Služby – HK MP5 Build – Black Ops Defense, Best Modern Warfare MP5 Loadrout a třída v Call of Duty Warzone – Pro Game Guides

Nejlepší moderní načítání MP5 a třída v Call of Duty Warzone

Jinak jsou nedokončeni a budou vyžadovat, abyste sestavili a nainstalovali zbytek požadovaného Díly MP5, Ale navzdory skutečnosti, že jsou vadné, je jejich funkce stále pokryta naší celoživotní zárukou.

Sestavení MP5

HK MP5 MP5 Služby a balíčky MP5 libovolný typ všechny varianty MP5 dostupné pro vlastní sestavení HK MP5 SD integrálně potlačený nebo SD vzhled Nejnovější přírůstek MP5 MLI RAL8000 HK do rodiny MP5 Pečlivé postupy sestavení hodin podrobného svařování TIG a práce kovů Super krátká pistole nebo SBR PDW na vlastní sestavy super krátké pistole nebo SBR Vlastní práce MP5 HK Gunsmithing / Barrel Work / Welding / Re-Finshing

Nejlepší moderní načítání MP5 a třída v Call of Duty Warzone

Call of Duty: Warzone obsahuje jednu z nejznámějších samopalků v historii franšízy, MP5. Existují dvě verze této zbraně, jedna z moderní války a druhá z Black Ops studená válka. V tomto průvodci načtení jsme zmínili nejlepší moderní přílohy MP5 Warfare MP5, které se použijí ve Warzone Pacific.

Nejlepší moderní válka MP5 načítání Warzone

 • Hlaveň: Monolitický integrální supresor
 • Laser: 5MW Laser
 • UnderBarrel: Merc Foregrip
 • Časopis: 45 kulatých magů
 • Vyzdobit: Kejkle

Tato sestavení MW MP5 funguje velmi dobře v bojových situacích z těsné řady až devět metrů. Vybavili jsme integrální supresor pro potlačení zvuku a poskytli jsme zbraň na podporu poškození. Dále nahoru, 5MW laser napne.

Předem Merc přispívá k přesnosti a kontrole zbraně. Pro páté přílohy jsme použili Sleight of Hand Perk pro rychlejší rychlost opětovného načtení. Můžete to však vyměnit za Skládací zásoba FTAC pro zlepšení mobility za cenu přesnosti.

Nejlepší moderní válečná válka MP5 Nastavení třídy Warzone

Zůstaňte naladěni na průvodce her pro další obsah Call of Duty. Mezitím přejděte na náš článek o Warzone Servery Down? Jak zkontrolovat stav serveru Warzone.

Sledujte nás na Twitteru a Facebooku a získejte aktualizace svých oblíbených her!

o autorovi

Praharsh Kashyap je nadšenec videoher z Indie, který v současné době pracuje jako přispívající spisovatel v Pro Game Guides. Už roky hraje a pokrývá střelce z první osoby, jako jsou Call of Duty, Battlefield a Apex Legends. Kromě her FPS se také občas oddává RPGS.

Ušetřete peníze: Postavte svůj MP5 přijímačem MP5

Přijímač MP5

V předchozích blogy jsme hovořili o nákladech na HK MP5 jako jeden z hlavních důvodů, proč byste měli vážně považovat za americký MP5 za alternativu, jako je náš ZF-5.

To zůstává životaschopnou možností a naše kompletní balíčky ZF-5 mají vše, co potřebujete (méně 9mm munice), aby se dostali na rozsah a začali plivat.

Ale stále je to několik tisíc dolarů. Pokud máte několik dovedností a správných částí, existuje levnější způsob, jak dokončit sestavení MP5.

Začíná to Přijímač MP5. Zde je to, co potřebujete vědět o vytvoření vlastní sestavení.

Začněte „BLEM“ Přijímač MP5 s napínací trubicí a mp5 barel předinstaloval

Skvělý způsob, jak ušetřit na přijímači MP5, je získat jeden z vadných modelů, které zde prodáváme, nejlépe s již nainstalovanou hlavně a napínací trubicí.

Naše nedokončené přijímače MP5 s nainstalovanými sestavami hlavy a napínací trubice stojí 395 $ a ušetří vám potíže s tím, že tyto části budou muset nainstalovat, což bude vyžadovat svařování.

Jinak jsou nedokončeni a budou vyžadovat, abyste sestavili a nainstalovali zbytek požadovaného Díly MP5, Ale navzdory skutečnosti, že jsou vadné, je jejich funkce stále pokryta naší celoživotní zárukou.

(Celoživotní záruka se nevztahuje na problémy s nefunkčností a vady, jako jsou dings, škrábance, gravírovací značky nebo části, které jsou mírně mimo střed. Kontaktujte nás pro další podrobnosti).

Pokud chcete ušetřit ještě více, můžete také získat nedokončený, broušený přijímač MP5 bez hlavně a napínací trubice, ale tyto části budete muset svařit, pokud jdete touto trasou.

Co ještě potřebujete: díly MP5

Přijímač MP5 je srdcem zbraně a součástí, která ATF ve skutečnosti považuje za střelnou zbraň, ale není to jediná část MP5, kterou budete muset dokončit sestavení.

Pokud půjdete s jedním z našich přijímačů MP5, bude již mít nainstalovanou hlaveň a napínací trubici. Budete také potřebovat:

 • Napínací nosič a rukojeť: Zenith střelné zbraně prodává napínací nosič trubek shromáždění (které přicházejí s zadržovacími prameny a kolíky) a napínací sestavy rukojeti trubice, jakož i Koncové čepice trubice.
 • Skupina nosiče šroubů MP5 (a díly): Prodáváme Skupiny nosiče šroubů MP5 Stejně jako interní, potřebné k sestavení nosiče, včetně, ale nejen na vodicí sestavy tyče, sady pro palby MP5, extraktorů a pramenů a zamykací kousky. (Viz předchozí odkaz).
 • MP5 Lower/Trigger Housing: Prodáváme oba Kompletní spouštěcí bydlení (které zahrnují strážce, přilnavost a páky selektoru ohně) a také jen MP5 spouštěcí skupiny a pouzdra, samostatně.
 • Mag Catch and Release Set: Kromě MP5 Mag Catch, Budete také potřebovat Sada vydání časopisu MP5.
 • Handguard MP5: Nosíme tropický styl Handguards MP5.
 • Akcie MP5: neseme oba MP5 Stocks a sestavy ButtCap.
 • Sundat kolíky pro sestavení: Ty jsou nutné sestavit celou platformu.
 • MP5 památky, Konkrétně zadní pohled dioptrií (přední pohled je nainstalován na hlavně)
 • MP5 časopisy: Ne nutně část střelné zbraně, ale stejně nezbytná. Naše jsou všestranná, s kompresními pružinami s vysokou pevností, ocelových následovníků a díry s kulatým počtem na čtení. Jsou také potaženy fosfátem manganu, aby odolávaly korozi.

Pokud si nekoupíte sestavené šrouby, spouštěcí sestavy atd, budete také potřebovat všechny prameny, hardware a vnitřní komponenty, atd.

Příslušenství doplňků: MP5

Chcete -li vytěžit maximum z vaší sestavení MP5, můžete sledovat následující Příslušenství MP5 také.

 • Případ MP5
 • MP5 Optics Mount/Moundy zábradlí/rozsahu
 • Síla zařízení, jako MP5 3-LUG Flash Hider nebo pokud máte závitový hlaveň a neinstalujete jeden, Ochranství vlákna MP5.
 • 2-bodový popruh MP5

Přidaná výhoda shody s částí 922R

Jednou z hlavních výhod dokončení vaší sestavení MP5 s našimi přijímači je to, že mnoho z našich částí MP5 je Američané.

Mějte na paměti, že pro shodu s částí 922R lze vyrobit pouze vybraný počet dílů v zámoří.

Naše přijímače jsou kompatibilní s německými platformami HK MP5 a našimi platformami ZF-5, ale uvědomují si počet zahraničních částí, které do sestavení zahrnete.

Další informace naleznete v našem předchozím blogu „922R Části a dodržování předpisů: Několik věcí, které byste měli vědět,“A naše 922R soulad strana.

Přijímač MP5

Důležitá poznámka

Budování HK MP5, pokud nemáte přijímač, bude vyžadovat, abyste se naučili, jak svařování, abyste vytvořili přijímač. Pokud se to ještě nestalo, budete také muset svařit hlaveň do přijímače, stejně jako poloautomatická police. Skvělé přijímače MP5, které zde nosíme.

Otázky před zahájením sestavení?

Uznáváme, že dokončení sestavení MP5 z přijímače a MP5 dílů je mnohem více zapojeno než mnoho běžných střelných zbraní, které jsou sestaveny soupravami, jako jsou pušky AR-15 a 1911 a Glock Pistols.

Pokud tedy máte nějaké dotazy, než si něco koupíte, spojte se s námi na [chráněno e -mailem] nebo na 434-202-7790.