Skyrim Mods | Mody Elder Scrolls Wiki | Fandom, Skyrim Nexus – mody a komunita

.

. Moddry, kteří se chtějí změnit, opravit a přidat obsah do hry, dokonce jít tak daleko, že bojují s hlavními společnostmi před údajným porušováním autorských práv.

 • Cheaty
 • Stvoření
 • Sledující
 • Grafika a ENB
 • Cechy
 • Ponoření
 • Nové země / úkoly
 • Domy hráče
 • Relexture
 • Zbraně

Komunitní obsah je k dispozici pod CC-BY-SA, pokud není uvedeno jinak.

Krmivo ventilátoru

 • 1 Secret Sewer
 • 2 Vigilant

Prozkoumejte vlastnosti

Následuj nás

Společenství

 • Komunita Central
 • Podpěra, podpora

Aplikace fandom

.

.

Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte

. . . .

: Jednoduchá oprava výkonu pro síť taveče.

 • Vizuální a grafika

Náhradník pro 8 dámských dám.

Vyšší poly síť pro všechny vanilkové draky. Pouze náhrada sítě. .

 • Od Pieter82

Elda Early Dawn NPC náhrada Anuketh – no esp

.

Imperial Armors and Weapons Relexture LE

Port of Xavbio’s Imperial Armors and Weapons RetExture SE MOD.

 • Od TurtleGodking

Mluvící Wispmothers – Mihail Monsters and Animals (LE verze)

„Talking Wispmothers“ přidává 12 nových pohlcujících linií vlastního dialogu k těmto záhadným duchům větru a mrazu, díky čemuž jsou vaše bitvy proti nim epos.

 • Stvoření
 • Od Mihailmods

Připojte se k největšímu

Registr již má účet? Přihlaste se sem

Více modů

 • Populární (vždy)
 • Více trendů
 • Náhodný

Poslední aktualizace: 23. září 2023

Načechraný bílý sníh, čirý led a chladné jeskyně.

Nahráno: 23. září 2023
Poslední aktualizace: 23. září 2023

.

Poslední aktualizace: 23. září 2023

Média

 • Nové dnes 14
 • Populární (30 dní)
 • Trendy
 • Náhodný

Ztracená písmena – ROC část 3

Vilja dvojčata a přátelé v folkvangru
Obnovení objednávky
Jsem tak unavený z hraní

Aktualizace Hotfix 2023-09-22 20:48 GMT
. Další informace naleznete v připnutém komentáři.

Starfield Mods nashromáždil působivých 14 milionů stahování od spuštění hry před 2 týdny a jsme velmi nadšeni, když vidíme všechny sdílené mody. .

. .

Tato kolekce pečlivě vytvořená tvůrcem Modder a obsahu Jayserpa, sdružuje 980 modů, aby rozšířila a prohloubila svůj zážitek z Skyrimu. .

! Nemůžeme se dočkat, až se připojíme k souhvězdí a prozkoumáme hvězdy 1. září a jsme ještě více nadšeni z potenciálu pro mody, který hra má. SIM osady ve vesmíru? . ? Nevadí to, jestli to uděláme. Mod, který mění všechny planety na sendviče? ! Dnes budeme hovořit o projektu Starfield Community Patch Project, který slouží ke shromažďování a opravě jakýchkoli chyb v základní hře.

Myšlenka komunitní záplaty pro Starfield Isn ‘.

V říjnu 2022 jsme oznámili příchod Tima (Halgari) týmu Nexus Mods Team. Krátce jsme se dotkli budoucnosti Vortexu a potenciálu 2.. . To bude dlouhé, takže se spojte!

Krátká historie víru

. .

.com, což z něj dělá nejnovější titul ve franšíze Fallout, abyste získali léčbu dobrých dobrých her. .

Možná vás zajímá, co se na tomto vydání liší ve srovnání s verzemi Ava.

Pokud jste nežili pod skálou na Měsíci, určitě víte, že se blíží Starfield.

? Všechny plánovací grafy byly vystaveny v Alpha Centauri za posledních 5 let Země. Musíte se začít zajímat o místní záležitosti.

. Toto bude jejich první nový vesmír za 25 let, takže hladiny humbuk překročily normální prahové hodnoty. .

! S více než 1 milionem stahování mod od spuštění (před 4 dny) je jasné, že hra je již oblíbená komunita na Nexus Mods. Naše rozšíření hry Vortex bylo aktualizováno od doby, kdy přecházelo z předčasného přístupu k úplnému spuštění, což umožnilo obecné správu mod prostřednictvím Vortexu (to bude automaticky update a vyžaduje restart víru).

Máme tu čest mluvit s Canliberkem, kurátorem naší nejúspěšnější a nejoblíbenější sbírky. Mnoho z vás, kteří MOD Skyrim možná narazili na jeho sbírky, které přepracovaly svět Skyrimu s komplexním seznamem některých z nejlepších modů tam venku. Pokud máte rádi Subnautica, možná se vám bude líbit jeho nedávno vytvořená sbírka „Immersive and Inmersed“.

.

Jmenuji se Canberk Kaygan, vášnivý hráč, který .

. Abychom nám pomohli dosáhnout našeho poslání, hledáme najmout nové talentované back-end vývojáře, aby se k nám připojili v naší kanceláři v Exeteru ve Velké Británii.

Práce v Nexus Mods znamená, že projekty, které pomáháte oživit, budou používány miliony hráčů po celém světě každý měsíc, s množstvím zpětné vazby přichází di.

Dnes bychom vám rádi představili nejnovější přírůstek do vašeho týmu pro správu komunit v Nexus Mods, Demorphic (a..A. Rohož). Mat se k nám připojil v nové roli jako vedoucí týmu komunity a bude v čele našeho stávajícího týmu.

! ?

Dobrý den, skvělé být tady po skrývání kolem komunity na několik týdnů! Nedávno jsem se připojil k týmu Nexus Mods v Exeteru ve Velké Británii. .

Je to 21. výročí vydání Elder Scrolls III: Morrowind dnes. ! I když by to mohla být fantazie, máme dvě oznámení o s tématem Morrowindu od komunity, abychom si vyznali další rok hry, která to všechno začala tady v Nexus Mods.

.

Nedávný pokrok v technologii AI byl v komunitě a herním průmyslem jako celek horkým tématem v posledních několika měsících a od vás získáváme stále více otázek o tom, jak se o tom cítíme.

. .

Měli jsme hodně D.

Je v polovině února a vím, co si myslíte: „To by byl ten pravý čas na rok v recenzi v postu pro rok 2022“. !

. Nejenže jsme viděli obrovský růst ohledně nových moderníků, kteří se připojili k naší komunitě, Mod Upoads a celkové stahování, ale samotný tým Nexus Mods se výrazně rozrostl také.

Na backendu jsme dokončili několik důležitých operací, zejména migrovali mnoho našich servi.

Máte zájem pomoci utvářet budoucnost modů Nexus?

. . S ohledem na to hledáme dobrovolníky, kteří se zúčastní několika fokusních skupin, které budou shromažďovat neocenitelnou zpětnou vazbu, která určitě ovlivní to, jak naše stránky vypadají a fungují, jak se díváme.

Dne 9. ledna 2023 budeme provádět plánovanou údržbu, což bude znamenat, že celý web, stejně jako naše fóra, nebudou na nějaký čas k dispozici. . (Cokoli, co vyžaduje interakci s naším webem a API). Protože budeme migrovat naši databázi do upgradovaného systému, usilujeme o to, aby tento proces trval několik hodin, ale být na bezpečné straně, očekávejte, že web bude pro některé dole dole.

Vzhledem k tomu, že se snažíme urychlit naše vývojové schopnosti pro naše desktopové aplikace, hledáme růst našeho týmu najímáním poháněného a nadšeného .Čistý vývojář, který nám pomůže vytvořit další iteraci naší aplikace pro správu mod.

. Nechceme jen opětovné vyplnění úspěšného f.

. !

Neyrmletxno
Než se dostaneme do mod, proč ne.

Když jsme původně zpřístupnili sbírky, věděli jsme, že stále máme hodně, co jsme chtěli zlepšit. Od té doby jsme poslouchali vaši zpětnou vazbu a tvrdě pracovali na nových funkcích a vylepšeních. .

.

.

. Působí jako produktový manažer pro Vortex, zaměří se na rozvoj mýtického 2.0 Aktualizace, která je stále velmi ve fázích plánování, ale bude náš manažer mod ještě lepší.

.

V případě, že jste dosud neslyšeli, nový nástroj Modding NVIDIA – RTX Remix – byl oznámen během jejich zářijové klíčové poznámky. . Připojili jsme se k Nyle Usmani, produktový manažer z týmu za nástrojem, abychom vám poskytli příležitost nechat své pálivé otázky o RTX Remix odpovědět přímo ze zdroje.

Pokud ještě nejste na rychlost, tady je klip z.