Simon Ghost Riley | Call of Duty Wiki | Fandom, Simon Ghost Riley (restart) | Call of Duty Wiki | Fandom

Simon Ghost Riley (restart)

Letadlo je později viděno ve vzduchu. Sliver je vidět, jak se posadí se šíp v ruce, Vagr Modir spí s jejím vlkem a Alex a Soap hrají karty. Édouard volá Simonovo jméno a vrací mu masku, kterou od něj vzal na Sibiř. Po obdržení masky Simon tvrdí, že na masku úplně zapomněl a že jeden akt laskavosti nestačí k vymazání všech hříchů Édouardu. Édouard souhlasí a řekne Simonovi, aby mu slíbil, že pokud se něco stane s édouardem, Simon se postará o svou dceru Sophii a Simon odpoví „dobře.”

Simon “Ghost” Riley

MW2

Poručík Simon “Ghost” Riley je operátor britských speciálních sil a prominentním členem pracovní skupiny 141, známý pro jeho ikonickou lebku vzorovanou Balaclavu, náhlavní soupravu a tmavě červené sluneční brýle.

Obsah

 • 1 Životopis
  • 1.1 minulost
   • 1.1.1 předvojený
   • 1.1.2 Připojení k armádě
   • 1.1.3 návrat z armády
   • 1.3.1 Ukrajina
   • 1.3.2 Operace Kingfish
   • 1.3.3 Lov Rojas
   • 1.3.4 Infiltrace ruské ropné soupravy / záchrany vězně 627
   • 1.3.5 Pohotovostní
   • 1.3.6 Hledání Vladimíru Makarov a Smrt
   • 5.1 Call of Duty: Mobile

   Životopis

   Minulost

   Předvojené

   Simon Riley měl velmi traumatické dětství, když vyrůstal v Manchesteru v Anglii kvůli jeho bezcitnému otci. Jeho otec často přivedl nebezpečná zvířata zpět do svého domu a posmíval se ho s nimi, dokonce zašel tak daleko, že donutil Simona, aby políbil hada. Když on a jeho mladší bratr Tommy stárli, Tommy v noci vždy nosil lebku, aby vyděsil Simona. Simonův otec by ho někdy vzal na koncerty kostních lízách. Na jednom koncertu ho jeho otec rozesmál smrti prostitutky, která předávkovala drogy.

   Recenze expertů GameSpot

   22. listopadu 2022

   12. listopadu 2020

   30. října 2019

   Připojení k armádě

   Simon byl učední řezník v potravině, ale připojil se k armádě poté, co došlo k útokům z 11. září. Nakonec byl přijat do Special Air Service.

   Návrat z armády

   Vrátil se domů na dovolené v lednu 2003, Simon zjistil, že jeho matka a bratr zasáhli skalní dno. Jeho bratr, Tommy, byl závislý na drogách a krást od své matky, aby podpořil svůj zvyk. Simon se rozhodl nevrátit se do armády, dokud nevyrovnal věci pro svou rodinu. Pracoval na tom, aby pomohl Tommymu překonat svou drogovou závislosti a v březnu 2004 porazil svého otce a vyhodil ho z domu pro veškeré zneužívání, které způsobil Rileymu a jeho matce. V červnu 2006 byl Tommy nějakou dobu čistý a oženil se se ženou jménem Beth. Riley sloužila jako nejlepší muž na Tommyho svatbě. Beth také porodila mladého chlapce jménem Joseph, který by se stal Rileyho synovcem.

   Jít po Manuelu Roba

   Simon Riley Walk mw2g

   Simon byl vytáhnut z přepravy na operaci v Íránu a byl připojen k americkému týmu, který má svržení drogového kartelu Zaragoza v čele s Manuelem Roba. Když se on a jeho tým přesunuli v den mrtvých, velící důstojník týmu Major Vernon je zradil nepříteli. Riley a jeho spoluhráči byli přivedeni do zařízení pro vymývání mozků a měsíce mučeni. Navzdory mučení, Vernon nedokázal plně rozbít Riley. Roba zabil Vernona za jeho selhání a později pohřbil Riley naživu ve Vernonově rakvi a nechal ho zemřít. Použitím čelisti z Vernonovy hniloby mrtvoly, Riley dokázal prorazit rakví, přiletět cestu ke svobodě a nějak se vrátit přes hranici do Texasu.

   Po čtyřech měsících se jeho zranění uzdravila, ale stále trpěl problémy s řízením temperamentu, což mu bránilo v návratu do aktivní služby. Po setkání s dalšími dvěma bývalými spoluhráči z této mise Kevin Sparks a Marcus Washington si uvědomil, že Roba se zlomila a oba mozků je oba. Pokusil se zabít jiskry, ale byl nucen uprchnout, když Washington nečekaně objevil. Uprchl a vrátil se domů, aby zjistil, že Washington zabil svou matku, bratra Tommyho, švagrové Beth a synovce Josepha (střídavě označovaný jako Jacob).

   Než se vrátil do Mexika, zabil Sparks a Washington. Riley přepadla Robaův pravý muž, Gilberta a mučenou Robainu polohu z něj. Když dorazil na Robovu složku, metodicky vyloučil Roba’s Guard hlídky před napadením samotného sídla a po dlouhodobém boji zabil Robu. Vyzbrojen informacemi o kontaktech a obchodních jednáních Roby, připravil se na odchod, ale oslovil ho generál Shepherd, který ho najal do pracovní skupiny 141.

   Pracovní skupina 141

   Ukrajina

   Simon Ghost Riley Mw2g

   V jednu chvíli byl poslán, aby se vypořádal s teroristy, kteří vzali rukojmí na základní škole na Ukrajině. Záměrně se nechal chytit a řekl teroristům a dětem o jeho minulosti, než zbytek jeho týmu dorazil, aby ho osvobodil a děti. Jedna dívka se ho zeptala, jestli je příběh Simona “Ghost” Riley pravdivý a jestli Riley byl duch. Odpověděl a řekl „na tom hodně pravdivé“.

   Operace Kingfish

   8. října 2013 byla spuštěna společná pracovní skupina 141/Delta Force Operation Kingfish. Ghost pracoval po boku Johna Price, Johna “Soap” Mackavish, Gary “Roach” Sanderson, Sandman a Derek “Frost” Westbrook, když pronásledovali Vladimir Makarov. Napadli hlavní sloučeninu a byli schopni obnovit nějaký intel, ale byli přepadeni bombou a nutili tým evakuovat. Během EVAC bylo mýdlo zraněno RPG a bylo částečně vyřazeno. AC-130 se pokusil obhájit tým, když se vynořili směrem k jejich bodě EVAC, ale byl sestřelen a tým byl zcela zranitelný. Cena nezištně zůstala pozadu, aby usnadnila útěk týmu a byla zraněna a zajata.

   Lov Rojas

   Po masakru Makarova na mezinárodním letišti Zakhaev Ghost asistoval při operaci v Rio de Janeiro najít a zachytit Alejandro Rojas, muže, který dodal Makarovu zbraně a střelivo, udržoval rádiový kontakt s kapitánem Mactavishem a Roachem. Poté, co Mactavish a Roach začali pronásledovat asistenta, se s nimi setkal Ghost v hotelu Rio a připojil se k pronásledování. Jakmile byl asistent sundán Roach, Ghost se připravil na to, aby ho vyslýchal mučením. Ghost byl slyšet přes rádio po zbytek mise, když se pokusil pronásledovat Rojas přes favela. Po zachycení Rojas byl slyšet Ghost požadovat extrakci z příkazu, ale bez úspěchu. Navzdory tomu se Duchu podařilo těsně uniknout favele s kapitánem Mactavishem a Roach na palubě vrtulníku Nikolaiho.

   Infiltrace ruské ropné soupravy / záchrany vězně 627

   Call-of-Duty-Modern-Warfare-2-Ghost

   Poté, co unikl Jižní Americe, se Ghost připojil ke zbytku pracovní skupiny 141, když připravili protiútok s 6. flotilou amerického proti Rusům. Pomocí informací získaných z Rojasu se dozví, že vězeň 627, jediný muž Makarov, nenáviděl horší než Američané, byl zamčen v gulagu, i když cesta vedoucí k vězení byla zablokována ropnými plošinami, které byly zajat Rusové a otočili se a otočili se a otočili se do provizorních stránek SAM. Zacílení na nejméně zadpokovanou soupravu, Ghost a zbytek 141 a námořnictva SEAL infiltrovali a vyčistili soupravu nepřátel a zachránili několik rukojmů, aby bezpečně deaktivovali místa SAM. Po misi se Ghost připojil k útoku na Gulag, který držel vězně 627, kde by převzal kontrolu nad Gulagovými bezpečnostními systémy a vedl své spojence k vězně, který byl brzy odhalen jako kapitán John Price.

   Pohotovost

   S kapitánem Priceem zpět ve svých řadách brzy vymyslel pohotovostní plán na ukončení války v Americe infiltrováním ruské ponorkové základny. Ačkoli Ghost a jeho tým byli zpočátku odděleni od Price a Roach po jejich vložení, později se setkali a sbližovali se na ruské základně, kde cena převzala kontrolu nad ruskou ponorkou. Ghost však byl šokován, když Price spustil ICBM ve Washingtonu D.C. kde rusko-americká válka zuřila. Ghost kontaktoval velení o kódu Black, což bylo prohlášení, že byla spuštěna hrozba jaderné zbraně a musí být okamžitě zlikvidována. Bylo možné, že to stáhl, i když poté, co se dozvěděl o Priceově záměru.

   Hledání Vladimíra Makarov a smrt

   Duch

   S využitím zdrojů ze své prázdné kontroly Shepherd odvodil poslední dva bezpečné ráje pro Makarov a jeho muže v bezpečí na gruzínském ruském hranici a letounu v Afghánistánu v Afghánistánu. S vědomím, že musí být na dvou různých místech najednou, nominuje Ghost sám a Roach spolu s většinou pracovní skupiny 141, aby si vzali bezpečnost, zatímco mýdlo a cena prozkoumají Boneyard. Po útoku na bezpečnost však nebyl Makarov nikde k nalezení, ačkoli byl naložen bezpečnost („krvavý zlatý důl“, jak řekl Ghost) s Intel. Ghost, spolu s Roachem, Ozonem a Scarecrowem, s podporou odstřelovače od Archera a ropuchy, chránil DSM před Makarovovými muži, zatímco stáhl citlivé informace týkající se Makarovových operací. Po dokončení stahování tým zamířil do LZ, který byl zřízen Shepherdem, i když Ozone a Scarecrow byli zastřeleni nepřátelskými maltami a Roach byl zraněn. Duchovi se podařilo dostat šváb do LZ, ale oba byli nakonec zrazeni Shepherdem, který je smrtelně zastřelil do hrudi v bodovém rozsahu s a .44 Magnum, těsně předtím, než Ghost mohl použít jeho ACR. Poté, co Shepherd získal DSM z Roachu, bylo duchové tělo hozeno do příkopu a zapáleno spolu s Roachem.

   Call of Duty: Heroes

   Objeví se také v Call of Duty: Heroes v aktualizaci, zakoupeno za 1 000 nebo 800 .

   Battle Aura: Zvýšit kritickou šanci o 5.5%

   Socha: 750 .

   Citáty

   • „Rusové nenechá tento masakr nezodpovězený. Bude to krvavé.”
   • „A zabíjejí tisíc Američanů pro každého mrtvého civilista v Moskvě. Vypadá to, že jsme všichni z přátel.”
   • “Pojďme to udělat!”
   • „Všechno, co jsme dostali z Rojas, je to, že jediný chlap Makarov nenávidí horší než Američané je uzamčen v gulagu.
   • „Krvavé Yanks! Myslel jsem, že jsou to dobří kluci!”
   • „Máme spuštění jaderné rakety! Raketa ve vzduchu! Raketa ve vzduchu! Kód černé! Kód černé!”https: // callOfDuty.fandom.com/wiki/file: code_black_simon_ghost_riley_contingence_mw2.ogg
   • “Kopírovat. Jakékoli známky pravého ruky Rojase?”
   • „Mise selhala, příště je dostaneme!”
   • „Dostali jsme to, pane!”
   • “NE!”

   Call of Duty: Mobile

   Ghost se objeví v Call of Duty: Mobile a byl přidán jako součást sezóny 1 Battle Pass. Duch má také významnou roli v mobilním komiksu.

   V nějaké poušti ve státě Texas, Ghost zaútočil na úkryt používaný skupinou žoldáků a rychle je zabil. Poté jde do suterénu spolu se svým týmem, kde zjistí, že Makarov používal laboratoř, aby se pokusil znovu vytvořit novo plyn, a také jej používal jako raketové silo, které mělo rakety obsahující replikovaný plyn Nova Gas. Tým je poté přepaden Makarovem, který uvolňuje plyn a tým žoldáků v žalobách Hazmat. Ghost to sotva zvládne, zatímco celý jeho tým je zabit. Makarov pak vzdáleně zahajuje rakety a Ghost nemůže udělat nic, aby je zastavil.

   Ghost dorazí do jednoho z měst Makarov zaměřených na Tank Dempsey a poznamenává, že to vypadá jako konec světa. Když hledají stopy, Tank poznamenává, že neexistoval žádný taktický důvod k cílení na město, ale Ghost ho přitáhne do krytu, když jsou přepadeny. Ghost zabije přepadení, klaun a nádrž zvedne jeho zbraň a poznamenává, že to bylo pravděpodobně odněkud dodáno. Duo pak najde opuštěný gulag, který byl použit jako úkryt pro Krueger a Mace. Jak Tank zapojuje Krueger, Ghost zapojuje Mace. Ghost hodí granát, odzbrojující palc. Když bojovali, dorazí Tank poté, co nedokázal sundat Kruegera a vystřelit na Mace, což způsobilo, že se ustoupil. Oba pak sestoupí po schodišti a setkávají se s Reznovem, který je ve svých raných stovkách.

   Po chvíli, že Reznov řekne duchu a tanku, co udělal během svého času v sovětských ozbrojených silách. Říká jim, že byl na skryté misi do tajného zařízení patřícího Němcům. On a jeho tým spěchají vpřed útokem na základnu. Navzdory ohromné ​​střelbě se Reznově podaří přežít porážku a vstoupit do zařízení, setkat se s plynem Nova 6. Po provedení všech vědců v zařízení získal plyn pro Rusy a skryli je v bunkrech. Reznov pak odhalí, že je jedním z mála lidí, kteří ví, kde jsou bunkry. Poté, co Ghost extrahuje informace od Rezkovova, zavolá Maru, aby našel Makarova a zastavil ho.

   Ghost uvažuje o tom, jak se shromažďovali téměř No Intel o svých nepřátelích, zklamaný nedávným selháním mise. Mace v přestrojení útočí na budovu se svým týmem žoldáků, pak jde do Alcatrazu, aby se setkal s podzemním zločincem jménem Hidora Kai. Mace a Hidora začnou plánovat své další pohyby a deaktivovat všechna elektronická zařízení na světě, včetně vojenských rozhlasových věží, komunikačních středisek, Mara a mýdla a dokonce i rovinné duch a tank, přičemž se spustila dříve spuštěná EMP. Ghost a Tank dokážou přežít a setkat se s ostatními operátory v klubu.

   Ghost připouští, že skupina nemá způsob, jak bojovat s Hidorou a Macem, spolu s žádným způsobem, jak je najít. Objeví se Russell Adler a říká, že mají způsoby, jak bojovat proti nové hrozbě. Poté, co se Ghost zeptá, kdo to je, Price představuje Adlera a oficiálně uvádí, že skupina je nyní součástí koalice United Antiterorism Coalition a ukončí úvod „Dámy a pánové, ztmavneme.”

   Adler a zbytek týmu začnou plánovat svůj útok na pět rytířských míst. Na otázku, jak by koordinovali nebo dokonce dosáhli těchto míst, Adler představuje tým se švýcarskými mechanickými hodinky, které nejsou ovlivněny EMPS. Cena také poznamenává, že Adler není jedinou relikvií studené války v operačním stavu v bunkru, což naznačuje starý vrtulník.

   Ghost a Tank zasáhnou výrobní zařízení na Hackney Yard, jako součást jejich útoku na pět lokalit KEY Pět rytířů. Mezitím Tank narazí na Mace, který srazí tank dolů a popadne jeho zbraň a otevírá na něj palbu. Duch přichází příliš pozdě na to, aby ho zachránil. Rozzuřený, Ghost pak začne bít Mace, nakonec tlumí a zatknout ho.

   Později Price, Ghost a Adler diskutují o následcích jejich společné operace; Mace je na černém místě, které čelí výslechu, templář a Hidora jsou ve větru, mýdlo je zraněno, ale bude bitva připravena během několika týdnů. Dále se odhalí, že Mara to naživo. Ghost připouští, že vyhráli bitvu a složili přísahu, že „vyhraje válku.”

   Protože Ghost vyjadřuje zármutek za to, že nedokáže zachránit tank a skutečnost, že nemají dostatek času a Intel, ho Adler utěší tím, že říká, že mají Intel a zmíní se, že na Sibiři je místo, odkud Makarov možná dostal Nova plyn z. Poté říká, že to přichází všude stejně jako tomu tak během jeho dnů, a vypráví jeho příběh. Nějakou dobu během studené války vedl Adler malý tým do sovětského zařízení na Sibiři spolu se svým přítelem Stansfieldem. Zjistili klíčové informace o něčem, na co by se pět rytířů mohlo také dostat ruce, a nakonec provedli. Když se však pokusili exfil, byli obklopeni velkou skupinou nepřátel a Stansfield zůstal pozadu, aby zakryl jejich útěk, jen aby byl zastřelen, což Adler nemohl udělat nic jiného než dívat se hrůzou. V současnosti Adler dokončí svůj příběh tím, že říká, že Stansfield i Tank věděli, co dělají, a tak by měl duch. Když se duch zeptá, pokud je výzkumné zařízení důležité, Adler říká, že tam může být něco, i když to bude dlouhá rána. Ghost souhlasí a říká, že to vezme, na které Adler odpoví, že budou muset počkat, a Ghost se nesmí spěchat na pomstu. Duch v reakci říká, že se nejedná o pomstu, a musí získat intel před pěti rytíři. Adler odpovídá, že nemohou riskovat, že ztratí žádné další muže, protože pět rytířů již tvrdě zasáhlo jiné základny a řekne Ghostovi, že musí být trpělivý. Ghost to bere pro omluvu, aby nic nedělal a odešel, hodně k Adlerovu zděšení.

   Ghost přijde na návštěvu stále komatózy Mara a vyjadřuje zármutek za to, že je nedokáže zachránit. Poté slibuje, že to ukončí pro všechny a umístí tankovu psí značku na její dlaně a odejde. Když cena nemůže najít ducha, přijde na mýdlo a žádá o jeho místo pobytu. Adler k nim přichází a říká, že ví, kde je Ghost, a „dělá něco hloupého“. Když se Price zeptá, co Adler udělal, odpověděl, že řekl Ghost o operaci na Sibiři.

   Ghost dorazí přes sněžný skútr na sovětskou základnu Adler mu to řekl a začne vyšetřovat. Uvědomuje si, že tu někdo byl nedávno, když najde nedávno otevřené konzervované jídlo a mapu, která je datována kolem současnosti. Poté je vyděšený hlasem, který říká: „Nepřítel mého nepřítele. je můj přítel”. Muž se mi ukázalo, nikdo jiný než Makarov. Ghost je šokován, když vidí Makarov stále naživu, protože Mara potvrdila, že byl zastřelen do hlavy. Makarov vysvětluje, že Mace také viděl, jak zemře. Makarov také uvádí, že ví, že Ghost dorazil, aby hledal informace o tom, jak porazit pět rytířů a že řekl informace. Když se Makarov dotazoval na svou identitu a cíle. Rorke vede v čele žoldáků, Hidora, která hledá firemní zisky, Mace, jen chce pád vlády, Raul Menendez, který chce kontrolu nad systémem únosem, a pátý člen, jehož identita Makarov říká Duch ho vezme.

   Ghost souhlasí, a když odcházejí z zařízení, objeví se Templar a vyhodí do vzduchu duchový sněžný skútr. Ghost řekne Makarovi, aby běžel a vystřelil na Templar. Bohužel, kulky nemohou proniknout do jeho brnění a vysmívá se duchu, že by měl „přinést větší kulky“, deaktivovat a poté zlomit duchovou zbraň. Když se Ghost zeptá, kdo to je, Templar se představí, pak bodne ducha do zápěstí jedním z jeho házejících nožů. Když se Ghost pokusí odvetu, Templar na něj provádí převrat. Templar pak prohlédne duchovní tělo a prohlásí, že očekává, že by měl bojovat rovnější jednotlivci. Před odjezdem pak vezme duchovskou baclavu jako suvenýr a řekl: „To je jeden méně volný konec.”

   O něco později dorazí cena a mýdlo na sovětskou základnu, poznamenávají duchovní vyrážku a začnou hledat oblast. Brzy najdou složený papír na zkrvavené půdě a jak ji cena otevírá, najde Ghost’s Dog Tag. Potom se odhalí, že Makarov vzal Ghostovo tělo, protože je vidět, jak ho táhne směrem k útesu. Tam se setkává s týmem duchů vedeného kapitánem Merrickem a předá je nad duchovním tělem.

   Při zvratu událostí později je Ghost odhalen, že je stále naživu (pravděpodobně oživují duchové zpět neznámými prostředky). Přijíždí do Texasu poté, co Price a jeho tým přepadl Templar, Cecilia “Dame” Perrin a Rorke. Je také doprovázen německým pastýřem duchů Riley.

   Ghost pak řekne Templáři, že mají skóre, aby se usadili-tak Templář na něj hodí nože. Poté řekne svým spoluobčanům, aby zabezpečili Rorkeho a zařízení, zatímco se zabývá Templar.

   Ghost pak zapojí templář do začarovaného souboje. Během souboje, Ghost zmiňuje něco o „temné smlouvě“ a že zná skutečné jméno Francouze je „Edouard“, což ho rozzlobí. Brzy poté se Mace připojí také k boji, dvojitý templář s duchem. Podaří se jim však odrazit tím, že hodí nože do předloktí Mace, ale je zmařen duchem, než mu může udělat totéž. Podaří se mu hodit templář na zem a pokouší se na něj provést stejný „Coup de Grace“, ale selhává a Templar ho kopne pryč, i když se Ghost rychle zotaví a pokračuje v bodnutí Francouze do nohy, ale pak se přehnene do nohy, ale pak se přehne přes jeho tvář po jeho náramky. Mace se snaží pohybovat rukama kvůli templáři, který zasáhl své nervové shluky, což znamená, že Ghost je sám proti Templáři.

   Templar se pak pokouší bodnout ducha do hlavy, ale místo toho ho zablokuje dlaní a podaří se chytit paži Templářského nože a rozbít ji. Ghost pak podmaní žoldáka v podání podání a připravuje se na něj zabít, ale Dame dorazí náhle a kopne ducha pryč. Když Dame kopala duch do střeva, kde byl dříve bodnut. Adler přichází k Ghostově pomoci s Riley, i když pár už byl pryč a Rorke utekl do jeho vrtulníku. Duch naříká, že žoldáci se dostali pryč, ačkoli Adler uvádí, že boj ještě neskončil. Když směřují ven, Ghost řekne Adlerovi, aby našel cenu a ostatní.

   Když se vydávají dále, narazí na tělo Mara. Duch je zděšen pohledem a je v nedůvěře a zármutku. Cena se ho snaží utěšit a říká, že je součástí jejich práce.

   Ghost později poznamenává, že Rorke a jeho posádka se utíkají a pokoušejí se je ztratit. Nepodařilo se jim však dohnat, protože pět rytířů upustí doly, aby je odložily. Adler říká, že natáhl ze staré školy ke svým kontaktům v Jižní Americe a poznamenává, že existuje pouze jedno místo, kam by Rorke mohl směřovat.

   Později se odhalí, že Ghost zakryl Rosu na své misi v Panamě a pomohl jí exfil poté, co unikne od Rotta a jeho mužů. Ghost připouští, že je ohromen svými dovednostmi, na které odpovídá, že se musí bavit.

   Čas ubíhá dál a Ghost je nakonec přidělen k Price a jeho týmu, aby šel do Blackout, aby lovil zbytky pěti rytířů a jejich provozovatelů. Když dorazí na ostrov, Ghost se rozdělí ze zbytku skupiny, když poznamenává, že ztratil kontakt s Delta Squad a pustil do tajného tunelu dále nahoru. Dívá se na několik mrtvých vojáků a má podezření, že templář může být zapojen, protože je známý tím, že ponechává body těl po jeho brázdě.

   Stejně jako vstoupí, je přepaden strážcem v úkrytu, ale rychle ho zabije. Poté zaslechne Templar a Dame mluvit o nedávném vývoji. Zjevně chce opustit temnou smlouvu poté, co skončil s jeho firmou, a také odnést svou dceru Sophii s sebou a že sloužil v smlouvě kvůli Sophii. Dame však tuto myšlenku sestřelí a říká, že Sophia je přínosem pro temnou smlouvu a že mu nebude tak snadno předána. To zase vyzve Templáři, aby se otevřel krk Dame s jeho čepelemi zápěstí, zabil ji a zbytek členů smluvy se s ním bojoval.

   Poté Templar porazil zbytek členů smlouvy (ačkoli utrpěl také nějaké škody, zejména jeho roztrhané mys, škrábance na jeho trupu a prasklý hledí odhalující jeho pravé oko) a pak se setká s duchem. Spíše než na něj zaútočit, místo toho říká, že by byli oba velcí spojenci v jiném životě, ale ne v tomto. Templar pak ruce duchů klíčové karty a říká: „Je za knihovnou“ a odhaluje umístění 5. rytíře, který je v areálu.

   Ghost se ptá, proč to dělá, na které Templar odpoví, že to už není jeho válka a odchází. Poté se zeptá, co teď bude dělat, když opustil pět rytířů, na které templář, než odpovídá, že spálí temnou smlouvu na zem.

   Ghost zjistil, že lokalizační templář popsal, používá kartu k nalezení dozorové místnosti za policí, kde je více kamer, spolu s někým, kdo to všechno sleduje v židli. Komentují, že byli schopni ovládat výsledek války, ačkoli nebyli schopni ovládat ducha, jako „Vždycky jsi byl divoký, syn.”

   Pátý rytíř je odhalen jako nikdo jiný než sám Adler. Duch je v naprosté nedůvěře, k níž mu Adler říká, že to může být těžká pilulka, ale vždy to bylo pro větší dobro. Duch je rozhněván, když si uvědomí, že je Adler zjevně zradil a jejich zemi. Ale Adler trvá na tom, že všechno, co udělal, bylo kvůli jeho zemi.

   Poté dále uvádí, že se jednalo o „falešnou vlajku“; Scénář, ve kterém země na sobě zaútočila jako nepřítel, aby zahájil válku. Adler pak tvrdí, že Sověti jsou stále současnou a aktivní hrozbou a že jeho cílem bylo porazit Makarov a další ruské hrozby. Když Ghost odsouvá, že jeho činy způsobily četné úmrtí a ochromující civilizaci, Adler odpoví, že pro zemi se vrátí na nohy silnější než dříve. Poté odhalí, že najal Mace, aby zabil Makarova, který byl schopen, i když Makarov se podařilo použít tělo dvojici, aby je všechny klamal. Také poznamenává, že poslal ducha na Sibiř se stejným cílem a Templar by zabil Makarov, kdyby Ghost nějak selhal. Místo toho se Ghost a Templar navzájem bojovali, Ghost zůstal vážně zraněný, protože Templar nebyl schopen najít Makarova.

   Nakonec Adler poznamenává 30000 mužů na Blackout a on komentuje každý z nich hrdinové. Poté hodí cigaretu, když se zmiňuje, že sám Ghost je hrdina, když začne něco vytáhnout z bundy, říká, že kdyby Adler požádal o další oběť, Ghost by to udělal. Když se Adler otočí, Ghost ho zastřelí a spadne z útesu a odhalí, že z bundy vytáhl zapalovač. Jak Adler zhodí z útesu, je Ghost kontaktován Priceem, který informuje o Ghost o jaderné bomby spuštěných pěti rytíři. Jak Ghost požaduje objasnění, vybuchne Blackout do houby. Jak Ghost zírá v šoku a hrůze, Adler zamumlal „Vyhrál jsem, Perseus.”

   Shepherd Debriefs Ghost, zvolající, že na ostrově zemřelo 30000 mužů, zatímco svět právě sledoval, a že duch mohl udělat více, aby zabránil katastrofě.

   Shepherd pak uvádí, že kvůli tomu, co Duch udělal, musí někdo „zaplatit účty“. Ghost se ptá, co tím myslí, o tom, zda si Shepherd myslí, že má něco společného s jaderným útokem. Shepherd pak řekne Ghostům, aby svázal volné konce, nebo bude. Price informuje Ghosta, že nezpochybňují jeho loajalitu ani jeho úsudek, ale jsou ve tmě, protože nevědí, zda je pět rytířů opravdu mrtvých a také nevědí nic o temné smlouvě.

   Ghost vkládá, že Adler zmínil Hudsona, jako součást poslední věci, kterou řekl. Shepherd je však stále naštvaný a odchází, než může Ghost pokračovat, odmítá to, co řekl jako „kecy“. Cena však prosí Shepherda, aby nechal Ghost dokončit a uvádí, že poslouchají. Ghost říká, že Adler uvedl, že Hudson financoval své operace a nasměroval peníze z fondů zpravodajských služeb. Poté se zeptá, jestli to pro ně něco znamená, Price odpoví, že to pro něj nic neznamená, ale zná někoho, kdo by se o to mohl zajímat.

   Oznámen starým přítelem, Price pak pošle ducha do vzdáleného domu. Ghost nájezdů dům, ale najde místo tmavé, prohrajené a zdánlivě prázdné, než zjistí, že Hudson leží na stole, s otevřenou láhev pilulek vedle jeho hlavy. Při hledání důkazů pak Ghost najde kus papíru se slovem „Stansfield“, které je na něm napsáno.

   Zpráva o základně, Ghost pak vypráví Price & Shepherd o Stansfieldu: Adlerův operátor partner v minulosti, který byl zjevně zabit ruskými vojáky během mise na Sibiř. Přemýšlí, proč by Hudson napsal název operátora, který je mrtvý 30 let, na které ceny odpovídá, že jejich přítel na to může vrhnout nějaké světlo. V tuto chvíli vstoupí Reznov a komentuje, jak je opět užitečný. Reznov poté vypráví svůj příběh o Stansfieldu, jednom z jeho vězňů ve Vorkuta. Ghost je pak informuje, že zatímco na Stansfieldu nemají vedení, mají vedení na temné smlouvě.

   Dustovo vedení odkazuje na Edouarda a uvádí, že musí jít sám, protože je to mezi ním a Edouardem. Protože už není spojen s pěti rytíři nebo temnou smlouvou, Edouard je v podstatě rytíř bez Pána, který slouží. Ghost pak zjistí, že Edouard znovu vytvoří helmu v opuštěném hradu. Edouard uvádí, že Ghostovy stopy nejsou tak lehké, jak si myslí, jak ho najde, na který Ghost odpoví, že není těžké ho najít, a poznamenal, že nechal docela stopu těl. Edouard uvádí, že od té doby, co se The Dark Covenant odešla na zem, šel na hon na informace v trestním podzemí. Rovněž zmiňuje, že ho nelze obviňovat, pokud řečeno, že zločinci nebyli ochotni mluvit bez jakéhokoli přesvědčování. Poté vyvolává minulý předmět, skutečnost, že Ghost a on mají stále skóre, aby se usadili. Duch souhlasí a Templar bičuje kolem, aby hodil nůž na ducha.

   Po krátkém boji Templář řekne Ghochovi, že se připojil k francouzské armádě v 17 letech, ambiciózní, agresivní a mladý, který přiměl jeho spoluhráče, aby ho viděl jako sadistického a šíleného vojáka. Během svého času rozsáhle pracoval s Dame, která byla v té době jeho velícím důstojníkem a několikrát bojovala pod jejím velením, ale brzy byla propuštěna. Poté, co byla Dame přijata do The Dark Covenant, se Templar připojil vedle ní v naději na mírový život pro svou dceru, který nikdy neměl. Potom určitě slibuje, že ji najde, ale Ghost zasáhne, uchopí ruku a říká, že ji najdou, a Templář konečně říká, že loví po temné smlouvě.

   Ghost a Templar začínají přepadat členy temné smlouvy, jejich prvním cílem je lékař čarodějnice. Jak si doktor čarodějnice všimne, že ho našli duch a templář, templář propadne oknem, protože nepoužil svůj padák jako Ghost, v tomto procesu pokrýval nedalekou stráž a pozdraví čarodějnice doktora. Když se Templar blíží k lékaři, Ghost ho nazývá „kurva maniak“. Templar se podaří přemoci doktora čarodějnice a s jedním z jeho nožů v ruce se zeptá, zda má lékař rád chirurgický zákrok. Osud lékaře čarodějnice je ponechán nejednoznačný.

   Dalším členem, který přepadení, je Kryptis, který se vyhýbá příchozímu duchu, který chybí s jeho pistolí, a jezdí směrem k templáři. Kryptis nazývá templář zrádcem, když se ho pokouší opustit kap-40, a Templar odvetný s vlnou nožů. Podaří se mu točit Kryptisův motocykl a zatknout ho. Kryptis trvá na tom, že nezradí své kamarády, ale Templar ho ujišťuje, že bude.

   Jeho dalším cílem je Dark Shepherd, který je na vznášejícím se. Přestože mu jeho stráž, která mu řekla, že je nikdo nesleduje, Dark Shepherd to pochybuje a když zjistí, že se duo vydává nahoru, vrhne stráž v hněvu.

   Ghost se pokouší zadržet Dark Shepherda, ale ten ho drží na střelbě. Když se pak zeptá, kde je templář, odpovídá nožem do tmavého pastýřského krku. Tmavý pastýř, který nechce zemřít, uvádí, že bude mluvit, na které templář odpoví na kladné.

   Posledním cílem, který sledují, je tepna, která zjevně vyslýchá muže v hotelovém pokoji. Duchové busty do místnosti ji přerušují a uvedli, že s ní rádi mají slovo. Arerie se však pokouší uniknout skokem z okna, ale Edouard je chycen nohou a doleva visící z okenní římsy. Pokouší se přesvědčit Edouarda, aby se k nim znovu připojil, a řekl mu, že Ghost ho právě používá a bude backstab, jakmile to udělá. Ale Edouard není přesvědčen a místo toho jí řekne, že bude mít šance; Dává jí na výběr buď mluvit, nebo si také vzít její šance, ke které tepně pak se chmurně rozběhne a řekne mu Stansfieldovu polohu na Aljašce a dává adresu končící 584s. Edouard jí pak děkuje, než se pustí z nohy a odhodí ji k jejímu předpokládanému zániku. Ghost se pak zeptá, jestli je opravdu nutné ji upustit, na které Edouard odpoví, že bude žít, ale i kdyby neudělala laskavost pro svět.

   Později se duo připravuje na svou misi na Aljašku na palubě letadla. Edouard připomíná duchu, že je to jednosměrná mise a že to nemusí udělat. Ale pokud ano, budou vyžadovat plán odchodu; Edouard již kontaktoval starého přítele, aby s tím pomohl. Ghost sarkasticky odpoví, že Edouard má přátele, ale on mu pak řekne, že starý přítel je Niki, pokud uspěje ve své misi, bude to jejich extrakcí. Ghost pak informuje Edouarda, že také přinesl zálohu; Zálohování složené z mýdla, Alexa a Slivera.

   Pilot se pak zeptá, zda jsou připraveni na vzletu, na které Edouard odpoví, že má ještě jednu osobu; Jedním z nich je VAGR Modir, doprovázený jejím mazlíčkem vlkem. Edouard jí říká, že je včas, na kterou odpoví, že jí nebude chybět zábava, když zabil jejího zaměstnavatele Rorke. Soap & Alex se cítí neklidní, že s nimi má Modir, o kterém si všimne, a zeptá se jich, jestli mají nějaké tvrdé pocity, na které mýdlo odpovídá, že nebudou mít tak dlouho, dokud na ně její vlk znovu nezaútočí.

   Letadlo je později viděno ve vzduchu. Sliver je vidět, jak se posadí se šíp v ruce, Vagr Modir spí s jejím vlkem a Alex a Soap hrají karty. Édouard volá Simonovo jméno a vrací mu masku, kterou od něj vzal na Sibiř. Po obdržení masky Simon tvrdí, že na masku úplně zapomněl a že jeden akt laskavosti nestačí k vymazání všech hříchů Édouardu. Édouard souhlasí a řekne Simonovi, aby mu slíbil, že pokud se něco stane s édouardem, Simon se postará o svou dceru Sophii a Simon odpoví „dobře.”

   Jak se letadlo dotýká na Aljašce, duch a templář uzavírají konečnou dohodu o jejich dohodě, získávají Sophii i DSM. Když se dveře Bay Otevírají a vystoupí duch a templář, ohniště spolu s vojáky Dark Covenant dorazí do přepadení skupiny. Firebreak následně používá svůj čistič k zapálení oblasti obklopující letadlo a odděluje skupinu. Jak Ghost a Templar uprchl ze scény, aby pokračoval ve své misi, zbývající cestující začnou odkládat temnou smlouvu. Ghost a Templář infiltrují aljašské zařízení a rozdělili se a Ghost se vydal na Stansfield a Templar hledal datový terminál pro DSM a jeho dceru. Ghost najde Stansfielda a vyměňují si slova, Stansfield porovnávající Ghost jako svého „nového“ já a tvrdí, že Ghost má rád vzrušení z bitvy. Dva následně bojují a Ghost Gouges Stansfields ‘Eyes’ Eyes, také vyrazující jeho krk a prohlásit, že už nebudou použito žádné „poloviční měření“ k řešení hrozeb, jako je Stansfield.

   Jak Templar opustí svůj exfil, aby pomohl VAGR Modir, Ghost dorazí s posílení. Templář potvrzuje a Ghost vytáhne pistoli na templář a vagr, okamžitě zabije VAGR a krátce zneškodňuje templář tím, že ho střílí do jeho helmy. Poté vytáhne DSM z templáře a podá ho Shepherdovi, který komentuje „dobrá práce, dítě.„Když Shepherd nastupuje Osprey, Ghost zkoumá oblast za ním a vidí všechny mrtvoly, které zůstaly po bitvě. Když jde zpět k Osprey, myslí si, že Templar má pravdu, a že „tady není nic jiného než duchové.”

   O něco později se ukázalo, že Ghost je součástí pracovní skupiny 141 spolu s kapitánem Priceem, Alexem, Charlyem a Gazem, míří do Lisabonu, aby osvobodil skupinu rukojmí údajně držených Nikto. Price se zeptá, jestli Ghost zná Nikto, potvrzuje, že dělá, protože on a Niktto spolupracovali a rozebírali pět rytířů. Cena potvrzuje, že to udělal poté, co zabil Templar, ačkoli Ghost trvá na tom, že udělal, co je nutné. Price se zeptá, jestli to bude problém, který duch popírá. Skupina se nakonec rozdělí, s Charly, Gaz a Alex na jednom konci a duch s cenou na druhém.

   Neznámý pro Ghosta, jeho spoluhráči, zejména Charly, začnou nedůvěřovat duchu, protože ví, že každý, kdo mu důvěřoval.

   Duch a cena infiltrují síň budovy a neutralizujte stráže, ale nenajděte žádnou stopu rukojmí, ani Niktto, které najdou ohledně. Charlyův tým zajistil garáž, ale také nenašel nic. Najdou však spoustu výbušnin ve výtahu a nutí je, aby se objasnili. Mezitím se duch a cena zamíří dolů o nižší úroveň, kde je Ghost přepaden šifrou.

   Cena se pokouší pomoci duchu, ale jeho zbraň kopla pryč. Zatímco duely duelů šifry, říká Price, aby šel najít Nicto, která cena zpočátku odmítá, věří, že Ghost získal přání smrti od Templar. Ale duch je neoblomný, takže cena neochotně odchází. Cipher prohlašuje, že tam Ghost zemře, ale nemyslí si to.

   Poté, když budova exploduje, je zobrazen Ghost, který má na ramenou nevědomou šifru. Neznámý mu, Foxtrot má ve svých památkách duch. Ghost si uvědomí, že ví, kdo je šifra a že by měl být mrtvý; Foxtrot je také při pohledu na to znepokojen.

   Ghost doprovází cenu a jeho konvoj UAC s šifrou v sanitce do nemocnice, s Foxtrotem po těsně za sebou. Mezitím Ghost vypráví Price o Cipher, on ho znal, ale už neví, co to je, což je ceny zajímáno, jestli existuje další překvapení v obchodě. Po dosažení nemocnice se Ghost obává, že se děje věci, které nevidí. Gaz jim vypráví o tuctu bombových útoků, které se odehrály nedávno, kromě toho v Lisabonu, a že jsou připisovány „lidové smlouvě“. Duch věří, že Cipher je klíčem a potřebují ho naživu a kooperaci.

   V tu chvíli dorazili do nemocnice vhodní agenti UAC, aby sbírali šifru. Přestože je Ghost skeptický, je opět překvapením šifry, který má řádně v Knifepoint. Agenti se snaží zabezpečit šifru, ale on je odradí. Ghost vstoupí do odstupu s šifrou a zeptá se, jestli si ho pamatuje. Než může CIPHER odpovědět, je zasažen cenou hasicím přístrojem. Foxtrot, maskovaný jako zdravotní sestra, zasáhne a vstřikuje šifru anestezií a slibuje, že to „napraví“. Když agenti odcházejí nevědomou šifru na nosítce, Ghost trvá na tom, aby je mohl následovat.

   Ghost doprovází TF141 na pouštní černé místo Figuig v Maroku, s komatózovou šifrou v závěsu. Když skupina dorazí, je jim odepřen doprovod agenti na místě, ale pak je uvítáni Roach a Farah, kteří to nabízejí. Zatímco cena je nadšená, když znovu uvidíme Roacha, Ghost má poměrně nepříjemné setkání s Roachem.

   Zatímco na cestě na černé místo, konvoj je pod útokem Phantom i Specter. Zatímco Foxtrot dorazí do boje s Phantomem, Spectre po přepadení rychle zabije všechny agenty. Ghost je pak nařízen k zajištění kopce, zatímco Roach doprovází cenu a Gaz, spolu s Farah, žádost o zálohu a evac.

   Ghost se pustí sám a brzy se setká s Foxtrotem Fighting Phantom. Nakopne ho z kopce, na kterém bojovali, a Ghost chytí Phantom, než konfrontuje Foxtrot. O chvíli později se setkává s cenou, který se zotavuje z útoku Spectre a upozorňuje na Foxtrota.

   Duch není vidět až dlouho později, kde ho Sophia sledovala do svého bytu. Připravila se na sousední budově s odstřelovací puškou a čekala, až se objeví duch, čeká, až se objeví duch. Ghost však očekával, že to udělá, a on ji našel poprvé ve stejné budově. Sophia, spíše než se rozhodla zasáhnout, se rozhodla postavit a vyslechnout, co musel říct. Omluvil se Sophii za to, že ji opustil na Aljašce, a že kdyby byl na jejím místě, hledal také návratnost. Ale řekl jí něco, co jí tvrdě zasáhlo: pomsta je slepá ulička, která jí nepřinese žádný mír. Kromě toho se Ghost nazval „zbraní“, kterou používají ostatní, a že pokud Sophia opravdu chtěla pomstít zradu svého otce, měla by najít toho, kdo zbraň ovládá.

   Simon “Ghost” Riley (restart)

   MWII (2022)

   Poručík Simon Riley, také známý jako Duch, je postava uvedená v Call of Duty: Modern Warfare, Call of Duty: Modern Warfare II a Call of Duty: Modern Warfare III. v Moderní válčení, Duch je zmíněn na konci kampaně. v Modern Warfare II, Je jedním ze tří hratelných protagonistů Call of Duty: Modern Warfare II.

   v Moderní válčení a Call of Duty: Warzone, Ghost byl propuštěn jako hratelný operátor SAS koaliční frakce v rámci sezóny Two Battle Pass. v Modern Warfare II a Call of Duty: Warzone 2.0, Je také k dispozici jako operátor frakce Specgru.

   Obsah

   • 1 Životopis
    • 1.1 raný život a kariéra
    • 1.2 Pracovní skupina 141
    • 1.3 válka ve Verdansku
    • 1.4 atentát na ghorbrani
    • 1.5 Lov na Hassan a odcizené střely
    • 1.6 Zrada Shadow Company a Shepherd
    • 1.7 Ghost Team
    • 1.8 Smrt smrt Hassanské a raketové hrozby vyloučená
    • 2.1 Call of Duty: Modern Warfare
     • 2.1.1 kůže
     • 2.1.2 vtipy
     • 2.1.3 cílové pohyby
     • 2.2.1 kůže
     • 2.3.1 kůže
     • 4.1 Call of Duty: Modern Warfare
     • 4.2 Call of Duty: Modern Warfare II
     • 4.3 Call of Duty: Modern Warfare III
     • 4.4 Call of Duty: Warzone Mobile
     • 5.1 Call of Duty: Modern Warfare
     • 5.2 Call of Duty: Modern Warfare II

     Životopis

     Raný život a kariéra

     Simon Riley se narodil v Manchesteru a připojil se ke speciální letecké službě a většinu své kariéry strávil četným krátkodobým nasazením a prováděním skrytých úkolů na klasifikovaných místech. Stal se odborníkem na tajné tradice, zaměřil se na sabotáž, přepadení a infiltrace do odepřených oblastí a nebezpečného prostředí. Ghost zakryl svou identitu pod Hallmark Skull, který přišel masku, aby udržel anonymitu v terénu. [3]

     V jednu chvíli Ghost pracoval ve stejné jednotce jako Mace. [4]

     Recenze expertů GameSpot

     22. listopadu 2022

     12. listopadu 2020

     30. října 2019

     Pracovní skupina 141

     Cena: “Tady je. Simon RileyLaswell: “Neexistuje žádný obrázek.Cena: “Nikdy.„ – Kate Laswell se zeptá na fotografii na souboru Riley.

     Po smrti generála Romana Barkova byl Ghost přijat kapitánem John Price v nově vytvořené pracovní skupině 141, kde se stal velícím důstojníkem.

     Válka ve Verdansku

     Cena: “Můžeš mluvit?Riley: “Mohu poslouchat.Cena: “Plán Zakhaeva funguje. Příměří ve Verdansku oficiálně padlo. Je to krvavý chaos.Riley: “Řekni mi něco, co nevím.„ – Cena mluvící s Ghostem v sezóně 3 cutscene.

     Po invazi do Verdanska Al-Qatala 3. března 2020 byla Riley nasazena ve městě, aby pomohla iniciativě příměří proti teroristické organizaci, kterou dodal Victor Zakhaev. Během jedné z operací příměří pomohl Ghost týmu ARM-4 infiltrovat okupované letiště Verdansk, aby získal jaderné jádro.

     Když Al-Qatala uvolnil toxický plyn ve Verdansku, Ghost objevil chaotickou situaci, kdy se provozovatelé příměří otočili proti sobě a začali se navzájem zaměřit. Brzy požádal o cenu, aby mu poslal posily, kterým by mohl věřit. Rileymu se podařilo uniknout z města a byla nasazena na utajované místo, kde ho cena informovala o tom, že Zakhaev plán fungoval, s příměří nyní oficiálně rozpuštěno. Ghost byl během této operace asistován Alex Keller, který byl poslán cenou.

     V prosinci 2020, Ghost Assist Price ve Verdansku zabránil Zakhaevu v zahájení raketového útoku na Verdansk. Ghost, spolu s Alexem, Gaz, Price, Nikolai a Farah Karim komunikují s Johnnym „Soap“ Mactavishem a pomáhají mu „půl několika kliknutí z Verdanského pobřeží“.

     Atentát na Ghorbrani

     V červenci 2022 byl Ghost nasazen na stávkové misi v horském pouštním terénu Al Mazrah na příkazy Laswell a General Shepherd, aby navázal vizuální kontakt na generál Ghorbrani, velitel quds síly, íránské speciální síly, aby se odstranily jako potenciální hrozba, zatímco posledně jmenovaná byla přítomna pro dohodu o zbraních s ruskými silami. Ghost potvrdil přítomnost generála a zelené světlo bylo dáno Philipu Gravesovi, veliteli a generálnímu řediteli Shadow Company, aby zahájil raketu mobilní balistické plavby, která zcela vyhladila místo dohody o zbraních a zabilo všechny včetně Ghorbrani, což později potvrdil Ghost.

     Lov na Hassan a odcizené střely

     Několik měsíců po smrti Ghorbraniho, major Hassan Zyani, Ghorbraniho druhý velení, zavázal pomstu proti Spojeným státům a bylo údajně probíhá v tajnosti činnosti v Al Mazrah. Ghost spolu s mýdlem a mořským speciálním operací byl odeslán, aby zachytil nebo zabil Hassana. Poté, co probojovali odporem od Al-Qataly, kteří tam byli údajně na ochranu Hassanu. Shepherd nařídil duchu a týmu, aby zničili raketu před evakuací z al-Mazrah.

     Ghost a mýdlo byly později poslány do Las Almas, aby se setkali s mexickými speciálními silami Plukovník Alejandro Vargas a seržant major Rodolfo Parra, aby lov za Hassana, o kterém věřili, že je skrytý a chráněn kartelem Las Almas s zkorumpovanými prvky mexické armády pod Kontrola El Sin Nombre, vůdce kartelu Las Almas.

     Poté, co úspěšně zachytili Hassana z kartelu a mexické armády pomocí Graves a podpory střelby AC-130 Shadow Company, přivedli Hassana do pouště, aby ho vyslýchali o místo pobytu raket. Ukázalo se, že Hassan je obtížné zvládnout a bylo jim nařízeno, aby ho uvolnil, protože jeho zadržení bylo nezákonné.

     O několik dní později, duch spolu s mýdlem, vargas a hroby prováděli přes sledování na sídle patřícímu do jednoho z poručíka El Sin Nombre, Diego Salgado. Po dlouhé diskusi o tom, jak se dostat k vůdci kartelu, se mýdlo dobrovolně přihlásilo na rizikovou misi, aby infiltroval směs s vargasem v maskování jako jeden z bodyguardů s duchem, který poskytuje ostřelovač a hroby v pohotovostním režimu, aby chytil a chytil. Poté, co se jim podařilo zachytit vůdce kartelu, který se ukázal jako Valeria Garza, bývalý člen jednotky Vargase, vyslňují ji o pobytu Hassanu a raket, a ona by nabídla informace výměnou za dohodu o zajištění ji za zajištění jich uvolnění a její operace kartelu, aby zůstala nerušená.

     Prostřednictvím výslechu Garzy, Ghost spolu s 141, se Los Vaqueros a Shadow Company zúčastnili nájezdu na ropnou soupravu nacházející se v Mexickém zálivu, kde lokalizovali a zničili druhou raketu, než měla šanci na spuštění.

     Zrada Shadow Company a Shepherd

     Když se tým vrátil, přišli zjistit, že hroby s podporou Shepherda převzaly zařízení Fuerzas Especiales a zapnuly ​​je s zachycením Vargase, což nutilo duchové a mýdlo, aby unikli do města a odrazili od všech loveckých stínových areálů Předtím, než se přeskupili ve Vargas Safe House, kde se setkali s Rodolfo a formulovali plán na infiltrování opuštěného vězení, které Shadow Company používala jako sloučenina černého webu k volným dělníkům Vargase a Vaqueros, které v současné době drží v zajetí, než uniknou s pomocí ceny a Gaz.

     Později Laswell zjistí, že se Shepherd a Graves pokoušejí zakrýt svou nezákonnou činnost, ke které došlo o několik měsíců dříve, kdy Shadow Company ztratila držení raket, když je přepravovaly na spojence bojující proti Rusku do společnosti ruských žoldáků, kteří je později dali Hassane, takže by se mohl pomstít ve Spojených státech.

     Ghost Team

     Ghost byl přítomen, když Task Force 141 a Los Vaqueros vytvořil tým JTF-GHOST. Poté krátce sundal masku, než si s každým oblékl masku duch. Poté znovu zpochybnili Garzu, což odhalila, že Hassan a poslední raketa byly umístěny v Chicagu.

     Smrt Hassanské a raketové hrozby vyloučená

     Jak se na Hassanu pohybuje pracovní skupina 141 s týmem námořních lupičů, přičemž druhá má ochranu Al-Qatala, Ghost poskytl Overwatch z jiné budovy. Tým pak spěchal, aby převzal ovládací prvky poté, co Hassan vypustil raketu, která míří k Washingtonu, D.C. a mýdlo se to podařilo odzbrojit pomocí Laswell. Poté pomáhá vést mýdlo eliminovat několik AQ vojáků a spěchá včas, aby zachránil mýdlo ostřelováním Hassana, než ho měl šanci vyhodit ho z okna.

     Duch spolu s Price, Gaz, Soap a Laswell byli všichni v baru, kde diskutovali o událostech, které následovaly po jejich misi v Chicagu. Laswell jim pak podá obrázek jednotlivce, kterého cena uznala jako Vladimir Makarov.

     Personalizace

     Call of Duty: Modern Warfare

     Kůže

     název Rarita obraz Jak získat
     Zimní divadlo Epické Warzone Pro Pack
     nebo
     Dědictví duchů Balení (předobjednávka Modern Warfare II Edice Vault)
     Zjevení Legendární Duch: Bojový duch Svazek
     nebo
     Dědictví duchů Balení (předobjednávka Modern Warfare II Edice Vault)
     Azrael Legendární Duch: Grim Reaper Svazek
     nebo
     Dědictví duchů Balení (předobjednávka Modern Warfare II Edice Vault)
     Klasický duch Legendární Ghost Pack: Pohotovostní Svazek
     nebo
     Dědictví duchů Balení (předobjednávka Modern Warfare II Edice Vault)
     Temné vidění Legendární Mise operátora
     nebo
     Dědictví duchů Balení (předobjednávka Modern Warfare II Edice Vault)
     Dreadwood Legendární Za bledou Svazek
     nebo
     Dědictví duchů Balení (předobjednávka Modern Warfare II Edice Vault)
     Duch Legendární Battle Pass Season Two Tier 100
     nebo
     Dědictví duchů Balení (předobjednávka Modern Warfare II Edice Vault)
     Čelist Legendární Battle Pass Season Two Tier 0
     nebo
     Dědictví duchů Balení (předobjednávka Modern Warfare II Edice Vault)
     Poslední dech Legendární Mise operátora
     nebo
     Dědictví duchů Balení (předobjednávka Modern Warfare II Edice Vault)
     Čelist Legendární Mise operátora
     nebo
     Dědictví duchů Balení (předobjednávka Modern Warfare II Edice Vault)
     Počítač Legendární Mise operátora
     nebo
     Dědictví duchů Balení (předobjednávka Modern Warfare II Edice Vault)
     UDT Ghost Legendární Nákup Call of Duty: Modern Warfare 2 kampaň remastered
     nebo
     Dědictví duchů Balení (předobjednávka Modern Warfare II Edice Vault)

     Vtipky

     název Rarita Jak získat
     Tosser Běžný Neopatřitelné
     Na zdraví Epické Ghost Pack: Pohotovostní Svazek
     Hotovo a poprášené Epické Za bledou Svazek
     Pro mé kamarády Epické Duch: Bojový duch Svazek
     Tvrdé linie Epické Duch: Grim Reaper Svazek
     Off You Go Epické Mise operátora
     SOD OFF Epické Mise operátora
     Zůstaňte mrazivý Epické Nákup Call of Duty: Modern Warfare 2 kampaň remastered
     Vaše angličtina vítaná Epické Neopatřitelné
     F Off Legendární Neopatřitelné

     Dokončovací pohyby

     název Rarita Jak získat
     Slideshot Základna Odemčeno ve výchozím nastavení
     Flop břicha Epické Nákup Call of Duty: Modern Warfare 2 kampaň remastered
     Univerzální dokončovací pohyby

     Call of Duty: Modern Warfare II

     Kůže

     Poznámka: Skins také k dispozici v Call of Duty: Modern Warfare III

     název obraz Jak získat
     Klasický duch Klasický balíček duchů Svazek
     Pouštní duch Battle Pass Season Four Sector D20
     Pouštní duch Blackcell Battle Pass Season Four Sector D20 (BlackCell Exkluzivní)
     Duch Pack Red Team 141 (Bonus za vydání Vault)
     Ghost Senpai Tracer Pack: Duch Akihabara Svazek
     Zlacený reaper Tracer Pack: kostní chladič Svazek
     Hood Up Classic Klasický balíček duchů Svazek
     Loch Ghost Hluboká voda Svazek
     Nightwar Battle Pass Season Three Sector C20
     Nightwar Blackcell Battle Pass Season Three Sector C20 (BlackCell Exkluzivní)
     Posedlý Tracer Pack: Dark Rituals III Svazek
     Pyro Elementární strojní balení: Magmaflow Svazek
     Spektrální duch Reaktivní balíček: bez duše Svazek
     Maršál Gunslinger Ghost Pro balení
     The Rook Battle Pass Season Five Sector E17
     The Rook Blackcell Battle Pass Season Five Sector E17 (BlackCell Exkluzivní)
     Zombie Ghost Předobjednávka Call of Duty: Modern Warfare III

     Call of Duty: Modern Warfare III

     Kůže

     název obraz Jak získat
     Duch Nemesis Operator Pack (Bonus za vydání Vault)

     Call of Duty: Mobile

     Ghost se objeví v Call of Duty: Mobile a byl přidán jako součást sezóny 12, která temná bitva Pass. Je uniformou pro původního ducha. [5]

     Galerie

     Call of Duty: Modern Warfare

     Laswell se dívá na Simona Rileyho

     Laswell při pohledu na soubor Simona Rileyho.

     Morbidní„Emblem představujícího Ghost’s Face Plate.

     Staří přátelé„Volací karta s čelním panelem lebky Ghost’s Skull.

     Obrázek ducha zobrazený v Arklevově vrcholu před jeho odhalením

     Obrázek duchů zobrazený v Arklevově vrcholu před jeho odhalením.

     Lebka se zobrazovala v Piccadilly před odhalením Ghost

     Lebka zobrazená v Piccadilly před odhalením Ghost.

     Obrázek Ghost se objevuje v propagačním briefingu Nikto. [6]

     Obrázek Ghost se objevuje v propagačním briefingu Nikto. [6]

     Intro operátora duchů

     Intro operátora duchů.

     Duch

     Ghost’s Bio in in Moderní válčení a Warzone.

     Duch

     Ghost’s “Reckoner” Skin ve hře.

     Duch

     Duchova „klasická duchová“ kůže ve hře.

     Duch

     Duchová “Dreadwood” Skin ve hře.

     Simon Riley v sezóně dva intro cutscene

     Simon Riley v sezóně dva intro cutscene.

     Ghost Battle Paspas Codwebsite MW

     Rovinné promo warzone MW

     Ghost Verdansk Promo Warzone MW

     Duch na ATV

     Simonriley Ghost Season2 Promo1 MW

     Simonriley Ghost Season2 Promo2 MW

     Ghost používající Grau 5.56 v Atlas Superstore

     Simonriley Ghost Season2 Promo4 MW

     Duch sledující hráče v hale během druhé sezóny.

     Promo promo codwz duchové věže

     Ghost Bank Promo Codwz

     Duch byl přepaden při poklesu nakládky

     Duch byl přepaden při poklesu nakládky.

     GHOSTMACE LOACOOTDROP CODWZ

     Nevyužitý obchod s obchodem

     Duch v sezóně tři intro cutscene

     Duch v sezóně tři intro cutscene.

     Ghost on Rust S3 MW

     Ghost s Alexem Kellerem

     Ghost Precision Airstrike MW

     Ghost, Price, Alex a Gaz ve Verdansku

     Duch, cena, Alex a Gaz ve Verdansku.

     Duch spolu se všemi členy pracovní skupiny 141, po smrti Victor Zakhaev

     Duch spolu se všemi členy pracovní skupiny 141, po Victor Zakhaev smrti.

     Ghost a Frank Woods in Iron Trials

     Duch během operace: Flashback

     Střelba duchů na Russell Adler v Caldera

     Střelba duchů na Russell Adler v Caldera.

     Hračky McFarlane

     Akční postava McFarlane Toys ‘Simon “Ghost” Riley.

     Duch

     Ghost ‘”Classic Ghost” Skin Concept Art.

     Call of Duty: Modern Warfare II

     Ghost Oficiální odhalení

     Ghost Oficiální odhalení.

     Propagační plakát duchů

     Propagační plakát duchů.

     Duchové umění v přístavu Long Beach

     Promo4 MWII

     Promo7 MWII

     Ultimate Team odhalí přívěs Mwii

     Ghost RevelopTrailer 1 Mwii

     Ghost RevelopTrailer 2 Mwii

     Ghost RevelopTrailer 3 Mwii

     Duch v Al Mazrah

     Duch po smrti Ghorbrani

     Duch po smrti Ghorbrani.

     Duch, zkopírujete Mwii

     Ghost kontaktoval Kate Laswell o amerických raketách

     Duch kontaktoval Kate Laswell o amerických raketách.

     Ghost NVG RevelopTrailer Mwii

     Duch pomocí kladiva k porušení dveří

     Duch pomocí kladiva k porušení dveří.

     Porušení dveří2 mwii

     Porušení dveří3 mwii

     Ghost Trailer Mwii

     Ghost Ads Mwii

     Phillip Graves a Ghost mluví s pastýřem

     Phillip Graves a Ghost mluví s pastýřem.

     Ghost, mýdlo a Rodolfo Parra dotazující Valeria Garza

     Ghost, mýdlo a Rodolfo Parra vyslechnutí Valeria Garza.

     Duch v tmavé vodě

     Ghost Graves mýdlo vyhodí do vzduchu plošinu mwii

     Ghost Graves mýdlo vyhodí do vzduchu RIG2 MWII

     I

     Operátor společnosti Ghost and Shadow Company Mwii

     „Hrozíš nás?”

     Mýdlo a duch vědí co

     Mýdlo a duch vědí, co bude dál.

     „Jdi Johnny! Zmiz odsud.”

     Pracovní skupina 141

     TF141 2 MWII

     Duch po vytvoření týmu JTF - Ghost

     Duch po vytvoření týmu JTF – Ghost.

     Děkuji obrázek mwii

     Duch ve hře

     Duch

     Duchova „Desert Ghost“ Skin ve hře.

     Duch

     Duchová „Desert Ghost Blackcell“ ve hře.

     Duch

     Duchova „pyro“ kůže ve hře.

     Duch

     Duchova „Ghost Senpai“ Skin ve hře.

     Duch

     Duchová „The Rook“ kůže ve hře.

     Duch

     Duchova „The Rook Blackcell“ ve hře.

     Mýdlo, cena, duch a Farah na sobě uniformy Red Team 141

     Mýdlo, cena, duch a Farah na sobě uniformy Red Team 141.

     Duch pod vodou

     Multiplayer odhalit promo mwii

     Multiplayer odhalit promo7 mwii

     Multiplayer odhalit promo10 mwii

     Multiplayer odhalit promo12 mwii

     Multiplayer odhalit promo18 mwii

     Multiplayer odhalit promo30 mwii

     Ghost in Call of Duty: Warzone 2.0

     Warzone2 Promo2 WZ2

     Duch na střeše obrněného vozidla

     Duch na střeše obrněného vozidla.

     Warzone2 Promo5 WZ2

     Duch na Himmelmatt Expo

     Ghost Gildedreaper Promo Mwii

     Duch, jak je vidět během třetí sezóny

     Duch, jak je vidět během třetí sezóny.

     Ghost s Farahem, mýdlem a Gaz v Al Mazrah

     Duch s Farahem, mýdlem a Gaz v Al Mazrah.

     Duch nosí variantu Blackcell

     Duch nosí variantu BlackCell.

     Blackcell Promo4 MWII

     Duch v lupu

     Plunder promo WZ2

     SeasonThree Promo24 MWII

     Klasické promo duchů MWII WZ2

     SeasonThree Reloaded DMZ promo wz2

     SeasonThree Reloaded DMZ Promo3 WZ2

     Duch, jak je vidět během čtvrté sezóny

     Duch, jak je vidět během čtvrté sezóny.

     Duch v Al Mazrah

     Ghost Desert Ghost Promo Mwii

     Ghost, jak je vidět během sezóny pět

     Duch, jak je vidět během pěti sezóny.

     Duch, jak je vidět během šesté sezóny

     Duch, jak je vidět během šesté sezóny.

     Hauntingtwist promo4 mwii

     Promo zamykání vondead WZ2

     Hauntingtwist promo mwii

     Hauntingtwist promo2 mwii

     Call of Duty: Modern Warfare III

     Nejprve se podívejte na Ghosta

     Kampaň Promo6 MWIII

     Duch, cena, Makarov a Warden

     Call of Duty: Warzone Mobile

     Duch nosí jeho

     Duch nosí svou „odsouzenou“ kůži.

     Warzonemobile Promo4 WZM

     Warzonemobile Promo5 WZM

     Warzonemobile Promo6 WZM

     Warzonemobile Promo7 WZM

     Duch a mýdlo

     Trivia

     Call of Duty: Modern Warfare

     • S vydáním aktualizace titulu 1.12. prosince 18. prosince 2019, většina televizorů, které zobrazovaly statické Moderní válčení Mapy pro více hráčů, jako je Arklev Peak, Rammaza nebo Tavorsk District, by občas ukázaly zkreslený obraz ducha na několik sekund.
      • Od aktualizace titulu 1.13, 22. ledna 2020, obří obrazovky na mapě pro více hráčů Piccadilly občas zobrazují obrázek připomínající lebku duchů.
      • Po aktualizaci titulu 1.15, 25. února 2020, by Ghost nějakou dobu sledoval hráče v lobby, než se vrátí zpět.
      • Odkazy na Quip Hereford, Anglie. Toto je umístění tréninkové sloučeniny SAS v Call of Duty 4: Modern Warfare mise f.N.G..

      Call of Duty: Modern Warfare II

      • V propagačním plakátu hry je viditelné, že duchu postrádá tetovací rukáv na levém předloktí. To však neplatí pro jiné materiály, které ho představují.
      • Ačkoli Ghostova tvář není ve hře zobrazena, je modelována po jeho hlasovém herci Samuela Roukina.

      Reference

      1. ↑ https: // twitter.com/samuelroukin/status/1529158087667482630
      2. ↑ https: // www.Instagram.com/p/cd-z5cdlc5p/
      3. ↑ Balíček Ghost Pack Contingency Bundle obsahuje ikonické předměty pro operátora SAS včetně „klasické duch“. blog.aktivita.com
      4. ↑ “Mace a duch pracovali společně. Stejná jednotka, ale věci se změnily.”reddit.com
      5. ↑ sezóna 12: Ztmacení, je tady!cvrlikání.com
      6. ↑ Briefing operátora: Nicto. cvrlikání.com

      Vasili Ivanovich Koslov · John Davis · David Welsh · Bill Taylor
      Nichols · James Doyle · Cole · Bohater Wojciech
      Zach Parker · Sněhulák · Thunder One-One’s Gunner · Člen záchranného týmu
      Joe Miller · Lucas Gibson · Tom Sharpe · Alex McCall
      Joseph Allen · James Ramirez · Gary “Roach” Sanderson · John “Soap” mackavish · SAT1
      Michael Shaw · Yuri Raslov · Thomas Hayes · David Vance · James West
      Wilson · Andrews · Franks · Noyce · Ridley · Trent · Hlídač · Hrom · lovec · Warlord
      Havran
      Cyborg Rising: Lv bu · Kovboj · Spoušť · Seržant
      Marshall · Chavez · Rákos · Dimarco
      Jack Mitchell
      Exo zombie:
      Oz · Kahn · Lilith Swann · Jim Decker · Lennox
      Brooks · Crowley · Fowler · Monroe · Havran
      Farah Karim · Hadir Karim · Tariq · Ayah · Azadeh · Darine · Lina · Yasin · Iskra
      Roman Barkov · J-12 · Viktor · Andrei · Luka · Evgeny
      John Price · Kyle “Gaz” Garrick · Johnny “mýdlo” mackavish · Simon “Ghost” Riley
      Kate Laswell · Kamarov · ARM-4 · Havoc 2-0 · KOUZELNÍK

      Angel Alice smrt (Sezóna 4) · Kapitán Park (Sezóna 4) · Urban Tracker (Sezóna 4) · Anna “Aretery” Buckler (Sezóna 6) · Šaman (Sezóna 7) · Hazmat Bomber (Sezóna 7) · Vanguard (Sezóna 7) · Naomi “Manta Ray” Mizushima (Sezóna 8) · Emma Victorova (Sezóna 9) · Tengu (Sezóna 9) · American Bulldog (Sezóna 9) · Scylla (Sezóna 10) · Siren (Sezóna 10) · Hidora Kai (Sezóna 11) · Édouard “Templar” couteau (Sezóna 12) · Stansfield (Sezóna 13) · Éter (2021 Sezóna 1) · Alias ​​(2021 Sezóna 2) · Rosa (2021 Sezóna 3) · Vagr modir (2021 Sezóna 3) · Cecilia “Dame” Perrin (2021 Sezóna 4) · Rott (2021 Sezóna 6) · Cassius (2021 Sezóna 6) · Hakan “Demir” pala (2021 Sezóna 7) · Kryptis (2021 Sezóna 7) · Lazarus (2021 Sezóna 10) · Nyx (2021 Sezóna 10) · Prasklý (2021 Sezóna 10) · Sophia Couteau (2021 Sezóna 11) · Yuri (2022 Sezóna 1) · Denise “Foxtrot” McDaniels (2022 Sezóna 2) · Alexander “Cipher” McDaniels (2022 Sezóna 2) · Trevor “Killgore” visí (2022 Sezóna 3) · Agent Miller (2022 Sezóna 3) · Kui ji (2022 Sezóna 3) · Denise “Rampage” Michaels (2022 Sezóna 5) · Strongarm (2022 Sezóna 7) · Kestrel (2022 Sezóna 7) · Sparrowhawk (2022 Sezóna 7) · Režisér (2022 Sezóna 8) · Tempest (2022 Sezóna 8) · Samael (2022 Sezóna 8) · Shadowfall (2023 Sezóna 1) · Tiangu (2023 Sezóna 1) · Zabitý (2023 Sezóna 2) · Maršál (2023 Sezóna 2) · Darkwave (2023 Sezóna 3) · Soumrak (2023 Sezóna 3) · Klepto (2023 Sezóna 3) · Templářský stín (2023 Sezóna 4) · Fiona st. Jiří (2023 Sezóna 6) · Zoe Serrano (2023 Sezóna 7) · Surf Warrior (2023 Sezóna 7) · Satsumebachi (2023 Sezóna 8) · Iron Monk (2023 Sezóna 8) · Rin Yoshida (2023 Sezóna 8)

      Originál: Duch (Sezóna 1) · Cena (Sezóna 1) · Gaz (Série 2) · Mýdlo (Sezóna 4) · Vladimir Makarov (Sezóna 7) · Vasquez (Sezóna 8) · Kamarov (Sezóna 9) · Shepherd (2021 Sezóna 2) · Roach (2021 Sezóna 8)
      Restartovat: Niki (Sezóna 6) · Krueger (Sezóna 7) · Golem (Sezóna 8) · Mace (Sezóna 8) · Mara (Sezóna 10) · Vydra (Sezóna 10) · Udt Frogman (Sezóna 10) · Raines (Sezóna 10) · Yegor (Sezóna 10) · Grinch (Sezóna 10) · Cena (Sezóna 12) · Duch (Sezóna 12) · Velikan (Sezóna 12) · Gaz (Sezóna 12) · Roze (Sezóna 12) · Charly (Sezóna 12) · Alex (2021 Sezóna 2) · Lerch (2021 Sezóna 2) · Domino (2021 Sezóna 3) · Morte (2021 Sezóna 4) · Ronin (2021 Sezóna 4) · Griggs (2021 Sezóna 7) · Minotaur (2021 Sezóna 7) · Rodion (2021 Sezóna 7) · Farah (2021 Sezóna 8) · Iskra (2021 Sezóna 9) · Alice (2021 Sezóna 10) · D-den (2021 Sezóna 11) · Azur (2022 Sezóna 1) · Zane (2022 Sezóna 1) · Wyatt (2022 Sezóna 1) · Bale (2022 Sezóna 3) · Syd (2022 Sezóna 4)

      Baterie (Sezóna 1) · Outrider (Sezóna 1) · Prorok (Sezóna 1) · Zřícenina (Sezóna 1) · Terrance Brooks (Sezóna 1) · Alex Mason (Série 2) · Spectre (Série 2) · Tank Dempsey (Série 2) · Nomád (Série 2) · Lev Kravchenko (Série 2) · Firebreak (Sezóna 3) · Seraph (Sezóna 3) · Tian Zhao (Sezóna 3) · Reaper (Sezóna 5) · David Mason (Sezóna 5) · Nula (Sezóna 5) · Průzkum (Sezóna 6) · Scarlett Rhodes (Sezóna 6) · Javier Salazar (Sezóna 6) · T.E.D.D. (Sezóna 7) · Bitva ztuhla (Sezóna 8) · Reznov (Sezóna 9) · Richtofen (Sezóna 9) · Nikolai Belinski (Sezóna 9) · Takeo (Sezóna 9) · Adler (Sezóna 11) · Ajax (Sezóna 11) · Kosmický stříbrný balíček (Sezóna 11) · Frank Woods (Sezóna 12) · Helen Park (Sezóna 13) · Raul Menendez (Sezóna 13) · Konkurent (2021 Sezóna 3) · Velekněz chaosu (2021 Sezóna 3) · Blackjack (2021 Sezóna 7) · Misty (2021 Sezóna 9) · Točivý moment (2021 Sezóna 11) · Havárie (2022 Sezóna 3) · Baker (2022 Sezóna 3) · PortnOVA (2022 Sezóna 3) · Maxis (2022 Sezóna 4) · Rivas (2022 Sezóna 5) · Naga (2022 Sezóna 5) · Šakal (2022 Sezóna 5) · Vlk (2022 Sezóna 5) · Wraith (2022 Sezóna 6) · Steh (2022 Sezóna 6) · Stryker (2022 Sezóna 7) · Lovec (2022 Sezóna 7) · Beck (2022 Sezóna 7) · Kitsune (2022 Sezóna 7) · Kámen (2022 Sezóna 8) · Buldozer (2022 Sezóna 10) · Píseň (2022 Sezóna 11) · Antonov (2023 Sezóna 1) · Knight (2023 Sezóna 4)

      Elite PMC (Sezóna 1) · Gabriel t. Rorke (Sezóna 13) · Thomas a. Merrick (2021 Sezóna 1) · Logan Walker (2021 Sezóna 1) · Riley (2021 Sezóna 4) · Alex v. “Ajax” Johnson (2021 Sezóna 5) · Keegan (2021 Sezóna 5)

      Sentinel Recon (Sezóna 4) · Gunzo (Sezóna 8) · Bathysphere (Sezóna 9) · Proton (2021 Sezóna 1)

      Phantom (Sezóna 3) · Ftl (Sezóna 3) · Merc Combat Rig (Sezóna 12) · Ethan (2021 Sezóna 1) · Reyes (2022 Sezóna 6) · Synaptický (2022 Sezóna 11)

      Carver Butcher (Sezóna 9) · Vivian Harris (Sezóna 9) · Dark Shepherd (Sezóna 9) · Záchrana, výpomoc (Sezóna 9) · Wicht Warden (Sezóna 9)

      Arthur Kingsley (2021 Sezóna 7) · Lucas Riggs (2021 Sezóna 9)

      John Rambo (2021 Sezóna 3) · John McClane (2021 Sezóna 3) · Ferg (2021 Sezóna 11) · Bobbyplays (2021 Sezóna 11) · Hawksnest (2021 Sezóna 11) · Snoop Dogg (2022 Sezóna 3) · Motoko Kusanagi (2022 Sezóna 7) · TOUSA (2022 Sezóna 7) · BATOU TUTLETSSU (2022 Sezóna 7) · Paul Pogba (2022 Sezóna 10) · Neymar Jr (2022 Sezóna 10) · Lionel Messi (2022 Sezóna 10) · Kevin Durant (2023 Sezóna 4)