Smrt Stranding: Epizoda 13 S Rozhodněte se a ukončete to vysvětleny |, vysvětlil konec smrti – o čem je příběh a co to znamená | Gamesradar

Konec smrt smrt vysvětlil – o čem je příběh a co to znamená

Vyhynulá entita dává SAM dvě možnosti. Posaďte se zde a sledujte, jak svět hoří nebo snižujte vyhynující entitu volný z pláže a zabraňte tomu, aby se právě teď stalo posledním pramenem – bez ohledu na to, co děláte, vysvětluje, že šesté vyhynutí je nevyhnutelné a „lidstvo bude žít další den.“

Smrt Stranding: Epizoda 13 se rozhodne a ukončete to

Smrtící epizoda 13: Sam Strand je epizoda těžká příběhy, která je součástí konce hry, a následuje z epizody 12 a finálního šéfa.

Zde dostanete Rozhodnout se a ukončit to cíl, což je jediný skutečný smysluplný bod interakce v epizodě.

Pokud hledáte více z kritické cesty, naše průchod s smrtí může pomoci.

Když znovu získáte kontrolu, budete mít nový cíl – „Rozhodněte se a ukončete to“.

Dostanete zbraň se šesti koly. Vypálení to v Amelie nedělá nic, a pokud se dostane příliš daleko do vody, poslední umlčení se kope dovnitř. Pokud k tomu dojde a selžete, je vám řečeno, abyste se „znovu připojili“.

Chcete -li postupovat, musíte zbraň úplně ignorovat. Unrovsip to stisknutím přímo na D-pad.

Dále přijeďte na Amalie a bude tu výzva k objetí s R2. Pokud tak učiníte, spustí cutscén.

Toto je jediná skutečná volba, kterou můžete učinit – jako jinak, pokud selžete, zahájí tuto sekvenci znovu.

Po cutscéně budete na pláži sami, s některými kredity. Procházka kolem a po tolika jménech se Sam zastaví na pláži pro další cutscene. Pokud se zdá, že se nic nestane poté, co kredity zmizí, začněte se znovu pohybovat a další konverzace by měla kopnout.

Zítra je v našich rukou – znovu! Dozvíte se o nových funkcích režiséra Cut, včetně nových příběhových misí, závodního režimu, poločasní misí a jak přenášet úspory na PS5. Naše hlavní průchod s smrtí nastiňuje, jak hrát skrz příběh, včetně misí epizody 3, malého termonukleárního zařízení a jak najít způsob, jak změnit Lockneovu mysl při hraní, můžete najít umístění paměťových čipů, zjistit, jak funguje multiplayerové smrt smrt smrt.

Po zobrazení kreditů a titulní karty se vydejte na břeh, kde jsou ve vzduchu plovoucí postavy.

Nyní pokračujte v sledování a začáte epizodu 14.

Obdržíte také řadu odměn za dokončení této epizody, včetně The Die-Hardiman: Povzbuzování hologramu, die-hardmana: Prideful Hologram, Deadman: Obdivování hologramu, Amelie: Touží hologram, Amelie: Beckoning Hologram a konečně Deadman: Znepokojuje hologram.

Od Assassin’s Creed po Zoo Tycoon vítáme všechny hráče

Eurogamer vítá videogamery všech typů, proto se přihlaste a připojte se k naší komunitě!

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

  • Akční dobrodružství následovat
  • Blockbuster následovat
  • Následování smrti
  • Smrt Stranding: Režisér’s Cut Follow
  • PC Sledujte
  • PS4 následovat
  • PS5 následovat
  • Následujte sci -fi

Sledujte všechna témata Zobrazit další 3

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru eurogameru.Čistý denní zpravodaj

Získejte den nejvíce mluvené o příbězích přímo do vaší doručené pošty.

Matthew Reynolds editoval průvodce a další užitečné věci v Eurogameru v letech 2010 – 2023. Když to nedělal, byl venku a o hraní Pokémon Go nebo pokračoval v hromadění své sbírky Amiibo.

Logo Eurogamer.net

Kupte si na nich věci s glóby

A další krásné zboží Eurogamer v našem oficiálním obchodě!

Eurogamer.net Merch

Špatné hříčky a videohry od roku 1999.

Eurogamer.Net je ve vlastnictví společnosti Gamer Network Limited, společnost Reedpop a dceřiná společnost Reed Exhibitions Limited.

© 2023 Gamer Network Limited, Gateway House, 28 Quadrant, Richmond, Surrey, Tw9 1dn, Velká Británie, registrované pod číslem společnosti 03882481.

Všechna práva vyhrazena. Žádná část této webové stránky nebo jejího obsahu nesmí být reprodukována bez souhlasu vlastníka autorských práv.

Konec smrt smrt vysvětlil – o čem je příběh a co to znamená

Jak to konec režiséra smrt smrt a má to smysl?

Koncový příběh smrt smrt vysvětlil význam

V konec smrti je co rozbalit, a pokud dokončíte řez režiséra, možná budete chtít odpovědi. Konec hry jde na některá podivná místa a závěr pro některé z jeho více tam venku potřebuje trochu vysvětlit. Některé, nedává to zřejmý smysl a některá z nich pouze, pokud jste si všimli, že některé z hlubších smrtů řezaných tradicí. V podstatě je to hodně, takže pokud chcete jen vysvětlit konec smrti, můžeme vám pomoci, aby vám dal mozek odpočinek.

V této příručce se rozpadneme na smrt, který končí ve stádiích, od epizody 11 a vysvětlíme vše až do epizody 14. Protože ano, ve skutečném stylu Kojima, konec trvá chvíli. Není to jedno, aby začalo pozdě v noci, pokud jste plánovali spát – snadno to trvá asi dvě hodiny. Většinou to dává smysl, i když budete muset pozastavit nedůvěru, aby některé věci fungovaly, ale je to pravděpodobně o něco méně matoucí než některé z masivně spletilých závěrů kovových ozubených her. Přečtěte si tedy tento vysvětlující pro konec smrti a doufejme, že se to všechno spojí.

Je zřejmé, že velké spoilery dopředu.

Epizoda 11: Clifford Unger

Poté, co porazil Higgse a zjistil, že Amelie je vyhynulý entita (více k tomu později) Sam je nasáván uvnitř víru Storm Supercell Storm a uložen ve Vietnamu (toto je pláž/posmrtný život Clifford Unger, postavený ze sdílených pláží těch, kteří masse zahynuli masse v in. válka). Po dalším boji imobilizujete Clifforda, který se pokusí vzít BB a řekl mu, že „odtud se dostaneme odtud.“

Sam teoretizuje, že Cliff je otec BB. Cliff konečně oslovuje Sama a řekl: „Řekli mi, že se jmenuje Sam Porter, ale vaše jméno je Sam Bridges, můj most do budoucnosti. Spojujete lidi dohromady, jste jejich most do budoucnosti.”To mějte na paměti později, je to důležité. Poté dává Samovi se svými psími značkami, které se Sam připojuje k BB.

Nezapomeňte, že v celé hře jsme byli památ BB vzpomínky na Cliff a vzdali jsme s vědomím, že existují neetické experimenty prováděné prezidentem Bridgetem Strandem, abychom vytvořili mostní děti, aby se pokusili porozumět BT, které vznikly od úmrtí, které se vynořily. V těchto flashbackech jsme také viděli odmaskovaného umírajícího-tvrdého, který se snaží pomoci Cliffovi zachránit BB a jeho komatózovou manželku.

Sam přistane zpět ve skutečném světě a v soukromé místnosti a řekne Deadmanovi, že si myslí, že jeho BB, že volá Lou, je Cliffovo dítě. Deadman poznamenává, že je to nemožné, protože Cliff by na to byl příliš starý. Poté ukáže Samovi video z hardana „pouze pro mosty očí“, kde poukazuje na to, že se nikdo osobně nesetkal s Amelie. Sam čelí tomu, že se poznamenává, že se jí dotkl a potkal se s ní mnohokrát, když byl dítě. Deadman říká, že je to správné, ale setkání se konala na Amelie’s Beach, ne na skutečném světě.

Amelie se narodila na pláži (verze osobního posmrtného života Death Stranding, pamatujte). Její duše nebo ha zůstala tam, zatímco její fyzické tělo, její ka, přišlo do skutečného světa. To znamenalo, že strávila své dětství v nemocnici, než se naučila skočit mezi posmrtným životem a skutečným světem, když byla ve svých 20 letech. Die-Hardiman pak předává, že Bridgetovi byla diagnostikována rakovina dělohy ve svých 20 letech, a proto nemůže mít děti, takže Amelie nemůže být její dcerou, protože hra nás přiměla věřit.

Die-Hardman pak tvrdí, že oddělení Amelie/Bridget musí být příčinou úmrtí a přijímá z ní pozvání na její pláž. Přináší s sebou zbraň, naloženou hematickými koly vyrobenými z krve Anti-BT Sam, která spojuje trio. To mu umožnilo vzít to na její pláž a pokusit se ji zabít (obvykle se zbavíte jakýchkoli předmětů, když skočíte.) Tento hologramový záznam se ve skutečnosti děje dříve a vysvětluje, že scéna, kde jsme viděli, jak Clifford vstává z pláže, a pozdraví Bridget a Die-Warkman.

Epizoda 12: Mosty

Křehký Sam, co jí Higgs řekl: že teroristické voidouts a plánujte svolat další vyhynulost – v tomto případě Poslední Stranding, s odkazem na předchozí prameny smrti zaznamenané ve fosilních záznamech a jeskynních obrazech, jak je uvedeno Heartman – byla myšlenka Amelie. Higgs byl chycen v lákavě Amelieho BT-Controlling Mow!)

Fragile pak odhalí rozbitou panenku, kterou Higgs používá k připojení k Amelie a její pláži. Už jsme viděli tuto panenku, použili Die-Hardman, abychom se dostali na Amelieho pláž a rozptýlili se po nočních můrách Cliff’s Beach War Nightmares. Přemýšlejte o panence jako zařízení na kontrolu mysli používané Amelie k zkorumpování Higgs, Cliff a Die-Harding. Provizorní BB.

Sam zamíří zpět na JIP v Capital Knot City a najde celý tým zpět dohromady. Heartman se zařízne, aby řekl, že Amelie’s Beach je nad všemi ostatními formami posmrtného života. Její pláž je srdcem posmrtného života, který pumpuje krev přes ostatní pláže, které fungují jako kapiláry. Je to v podstatě bohyní posmrtného života.

Sam se rozhodne vidět Amelie a pokusit se ji promluvit z posledního pramene. Bude ji muset zabít, pokud neuvidí důvod, ale to znamená, že Sam bude navždy uvíznout mimo svět. Sam poté přednáší emocionální řeč o tom, jak emocionálně zakrnělý a misantropický byl na začátku hry (dozvíme se proč později) a jak ho jeho noví přátelé přiměli věřit v život znovu. Předává BB ​​k mostskému gangu a skočí na Amelie’s Beach.

Ve flashbacku vidíme, jak Amelie zvedla dítě Sam a zavrčela ho – říká, že mu pomůže dostat se domů prostřednictvím jejích repatriačních sil. Baby Sam se ponoří do švu a teď víme, kde Sam dostal svou schopnost vrátit se z mrtvých.

Epizoda 13: Sam Strand

Adult Sam se probudí na pláži Amelie, spojování posmrtného života. Bridget potvrzuje Samovi, že její dcera Amelie neexistuje ve fyzickém světě. (Proto měla na sobě masku, je to její tajná škoda.) Amelie a Bridget jsou obě části stejné osoby – v podstatě ani na základě názvu záleží. Skutečnou identitou Amelie/Bridget je identita vyhynující entity, předzvěstí zkázy, jehož jediným účelem je ohlašování nového hromadného vyhynutí.

Entita vyhynutí vysvětluje, že při spojení Ameriky spojil Sam každou prepper a stanici (a tím každá duše v Americe) s její „mistrovskou“ pláží, povolení událost vyhynutí. To byl cíl po celou dobu. Sam může zabránit tomu, aby se poslední pramena stala přerušením jeho spojení s vyhynoucí entitou, ale miluje ji, což pro něj ztěžuje volbu – jeden nadpřirozený bůh smrti nebo celý život na planetě.

Vyhynulá entita dává SAM dvě možnosti. Posaďte se zde a sledujte, jak svět hoří nebo snižujte vyhynující entitu volný z pláže a zabraňte tomu, aby se právě teď stalo posledním pramenem – bez ohledu na to, co děláte, vysvětluje, že šesté vyhynutí je nevyhnutelné a „lidstvo bude žít další den.“

Vyhynulá entita si všimne Sam’s Dreamcatcher, kterou mu dala, a dá mu zbraň. “Vytáhněte lano nebo nakrájejte smyčku, ale cokoli děláte, neváhejte.„Nemůžete nic dělat, nebo zkusit zastřelit vyhynutou entitu, ale nic nedělá. To, co opravdu musíte udělat, je vykopat zbraň a obejmout vyhynutou entitu.

Sny vyhynulé entity, stejně jako lidé s dooms, které vytvořily, byly vždy z apokalyptiky posledním pramenem. Vyhynulá entita byla stejně zmatená – nepožádali o to a byli neustále mučeni vizemi konce kvůli skutečnosti, že neexistují v mezích přirozeného času a prostoru na jejich pláži. Jak si všimnou „nejsem řádek, ale jediný bod.„Vyhynulá entita byla tak rozzlobená a rozrušená strašidelnými nočními můrami lidského vyhynutí, že se pokusili přijít do skutečného světa a ukončit ji připojením chirální sítě a otevřením záplav – jejich cíl na konci dne, do přístavu, do přístavu, do přístavu, do přístavu, do přístavu, do přístavu událost vyhynutí.

Sam však v podstatě zachránil svět před posledním pramenem tím, že spojil lidi do své výpravy, žil jeden den po druhém a přetrvával a přizpůsoboval se změně: proti všem šancím se stal ztělesněním nezastavitelného lidského ducha, aby přežil. Kvůli Samově úsilí přiměl vyhynout entitu věřit v krásu lidského ducha. Od narození byla EE uvězněna v očistci a přestože se zoufale snažili cítit emoce, vytvářet vztahy a dávat lásku, nikdy jim nebylo dovoleno navázat lidské spojení. EE je přesvědčen Samovým úsilím přestat bojovat a zůstat na pláži, aby odložil jinak nemožné zastavit hromadné vyhynutí. “Vyhynutí není jen konec, je to příležitost,” uvádí se v odkazu na veškerý život, který přišel po předchozích pěti událostech. Důsledkem je, že pět postav na obloze, které jsme dříve viděli v přívěsech a ve hře, jsou „Big Five“, která přišla předtím, než vyhynula entita Amelie/Bridget.

Sam se probudí na své vlastní pláži. Když Sam běží v Purgatoři, EE se snaží vysvětlit své zdůvodnění. EE si uvědomil, že byli rozděleni mezi světy během své první operace pro rakovinu dělohy. Bridget stárl ve skutečném světě, jak by měla, zatímco Amelie se probudila na pláži, proto nikdy nestárla a proč je možné věřit, že je Bridgetova dcera. ‘AME’ je francouzská pro duši, takže vyhynulá entita přišla s názvem Amelie – „Duše, která je lež.“

Jakmile si Amelie uvědomila, že její pláž je spojenkou světa mrtvých, sledovala znalost 4.6 miliard let biologické historie, která byla zpochybněna a snažila se vybudovat síť chiral v reálném světě prostřednictvím Bridgetu, aby se pokusila porozumět věcem. Vzhledem k tomu, že na její pláži není koncept času, se simulace provádějí v okamžiku a všechny ztracené informace lze získat zpět.

Bohužel se začaly vyskytovat voiouts (k úmrtí došlo, více o tom, proč později), takže se začala spěchat, aby dokončila síť a podívala se do mostních dětí z zoufalství, aby pochopila, proč došlo k posledním pěti vyhynulým událostem a jak vyhynulo entity, aby mohla existovat, takže mohla existovat, aby mohla existovat, aby mohla existovat možná jít proti obilí a nekončit svět.

Bridget/Amelie je v podstatě vzpurným vyhynulým entitou, která si vybrala ušlechtilou cestu a položila otázky o své roli v životě, takže když její fyzická forma (Bridget) zemřela, dostala Sam, aby dokončila síť, aby mohly odpovědět na tyto otázky a doufejme, že zastaví konec světa.

Pravda bohužel je, že vesmír se nás vždy pokoušel vrátit k ničemu s vyhynulými událostmi. Koneckonců, jeho stvoření prostřednictvím Velkého třesku bylo jen jedna masivní náhoda. Dozví se to a rozhodne se, že to může také překonat, a tlačí Sama, aby spojil všechno namísto její.

Sam ji však nutí uvědomit si druhou výpravu mostů, která vyhynutí nutí život, aby vzdorovala neustálému náporům o utrpení vesmíru. Lidský duch se nikdy nevzdá a vždy najde způsob, jak přetrvávat a přežít, proto „vyhynutí je příležitost.“

Poté se zmiňuje o situaci, kdy střílí dvě kulky z výše uvedené důležité zbraně a že udělala chybu. Flashback jí ukazuje, že dělá něco Samovi ve formě plodu a posílá ho domů, zachraňuje ho před smrtí na její pláži a dal mu zvláštní sílu repatriace. Dělá to, aby se pokusila napravit výše uvedenou chybu, přesto tak vytvořila smrt. Narušila přirozený proces smrti, což znamená, že lidé už ve skutečném světě přirozeně nezemřeli. BTS použila otevření, které vytvořila pro Sam, aby se vrátila do světa živých – pak způsobily chaos, pohltily mrtvé a vytvářely výbušné voidouty. EE byl nucen čekat a sledovat konec světa, ale místo toho se rozhodl rychle ukončit. Abychom však spustili poslední pramen, museli mít Sam po boku – problém, který vytvořili.

Sam, uvězněný na své vlastní pláži, střílí se důležitou zbraní, ale nevystřelí to. EE zmiňuje, že přinesla Cliff a Sam zpět dohromady, a pak se znovu spojí s živým. Posádka mostů použila revolver a sadu quipu vyrobeného z DNA Bridget, aby našel Sama na druhé straně a on je repatriován ve světě života.

Epizoda 13.5: City Knot City

Zpět ve skutečném světě se Die-Hardiman stává novým prezidentem UCA a přísahá, že rozbije zdi a masky mezi lidmi a nyní opraví rozdělenou společnost. Deadman říká, že Cliffova manželka se jmenovala Lisa Bridges… Samovo příjmení a název projektu připojení sítě. Také poznamenává, že die-hardman se jmenoval John a byl zapojen do flashbackové zbraně, kde je Cliff zřejmě zastřelen. Oblékl si masku a vzal si nové jméno, aby se dostal pryč z té minulosti, stal se Bridgetovým pravým mužem.

Die-Hardman se rozpadne a vypráví Samovi o chybě, kterou udělal před všemi těmi lety. Říká, že zabil Cliffa za Bridget, protože ji miloval, ale říká, že miloval Cliff stejně proto, že ho zachránil jako jeho kapitán ve válkách, které spolu bojovali. Přemýšlí, proč ho Cliff nezabil, když ho viděl na pláži, protože si nezaslouží odpuštění. Cliffův hněv za ztrátu BB je to, co ho přivedlo zpět a způsobilo superbuněk. Sam varuje Die-Hardmana, že staré způsoby musí zemřít a dá mu zbraň zpět, a zdůrazňuje, že konflikt a zbraně nepomůže vybudovat novou, lepší Ameriku.

Deadman vrací Lou zpět Samovi, ale dítě uvnitř je mrtvé … Sam musí jít a spalovat tělo, než začne nekrotizovat a vytvoří kráter. Říká Samovi, že by se mohl pokusit propustit Lou z modu a oživit ho, ale podle současných amerických zákonů by to bylo nezákonné. Deadman otočí své manžety online a řekne mu, že tak zůstanou, dokud nebude aktivovat spalovnu, a dá mu okno, aby zmizel sledováno. Fragile pak řekne Samovi, že znovu začne Fragile Express pod mosty a že Higgsová nezabila, spíše mu dala na pláži výběr smrti nebo exilu.

Epizoda 14: Lou

Sam doručí Lou do spalovny, ale než se zbaví těla, dostaneme dlouhou flashback sekvenci, jakmile se SAM připojí k Lou. Bridget a Die-Hardman Muse o jednom z druhu dítěte a o tom, jak ho musí udržet v modu a použít ho v jejich experimentech BT místo toho, aby to nechal zvednout Cliff. Cliff chats s Johnem (die-hardman), který mu dá desetiminutové okno za to, že ho zachránil ve válce. Poškozuje bezpečnostní systém, aby se Cliff mohl pokusit uniknout se svým dítětem.

John dává Cliffovi jeho zabavenou pistoli (důležitá zmiňovaná v tomto článku) a umlčí ji ručníkem a vytáhne svou ženu Lisu z jejího utrpení po polibku na rozloučenou. Blikáme zpět do současnosti a Sam sundá Lou ze stánku, takže BB není spáleno. Vidíme zbytek flashbacku, kde je Cliff chycen a snaží se odejít s BB.

Cliff je zastřelen a nalezen Johnem a později Bridgetem. Chvíli vezme Johna jako rukojmí a zamíří zpět do místnosti s Lisiným mrtvým tělem a zamkne se uvnitř. Omlouvá se Lisě za jeho selhání a poskytuje rady dítěti, které se chystá prohrát. Bridget se vloupá do místnosti a její bezpečnostní střílení útesu znovu, ale než přejde dál. John boduje Cliffovu zbraň na něj a Bridget naléhá na útes, aby ho zastřelil. Než střílí, Cliff oslovuje Sama mezi světy a opakuje: „Řekli mi, že se jmenuje Sam Porter, ale vaše jméno je Sam Bridges. Můj synu, můj most do budoucnosti.“

Říká mu, že s synem ho přiměl uvědomit si, že byl jen dobrý v dělení lidí, a útes, překážka ve způsobu spojení. Pokusil se být dobrým otcem, ale nedostal šanci. Sam je pro něj dokonalým dědictvím, mostem, který spojil lidi. Cliff dává Sam BB, o kterém nyní víme, že je Sam jako dítě. Objetí trio.

Zpět ve flashbacku, Bridget vezme Johnovu ruku a vytáhne spoušť pro něj, střílí Cliff, který současně zabíjí BB/Baby Sam. Tato zbraň je hůlkou, která se stala lanem – zbraň, která začala smrt smrt zabitím dítěte Sama
a pak ho zachránil, když byl ztracen na pláži.

Bridget křičí nad Samovou fetální mrtvolou a pak jsme na pláži ukázáni mrtvé dítě, pláž Amelie. Zvedne ho a opraví střelnou ránu a nechá ho jeho křížovou tvarovanou jizvou a oživí Sama zpět k životu od smrti. Cliff má stejnou jizvu, což by znamenalo, že Amelie také v určité kapacitě oživil Cliff zpět. Nechává Sam vznášet se znovu ve švu, když Cliff v dálce sleduje. Sam je přiveden zpět k životu a přesunul se zpět do BB Pod -, kde ho Bridget a John vychovávají jako lidské dítě místo toho, aby ho vyřadily z provozu, a proměnila Sama v Bridgetovi hlavní kandidát na dokončení chirální sítě, ale také její adoptovaný syn. Tento proces repatriace je Bridgetovo odčinění, ale jak víme, přináší také úmrtí.

S tím se vracíme do reality. Sam spálí své manžety místo Lou a vyskočí ji z modulu, přesto vypadá mrtvá. Sam se marně snaží oživit Lou zpět k životu a pláče, když to dělá s BT, které ho obklopují (předchozí BBS, které musely být spáleny po vyřazení z provozu.) Najednou se Lou probudí a začne chichotat se. Sam přijal své adoptivní dítě a vyjde do deště, který již není časově spad, protože smrt je u konce.)

Roll Credits! Na scéně po úvěrech vidíme, jak se Sam dívá na jeho poškozený obrázek jeho těhotné manželky, když Louova ruka přichází do jeho vlastní. Nazývá své nové dítě Louise.

Postgame: Higgs a Lucy

Ve hře Postgame Sam začne dostávat více e -mailů, jak se neustále dodává, ačkoli „koncová hra“ se skutečně koná dva týdny před posledními okamžiky příběhu. Tyto zprávy hovoří o událostech a pomáhají svázat volné konce. Lze také shromáždit tři časopisy, jeden z dokončení všech misí Pizza Petera Engleta a mířit do svého útulku, další dva před sbírání paměťových žetonů.

Higgs

Časopisy nejmenovaného člověka v podstatě dávají Higgovu stranu věcí. Nebyl to vždy zlý nihilista, stal se obětí fyzického zneužívání svého otce jako dítě a utrpěl strašlivé noční můry s laskavým svolením vyhynulé entity, a proto má doomy a cítí se spojený s pláží. Zabil svého otce, aby unikl útulku, ve kterém ho držel, a vážně pracoval jako vrátný s křehkou, aby vytvořil lepší Ameriku. V určitém okamžiku si nakonec uvědomil, že to dva sami to nemohou udělat. Poté, co byl po představení Amelie, byl sválen mocí, o kterém věřil. Amelie ho pak poškodila a proměnila ho v jejího agenta vyhynutí. Poté si prořízl vazby křehkými a stal se teroristickým sklíčením posledního pramene.

Lucie

Ve zprávě Lucy se dozvíme o Samově manželce Lucy, která se zabila, když se těhotná spáchala sebevraždu, a následně způsobila prázdnotu. Dítě bylo sedm měsíců a bylo již jmenováno Lou nebo Louise. Sam byl v té době pryč a vzhledem k tomu, že byl klíčovým členem Bridges, rezignoval na společnost kvůli tlaku veřejnosti nad incidentem, jak se předpokládalo, že to způsobil. Proto musel být přinucen zpět do role na začátku hry Amelie a Die-Hardman.

Lucy začala jako Samův terapeut a snažil se mu pomoci překonat problémy s afenfosmfobií a opuštěním. Nejprve to nedostala a trvala na tom, aby Samova repatriace a pláž nebyla skutečná. Později se stala jedinou osobou, kterou se otevřel a nakonec se zamilovali, což přinutilo Lucy rezignovat na její příspěvek.

Přesto, když otěhotní s Louise, začne mít strašlivé noční můry na konci světa, podobně jako ty, které utrpěly vyhynoucí entita. Je to způsobeno tím, že Samova krev je uvnitř ní. Bridget jí říká pravdu o pláži a že její noční můry jsou skutečné. Tato zjevení jsou příliš velká pro Lucy, která je hodně doma sama, zatímco Sam se snaží znovu připojit Ameriku. Zabíjí se, protože nedokáže zvládnout znalosti a je vyděšená o životě před ní v rodině mostů/Strand. Není jasné, zda to Bridget/Amelie zorganizoval, aby donutil Sama zpět do záhybu, ale buď závěr funguje.

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.