Sledujte mapu pokladů nalezenou v Shifty Shafters – Fortnite Season 5. týdne 9 Challenge | Gamesradar, Shifty Shafts Treasure Map – Jak dokončit Fortnite Season 5 Week 9 Challenge | Shacknews

Shifty Shafts Mapa Treasure Map – Jak dokončit Fortnite Season 5 Week 9 Challenge

Shifty Shafts se nachází v drsném středu mapy – jižně od nakloněných věží. Nemusíte tam však vůbec chodit, abyste si vyzvedli poklad – stačí postupovat podle pokynů níže.

Sledujte mapu pokladů nalezenou v Shifty Shafts – Fortnite Season 5 Week 9 Challenge

Tento týden sledujte mapu pokladů nalezenou v Shifty Shafts Challenge vás zavede do hor poblíž Dusty Divot a Salty Springs při hledání těchto bezplatných bitevních hvězd. Je to jedna z vašich výzev Fortnite Battle Pass a pěkný snadný způsob, jak získat nějaké hvězdy, a zcela nová úroveň bitevního průsmyku.

Zde je mapa Shifty Shafts a je to velmi známá hromada hornin, jmenovitě hory, které najdete severně od slaného jara a jihozápadu od Dusty Divot.

Jak sledovat mapu pokladů nalezenou v Shifty Shafts

Je zřejmé, že budete chtít na tyto hory nastavit své památky, takže skočte kdekoli kolem oblasti Dusty Divot/Salty Springs a vydejte se na bod níže

1. Zamiřte do hor

Můžete do značné míry skočit kdekoli kolem středu mapy, abyste dosáhli těchto hor. Stačí se zaměřit na Červený kruh, jakmile se vydáte na autobus a všechno by mělo být broskvové.

. Zaměřte se na tuto spodní římsu

. Nebojte se, pokud vám to chybí, i když to není tak vysoké a můžete se snadno vybudovat. Nebo střídavě přistávejte výše a skočte dolů.

3. Vyzvednout bitevní hvězdy!

. .

S pověstimi o exkluzivních kůžích Androidu, pasti a veškerou novou ziplinu.

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

.

Shifty Shafts Mapa Treasure Map - Jak dokončit Fortnite Season 5 Week 9 Challenge

Fortniteova sezóna 5. týdne 9 Výzva hledá hráče, kteří sledují stopy na mapě pokladů, aby našli skrytou bitevní hvězdu.

7. září 2018 14:10

Výzvy Fortnite Season 5 byly hráči zaneprázdněny a hráči nejnovějších úkolů v týdnu 9 s nalezením nové mapy pokladů Shifty Shafts, ale také ji používají k nalezení skryté bitevní hvězdy výzvy. Zde je návod, jak dokončit výzvu.

Shifty Shafts Treasure Map Challenge

. Samotná mapa lze nalézt v Shifty Shafts, ale hráči budou odpuštěni, že nevědí, na které místo to ukazuje.

.

. Shifty Shafts Treasure Map ukazuje na bojovou hvězdu ukrytou na jihozápadním konci Dusty Divota, jen krátké cesty na sever a západně od Salty Springs. Zde je umístění označené mapou:

Hráči Fortnite ve skutečnosti nemusí chodit na Shifty Shafters a naleznout mapu pokladů, než vyhledají skrytou bitevní hvězdu; Místo toho se mohou jednoduše vydat na místo poblíž Dusty Divot a vyzvednout jej, což většinu času eliminuje k dokončení výzvy 9. týdne 9. týdne. Jen hledejte další hráče, kteří mohou hledat bojovou hvězdu nebo šanci získat snadné zabití na rozptýlené hráče.

S dokončenou mapou pokladů Shifty Shafts a skrytou Battle Star by hráči měli být na dobré cestě k vydělávání tohoto týdne nejlepších odměn Fortnite. Chcete -li zůstat na vrcholu dalších výzev a zpráv o titulu Hit Battle Royale Epic Games, nezapomeňte se zastavit u domovské stránky Fortnite ShackNews.

Kevin Tucker je hlavní součástí vývojového týmu ShackNewsův vývoj. Pro otázky, obavy, tipy nebo pro sdílení konstruktivní kritiky ho lze dosáhnout na Twitteru @Dukeofgnar nebo prostřednictvím e-mailu v Kevinu..com.

  • Fortnite: Battle Royale
  • Fortnite sezóna 5

Fortnite – Shifty Shafts Umístění mapy pokladů

Kde najít mapu pokladů v Shifty Shafts a odměnu, kterou vede ve Fortnite.

Průvodce přispěvatelem Matthew Reynolds
Aktualizováno 29. listopadu 2018

Nalezení je cílem jedné z mnoha týdenních výzev Fortnite.

Dokončení vám poskytne další XP, který vám pomůže jít k vašim mnoha odměnám v sezóně 5.

.

Všimněte si této konkrétní výzvy . Co je nového? Kapitola 4 dorazila sezóna 2! Mezi nové přírůstky patří The Grind Rails a Kinetic Blades, spolu s novou bitevním průsmykem, sběrnou postavou a Eren Jaeger Skin. Je dobrý nápad vědět, jak rychle získat XP ve Fortnite.

Jak funguje mapa pokladů Shifty Shafts

Pro výzvy 9. týdne máte za úkol:

  • Sledujte mapu pokladů nalezenou v Shifty Shafts (1 celkem, 10 bitevních hvězd)

.

Shifty Shafts skrývá mapu, která připravuje cestu ke skrytému pokladu. Všimněte si, že to budou moci vidět pouze ti, kteří mají Battle Pass, a na mapě je vybaven diagramem toho, kde lze najít poklad.

Tento první krok však můžete přeskočit a jít rovnou do umístění pokladu – jak je vysvětleno později na této stránce – pokud tak upřednostňujete.

Stejně jako u jiných výzev, musíte je udělat při hraní zápasů – nemůžete zadat mapu bez jiných hráčů – takže se musíte vyhnout bojovým setkáním, když se pokoušíte najít každé místo.

! Abychom vám pomohli začít s touto sezónou s tématem loupeže, máme průvodce, jak upozornit kameru sekuritu, zabezpečit data z předpovědí věží a zničit oslabené zdi nebo bezpečnostní brány. Je tu také nový deštník vítězství! Mezitím se dozvíte, jaké jsou nejlepší zbraně, aktuální rozšíření, jak získat XP rychle, použít nejlepší nastavení PC a získat korunu vítězství.

Shifty Shafts se nachází v drsném středu mapy – jižně od nakloněných věží. .

Budete muset jít na horu, která je jen jihozápadně od Dusty Divot. Je to na rozdíl od jiných – vysokých a tenkých, s více útesy, které se rozvíjejí až nahoru, některé s táborovými weby na nich. .

Hledáte útes asi na půli cesty, na jihovýchodní straně. Pokud letíte ze severovýchodu, je to ten vlevo, stejně jako tak:

. Popadněte to výzvou k tlačítku a je to vaše.

Již hotovo? !

Od Assassin’s Creed po Zoo Tycoon vítáme všechny hráče

Eurogamer vítá videogamery všech typů, proto se přihlaste a připojte se k naší komunitě!

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

  • Akční dobrodružství následovat
  • Fortnite následovat
  • iOS následujte
  • Následujte přepínač Nintendo
  • PC Sledujte
  • PS4 následovat
  • Xbox One následujte

Sledujte všechna témata vidět další 2

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

.Čistý denní zpravodaj

Získejte den nejvíce mluvené o příbězích přímo do vaší doručené pošty.

. .