Sid Meier S Civilization VI: The Kotaku Re -Review v roce 2023, Sid Meier S Civilization VI – konzole Edition Critic Reviews – Opencritic

SID MEIER S CIVILIZACE VI – Recenze vydání konzoly

Dovolte mi přiznat se: Řekl jsem, že některé strategické hry jsou skvělé v recenzi na tomto webu, jen proto, abych zjistil, že v průběhu měsíců a let následují – průměrný aktualizace nebo změny v systémech, které se rozbijí pouze po stovkách hodin používání – to Vlastně se mi moc nelíbí. V mém Společnost hrdinů 2 Recenze například končím tím, že nazývám hru „ohromujícím úspěchem“. Než jsem psal svůj Společnost hrdinů 3 Recenze, snížil jsem svůj názor na jeho předchůdce na „Dogshit“.

Civilizace Sid Meiera VI: Kotaku Znovu review

Říkat „Historie nebude laskavá k [věci nebo osobě]“ je praxe, která mě vždy fascinovala. Kdo jsme, abychom posoudili myšlenky budoucnosti na dnešní témata? To je problém budoucnosti. Vše, co můžeme udělat v současnosti, jako historici nebo jinak, je vyhodnotit, co přišlo dříve nás.

Je pro nás nemožné říci, co bude historie budoucnosti nebo nebude laskavá, stejně jako by bylo pro lidi před 50 nebo 500 lety nemožné si představit, jakou neoddělitelnou část struktury jejich každodenního života bychom považovali za nezbytnou (nebo nepoživatelné) v 21. století.

Přemýšlím o tom hodně, pokud jde o recenze videoher. Mnoho mých recenzí pro Kotaku Nakonec jsou pro velké strategické hry, protože to je moje vášeň, a jsou to hry, které jsem do hry nalil desetiletí mého života. Ale pokaždé, když se posadím, abych si ho prohlédl, jsem sužován pochybnostmi a nejistotami.

Velké strategické hry se často hrají (neustále, myslím) daleko za životností mnoha jiných žánrů. Fanoušci budou Tisíce hodin na mapě bojiště nebo světa, vývojáři uvolní nespočet záplat a aktualizací a rozšiřování a zkušenosti s hraním něčeho jako Crusader Kings může se dramaticky změnit v týdnech, měsících a letech po propuštění.

O čem to sakra píšu, pak, když se posadím, abych zkontroloval jednu z těchto her? Jak mohu doufat, že definitivně uvedu svůj verdikt o zážitku, pokud má budoucnost moc se změnit – nebo dokonce podkopat – způsob, jakým to lidé nakonec skončí hraním?

Dovolte mi přiznat se: Řekl jsem, že některé strategické hry jsou skvělé v recenzi na tomto webu, jen proto, abych zjistil, že v průběhu měsíců a let následují – průměrný aktualizace nebo změny v systémech, které se rozbijí pouze po stovkách hodin používání – to Vlastně se mi moc nelíbí. V mém Společnost hrdinů 2 Recenze například končím tím, že nazývám hru „ohromujícím úspěchem“. Než jsem psal svůj Společnost hrdinů 3 Recenze, snížil jsem svůj názor na jeho předchůdce na „Dogshit“.

Omlouvám se! To není můj chyba. Je to strukturální, inherentní chyba při kontrole videoher při spuštění, a zatímco strategické hry nejsou zdaleka jediným žánrem zranitelným (MMO hráči, vidím tě), je to ten, na který se specializuji, takže je to ten, který beru odpovědnost za tady. A neznamená to, že tyto počáteční recenze jsou bezcenné, daleko od toho. Jsou užitečné a správné na čas, Je to jen to, jak se strategické hry vyvíjejí a samotné za více měsíců a let, tyto myšlenky na den se mohou stát stále více irelevantní.

Samozřejmě, i když včasné recenze mohou být v tomto případě problémem, mohou být také řešením. Ve snaze odčinit mé kritické hříchy, které jsem strávil posledních několik let, znovu se podíval na některé z největších a největších strategických her na PC, od Crusader Kings na Srdce železa , vážení jejich expanzí a aktualizací a řazení mechaniky proti hrám, které jsme byli schopni hrát při vydání.

Jeden jsem také napsal v roce 2016 pro Civilizace Sid Meiera V, Hra poprvé vydaná v roce 2010 . Což nás vede k předmětu dnešního re-review: Civilizace Sied Meiera VI, videohra vydaná zpět v roce 2016 a která byla aktualizována – i když ne nutně zlepšená -.

Byl jsem laskavý Civilizace VI Při spuštění s některými předvídatelnými námitkami. Věděl jsem z mého Civilizace v Zkušenosti, že tyto hry již nevydávají celek a že by se chtělo provést rozšíření nebo dvě pro plnou vznešenost plánované zkušenosti Firaxis, aby se formovala.

To je přesně to, co se stalo, a když se to stalo, měl jsem několik laskavých slov . Ale zatímco Civilizace v obdržel dvě rozšíření, která pomohla upevnit jeho odkaz jako jedna z nejlepších strategických her, jaké kdy byly, Civilizace VI nezasáhl docela stejné výšky.

Dovolte mi být tupý: V roce 2023 si myslím, že je to nejhorší hlavní linie Civilizace hra. To je samozřejmě hluboce relativní. Také si myslím, že je to skvělá strategická hra, plná hloubky a nuance, vynikající s charakterem a moderním standardním nositelem pro klasickou závislost na sérii „One More Turn“.

Ale je to také první Civilizace hra, kterou jsem kdy přestal hrát. Od originálu do PROTI, Prostřednictvím spin-off ve vesmíru a 16. století jsem vždy hrál Civ hry tak dlouho, jak byly nejnovější, pokud to skončilo.

Přesto, dokud se to pro tuto re-review nevztahuje Civilizace VI v roky. A nebylo to na únavě žánru, protože jsem dostal velmi nadšený Lidstvo a miloval každou sekundu, se kterými jsem strávil Nekonečná legenda , Takže můj oheň pro 4x žánr sám rozhodně nemračí. Opravdu jsem se vrátil a hrál víc Civ v v posledních letech než Vi. To nejsem já, zlato. To jsi ty.

Mapy vypadají krásně v oficiálních snímcích 2K, ale jakmile se váš výbor začne vyplňovat, stanou se neuspořádanou nepořádek. Vypadá to špatně! Je to příliš zaneprázdněné!

Při první hře Civilizace VI je stejně jako každý jiný Civilizace hra. Představuje charismatické světové vůdce, prozkoumáte mapu, vyvíjíte technologii. Rozšiřujete hranice říše, vyhladíte nepřátele, pustíte nějaké nukes, jdete do vesmíru, zaškrtne každé políčko na Civilizace Kontrolní seznam. Když řeknu „je to skvělá strategická hra“, je to, že si myslím, že je nemožné vzít tento dobře zavedený vzorec a udělat špatný videohra z toho.

Bez ohledu na, Civilizace VI uvědomil si, jako PROTI před tím, že série stále potřebovala nějaké inovace. Že se muselo odlišit od svých předchůdců, z nichž mnozí zůstávají velmi hratelní i nyní, desetiletí po jejich propuštění. Kde Civilizace v udělal to s šestiúhelníkovými dlaždicemi a zrušením armádních hromádek, které se ukázaly jako a monumentální otřes, Civilizace VI pokusil se získat knihu.

Civilizace VI Vedoucí návrhář, Ed Beach, je také návrhářkou noty deskové hry, která vydala věci jako Tady stojím. I když jste to nevěděli, vliv deskové hry na CIV VI je nevyhnutelný. Je to všude, od vizuálů hry po její systémy, a jako někdo, kdo také kontroluje deskové hry pro život, přináší sérii plné kruh – originál Civ byl sám silně inspirován klasickou deskovou hrou stejného jména-vypadal jako neomylný.

Ale v praxi, jako pivot pro dlouhodobou strategickou sérii, která byla již nebezpečně blízko k dokonalosti, nevím, jestli dělám Civ Více hrací deskové – nebo přinejmenším tento konkrétní druh hry – se ukázalo jako správné rozhodnutí.

Když je rozebíráte, mnoho deskových her je jen propracované prostředky pro práci a sčítání čísel. Hráči dělají věci, aby vydělali body, někdy uděláte několik v řadě, abyste získali kombo, někdy postavíte „motor“, abyste mohli začít stavět body pro vy. Většina deskových her bude mít vítěze a ten vítěz je osoba, která získala největší číslo. Je to nahé a jednoduché a bylo by naprosto nudné stejným způsobem používání kalkulačky celé hodiny by bylo, kdyby ne pro témata, ve kterých jsou hry zabaleny, a ještě důležitější je skutečnost, že hrajete spolu s přáteli v a fyzický prostor.

Civilizace VI zaujme podobný přístup. To zatěžuje hru s čísly, čísla všude, vyjádřeno ve své nejnepříznivější a nejméně pohlcující formě a po sedmi letech tato čísla pohřbila mnoho věcí, které mě nejvíce baví Civilizace.

Nechci to, aby to vypadalo, jako bych tu propadl čísla. Stejně jako jejich stolní protějšek jsou všechny videohry jen čísla, zejména strategie, ale Civ’s Největší síla jako série – a velký důvod pro svůj pokračující hlavní úspěch, který soupeři jako Paradox prostě nedokázali vyrovnat – vždycky se týkalo toho, jak je oblékl, skryl je za vizuální narážky jako šťastné a smutné tváře , malé ikony krabů, pomalé rozšíření kulturních hranic na mapě, pochodující (a zánik) armád a stále dýchající (a veselý) kontrast mezi kopími a tanky existujícími současně. Tolik z Civ’s Počátku se pod touto vizuální vrstvou skrývá a vytvářejí světy, které se cítily skutečně naživu a vždy v pohybu.

Většina z těchto věcí je stále tady CIV VI, Jen abych byl jasný, ale navzdory nejlepším animacím vůdců v seriálu (a možná ve všech videohrách) a svět, který vypadá, že se můžete natáhnout a dotknout se ho přes obrazovku, drtivá hmotnost skóre a bonusů a čísel , hodil na vás opakovaně po celé věky, nosí je všechny dolů. v Civilizace VI Nemám pocit, že se vůdce ztělesněním pozoruje svět, který se vyvíjí po věky. Čím déle jsem hrál hru, tím více jsem se cítil jako účetní zírající na stop-motion video s cizincem, který stavěl sadu Lego.

Je to zatraceně škoda Civilizace VI Nikdy by nemohl vzít všechny tyto myšlenky a systémy a spojit je dohromady, nebo je alespoň spojit se světem, kterým jste vládli, protože individuálně tolik z nich bylo tak dobré! Hra se zabývala změnou klimatu opravdu zajímavým způsobem pro žánr a jeho implementaci náboženství, i když zdaleka dokonalé – strategické hry mohou zdánlivě nikdy oddělit kostel od státu – byly alespoň interaktivnější než předchozí pokusy.

Civilizace VI Systém štěstí je nejlepší ze série, který lze také číst jako ten, který nenávidím nejméně. A je mi líto, že v recenzi trvalo tak dlouho, abychom se dostali k obřím robotům smrti, jedné z nejvíce divoce přemožených a v důsledku toho nesmírně uspokojivé vojenské jednotky ve 4x historii.

Miluji cestu Civilizace VI– Na rozdíl od mnoha dalších svých dalších, méně úspěšných nápadů – vytváří kulturu hry tak hmatatelnou silou. Sledování vašich hranic se šíří jako virus v dřívějších hrách bylo jedna věc, ale ruční ovládání archeologů a umělců a rockových kapel na poli je výbuch. Jsou to tyto oblasti, kde vás hra žádá, abyste se dostali na zem a formovali své Civilizace přímo, že je nejsilnější. Kde čísla – která jsou vždy tam, v každé videohře – vím – narazí na pozadí.

Nyní jsme sedm let Civilizace VI životnost. To je rekord mezi Civ hry, nikdy jsme tak dlouho nešli bez úplně nového záznamu v sérii . Jsem si jistý, že mnoho fanoušků poukazuje na tuto dlouhověkost – a pokračující podporu pro hru, která právě vydala spoustu nových a reskinových vůdců – jako důkaz svého úspěchu.

A jako bych se doufal, že jsem se dostal přes, to byl úspěch! Toto je stále a Civilizace hra a stále je to velmi dobrá strategická hra. Prostě to se také stane nejslabším vstupem v této sérii, ten nejméně vybavený k tomu, aby vydržel tak dlouho čekání mezi hrami.

SID MEIER’s CIVILIZACE VI – recenze vydání konzoly

Firaxis Games odvedla skvělou práci při přepravě civilizace 6 do přepínače Nintendo. Zatímco verze PC nabízí vynikající grafiku a ovládací prvky, nebudete moci dát tento přepínač Civilization 6 dolů. Zachovává si bezproblémovou hratelnost série a je to perfektní název pro nováčky i dlouhodobé civilizační fanoušky. Ještě jedna otočení. Přečtěte si úplnou recenzi

Pokud se vám líbí žánr, je to naprosto nezbytná recenze ve španělštině | Přečtěte si úplnou recenzi

Civ VI vydalo před dvěma lety pro PC a od té doby se rozrostlo prostřednictvím aktualizací, vylepšené hry a DLC. Verze přepínače je jen základní hra, ale to je víc než v pořádku. Je tu spousta, do kterých se můžete potopit zuby, poskytovat hodiny po hodinách jedinečných zážitků, doprovázený božským soundtrackem, který vás opravdu dostane do nálady na budování národů. Civ VI je titan hry a stojí za to váš čas, i když jste již strávili hodiny na verzi PC, protože nyní je přenosný, což je potenciálně nebezpečné pro ty, kteří mají práci. Nyní vás hrozba „jen ještě jednou otočí“ může pronásledovat, ať jste kdekoli. Přečtěte si úplnou recenzi

Civilization VI je skvělá adaptace strategické klasiky pro Nintendo Switch. Ovládací prvky potřebují nějaké učení, ale hra je hluboká a zábavná (a milujeme místní multiplayer). Recenze ve španělštině Přečtěte si úplnou recenzi

Civilizace VI pro PS4 a Xbox One je jasným příkladem toho, jak přizpůsobit strategickou hru z PC na konzoly. Díky jeho rozhraní a ovládacím prvkům nám nechybí hraní s klávesnicí a myš. Recenze ve španělštině Přečtěte si úplnou recenzi

Vynikající konverze pro jeden z nejlepších dosud Civs. Skvělé rozhraní, dobré výkony. Škoda pro odtok baterie, ale s dvěma celými hodinami je přehrávání toho velmi rozumného a přijatelného, ​​vzhledem k kvalitě přístavu. Recenze v italštině Přečtěte si úplnou recenzi

Civilization VI je fantastická strategická hra a mít ji na konzolách umožní spoustu nováčků šanci ji zažít poprvé. Přečtěte si úplnou recenzi

Civilizace VI na konzolách je v podstatě stejná hra, kterou můžete hrát na PC. Zatímco ovládací prvky budou trochu zvyknout, je to jedna z nejlepších strategických her, které můžete v tuto chvíli získat, a konečně je k dispozici na konzolách s velmi málo, pokud vůbec, obětí. Přečtěte si úplnou recenzi

Civilizace je franšíza legendární strategie a konečně ji dostat na Xbox One je sen. Jen buďte upozorněni, je to jedno peklo před návykovou hrou. Přečtěte si úplnou recenzi

Pokud jde o hry 4x založené na turningu, zůstává civilizační série nejlepší v oboru a civilizace VI není v sestavě žádný úsek. Přečtěte si úplnou recenzi

Civilizace Siera VI Sid Meiera je stále skvělá hra. Bez ohledu na platformu si zachovává své kouzlo a hluboké hry. Verze pro stacionární konzole se ukázaly být velmi úspěšné s dobře přizpůsobenou kontrolou pro gamepady. Pokud jste fanouškem žánru a nehráli jste hru, udělejte to na žádném pohodlném systému pro vás. Recenze v ruštině Přečtěte si úplnou recenzi

Již úžasná civilizace VI dělá skok na PS4 téměř zcela neporušený a s přidáním dvou masivních expanzí je to základní název pro fanoušky strategie konzoly. Pro nováčky je to trochu ohromující, ale zachází s hráčem s úctou a odměňuje zvědavou mysl naprosto absorbujícím zážitkem. Přečtěte si úplnou recenzi

V zásadě, pokud si užijete 4x hry nebo jste fanouškem civilizace, musíte to vyzvednout. Ale nepotřeboval jsi, abych ti to řekl. Je to již na vašem seznamu a civilizace Sid Meiera VI je již ve frontě ke stažení. Pokud tomu tak není, máte právě teď čas na to napravit. Přečtěte si úplnou recenzi

Civilization VI je vynikající strategická hra, která nabízí řadu způsobů, jak hrát, a všechny z nich jsou životaschopné možnosti. Můžete vést mírumilovný národ nebo válečný mongeringovou říši a stále mít na PS4 engrossing a odměňující zážitek jako několik dalších na PS4. Nadměrné doby načítání, mřížkovou hudbu a některé příležitostně nepříjemné ovládací prvky jsou jediným skutečným nevýhodou toho, co je jinak nejlepší strategická hra systému, a titul, který strategií fanoušci mohou sotva dovolit přeskočit. Přečtěte si úplnou recenzi

Směs ovládacích prvků dotykové obrazovky a fyzických tlačítek dělá z tohoto jednoho z nejpohodlnějších způsobů, jak hrát civilizaci VI, a přenositelnost z něj dělá nejlepší verzi pro hraní na cestách. Doporučeno všem, kteří chtějí vybudovat národ nebo převzít svět. Přečtěte si úplnou recenzi

Obecně se ukázal, že přístav nejlepší hry PC z roku 2016 je dobrý, ale ve srovnání s původní verzí technicky slabý. Hra však není zjednodušená, a to je velmi důležité. Civilizace VI je ideální strategická hra pro hraní na cestách, kdekoli jste. Doufáme, že vývojáři vydají opravu s vizuálním modernizačním a multiplayerovým režimem. Recenze v ruštině Přečtěte si úplnou recenzi

Dobrá práce, kterou odvedli s ovládacími prvky hry, je oceněna, jedním z kritických bodů při přizpůsobování ovladači ovládacímu prvku jako složité a s tolika možnostmi, jako ten, který nabízí klávesnici a myši. Zachránili tento bod, máme jen část, abychom si užívali strategické hry, úplnou, zábavnou a vysoce návykovou.Recenze ve španělštině Přečtěte si úplnou recenzi

Affiliate zveřejnění

Část prodeje z položek zakoupených prostřednictvím Amazonu, GamesPlanet, Best Buy, Walmart, GameStop a další odkazy na prodejce třetích stran na této stránce přímo podporují OpenCritic.

Důležité odkazy
 • Odeslat recenzi
 • Naši partneři
 • Kontaktujte nás
 • Naši příznivci
 • Zásady ochrany osobních údajů
 • Podmínky použití
 • Tisková aktiva
 • Správa nastavení cookie
 • Aktivovat temné téma
 • Darujte na Patreona
 • Jako na Facebooku
 • Sledujte na Twitteru