moci hrát Minecraft s výchozími texturami a zároveň budete mít RTX. Ostatní balíčky textury vanilky RTX dělají textury 3d, takže vypadají ne vanilku.

Zřeknutí se odpovědnosti: RTX Shaders for Minecraft není spojen s Mojangem. Jméno, značka a aktiva jsou majetkem Mojang AB nebo jejich respektovaného vlastníka.

Bezpečnost dat

Bezpečnost začíná porozuměním tomu, jak vývojáři shromažďují a sdílejí vaše data. Postupy ochrany osobních údajů a bezpečnosti dat se mohou lišit v závislosti na vašem použití, regionu a věku. Vývojář poskytl tyto informace a může je v průběhu času aktualizovat.

Lumen RTX Shaders (1.20, 1.19)-Shaders for Nvidia Ray-Tracing GPU

Lumen RTX Shaders (1.20, 1.19) je upravený balíček Vanilla Resource, usiluje o zlepšení vanilkových textur mnoha způsoby a v kombinaci s PBR dává jedinečná mlha úžasný zážitek. S Lumenrtxem vytvořil autor PBR, která je jednoduchá a vyvážená ve své konvexnosti, přesto různorodá v drsnosti / materiálovém rozdílu. Upravil vanilkovou texturu, aby poskytl lepší vizuální a herní zážitek.

Screenshots:

Požadavky:

 • Grafická karta Ray Tracing Apable (NVIDIA RTX 20/30+ nebo AMD RX 6000+)
 • Windows 10/11 (1.16.200+)
 • 8 GB+ RAM

Jak nainstalovat:

Pro mobilní telefon:

 • Stáhněte si balíček pomocí jednoho z níže uvedených odkazů
 • Vyberte „Sdílet“ a poté „Otevřete v Minecraft“ nebo klepněte na.
 • Minecraft by se měl otevřít a říci „Balíček byl úspěšně importován“
 • Pokud to nefunguje, klikněte na „Sdílet“
 • „Uložit do souborů“
 • Přejděte na „Moje zařízení/minecraft/hry/com.Mojang/Resource_Packs “
 • Klikněte na „Uložit“

Pro plochu:

 • Stáhněte si Lumen-RTX.McPack pomocí jednoho z níže uvedených odkazů
 • Proveďte „lumen-rtx.Soubor McPack ”
 • Minecraft by se měl otevřít a říci „Balíček byl úspěšně importován“
 • Pokud to nefungovalo, otevřete průzkumník souborů
 • Přejděte na „C: \ Users \ Username \ AppData \ Local \ Packages \ Microsoft.Minecraftuwp_8wekyb3d8bbwe \
  LocalState \ Games \ com.Mojang \ Resource_Packs ”
 • Nyní přesuňte „lumen.McPack ”do této složky
 • Až příště otevřete Minecraft, měl by se nainstalovaný balíček objevit ve vašich zdrojových balíčcích

5 Nejlepší Minecraft Java Edition Ray Tracing Tracing Shaders

Shadery Minecraft byly vytvořeny s ohledem na myšlenku, aby se do populární blokované hry mohla představit realističtější a pohlcující vzhled.

Vzhledem k tomu, že počáteční mod, který byl vydán tak, aby byl kompatibilní s jednou z dřívějších verzí hry, tvůrci Shader Pack šli nad a za nimi. Tato technologie se v průběhu let vylepšila, aby se některé z nejkrásnějších a pohlcujících balíčků nainstalovaly do světa hráče Minecraft.

Komunita Minecraft Shader Pack je tak pevně spletená a mnoho tvůrců skutečně komunikuje a získává radu od ostatních, aby vytvořili nejlepší možný produkt pro hráče Minecraft.

Tracing Ray se ještě musí stát realitou v edici Java. Hráči, kteří touží zažít sledování paprsků v Minecraft, mohou vyzkoušet shadery s trasováním paprsků, jako je osvětlení a textury.

Zde jsou některé z nejlepších shaderů pro zážitek podobný paprskům pro hráče, aby mohli vyzkoušet ve svých vlastních světech. Tyto shadery jsou jedny z nejlepších pro různé verze Minecraft a mohou si je stáhnout hráči na různých platformách.

Poznámka: Tyto shadery mohou fungovat pouze až do Minecraft 1.17 Verze.

Top 5 Minecraft Java Edition Ray Tracing Shaders

#5 – EBIN Shaders

Balíček Ebin Shader je upřímně jedním z nejkrásnějších balíčků, které si můžete stáhnout, pokud jde o atmosféru a atmosféru.

Kamkoli se hráč vynoří, tento balíček Minecraft Shader exponenciálně zlepšuje okolí hráče. Stromy vypadají neuvěřitelně realisticky, nafouklé mraky pokrývají oblohu a sluneční svit svítí přes tenčí části mraků, což je opravdu zajímavé.

Tvůrce tohoto balíčku pracoval spolu s několika dalšími tvůrci shader na tomto seznamu, aby zajistil nejlepší produkt pro ty, kteří očekávají jeho vydání.

#4 – Shadery Chocapic13

Minecraft Shader Pack Chocapic13 je jedním z nejtemnějších shaderových balíčků, které si mohou hráči stáhnout.

Tento balíček je ideální pro hráče, kteří milují své světelné bloky, jako jsou Glowstone, Shoomlights, Lanterns a další. Opravdu to přináší záhadný, ale elegantní vzhled do sestavení, a je to úžasný shader balíček ke stažení, zejména pokud jsou hráči do dobrodružných map a věcí takového druhu.

#3 – Shaders Continuum Shaders

Balíček shader Continuum je jedním z nejpoužívanějších balíčků shader spolu s dalšími dvěma na tomto seznamu. Tyto shadery jsou naprosto nádherné a pracují s téměř každou estetikou, kterou může mít hráč.

Dokonale pracují s průmyslovými sestavy, chatami roztomilými sestavami a dokonce i středověkými domy a městy. Tyto shadery stojí za to pro hráče, kteří nejen chtějí skvělou hratelnost.

#2 – Sildur’s Shaders

Shader Pack shaders Shaders Minecraft Silders je jedním z původních balíčků shader venku, které se dabilo při používání funkcí podobných paprskovým trasováním.

Shader Pack je nádherný, aniž by ovlivňoval celkový vzhled většiny bloků Minecraft. Díky tomu je skvělý shader balíček pro hráče, kteří se buď uvolňují do používání shaderů, nebo jen chtějí jemné množství trasování paprsků, aby se zlepšila jejich hru.

#1 – Seus Shaders (Sonic Ether’s neuvěřitelné shadery)

Pack SEUS Shader je snadno nejoblíbenějším shaderem pro Minecraft Java Edition, který byl kdy vytvořen, a z dobrého důvodu.

Tento balíček přináší do hry tolik realismu a života a přidává texturu téměř do každého bloku, stínů a zvýraznění, kde je to potřeba.

Mít ložnici hráče směřující k východu slunce je v zásadě nutností s tímto balením. Díky tomu je každý východ a západ slunce mnohem krásnější, mraky jsou bezchybné a mnohem více.