Showcase Content Content Showcase Founder’s Pack – News | Lost ARK – zdarma hrát MMO Action RPG, Lost ARK Founder’s Packs – Co jsou a který z nich byste měli dostat? | PCGamesn

Balíčky zakladatele Lost ARK – co jsou a který z nich byste měli dostat

Jak možná víte, Lost Ark je bezplatný MMOARPG a budete moci hrát zdarma, když se vydá na začátku roku 2022. Zainteresovaní dobrodruzi se mohou připravit na svou odyssey tím, že se stanou zakladatelem. Balíček vašeho zakladatele vás vybaví pro mnoho cest vpřed, poskytnutím přístupu k nadcházející uzavřené beta verzi, získání 3denního přístupu k startu při spuštění a plnění inventáře spoustou exkluzivních předmětů, které vám pomohou na vašich dobrodružstvích.

Lost ARK Founders Pack

Hrdinové Arkesie,

Jak možná víte, Lost Ark je bezplatný MMOARPG a budete moci hrát zdarma, když se vydá na začátku roku 2022. Zainteresovaní dobrodruzi se mohou připravit na svou odyssey tím, že se stanou zakladatelem. Balíček vašeho zakladatele vás vybaví pro mnoho cest vpřed, poskytnutím přístupu k nadcházející uzavřené beta verzi, získání 3denního přístupu k startu při spuštění a plnění inventáře spoustou exkluzivních předmětů, které vám pomohou na vašich dobrodružstvích.

Jsme nadšeni, že se můžeme pohlédnout na kosmetické předměty, které budou nalezeny výhradně v balíčcích našich zakladatelů. Úplný seznam obsahu, ceny a informace o tom, kde si můžete koupit na stránce našeho zakladatele . Nezapomeňte se podívat na naši stránku s často kladenými otázkami pro více informací. Než se podíváme na kosmetiku, rádi bychom se také podělili o aktualizaci nově přidaného zakladatele Bronze Founder’s Pack.

Bronze Founder Pack

Vzhledem k tomu, že balíčky zakladatele ztracené archy byly k dispozici, viděli jsme důkazy o tom, že lidé využívají regionální ceny pomocí účtů ALT. Bohužel toto chování ohrožuje herní ekonomiku pro všechny, protože měna ve hře je zahrnuta do balíčků platiny, zlata a stříbra zakladatele. To bolí všechny hráče. Abychom tento výuku vyřešili, normalizovali jsme cenu balíčků zakladatele na jednu globální cenu (převedeno na regionální měny). Chápeme, že existují hráči, kteří žijí v zemích, kde je důležité regionální ceny, zejména pro účast na vstupní úrovni, takže nyní nabízíme nový balíček zakladatele bronzu, abychom našim hráčům poskytli více možností nákupu na všech územích. Balíček zakladatele bronzového zakladatele nezahrnuje měnu ve hře, ale je zásobeno základními výhodami, jako je uzavřený Beta Access, třídenní start hlavního náskoku, exkluzivní mazlíček zakladatele a další. Úplný seznam obsahu najdete a porovnáte možnosti na stránce našeho zakladatele . S tím je první pohled na obsah nabízený v balíčcích zakladatele.

Exkluzivní mazlíček zakladatele

Zahrnuto do bronzových, stříbrných, zlata a platinových zakladatelů

Tento chlupatý přítel bude věrně následovat vaše dobrodružství – a pomůže vám sbírat kořist!

Exkluzivní kůže – severní zákonodárce

Zahrnuto do balíčků zakladatele zlata a platiny

Ukažte svůj styl s exkluzivním Northern LawMaker Skin zakladatele. Kůže bude k dispozici pro první pokročilou třídu, kterou vyberete ve hře.

AKTUALIZACE: Odstranili jsme koncepční umění zakladatelů packů a přidali jsme obrázky finálních skinů ve hře.

Platinová kůže

Zahrnuto do balíčku zakladatele Platinum

Speciální kůže pro zakladatele platiny. Kůže bude k dispozici pro první pokročilou třídu, kterou vyberete ve hře. Všimněte si, že níže uvedený obrázek byl aktualizován s pokožkou Soulfist.

Exkluzivní hora zakladatele

Zahrnuto do balíčku zakladatele Platinum

Otočte hlavy kamkoli jdete s touto hrůzostrašnou tříhlavou horou.

Platinum Welcome Crate

Zahrnuto do balíčku zakladatele Platinum

Struktura lokomotivy

Unikátní stavební projekt pro vaši ostrovní pevnost, výhradně pro zakladatele platiny.

Skvělá obrazovka přihlášení

Exkluzivní pozadí přihlašovací obrazovky pro zakladatele platiny.

Dívat se dopředu

Nezapomeňte sledovat naše sociální kanály a Playlostark.com zůstat aktuální. Zde můžete najít nás:

Balíčky zakladatele Lost ARK – co jsou a který z nich byste měli dostat?

Podívejte se na hloubku na veškerý obsah, který dostanete v každém z zakladatele ztracené archy.

Publikováno: 7. února 2022

V roce 2019 byla ztracená ARK propuštěna v Jižní Koreji a od té doby hráči na Západě dychtivě čekali, až dorazí do jiných regionů. No, nyní čekání je téměř u konce, protože toto vzrušující nové MMO bude k dispozici v USA z tohoto týdne a každý, kdo se snaží předobjednat hru pro Early Access, zjistí, že existuje několik různých balíčků zakladatele k dispozici. (Všimněte si, že balíčky zakladatele nebyly k dispozici od spuštění hry 11. února, ale nyní si můžete místo toho koupit Lost ARK Starter Pack.)

Co jsou tedy balíčky zakladatele? V podstatě jsou to bonusové balíčky, které vám dávají různé věci pro vaši novou hru. Jsou odstupňovány od bronzu po platinu, přičemž každý balíček přidává postupně více funkcí, aby začal vaši hru Strong, spolu s některými šikovnými exkluzivními.

Mít všechny tyto různé balíčky předobjednávky ARK, ze kterých si můžete vybrat, může být pro některé skličující úkol, takže jsme každý z nich jasně rozešli, abychom přesně věděli, co od nich získáte. Doufáme, že vám to pomůže najít ten správný balíček pro vás.

Zde je to, co obsahuje balíček každého zakladatele: Koupit nyní

Balíček zakladatele ztraceného ARK Bronze

Toto je nejlevnější z balíčků předobjednávky a je k dispozici za 14 $.99. Stále dostanete hru a tunu bonusů, takže pokud nakupujete na rozpočet, může to být pro vás. Obsahuje:

 • Start: Hráči s Head Star budou mít zítra přístup k hře (tři dny před oficiálním spuštěním 11. února), přičemž předběžné zatížení začíná dnes.
 • Exkluzivní mazlíček zakladatele: Roztomilý chlupatý společník pro postavu vašeho hráče, který nebude k dispozici těm, kteří si hru zakoupí po jejím spuštění.
 • 30denní krystalická aura: Krystalická aura dává vaší postavě několik zvýšení statistik, což vám pomůže nejprve hodně usnadnit hru. Patří sem bonusy, jako je prodloužená doba zotavení a snížené ceny pro obchody ve hře.
 • Název zakladatele: Hráči, kteří si koupí balení zakladatele, bude navždy udělen titul zakladatele a dává všem, kteří se s vámi setkávají ve hře, vědí, že jste tam byli od začátku.

Balíček zakladatele zakladatele Lost ARK

Další balíček je skok 10 $ z bronzu, za 24 $.99. Zde je to, co vás dostane dalších deset babek:

 • Všechny bonusy obsažené v Bronzová balíček zakladatele.
 • 1 000 královských krystalů: Jedná se o prémiovou měnu ARK. Začínáme s 1 000 z nich vám dá dobrou pozici, abyste mohli začít kupovat užitečné položky ve hře.
 • Silver Supply Crate: To zahrnuje následující položky
  • 30 Resurction peří: Ty vás mohou přivést zpět k životu, pokud zemřete.
  • 10 000 stříbra: Stříbro je výhodné ve hře a lze jej použít k nákupu vybavení a zásob.
  • Bedna dobrodruha: To obsahuje řadu zbraní a kousků brnění, které vám budou dobře sloužit v prvních dnech vašeho dobrodružství.
  • Sběratelský nástroj Crate: To vám dává výběr praktických nástrojů, které vám pomohou shromáždit cenné zdroje.
  • Čtyři dobrodruh na výstup: Hrudník na úrovni 20, 30, 40 a 50, každá z nich je naplněna stříbrem, léčivými předměty a dalšími užitečnými věcmi.

  Balíček zakladatele Ztraceného zlatého zlata

  Pokud si předobjedete s balíčkem zakladatele zlata, bude to stát 49 $.99. Zde jsou všechny dobroty, které obsahuje:

  • Všechny bonusy obsažené v Bronz a Silver Founder’s Packs.
  • 4 000 královských krystalů: To je čtyřikrát tolik z prémiové měny hry, než se dostanete do balíčku Silver Founder’s Pack.
  • Zlatá přeprava: Ačkoli nazvané jinak, obsahuje všechny stejné položky jako dříve zmíněná bedna Silver Supply Crate.
  • Exkluzivní kůže zakladatele: Aby se zakladatelé vynikli od těch, kteří hru dostanou později, dostanete exkluzivní Northern Lawmaker Skin.
  • Slot rozšíření znaků: To vám umožní vytvořit jednu, ale dvě postavy ve hře. V této hře si vyberete, zda chcete být člověkem nebo elfem a tato možnost vám umožní vyzkoušet oba.

  Balíček zakladatele Lost ARK Platinum

  Ačkoli tento stojí nejvíce za 99 $.99, je to zdaleka nejvýznamnější ze všech balíčků zakladatele. Zde je vše, co s tímto získáte:

  • Všechny bonusy obsažené v Bronz, stříbrný, a Balíčky zakladatele zlata.
  • 7 000 královských krystalů: Obrovské množství měny hry, které začalo a sedmkrát tolik, kolik se dostanete do Silver Pack.
  • Platinum Supply Crate: Zahrnuje vše, co se dostanete do ostatních podvodníků, ale přidává ještě více. Tady je porucha:
   • 60 Resurction peří: Pokud zemřete, vrátí to zpět k životu, což vám dává pěknou bezpečnostní síť v prvních dnech hry.
   • 50 000 stříbro: Obrovská skrýše hotovosti k použití na dodávkách ve hře.
   • Bezbyta 5 dobrodruhů: Dává vám tuny zbraní a kousků brnění, aby vás udržela na svých dobrodružstvích.
   • Sběratelský nástroj hrudník: Poskytuje vám všechny stejné položky, jaké obsahuje hrudník nástroje v jiných bednách.
   • 4 Hero’s Ascent Chests: Úroveň 20, 30, 40 a 50, tyto truhly obsahují velká množství stříbra, léčivé předměty, zbraně a další užitečné potřeby.
   • Exkluzivní tapeta zakladatele: Pokud jste zakladatelem platiny, i vaše přihlašovací obrazovka bude díky této tapetě vypadat jinak.
   • Exkluzivní struktura zakladatele: Je to pro vás speciální stavební projekt, který máte na ostrovní pevnosti – nejsou k dispozici těm, kteří nejsou zakladateli platiny.
   • Legendární výběr dárků: Tato položka vám usnadní rozvoj dobrých vztahů s postavami, s nimiž se setkáte po celé Arkesii.
   • Spusťte Limited Card Pack: To je užitečné pro použití s ​​karetní hrou ztracených ARK.

   A to jsou všechny. Pokud jste někdo, kdo si opravdu užívá přístup k exkluzivním hrám ve hře, které ostatní hráči nemusí mít a chtějí, aby vaše postava začala silná, pak by balíček zakladatele Platinum mohl být velmi přitažlivý. Stejně tak, pokud máte větší zájem o to, abyste se do hry dostali co nejdříve, pak to udělá balíček zakladatele bronzu. Jednat rychle, protože jsou k dispozici až do 11. února.

   Pokud zjistíte, že kupujete balíček zakladatele a poté zažijete frustrace týkající se problémů s uvedením serveru, víte, že do 14. února budete moci uplatnit balíček zakladatele na více serverech. To znamená, že pokud zjistíte, že musíte začít znovu na jiném serveru, nebude vám chybět všechny bonusy zakladatele zakladatele.

   Podívejte se na našeho průvodce o požadavcích na ztracené archy, abyste se ujistili, že to budete moci spustit. Také se podívejte na náš článek o hře Lost ARK, abyste získali více představy o tom, jak hra bude hrát.

   Adam Randall Adam je seniorským spisovatelem elektronického obchodování v PCGamesnu s desetiletým zkušenostmi jako profesionální spisovatel a 26 let zkušeností jako vášnivý hráč. Odborník na rezidentní VPN, Adam udržuje všechny naše nákupní průvodce ve tvaru špičky. Když nepíše (v práci nebo doma), Adam má poměrně širokou škálu videoher, se zvláštním zájmem o malé nezávislé tituly (snáze se hodí do rušného dne) – Yooka -laylee, démon trávník, lopata, lopata, lopata, lopata, lopata a klobouk včas je několik oblíbených.

   Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.