Skate 4 PS5 PlayTesting přichází v budoucnu – PlayStation Lifestyle, Skate 4 Datum vydání Zvěsti, playtest, platformy, hratelnost | Načtení

Skate 4 datum vydání, zvěsti, playtest, platformy, hratelnost

Bylo oznámeno několik postav z populárních franšíz, jako je Spawn, Evil Dead, Hellsing a další, aby dorazily…

Skate 4 PS5 PlayTesting přichází v budoucnu

Skate 4 PS5 PlayTesting

Skate 4 v budoucnu získá se na PS5 a Xbox série X | S. Zatímco EA a Developer Full Circle se prozatím soustředí na PC PlayTesting, staví se konzoli.

Jak brzy dojde k Skate 4 PS5?

Jednou z prvních věcí, které tým zmínil v nejnovější epizodě zasedací místnosti, je to, že dojde ke konzole. Senior Creative Director Cuz Parry řekl, že tým „se tam ještě nedostal“ a že to bude chvíli, než budou připraveni vydat Playtests na PS5 a Xbox Series X | S. Tým bude mít v budoucnu „více sdílet“ na konzole, ale prozatím zůstává PC pouze PC.

Herec Spider-Man 2 chce, aby lidé překonali novou tvář Petera Parkera

Herec Marvel’s Spider-Man 2 Yuri Lowenthal to nechal s hráči, kteří si stěžovali na novou tvář Petera Parkera. Postava…

Resident Evil 4: Samostatné způsoby recenze DLC (PS5): Vynikající dobrodružství ADA

Resident Evil 4: Samostatné způsoby, jak DLC Review (PS5): Vynikající dobrodružství ADA

Samostatné způsoby byly vždy jen bonusem pro verzi PS2 Resident Evil 4, režim, který dal…

Spawn, Ash Williams, Skeletor a další přicházejí na Call of Duty

Bylo oznámeno několik postav z populárních franšíz, jako je Spawn, Evil Dead, Hellsing a další, aby dorazily…

Funkce hry Spider-Man 2 PS5

Insomniac vysvětluje funkci poškození pádu Spider-Man 2 PS5

Insomniac Games vrhl nějaké světlo na funkci poškození pádu Marvel Spider-Man 2, která byla nedávno objevena na praktickém…

Skate 4 datum vydání, zvěsti, playtest, platformy, hratelnost

Datum vydání skate 4: Kickflipping je vidět bruslař

Kdy je Datum vydání 4 skate 4? Skateboarding série Skateboardingu EA v posledních letech soupeřil s pro Skater Tonyho Hawk v rozhovoru, o kterém je série nejlepší skateboardingovou hrou. Ale je to už 12 let, co vyšla Skate 3, zapálila svět YouTube a nechala nás padat z překližky a rozbít kosti při hledání stáhnutí perfektního kickflipu. Následná opatření je však konečně na obzoru. Všichni se těšíme na otřesy z našich desek a pokusíme se o 900 na polovině.

Ale tentokrát všichni vypadáme jako Steve Buscemi z 30 rockových meme, protože to už bylo tak dlouho od poslední hry – jak se máš, kolegové děti? – a budeme mít štěstí, pokud se dostaneme na 180 stupň.

Spekulace datum vydání 4 skate 4

Skate 4 nemá datum vydání. Vzhledem k tomu, že vývoj probíhá již několik let, se datum vydání na konci roku 2023 nebo začátkem roku 2024 nezdá být příliš překvapivé.

Informace od Toma Hendersona přes Expluter naznačuje, že je v současné době neznámé. Ačkoli nejnovější trailer pro hru ukazuje, že stále brzy dokončují základní koncepty a mechaniku hry, což by mohlo znamenat, že je nastavena na někdy později v roce 2024.

Ve videu pro vývojáře v červenci 2022 Full Circle uvedl, že hra dorazí, až bude připravena. Tým se snaží získat pocit bruslení a hry těsně před zahájením spuštění, podle Daniela McCullocha, generálního ředitele Full Circle.

Skate 4 Playtest

V červenci 2022 se bude konat nejvyšší playttest skate 4. Zde se můžete také přihlásit k přístupu k nejvyššímu přístupu k nejvyššímu.

To znamená, že alespoň někteří hráči brzy dostanou ruce na hratelnou verzi hry a my nepochybně budeme mít hry a dojmy, abychom nám poskytli představu o tom, co lze očekávat, když Skate 4 nakonec spustí.

Platformy skate 4 – je Skate 4 na Xbox One, Xbox Series X | S, PS4, PS5 nebo PC?

EA potvrdila, že Skate 4 vyjde na PC, PlayStation a Xbox. PC je první pro sérii, ale specifické Playstation a Xbox Platformy nebyly oznámeny, takže nevíme, jestli to bude hra pouze na další generál nebo ne.

Skate 4 hratelnost

Viděli jsme první hraní skate v přívěsu Playtest, která předvádí náš první pohled na hru.

Thumbnail YouTube

Pozdější hluboký ponoření do vývoje Skate také předváděl více předčasného hraní bez konečných textur a dalších pohledů na některé scény v přívěsu.

Thumbnail YouTube

To je zatím vše, co víme o Skate 4. Chcete -li se dozvědět více o nadcházejících hrách PS5 nebo nadcházejících hrách Xbox Series X.

Více z načtení

Jesse Gregoire milovník nejlepších her PS5 a nejlepší hry Xbox Series, Jesse má také zálibu pro hry FPS, jako je Halo Infinite Destiny 2.