Slayer Gate – Doom Wiki AT, Doom Eternal Slayer Gate Klíčová umístění: Jak získat všechny empyreanské klíče | PCGamesn

Doom Eternal Slayer Gate Key Locations: Jak získat všechny empyreanské klíče

Když jste na konci puzzle plovoucí platformy, měli byste snadno spatřit zabijáckou bránu napravo od jeskyně, která vede k další oblasti. Potom vyšplhejte na hromadu tří říms a otočte se, až se dostanete na vrchol. Přeskočit přes mezeru pomocí vyzvednutí náplně. Nakonec skočte dolů na skálu a sbírejte váš klíč.

Slayer Gate

The Slayer Gates jsou prvkem doom věčného a jeho expanze, Starověcí bohové, první část, sestávající z brány ovládající přístup do oblasti obsahující speciální hnízdo fialového gore. Pokud hráč vytáhne orgán z hnízda, bude teleportován do uzavřené oblasti s řadou mocných démonů, které musí být zničeny. Bojová setkání zabijáků jsou obtížnější než u pravidelných úrovní. Bránu zabijáka nelze otevřít, pokud hráč nenajde odpovídající klíč zabijáka, který bude skrytý někde v okolí brány.

Pokud se hráči podaří porazit všechny démony, vrátí se do brány Slayer a hnízdo exploduje. V hlavní hře je hráč odměněn třemi zbraněmi a na místě hnízda je ponechán empyreanský klíč; K odemčení UNMAYKR v pevnosti zkázy je nutné šest kláves Empyrean. v Starověcí bohové, Hráč místo toho obdrží podpůrnou runu podle svého výběru.

Důvod existence zabijáků a způsob, jakým teleportují hráče do jiného prostředí, nejsou ve hře vysvětleny. Prostředí v rámci zabijáků se do značné míry podobají okolí architektury Night Sentinel, zejména oblastí, které jsou součástí Exultia, Sentinel Prime a Taras Nabad. Vnitřní oblasti za samotnými brány se také silně podobají architektuře Sentinel Prime.

Dokončení jednoho Slayer Gate uděluje úspěch „Bonus Stage“ a dokončení všech šesti zabijáckých bran v hlavní kampani na jednom uložení Slot Awars Anicement „Breaker of Gates“. Získání všech tří podpůrných run v jednom úsporném slotu První část Ocenění úspěchu „Lucky Charm Bracelet“.

Úrovně s břichami zabijáky [Úpravy]

V doom věčném se v těchto úrovních nacházejí zabijácké brány:

v První část, Brány Slayer se nacházejí v zařízení UAC Atlantica a Holt (úroveň krevních bažin nemá zabijáckou bránu, ale podpůrná runa je skrytá na úrovni). Branky zabijáků se neobjevují Starověcí bohové, druhá část, a jsou nahrazeny hnízdami gore, která při interakci spustí eskalační setkání.

Trivia [Edit]

  • Děrování zabijácké brány odemkne milník “ow”.

Doom Eternal Slayer Gate Key Locations: Jak získat všechny empyreanské klíče

Slayer Gate Keys Doom Eternal

Hledáte seznam všech zabijáků a klíčů zabijáků v doom eternal? Slayer Gates jsou bonusové fáze, s nimiž se setkáte na šesti úrovních ve věčném doom, a každý z nich se může pochlubit náročnou arénou, abyste mohli bojovat. Přežijte setkání a získáte empyreanský klíč, který lze použít k odemčení Unmakyru jako alternativy k BFG. Ne všechny zkázy věčné brány zabijáků a klíče zabijáků však snadno sledují – někteří budou úkolem nalezení destruktivitelné zdi nebo řešením hádanky.

Podařilo se nám dokončit všech šest zabijáckých bran a dostat si ruce na odemknutelnou novou zbraň, takže jsme si mysleli. Mějte na paměti, že klávesy Slayer Gate se neobjeví na úrovni, pokud máte nějaké aktivované doom věčné podváděcí kódy: Uvidíte narůžovělé světlo, kde by se klíč obvykle objevil, ale nebudete ho schopni chytit ho chytit.

Když procházíte zabijáckou bránou a komunikujete s hnízdem Gore uvnitř, buďte připraveni na boj, protože se tito bojové setkávají s Ratchetem, směsí nepřátel a démonickou hrozbu daleko za jedenáct. Tady je místo, kde najít Každá zabijácká brána a Doom Eternal Key.

Doom Eternal Slayer Gate Klíčová umístění

K otevření bran zabijáků v doom eternal budete potřebovat zabijácký klíč, který je vždy blízko. Možná budete muset udělat nějaké lezení, flingování a zabití, abyste to našli. Nebudete muset cestovat příliš daleko, klíč bude v obecné oblasti, ale budete muset pracovat, abyste ji našli.

EXULTIA SLAYER BATE KEY

EXULTIA SLAYER BATE KEY

S tím se setkáte po promítnutí portálu Hellscape – je to docela blízko ke konci úrovně Exultia, když se dostanete na plovoucí platformy puzzle.

Více nápovědy: Zde je místo, kde najít všechna doom věčná tajemství EXULTIA

Když jste na konci puzzle plovoucí platformy, měli byste snadno spatřit zabijáckou bránu napravo od jeskyně, která vede k další oblasti. Potom vyšplhejte na hromadu tří říms a otočte se, až se dostanete na vrchol. Přeskočit přes mezeru pomocí vyzvednutí náplně. Nakonec skočte dolů na skálu a sbírejte váš klíč.

EXULTIA SLAYER BATE

Pokud se přiblížíte k zabijácké bráně, otočte 180, pak se podívejte nahoru, měli byste vidět balvan zavěšeného ve vzduchu s některými řetězy, zde najdete klíč EXULTIA SLAYER GATE KEY. Jak se tam dostanete? Hlavu uvnitř jeskyně, která vede do další oblasti úrovně.

Klíč Cultist Base Slayer Gate Key

Klíč Cultist Base Slayer Gate je umístěn na dohledu hned vedle samotné brány Slayer. Najdete oba v jedné z finálních místností na úrovni kulturní základní úrovně, v místnosti s masivním ukřižovaným démonem.

Dostat se k tomuto klíči je docela jednoduché, ale cesta je skryta pod hlavní platformou. Vydejte se k mrtvému ​​démonu a podívejte se na lemové stěny: měli byste vidět nějaké lezecké stěny na obou stranách. Pokud se však podíváte trochu dále, ve skutečnosti existuje další sada horolezeckých stěn. Přeskočte na to, pak se otočte a měli byste spatřit některé opičí tyče vedoucí k tunelu pod hlavní platformou. Stačí smíchat skoky a pomlčky, dokud nedosáhnete konce cesty a jste na vrcholu poslední horolezecké stěny. Otočte se občas a pak přeskočte do místnosti, než konečně použijte další sadu opičích tyčinek, abyste dosáhli prolézacího prostoru s klíčem k zabijáku Cultist Base Base Slayer.

Brána zabijáka pro kultivaci

Toto je ve stejné oblasti, která se nachází těsně pod váhou, kterou budete muset osvobodit, abyste mohli postupovat do další oblasti – opravdu si to nemůžete nechat ujít.

Super gore hnízdo zabijáka brána klíč

Tohle je docela snadné objevit na hlavní cestě mise, ale jen v případě, že budete muset získat všechny tři klíče a vydat se zpět do první hlavní arény, ve které bojujete. Modrý klíč zde otevře ústa Gore Nest a udělí vám skokovou podložku. Pomocí skokové podložky vyšplhejte na skvrnu gore a poté bojete chodbou. Nakonec se dostanete k přehlédnutí super gore hnízdní arény a také budete špehovat klíč úrovně. Popadněte to, než skočí dolů a zamířte k samotné zabijácké bráně.

Super Gore Nest Slayer Gate

Nachází se poblíž arény Super Gore Nest, kde je třeba umístit všechny tři klíče zabijáků. Pokud se díváte na super gore hnízdo, pak se otočte doprava a mírně se podívejte dolů na konkrétní tunel s narůžovělým odstínem – tam míříte.

Klíč brány zabijáka ARC Complex

Jako obvykle, klíč brány zabijáka Arc Complex se nachází v blízkosti samotné brány Slayer. Hned po první bitvě v hlavní ulici s kalem budete interagovat se zeleným panelem a mrakodrap se otevře krátce poté, nabitý dalšími démony, aby zabil. Bojujete, dokud nepřijdete do hlavního síně, pak se rozhlédněte kolem. Chcete -li získat klíč brány zabijáka oblouku, musíte vystoupit na schodiště v atriu (zde se setkáte se samotnou bránou), pak se podívejte do pravé strany a můžete vidět horolezeckou zeď. Skočte k tomu, podívejte se doleva a pak přeskočte a pomlžte se k klíči

ARC komplexní zabijácká brána

Jak je uvedeno výše, musíte vlastně projít bránou zabijáka ARC Complex.

Mars Core Slayer Gate Key

Tato zabijácká brána a klíčové kombo se nacházejí po sekvenci skalního skalního skalního úložiště, uvnitř kovového úložného zařízení se spoustou chapadlových tření. Uvnitř zařízení byste měli najít panel, se kterým můžete komunikovat, který otevře novou oblast a způsobí, že se platforma zvedne ze země. Naskočte na tuto platformu a pak až k římse vpravo – na levé římse je další sběratelský – před rozbitím roštem. Postupujte podle této cesty a najdete klíč Mars Core Slayer Gate Key.

Mars Core Slayer Gate

Brána zabijáka pro úroveň jádra Marsu lze nalézt ve stejné oblasti jako klíč a je do značné míry přímo pod klíčem.

Taras Nabad Slayer Gate Key

Klíčové i brány se nacházejí v segmentu katakomb úrovně Taras Nabad. Pokud prozkoumáváte kanalizace, budete moci jasně vidět klíč. Jakmile se vynoříte z podvodní sekce Catacombs, ujistěte se, že prozkoumáte poslední část kanalizačního tunelu, než zamíříte do další místnosti, protože to otevře cestu k zabijácké bráně / / udělit vám klíč.

Taras Nabad Slayer Gate

Po vyzvednutí klíče bude jen běžet, místnost bude vpravo.

Doom Eternal Slayer Gate odměny

Doom Eternal Slayer Gate odměny jsou:

  • Jeden empyrean klíč na bránu
  • Tři body zbraní za zúčtování démonické korupce
  • Série XP získala k dosažení další úrovně

A tady to máte, všechno, co potřebujete vědět o zabijácích bran v doom eternal. Pokud s nimi bojujete, nezapomeňte, že můžete vždy upravit posuvník obtížnosti za běhu, abyste je zašli z vašeho seznamu.

Jordan vpřed bývalý zástupce editora PCGamesn, Jordan od té doby odešel na pastviny nové. Když nehraje Rainbow Six Siege, zjistíte, že by se mu v her FPS týkal designu brokovnice nebo přehrával Fallout 4.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.