Skok Síla vypnutí, prodej a služby zavírají v roce 2022, toto je vaše poslední šance, že jste někdy získali Anime Game Jump Force | PCGamesn

Toto je vaše poslední šance, kdy si můžete dostat Anime Game Jump Force

Bandai Namco v loňském roce oznámil, že Anime Fighting Game Jump Force a všechny její DLC budou vyřazeny v únoru 2022, a dobře … je únor 2022. Stále si budete moci vyzvednout fyzické kopie verzí konzoly, ale pro PC hráče to bude vaše poslední šance vyzvednout anime hru nebo jakýkoli z jejího dalšího obsahu.

skoková síla vypnutí

Bandai Namco oznámil, že dělá kroky k vypnutí podpory svého anime crossover Fighter, Skoková síla. Prodej hry, její DLC a virtuální měna skončí na všech platformách na všech územích 7. února 2022. Většina online služeb pro bojovníka bude uzavřena 24. srpna 2022.

Vyvinul Spike Chunsoft, Skoková síla Vypadalo to jako vyhlídka „nemůžu minout“, když je oznámeno: One-on-One Fighting Titul, který by viděl hrdiny a darebáky z různých mega populárních anime sérií pro všemohoucího házení. Hrají plakátové lidi a holky z franšízy, jako například Dragon Ball Z, Naruto, jeden kus, bělidlo, a Hunter x Hunter, Jump Force vypadal jako titul, který by zachytil srdce a peněženky i těch neformálních fanoušků anime.

Skoková síla nebyl Dragon Ball Fighterz, Přijímání univerzálních recenzí středního postátního silnice od kritiků i fanoušků. Navzdory tomu, že se stavěl na svém ohromně dobrém seznamu rozpoznatelných tváří, to prostě nebyl zvlášť poutavý bojovník a rychle zmizel mezi lepšími bojovými hrami naplněnými anime, které byly na trhu. Bandai Namco nenabídl jasný důvod pro odstavení, takže nevíme, zda žonglování všech různých charakterových licencí hraje roli v jeho rozhodnutí.

Od 7. února, Skoková síla a všechny související DLC budou z obchodu vyřazeny a zůstanou upustitelné, i když hráči, kteří drží licence. . Pokud jde o online multiplayer, hráči vůle být schopen hrát online vs. zápasy, ale nebude mít přístup k lobby nebo hodnoceným.

Senior Editor – Chris hraje videohry od 80. let a píše o nich od 80. let 20. století. Absolvoval Galaxy High s vyznamenáním. Twitter: @chrisxmoyse

Toto je vaše poslední šance, kdy si můžete dostat Anime Game Jump Force

Postavy Shonen Jump se připravují na boj v brzy zavřené skokové síle

Bandai Namco v loňském roce oznámil, že Anime Fighting Game Jump Force a všechny její DLC budou vyřazeny v únoru 2022, a dobře … je únor 2022. .

Jump Force bude vyřazena z parních a digitálních obchodů pro PlayStation, Xbox a Switch 7. února v 17:00 PST / 20pm EST, nebo 8. února v 1:00 GMT. To je méně než 24 hodin odtud, jak tento příspěvek žije, takže pokud to čtete a chcete hru vyzvednout, budete chtít zamířit do páry co nejrychleji, jak jen můžete. DLC bude v tuto chvíli také vyřazen.

Pokud si ji koupíte, budete mít i nadále přístup ke hře a jakýkoli DLC, který jste si zakoupili po vyřazení Jump Force. Většina online služeb však bude uzavřena 25. srpna. Nepřirozené online boje budou i nadále k dispozici, ale jinak to bude většinou sólová aféra.

Jump Force původně spuštěna v únoru 2019, takže to klesá jen tři roky po vydání. Vydavatel Bandai Namco nebyl konkrétní o tom, proč je hra vyřazena, ale je bezpečné hádat, že má něco společného s licenčními problémy. Zatímco všechny přítomné postavy se objevují v Shonen Jump Manga, často je zpracovává široká škála různých licencí po celém světě.

Thumbnail YouTube

Pro některé nadcházející PC hry, které vyplní mezeru, můžete sledovat tento odkaz.

Dustin Bailey Dustin je vše o retro hrách a dobrodružných hrách, stejně jako oddaného Final Fantasy XIV. Jeho nejúžasnějším úspěchem v PCGamesn je vyřezávání výklenku pro pokrytí simulátoru nákladního automobilu. Bývalý spisovatel seniorů, nyní ho najdete na Gamesradar.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Více z PCGamesn nás sledujte pro denní zprávy o PC, průvodci a recenze na Twitteru, Facebooku, Overwolf, Steam a Google News. Nebo se zaregistrujte do našeho bezplatného zpravodaje.

Co je to skoková síla a proč to selhalo?

“Může však porazit Goku.”?„Otázka položená, aby každá postava anime existovala. Jump Force dala fanouškům šanci tuto otázku otestovat. Nebylo to poprvé, co se to stalo, ale skutečnost, že to byla oslava 50. výročí časopisu zvedla očekávání fanoušků do různých výšin. S postavami bojujícími z různých titulů Shounen.

Hra byla zpočátku komerčně úspěšná a byla vyřazena v roce 2022 tři roky poté, co vyšla. Příběh a koncept herního zvuku téměř dokonale a vyvolal by zvědavost mezi fanoušky, takže to, co vedlo k vyřazení a nedostupnosti online hry? Co přiměla skokovou sílu vypnout?

Co je to skoková síla a proč to selhalo?

Co je to skoková síla a proč to selhalo (1)

Co je to skoková síla?

Hry crossover poskytují šanci prozkoumat možnosti mezi různými energetickými systémy. Skoková síla byla a Japonská hra crossover s postavami z manga publikované v Shounen Jump. Hra představovala postavy z Dragon Ball, The Big Three, My Hero Academia, Jojo’s Bizarre Adventures, Death Note, Rurouni Kenshin, Yugioh, Hunter X Hunter, Black Clover, Boruto a Yuyu Hakusho.

Jump Force - všechny znaky + DLC 2021 (4K)

Jump Force použila realistické návrhy, aby postavy oživily a podpořily nastavení příběhu skutečného světa (New York). Hráči dělají Tým 3 postavy vzít na sebe navzájem. Hráč může postavy přepínat tak, jak potěší během bitvy na podporu hry.

Skoková síla a osud, se kterým se setkal

V počátečních týdnech vydání a doba následování hra byla hra zakončila grafy, aby se stala nejposíletou hrou ve více regionech Japonska, USA a Velké Británie.

Ale 3 roky po jeho vydání, 8. února 2022, byla hra vyřazena z internetových obchodů a online obsah nebyl platný pro stahování, zcela vypnul své servery později v srpnu téhož roku. Veřejnosti nebyly oznámeny žádné oficiální důvody, s výjimkou oznámení Bandai Namco že hra proběhla svůj kurz.

Fanoušci na Reddit spekulovali, že některé problémy s licencí nebyly zveřejněny. Zdá se, že se všemi velkými tituly ve hře bylo těžké udržet licenční smlouvy s různými plány, které Anime měl. Licenční smlouvy jsou obnoveny pouze tehdy, když existuje jistota, že dosáhnete zisků a pokračování v popularitě. Jump Force začala chybět v obou regionech se smíšenými recenzemi.

Důvody, proč selhal

  • Prodejní bod byl Služba fanoušků poskytnuto hrou. Všechny postavy oblíbené fanoušky jsou na jednom místě. Nefungovalo to hladce kvůli mizernému provedení hry. Co je to skoková síla a proč to selhalo
  • The realistický umělecký styl Používá se k podpoře tématu hry založené na skutečném světě, může to znít teoreticky dobře, ale ve skutečnosti to byla divná mix dvou různých estetik a nevyprodukovala se podle plánu. .
  • Některé postavy byly ponechány nevýrazné nebo přísně zmírněny, hra používala postavy se silnými osobnostmi, jako jsou Goku, Naruto a Luffy. Když přemýšlíte o těchto postavách, zdá se, že jsou jako zábavní lidé, jejich interakce by to měly odrážet, ale nestalo se to. Co je to skoková síla a proč to selhalo (1)
  • Předchozí bod by mohl být připsán na slabý příběh, který neměl dostatek látky na podporu masivního konceptu hry.
  • Hra také obdržela těžkou kritiku za opakování, přičemž spamování je základní strategií a jinak omezené volby útoku.

Všechny tyto důvody zpřístupnily ostatní rozhodnutí na trhu přitažlivější pro hráče.

Závěr

Co je to skoková síla a proč to selhalo (1)

Osud, který setkala se síla, vysvětluje, že nemůžete přežít na grafice nebo dobrý koncept nebo dobré boje. Potřebujete kombinaci všech, vyvážený mix. Nebo by mělo existovat dominantní téma s následujícími dílčími tématy. Vypadá to, že se skoková síla pokusila všechno udělat a nakonec se stal hrou a průměrem přinejlepším bez silných bodů.