Skate 4 hratelnost, playtests a všechno ostatní, co víme | Gamesradar, skate. Playtest Registration – Electronic Arts

EA hry Skate 4

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Přívěs s brusle 4, playthests a všechno ostatní, co víme

Skate 4

Skate 4 je stále velmi na cestě s vývojáři, kteří nadále poskytují relativně pravidelné aktualizace o tom, co je vlastně v obchodě pro dlouho očekávaný vstup do série Skate. I když ještě neexistuje žádné definitivní datum vydání, playtests on PC pokračují. Víme také, že to nebude přímé sledování nebo pokračování her, které přišly před ním, proto se oficiálně nazývá skate.

Naposledy nová epizoda zasedací místnosti z Full Circle, vývojáři, konkrétně prošli aktivitami, které se hráči budou moci účastnit. Níže jsme shromáždili vše, co víme, o Skate 4, nebo brusle, jak je to oficiálně známo, s podrobnostmi o hraní, platformách, playtests a další.

Datum vydání 4 skate 4

Bude brusle 4 někdy vyjít? Vypadá to, že jsme čekali na věčnost, a doufejme, že nebudeme muset čekat mnohem déle. Zatímco EA ještě musí dát datum vydání Skate 4 na veřejnost, generální ředitel vydavatele Andrew Wilson uvedl během EA’s Q3 2022 vydělat hovor, že hra skateboarding bude “Brzy spusťte“.

Je to nepřesné prohlášení, ale je to lepší než nic. Když EA odhalila hru v roce 2020, bylo zjištěno, že Skate 4 byla v raných fázích vývoje. Nyní, o dva roky později, to zní, jako by produkce pěkně postupovala. V březnu 2022, Jeden únik to tvrdil „PlayTesting probíhá už měsíce“. Pak jen o pár týdnů později, Pre-Alpha záběry skate 4 unikly online, Ale nejvíce informací, které jsme získali, přišla docela nedávno.

V polovině července, 2022, zatímco oznamuje skutečnost, že Skate 4 není přímým sledováním svých předchůdců (proto se tomu říká jednoduše brusle), a budou bezplatné, devs zopakoval jejich jejich Je to připraveno, až je připraven postoj.

Skate 4 zdarma

Skate 4 bude skutečně zdarma. Jak bylo odhaleno během vývojářského proudu v polovině července 2022, Devs potvrdil Skate 4-nebo skate, jak je ve skutečnosti známo-nepřijde s prémiovou cenovou značkou, ale také nebude platit. Za výplatou nebude „žádné mapové oblasti zamčené,“ uvedli Devs, zatímco potvrzení další hry s bruslemi nebude mít kořistné boxy nebo „výhody placené hry.„Devs také citoval Apex Legends jako dobrý příklad hry, která se dobře hraje na hraní, protože zdůraznili skate 4, je navržen pro všechny hráče, dokonce i pro ty z nás, kteří si za to nepřejí utrácet peníze.

Navzdory zprávám naopak, vývojáři v roce 2023 znovu a znovu uvedli, že v nové brusle nebudou žádné placené kořistní boxy. Jaký druh zpeněžení vlastně vůle být přítomen, zbývá vidět.

Skate 4 Cross-Play and Cross-Progression

Ve stejném proudu, který potvrdil, že Skate 4 bude zdarma hrát, kdykoli přistane, Devs řekl, že hra se také může pochlubit průřezovou hrou a křížovou progresivní hrou. To znamená, že hráči PC, PlayStation a Xbox se mohou všichni kamarádi, pokud si to vyberou, a s mobilní verzí Skate 4 také v dílech budou těm, kteří hrají na iOS nebo Android, potěšeni, že budou vědí, že budou podporovány možnosti napříč platformami taky mobilní.

Skate 4 přívěs

Pracujeme na tom, ale je čas, abyste viděli, co jsme dělali. stát se bruslení. Zasahovaní a registrace pro testování na https: // t.CO/7HH4XSMBXW �� PIC.cvrlikání.com/wu8fto8hujjune 30, 2022

Nedávno nám EA konečně dala nějaký obsah Skate 4 v prostředcích záběrů „před Pre-Alpha“ (slova EA, žádná naše). Záběry předvádějí některé pohyby a triky, které můžete očekávat, že se stačí, ale modely postav a prostředí jsou zjevně stále zpracovávány.

Vizuály videa vás možná překvapí, ale jak píše náš vlastní Joe Donnelly, „Skate 4 využívá svůj vlastní humbuk, aby lákal fanoušky i nováčky.„Video se chytře nakloní do humbuku tím, že nám dává jen sousta před pre-pre-alfa záběry, které budou mít jen fanoušky, kteří chtějí více. A protože Skate 4 bude formována zpětnou vazbou hráče, očekáváme, že vizuální a hraní se budou formovat a posunout se docela trochu, jak postupuje výroba.

Skate 4 Playtest

Ano, je tu nejběžnější skate 4 a můžete se zaregistrovat, abyste se pokusili získat přístup. Podle oficiální stránky EA, zde je co očekávat: „Jako zasvěcenec skate máte šanci hrát rané verze hry a poskytnout zpětnou vazbu během naší vývojové cesty,“ čte se v registraci Blurb. „Musíme škálovat přístup k brusle postupně, jak vývoj postupuje, abychom zajistili hladký zážitek, a to znamená, že nemůžeme zaručit, jak brzy budete hrát.”

Zde se můžete zaregistrovat na PlayTest Skate 4, ale mějte na paměti, že hra je stále ve velmi raném vývoji a neexistuje žádný plán nebo nápověda, kdy se nejvíce stane playtest. Časté dočasnosti pro nejvyšší zní: „Nemůžeme zaručit, jak brzy budete hrát. Budeme vyzvat hráče, aby se účastnili playthestingu na základě různých faktorů definovaných našimi cíli pro testování v té době ve vývoji.„Nejvyšší playtest bude zpočátku k dispozici pouze na PC prostřednictvím původu, ale existují plány zahrnout další platformy do budoucích playtestů. Podle nejnovější epizody zasedací místnosti jsou konzolové testy stále něco, co je na obzoru, zatímco PC PlayTest pokračuje.

Platformy skate 4

EA potvrdila, že skate 4 přijde do PC – to bude První splátka série, která dorazí na PC.

Podle FAQ Skate je Skate 4 nastavena na k dispozici na Xbox One, Xbox Series X | S, PS4 a PS5 spolu s PC. Rovněž uvádí, že DVE „v současné době zkoumají mobilní.”

Skate 4 hratelnost

Série skate byla známá tím, že vám umožnila definovat svůj vlastní styl bruslení. Animace a fyzika byly zřízeny takovým způsobem, že jste se cítili, jako byste měli svobodu rozhodnout se, jak se váš bruslař pohyboval a prezentoval se v parcích – zejména když jste začali používat inovativní systém Flickitt Dual Analog Control pro vývoj vlastní dovednosti -Triky založené na základě a spojování je vytvořit jedinečné linie.

Každý náznak, který jsme dosud měli od EA, by naznačoval, že hraní Skate 4 bude vypadat, že tento oceněný vzorec aktualizuje pro novou generaci hráčů. Vydavatel také potvrdil, že investuje do „Uživatel generovaný obsah, průzkum a komunitu„Pro Skate 4, poznamenávání, jak klíčová byla komunita, aby se série skate stala zkouškou času.

Vývojář Skate 4

Skate 4 vyvíjí zbrusu nové studio s názvem „Full Circle“, které bylo založeno tak, aby pomohlo vést franšízu skate do budoucnosti. Full Circle sídlí ve Vancouveru – kde se nacházejí EA Sports and Respawn Entertainment – a je obsazena směsí veteránů skate série z Ea Black Box (včetně Creative Leads Deran Chung a Cuz Parry) a vývojáři čerstvé na relaci. Bývalý generální ředitel Xbox Live, Daniel McCulloch, dohlíží na studio jako generální ředitel. McCulloch ve svém prohlášení vysvětlil: „Fanoušci si přáli, aby se bruslí zpět do existence, a chceme, aby se cítili zapojeni do procesu od vývoje po uvedení hry a za … chceme, aby se cítili, jako by byli součástí plného kruhu.”

Skate 4 úniky

Toto je Skate 4 Pre-Alpha záběry. To je v souladu s tím, co jsem slyšel o tom, kde je hra od více lidí. Snaží se získat pocit správně, což je pravděpodobně nejdůležitější aspekt skate hry. https: // t.co/axnv2agk6z pic.cvrlikání.com/nuinhghxlgapril 20, 2022

Skate 4 úniky zasáhly internet zpět v dubnu 2022, označení poprvé předčasného hraní Skate 4 byl prokázán veřejnosti. Únik před alfa záběry skate 4 ukázal hraní Greybox v rozvoji a z toho můžete získat představu o tom, kde se zaměřuje na to, kde se Full Circle zaměřuje. Existuje rozsáhlý svět plný linek, který může skartovat, mimo palubní volně rooming pro průzkum, triky soustředěné kolem přesného pohybu a jemné animace, které pomáhají to všechno dohromady. Což znamená, že je to všechno, co byste chtěli od dlouho očekávaného pokračování skate.

Sledujte všechna nadcházející vydání s naším kulatým Nové hry pro 2023 a za.

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

EA hry Skate 4

Řekli jsme vám, že jsme zpět, a stále na tom pracujeme – ale je čas, abyste viděli, co jsme dělali. Je to ještě brzy, ale chceme to napravit a to znamená, že chceme, abyste byli součástí toho.

Jako brusle. zasvěcené, máte šanci hrát rané verze hry a poskytnout zpětnou vazbu během naší vývojové cesty. Musíme škálovat přístup k brusle. Postupně s tím, jak vývoj postupuje k zajištění hladkého zážitku, a to znamená, že nemůžeme zaručit, jak brzy budete hrát.

Chcete -li se dozvědět více o skate. Program zasvěcených a play -testování hlavy k našemu dotazu tady.

Brusle. Insider Playtests budou uzavřeni playttests pro kohokoli, kdo je vybrán k účasti. Sdílení všech videí, zachycení, snímků obrazovek nebo streamování všeho ve hře je zakázáno. Před registrací si prosím přečtěte úplné podmínky.

Přihlaste se do EA PlayTest

Home Insider Faq Reel Facebook Twitter Instagram Twitch Discord Reddit
© 2017 Electronic Arts Inc.
© 2017 Electronic Arts Inc.
© 2017 Electronic Arts Inc.

Procházejte hry nejnovější zpravodajské centrum nápovědy EA Fóra o americké kariéře Spojené státy Francie Deutschland Italia España México Brasil Legal & Privacy Online Service Aktualizace uživatelské dohody o ochraně osobních údajů a politiky souborů cookie (vaše práva na ochranu osobních údajů)