Shattered Lights – Steam, nejlepší (a nejděsivější) Horror hry VR | Pimax

Varování! Tyto hororové zážitky VR nejsou pro slabé srdce! Vstupte na své vlastní riziko a připravte se na dobrodružství na zvyšování vlasů, srdce!

Shattered Lights – это уникальная игра жанра хорор, разработнная д už р реальности реальности реальнос oba. St а и.
Используя неевклидовую геометрию, Shattered Lights полностью окунёт вас в мир, где каждый шаг в реальности имеет эффект в игре, и вам ни разу не придётся использовать кнопки для движения. .

Poznámka:

. Игра поддерживает опцию настройки до 1..5 метра, но это не рекомендуется, так могут возникнуть ког ког н— °еы к когос н ďыы ког н ďты ког к н ° ко к к к к к кос к н н ďňovat ког к н ďňovat повлият на игровой процес.

.

  Минининининnakыные:

  • Windows 7/8/8.
  • Процессор: .
  • Оперативная память: 4 GB озу
  • DirectX:
  • Поддержка Vr: SteamVR nebo Oculus PC. Požadovaná plocha 2m od 2 m

   • О: .1/10 (64bit)
   • Оперативная память:
   • Nvidia GTX 1060 nebo ekvivalent
   • DirectX: Версии 12

   Nejlepší (a nejděsivější) hororové hry VR

   strašidelně_vr_games

   ! Tyto hororové zážitky VR nejsou pro slabé srdce! Vstupte na své vlastní riziko a připravte se na dobrodružství na zvyšování vlasů, srdce!

   Náhled seznamu

   1. 2 Paranormální činnost: Ztracená duše
   2. 5 dreadhalls
   3. 6 Zabíjení podlahové vpád
   4. 7 Ztraceno v propasti
   5. 8 Dollhouse
   6. 9 Les

   ! Chváli jsme vás za několik druhů obsahu VR v posledních několika měsících. . Připravte se na křičet!

   . V roce 2023 hororový žánr dosáhl nových výšin a poskytl hráčům setkání s chlazením páteře, která je nechá chvění ve svých virtuálních botách. . Od strašidelných zjevení po krvežíznivé zombie, tyto hry otestují vaši odvahu a zdravý rozum jako nikdy předtím.

   1 Resident Evil 7: Biohazard VR

   10 $…
   Štítky:

   . . V této intenzivní adaptaci VR každá vrzající podlahová deska a číhající nepřítel pošle chůze po páteři. . . Připravte se na neúnavnou bitvu proti zkroucené rodině Baker a odhalíte temná tajemství domu.

   Cena na Steam: 20 $ (2023.6.
   Štítky:

   Vydejte se na děsivou cestu do paranormální činnosti: Ztracená duše. . Zažít chladnou atmosféru, řešit hádanky a odhalit pravdu za ztracenými dušemi uvězněnými uvnitř. ?

   3 Phasmofobie

   Cena na Steam: $ 14 (2023.6.

   Připravte se na vstup do bot paranormálního vyšetřovatele ve fasmofobii. . . .

   Cena na Steam: ..6.7)
   Štítky: Kooperativní hra, hrůza přežití, střelec z první osoby, týmová práce, temná atmosféra, intenzivní, náročná, groteskní stvoření, podzemní zařízení

   Vstupte do temného a děsivého světa GTFO. . S jeho intenzivní atmosférou, náročným hraním a momenty na obličeji srdce GTFO přináší neúnavný hororový zážitek, který vám umožní přijít s některými špinavými slovy. .

   Cena na Steam:
   Štítky: Hrůza přežití, psychologická hrůza, první osoba, dungeon, labyrint, hádanky, atmosférické, nervózní, děsivé stvoření

   . . Navigujte zrádné haly, vyřešte hádanky a vyhýbejte se děsivých tvorům, které skrývají ve stínu. .

   6 Zabíjení podlahové vpád


   Cena na Steam:
   .99 (2023..

   Připravte se na intenzivní a srdcervoucí VR zážitek při zabíjení podlahy. Ponořte se do překročení světa děsivými tvory, když bojujete za přežití. Vyzbrojeni arzenálem zbraní, vezměte hordy monster v kooperativní hře nebo vyzkoušejte svou mettle v režimu pro jednoho hráče. . Jako hra VR, Killing Floor: Infarsion si klade za cíl poskytnout pohlcující a intenzivní zážitek. .

   Cena na Steam: ..6.7)
   Psychologická horor, první osoba, průzkum, řešení hádanek, atmosférická, surrealistická, tajemství, VR

   Připravte se na konzumaci strašidelných hloubky neznámého v ztracené v propasti. V tomto hororovém zážitku VR se ocitnete v pasti v jiné světové sféře, s zlověstnými silami číhajícími ve stínu. Procházet děsivými prostředími, vyřešit kryptické hádanky a odhalit tajemství, která přebývají uvnitř. . Ztraceno v Abyss je k dispozici také na Pimax Play pro jakékoli náhlavní soupravy Pimax.


   29 $…

   Štítky: Psychologická hrůza, noir, vyšetřování, tajemství, přežití, utajení, atmosférické

   . . Odhalte tajemství vaší roztříštěné minulosti, když procházíte děsivou a neustále se měnící domečkou pro panenky. . .


   Cena na Steam:

   Hrůza přežití, otevřený svět, první osoba, řemeslná, průzkum, kanibaly, mutanty, atmosférické

   Vydejte se na trýznivou cestu přežití v pohlcující hororové hře VR, les. . . S jeho atmosférickými vizuály, intenzivní hratelností a pocitem neustálého nebezpečí bude les tlačit toleranci strachu na jeho limity.

   10 The Walking Dead: Saints & Sinners

   Cena na Steam: 39 $.
   Štítky: Hrůza přežití, post-apokalyptická, zombie, první osoba, akce, dobrodružství, průzkum, morální volby, atmosférické

   Saints & Sinners je pohlcující VR hra zasazená do Walking Dead Universe a nabízí jedinečný zážitek. Když se pustíte do hry, zjistíte, že bojujete s hordami nemrtvých nepřátel, prozkoumáte vodu podmáčené ruiny New Orleans a potýkáme se obtížnými volbami, které budou utvářet vaši cestu spolu s kolegy přeživšími. Se silou virtuální reality budete plně ponořeni do světa The Walking Dead, což z něj učiní skutečně podmanivé a interaktivní dobrodružství. Live the Walking Dead.

   Tyto VR hororové hry na Steam nabízejí chlazené a pohlcující zážitky, které otestují vaši mettle. Ať už bojujete s hordami zombie, vyšetřujete paranormální aktivity nebo čelíte hrůzám post-apokalyptického světa. Ponořte se do těchto virtuálních nočních můr a přijměte strach, který čeká.