Sims 4 Cheats: Motherlode | Extra Time Media, Sims 4 Cheats: Úplný aktualizovaný seznam kódů, od Rosebud po Motherlode – CNET

Sims 4 Cheats: Úplný aktualizovaný seznam kódů, od Rosebud po Motherlode

Zde je obrovský seznam cheat kódů Sims 4, které dávají svému hraní posílení.

Sims 4 Cheats: Motherlode

Sims 4 podvádí mateř

Sims 4 Motherlode Cheat je oblíbený pro hráče, kteří chtějí do hry přidat neomezené peníze. Je to jeden z nejjednodušších podvodníků a jeden z podvodníků, kteří byli ve hře nejdelší.

Než použijete cheat mateř v The Sims 4, musíte se nejprve ujistit.

Chcete -li zapnout podvádění v The Sims 4, musíte otevřít konzoli Cheats. Cheats Console můžete otevřít ?Ctrl + Shift + C? na vašem PC nebo Mac, zatímco ve hře.

Tím se vynoří dialogové okno Cheat, kde můžete zadat Cheats. Don?T zapomenout na stisknutí ?Zadejte? Po zadání podvádění. Než použijete svůj cheat, zadejte testingcheats pravdivé do dialogového okna a stiskněte Enter.

Průvodce Sims 4 Cheats: Mateslode vysvětlil

Po zapnutí podvádění vše, co musíte udělat, je zadat mateřskou krabici a stisknout Enter.

Co podvádí Mateř: Jakmile je zadán, přidá do vašich domácnostních fondů 50 000 Simoleonů. Můžete to opakovat tolikrát, kolikrát chcete.

Sims 4 Cheats: Úplný aktualizovaný seznam kódů, od Rosebud po Motherlode

Zde je obrovský seznam cheat kódů Sims 4, které dávají svému hraní posílení.

Shelby Brown Editor II

Shelby Brown (ona/její/její) je editorem pro tým služeb CNET. Pokrývá tipy a triky pro aplikace, operační systémy a zařízení, stejně jako mobilní hry a Apple Arcade News. Shelby také dohlíží na pokrytí technických tipů. Před vstupem do CNET zakryla novinky aplikací ke stažení.com a sloužil jako nezávislý pracovník pro Louisville.com.

  • V roce 2016 získala stipendium na psaní Renau na komunikačním oddělení University of Louisville.

29. května 2020 4:00 a.m. Pt

SIMS-4-EA-Play-1

Jednou z odvolání her SIMS PC je to, že můžete udělat téměř cokoli – digitální obloha je limit. Životní simulační hra se letos stala o 20 let a stále uvolňuje nový obsah. V loňském roce vývojář hry Origin oznámil, že Sims Tropical Expansion Pack Island Living a předobjednávky právě začaly pro novou expanzi ekologického životního stylu, který má toto léto vyřazen.

Od dětství hry The Sims vždy nabízeli cheat kódy pro zlepšení hraní a poskytovali hráčům užitečné bonusy. Je tu cheat nebo mod pro téměř všechno; Mods je však trochu komplikovanější, i když ty správné mohou přinést neuvěřitelně realistickou hru. Pokud nemáte náladu na stahování a pečlivé organizaci spoustu souborů potřebných k vytvoření mod, je nejlepší držet se starých starých cheatódů.

Pokud jste hráli Sims i několikrát, budou tyto kódy pravděpodobně docela známé. Chcete -li je zadat, musíte zasáhnout Ctrl + Shift + C na počítači se systémem Windows nebo CMD + Shift + C na Mac. Tím se otevře cheat konzole – zadejte svůj kód a stiskněte Zadejte pro každý cheat. Chcete -li tyto podvody povolit, budete muset do cheat konzoly zadat „testovací cheats“. „Testování praní“ a „testování ano“ také fungují.

Všimněte si, že závorky nejsou vyžadovány – jednoduše označují, že musíte přizpůsobit svůj kód. Také pro podvodníky, které dávají dvě možnosti v závorkách, si vyberte ten, který se vztahuje. Například, abyste veškeré nemovitosti ve hře zdarma, napsali byste „freerereatestate.”

Tento seznam v žádném případě neobsahuje všechny Sims 4 Cheat. Je tam množství a některé nebyly testovány. Na fórech Sims najdete více cheats. Vyčernější seznamy a najdete na Sims Online a Carl’s Sims 4 Guide.

Zde je spousta nejpopulárnějších a nejužitečnějších kódů Sims 4 Cheat.

Peníze podvádějí

Peníze podvádějí

Účinek