SM722 | Gta wiki | Fandom, jak dobrý je SM722 v GTA Online Criminal Enterprises?

Jak dobrý je dobrodinec SM722 v GTA Online Criminal Enterprises

SM722 je založen hlavně na roce 2009 Mercedes-Benz SLR SLR SIRLING MOSS (Z199), představující podobný celkový design, kokpitu Speedster Open-Top a odznak velkého středového kapoty. SM722 také obsahuje prvky z jiných modelů Grand Tourer Mercedes, jako je mřížka převzatá z 2003-2009 Mercedes-Benz SLR McLaren (C199/R199) a boční otvory z 2013 Mercedes-Benz SLS AMG Black Series (C197). Světlometry jsou podobné těm, které se nacházejí na Suranu, které jsou založeny na typu Jaguar F 2013–2019 (x152). Přední nárazník je mix mezi Ferrari SF90 Stradale a Pininfarina Battista. Interiér, tvar zadního a konstrukce zadního světla připomínají indurace nalezených v kupé a kabrioletu řady 38–2011 BMW 3 (E92/E93).

GTA Wiki

Dnes si označuje deset let od počátečního spuštění Grand Theft Auto V. Tato patnáctá splátka v GTA Série je druhá nejlepší prodejní videohra v historii a může se pochlubit působivými 180 milionů kopií prodaných po celém světě. A co víc, vygenerovala ohromující globální příjmy ve výši téměř 8 miliard dolarů, přičemž čelist klesala ve výši 1 miliardy dolarů během prvních tří dnů po vydání!

Na památku tohoto milníku, GTA Wiki Sprufikoval své téma pro režimy tmavých i lehkých motivů napříč mobilními a stolními platformami po celý měsíc. Mezitím, GTA online Je tento týden v plném slavnostním houpačce s událostí GTA V 10. výročí Week, který představuje spuštění The Gauntlet Hellfire, spolu se spoustou podstatných slev a bonusů po celý týden.

Rozšiřujeme svou upřímnou vděčnost každému jednotlivci GTA V, ať už hraním hry nebo přispěním, bez ohledu na to, jak skromný nebo zdánlivě nevýznamný, GTA Wiki. Vaše odhodlání a zájem hrály roli při z něj nejrozšířenější splátku v velká automobilová krádež série dosud.

Nemáte účet?

GTA Wiki

 • Vozidla vyráběná dobrodincem
 • Motorsport vozidla
 • Vozidla otevřeného kola
 • Velcí turisté
 • Vozidla v GTA Online: The Criminal Enterprises
 • Exkluzivní vylepšený obsah verze v GTA online

SM722

Typ

SM722

Třída vozidla

Typ vozidla

Styl těla

2-dveřní open-top Grand Tourer

Kapacita

2 (řidič a cestující)

Se objeví v

Výrobce

Související vozidla (vozidla)

Surano
Velké ohyby
Schlagen GT
Stirling Gt
Krční (Grand Theft Auto 1)
Benson
Kobylka (GTA online)
Ruston

Ceny

Cena

ruzne informace

Swankness

Barva (barvy)

Ne. Str S Prl W T D
1 29 0 4 0 3 156
2 19 0 4 0 37 156
3 2 30 4 0 3 156

Výchozí typ kola

Vlajka

 • Sportovní
 • Spawn na přívěs
 • Bohaté auto
 • Žádný rozbitý scénář
 • Může mít neony
 • Zvyšte odklon s odpružením mod

Název modelu)

Manipulační název (názvy)

Názvy textových štítků)

Informace o populaci

Přirozeně se vynoří?

Maximální počet stejných barev

Frekvence frekvence

Vzdálenost mezi identickými modely

Nudíš se? Nadržený? Zácpa? Zde jsou 4 snadné kroky k všestranné okamžité úlevě. 1) Kupte si SM722, nový speedster s otevřenou kockpit od dobrodince. 2) Spusťte motor. 3) Položte nohu na krajně pravicový pedál. 4) Twitch. Nebudete věřit tomu, co se stane v kroku 5!

Dobrodince SM722 je open-top Grand Tourer, který je uveden v Grand Theft Auto Online V rámci pokračování aktualizace Criminal Enterprises, vydané 4. srpna 2022, během akce SM722 týdne.

Obsah

 • 1 design
  • 1.1 Grand Theft Auto Online
  • 1.2 Aktuální návrhová galerie
  • 2.1 Grand Theft Auto Online
   • 2.1.1 GTA online Přehled
   • 3.1 Grand Theft Auto Online
   • 4.1 Grand Theft Auto Online
   • 5.1 Grand Theft Auto Online
    • 5.1.1 video
    • 6.1 Grand Theft Auto Online
    • 7.1 Grand Theft Auto Online
    • 9.1 Obecně
    • 10.1 Grand Theft Auto Online

    Design [ ]

    Grand Theft Auto Online []

    SM722 je založen hlavně na roce 2009 Mercedes-Benz SLR SLR SIRLING MOSS (Z199), představující podobný celkový design, kokpitu Speedster Open-Top a odznak velkého středového kapoty. SM722 také obsahuje prvky z jiných modelů Grand Tourer Mercedes, jako je mřížka převzatá z 2003-2009 Mercedes-Benz SLR McLaren (C199/R199) a boční otvory z 2013 Mercedes-Benz SLS AMG Black Series (C197). Světlometry jsou podobné těm, které se nacházejí na Suranu, které jsou založeny na typu Jaguar F 2013–2019 (x152). Přední nárazník je mix mezi Ferrari SF90 Stradale a Pininfarina Battista. Interiér, tvar zadního a konstrukce zadního světla připomínají indurace nalezených v kupé a kabrioletu řady 38–2011 BMW 3 (E92/E93).

    Vozidlo předpokládá design s otevřeným vrcholem podobným Rustonu a kobylce a zdánlivě velký profil podobný Schlagen GT. Přední konec má špičatý tvar a má malé rozdělení na vnějších okrajích, které jsou dokončeny v černé/plastové, černou/plastovou sekci ve středu a příjem sítě překlenující téměř celou šířku. V horní polovině je centrální příjem, který je tvarován jako znak výrobce a nese detaily stříbra/chromu, duální síťové mřížky s jediným vodorovným prvkem vedle centrální oblasti, a pouzdra černých světlometů na vnějších okrajích, z nichž každá má kruhový Hlavní jednotky, proužky ve tvaru písmene L pracující jako jednotky s vysokým paprskem a vertikální jantarové proužky vedle jednotek s vysokým paprskem. Oblast kapoty zapůsobila na formace, kde jsou umístěny dvojí mřížky, a má malé otvory vedle světlometů a větší příjmy poblíž oblasti kabiny, s dalším úzkým příjmem ve středu. Stejná kapota závisí zepředu a otevírá se, aby odhalila černou podpěru na přední straně, zátoku motoru a další boční sekce poblíž oblasti kabiny.

    Strany vozu jsou označeny ohromenými oblastmi mezi předními blatníky a hlavními dveřmi, zakřivenými útvary kolem zadní části a ohromenými formacemi v zadní čtvrti. Přední blatníky House Black Inset Panels s jednotlivými vodorovnými separacemi a malými výstupními otvory, zatímco dveře mají malované kliky a malované zrcadlové skořápky. Oblast kabiny má zakřivenou výšku pro klastr palubní desky, zatímco oblast za sebou má vyčnívající formace s velkými smyčkami. Otevře se víko boty, aby odhalilo černou podpěru a černý koberec.

    Na zadním konci nese víko na boot znak výrobce ve středu a vyhrazená část pro číselnou desku, zatímco vnější oblasti jsou umístěny velké červené ocasní lampy střídavé mezi hlavními a brzdovými jednotkami, spolu s bílými reverzními jednotkami na spodních stranách. V závislosti na možnosti spoileru je ve středu uvedeného spoileru namontována funkční lampa třetí brzdy. Spodní oblast nese otevření lichoběžného tvaru s výfukovými špičkami s dvojitým výfukem, průduchy s dvojitým okem vedle středu a velkým černým/plastovým difuzorem s velkými ploutvemi. Spodní strana automobilu je plně pokovená.

    Interiér automobilu je jedinečný a převládá jej stříbrnými/chromovými detaily. Na okrajích jsou malé jednotky Aircon, černý panel ve středním a duálním jednotky Aircon s přehrávačem CD ve středu, zatímco v oblasti na straně řidiče je umístěn malý shluk se sadou číselníku odvozený od Sultan Rs a Elegy Retro retro Zvyk, být dva hlavní číselníky na obou stranách, palivový rozchod nahoře a varovná světla níže. Centrální část automobilu nese rozhlasovou sadu, držáky pohárů a automatický řadič rychlostního stupně, zatímco logo dobrodince lze vidět na čepici rohů a na desce uhlíkových vláken umístěné vzadu, mezi sedadly.

    Primární barva vozu je aplikována na celou karoserii, zatímco sekundární barva je aplikována na vnitřní šití a centrální detail motoru. Oříznutí je také k dispozici pro interiér. Používá rozdělené 5-paprskové ráfky s nízkoprofilovými pneumatikami.

    Recenze expertů GameSpot

    Jak dobrý je dobrodinec SM722 v GTA Online Criminal Enterprises?

    Existuje důvod, proč byl SM722 prvním autem s kapačkou v aktualizaci GTA Online Criminal Enterprises.

    Rockstar chtěl udělat fantastický dojem s jejich nadcházející sestavou vozidla. GTA Online Criminal Enterprises má každý týden vydávat zbrusu nová automobily. Všechno to začalo dobrodincem SM722, velkým turistou s velmi elegantním designem.

    V aktualizaci GTA Online je na výběr několik vozidel, z nichž si můžete vybrat. Samozřejmě, pokud hráč plave v hotovosti právě teď, mohou jen ocenit to, co SM722 nabízí. Někdy není lepší pocit, než upoutat pozornost každého sportovním vozem.

    Poznámka: Tento článek odráží osobní názory spisovatele.

    Přezkoumání dobrodince SM722 z GTA Online Criminal Enterprises

    Cena a výkon

    SM722 má hodnotu 2 115 000 $ v aktualizaci GTA Online Criminal Enterprises Aktualizace. Jakékoli další upgrady také zvedne cenovou značku, například následující položky:

    • Upgrade brnění 100% – 50 000 $
    • Závodní brzdy – 35 000 $
    • Upgrade EMS, úroveň 4 – 33 500 $
    • Přenos ras – 40 000 $

    Podle výzkumu odborníka na auto Broughy1322 řidiči nakonec dosáhnou nejvyšších rychlostí 123.75 mil za hodinu. Ačkoli to nemá silné zrychlení jako Pegassi Torero Xo, bude to zvednout rychlost během několika okamžiků.

    Bohužel, manipulace spíše chybí, takže hráči budou mít potíže s ostře na zatáčování vysokých rychlostí. Zadní konec bude často vykopnout. Přinejmenším mohou řidiči s tímto vozidlem provádět podporu ruční brzdy. Zkušení řidiči to mohou také určité využití.

    Hladký design opravdu vyniká

    Rockstar rozhodně vložil do tohoto sportovního vozidla spoustu úsilí a ukazuje se. SM722 je jasně založen na Mercedes-Benz SLR Stirling Moss. „SM“ znamená Stirling Moss, slavný britský řidič závodního vozu. „722“ bylo jeho závodní číslo v 50. letech.

    S tímto vozidlem je tolik pozornosti na detaily. Všechno od modelu motoru po oříznuté interiér vypadá odlišně od výletů hry. Dokonce i přední a zadní kapuce mají zevnitř stylizované odrahy. „Exkluzivita“ je skvělý způsob, jak popsat SM722 a jeho jedinečné rysy.

    Pokud hráči mají v kapsách dost peněz, budou mít v místním automobilovém obchodě skvělý čas. GTA Online zločinecké podniky se ujistily, že si hráči hned všimnou tohoto sportovního vozu.