Smrtelné schopnosti/pre-mists | Wowwiki | Fandom, Wotlk Classic Blood Death Knight Shrnutí kouzel – Wotlk Classic – ledové žíly

Wotlk Classic Blood Death Knight Shrnutí kouzla

Poznámka: Tato stránka má co do činění s třídou před mlhami Pandaria.

Wowwiki

Tato wiki obsahuje nepřesné a zastaralé informace. Přejděte na https: // wowpedia.fandom.com pro přesnější a aktuální informace o herně.

Nemáte účet?

Schopnosti/předmity smrti

Poznámka: Tato stránka má co do činění s třídou před mlhami Pandaria.

Ikona Schopnost Popis
Krevní mor Nemoc, která se zabývá poškozením stínu každých 3 sekund po dobu 15 sekund. Způsobené morovou stávkou a dalšími schopnostmi.
Frost horečka Nemoc, která způsobuje poškození mrazu X každé 3 sekund a snížení cílového melee a rychlosti útoku na 14% po dobu 15 sekund. Způsobené ledovým dotykem a dalšími kouzly.
Násilný průhyb Zvyšuje vaše hodnocení parry o 25% vaší celkové síly.
Runic Focus Na rozdíl od většiny koleček způsobují kouzla smrti Kritight’s kouzla dvojí poškození kritických hitů.

Frost horečka a mor krve jsou tečky, které proc z určitých schopností, zatímco silné vychylování a runické zaostření jsou pasivní modifikátory statistiky.

Ikona Schopnost Min úroveň Popis
Přítomnost krve Začíná s Předpokládáte přítomnost krve, zvýšení výdrže o 8%, příspěvek z brnění z látky, kůže, pošty a desek o 60%a snížení poškození způsobeného o 8%. Zvyšuje generovanou hrozbu. Najednou může být aktivní pouze jedna přítomnost a za předpokladu, že nová přítomnost konzumuje jakoukoli uloženou runickou energii.
Krvavý úder Začíná s Okamžitě zasáhne nepřítele a způsobuje 80% poškození zbraní plus x. Zvýšil se o dalších 10% pro každou z vašich nemocí na cíli.
Cívka smrti Začíná s Vystřelte výbuch bezbožné energie, způsobujte (x + 15% AP) Stínovou poškození nepřátelského cíle nebo uzdravení poškození y z přátelského nemrtvého cíle. Rozsah 30 yardů. Náklady 40 Runic Power.
Uchopení smrti Začíná s Vyujte bezbožnou energii, která obklopuje a váže veškerou hmotu, přitáhne cíl k úmrtí rytíře a nutit nepřítele k útoku na rytíře smrti po dobu 3 sekund. Okamžité obsazení. Rozsah 30 yardů. 35 sekund Cooldown. Nestojí žádnou sílu.
Ledový dotek Začíná s Zmladí cíl pro poškození X Frost a infikuje je Frost Fever, onemocnění, která snižuje rychlost útoku na melee a na dálku o 14% a způsobuje poškození každé 3 s rovnou 5 s rovností 5.5% AP. Tato nemoc trvá 15 sekund. Náklady 1 Frost Rune.
Mor stávka Začíná s Za začarovaný úder, který způsobuje 50% poškození zbraní plus x a infikuje cíl krevním morem, což je onemocnění poškození stínu rovnající se 5.5% AP každé 3 s po dobu 15 s. Okamžité obsazení. Rozsah melee. Náklady 1 Unholy Rune.
Acherus DeathCharger 55* Předvolání a odmítá váš ritibilní acherus deathcharger. Toto je velmi rychlá hora.
*Odměněno z [55] do říše stínů .
Brána smrti 55* Otevře bránu, kterou může rytíř Death použít k návratu do Ebon Hold. 10 sekund obsazení, 1 minuta cooldown. Náklady 1 Unholy Rune.
*Odměněno z [55] Světlo úsvitu .
Stávka smrti 56 Smrtící útok, který způsobuje 150% poškození zbraní (nahoru ze 75%) plus 387 (až z 123), vás uzdraví za 30% poškození, které jste utrpěli během předchozích 5 sekund (minimum alespoň 10% vašeho maximálního zdraví ). 1 Unholy 1 Frost, 5 yd rozsah, okamžitý.
Mor 56 Rozšiřuje stávající infekce krve a mrazem horečky z vašeho cíle na všechny ostatní nepřátele do 10 yardů. Nemoci se šíří tímto způsobem. Rozsah melee. Stojí 1 krevní runa.
Vychovávat mrtvé 56 Vychovává ghoula, aby bojoval po vaší straně. Pokud není k dispozici žádná humanoidní mrtvola, která poskytuje zážitek nebo čest, musíte dodat prach mrtvoly, abyste dokončili kouzlo. Můžete mít maximálně jednoho ghoula najednou. Trvá 2 minuty. Okamžité obsazení. Rozsah 30 yardů. 5 minut cooldown. Nestojí žádnou sílu.
Frost přítomnost 57 Knight smrt přebírá přítomnost mrazu, zvyšuje celkovou výdrž o 8%, příspěvek z brnění o 60%a snížení poškození způsobeného o 8%. Zvyšuje generovanou hrozbu. Najednou může být aktivní pouze jedna přítomnost. Okamžitý. Náklady 1 Frost Rune.
Mind Freeze 57 Rozbijte mysl cíle chladným, přerušujícím kouzelům a zabránění jakémukoli kouzlu v této škole v obsazení po dobu 4 sekund. Okamžité obsazení. 10 sekund cooldown. Rozsah melee. Náklady 20 runických výkonů.
Krev vařit 58 Vaří krev všech nepřátel do 10 yardů, jednání (8% AP + 267) Stínového poškození. Způsobuje další poškození cílů infikovaných morem krve nebo mrazu. Okamžité obsazení. Stojí 1 krevní runa.
Řetězy ledu 58 Posadí cíl zmrazenými řetězy, sníží jejich pohyb na 95% a infikuje je mrazem horečkou. Cíl získává 10% svého pohybu každou sekundu po dobu 10 sekund. Náklady 1 Frost Rune.
Zaškrtit 59 Uškrtuje nepřítele a umlčí je po dobu 5 sekund. Spellcasting oběti, kteří nejsou hráči, je také přerušen po dobu 3 sekund. Okamžité obsazení. Rozsah 30 yardů. 2 min cooldown. Stojí 1 krevní runa.
Smrt a rozpad 60 Zkorumpuje zemi zacílenou smrtícího rytíře a způsobuje (x + 4.75% AP) Stín poškození každé sec, které cíle zůstávají v oblasti po dobu 10 sekund. Tato schopnost způsobuje velké množství ohrožení. Okamžitý. Rozsah 30 yardů. 30 sekund Cooldown. Náklady 1 Blood Rune, 1 Unholy Rune a 1 Frost Rune.
Vyhladit 61 Brutální okamžitý útok, který způsobuje 80% poškození zbraní plus 292, a dalších 12.5% bonusové poškození za nemoc, ale spotřebovává nemoci (mít 3 body v potlačení talentů Frost vám dává 100% šanci na nemoci zůstat na vašem cíli). Okamžitý. Rozsah melee. Vyžaduje zbraň na blízko. Náklady 1 Unholy Rune a 1 Frost Rune.
Cesta mrazu 61 Mrdecí aura smrt rytířů vytváří led pod nohama, umožňuje párty nebo nájezd na vodu po dobu 10 minut. Funguje namontováno. Jakékoli poškození zruší účinek. Náklady 1 Frost Rune.
Ledová síla 62 Knight Death Knight zamrzne krev, aby se stala imunní vůči omračujícím účinkům a snížila veškerá škoda způsobená o 20% a další Ammount na základě obrany po dobu 12 sekund. (Neodstraní stávající efekty omráčení). 2 min cooldown. Náklady 20 runických výkonů.
Krevní kohoutek 64 Okamžitě aktivuje krevní runu a dočasně ji přeměňuje na smrtící runu. Tato runa se počítá jako krev, bezbožná nebo mrazová runa. Trvá 20 s. Náklady 6% zdravotního zdraví Knighta smrti. 1 min cooldown.
Tmavý příkaz 65 Přikazuje cíl, aby na vás zaútočil, ale nemá žádný účinek, pokud na vás cíl již útočí. Okamžité obsazení. Rozsah 30 yardů. 8 sec. Cooldown.
Roh zimy 65 Knight smrt fouká roh zimy, který generuje 10 runických sil a zvyšuje celkovou sílu a obratnost všech členů stran nebo raid do 30 yardů x. Trvá 2 minuty.
Pakt smrti 66 Obětuje nemrtvého miniona a uzdravuje smrti rytíře za 40% maximálního zdraví. Léčení nemůže být kritické. Okamžité obsazení. Rozsah 30 yardů. 2 min cooldown. Náklady 40 Runic Power.
Rune Strike 67 Udeřte cíl za 150% poškození zbraní plus [1/5 AP]. Použitelné po smrti Knight se vyhýbá nebo parries. Nelze uhnunout, zablokovat nebo se rozloučit. Náklady 20 runických výkonů.
Anti-magická skořápka 68 Obklopuje rytíře smrti v anti-magické skořápce a absorbuje 75% poškození způsobených škodlivými kouzly (až 50% zdraví rytíře Deaht) a zabrání aplikaci škodlivých magických účinků. Poškození absorbované anti-magickým skořápkem energizuje Knight Death Knight s další runickou silou. Trvá 5 s. Náklady 20 runických výkonů. 1 min cooldown.
Bezbožná přítomnost 70 Nafukuje rytíře smrti bezbožnou zuřivostí, zvyšuje se rychlost útoku o 15%, rychlost pohybu o 15% a snižování globálního cooldownu na všech schopnostech o 0.5 s. Najednou může být aktivní pouze jedna přítomnost. Okamžitý. Náklady 1 Unholy Rune.
Zvedněte spojence 72 Zvyšuje mrtvolu náletu nebo člena strany, aby bojoval po vaší straně. Hráč bude mít kontrolu nad ghoulem po dobu 4 minut.
Empower Rune zbraň 75 Posílejte svou rune zbraň, okamžitě aktivujte všechny runy a generujte 25 runických sil. Okamžité obsazení. 5 minut cooldown.
Armáda mrtvých 80 Předvoláte celou legii ghoulů, aby bojovali za rytíře smrti. Ghouls budou rojí oblast, posmívají se a bojují proti všemu, co mohou. Zatímco nasměruje armádu mrtvých, Knight Death Knight způsobí menší škodu rovnou Dodge Plus Parry Chance. 10 minut cooldown. Směrováno. Náklady 1 Blood Rune, 1 Unholy Rune a 1 Frost Rune.
Ikona Schopnost Požadavky Popis
Srdeční úder Specializace krve Okamžitě zasáhne cíl a až dva další nepřátele v okolí, což způsobí 175% poškození zbraní plus x na primárním cíli, přičemž každý další nepřítel zasáhl o 25% menší poškození než předchozí cíl. Poškození uzavřené každému cíli je zvýšeno o dalších 15% pro každou z vašich přítomných nemocí. Stojí 1 krevní runa
Bone Shield Krev 10 Obklopuje vás bariérou vířivých kostí. Štít začíná 4 poplatky a každý škodlivý útok spotřebuje poplatek. Zatímco zůstává alespoň 1 poplatek, ve všech zdrojích způsobíte o 20% menší škody a se všemi útoky, kouzly a schopnostmi způsobíte o 2% více škod. Trvá 5 minut. 1 minuta cooldown. Náklady 1 Unholy Rune.
Rune Tap Krev 20 Převede 1 krevní runu na 10% vašeho maximálního zdraví. 30 sekund cooldown. Stojí 1 krevní runa.
Vampirická krev Krev 35 Dočasně uděluje Knight Death Knight 15% maximálního zdraví a zvyšuje množství zdraví obdržených z uzdravovacích kouzel a efektů o 25% po dobu 10 sekund. Po uplynutí účinku je zdraví ztraceno. 1 minuta cooldown.
Tančící rune zbraň Krev 50 Předvolání druhé runové zbraně, která bojuje sama po dobu 12 sekund, odráží útoky smrti rytíře. Rune zbraň také pomáhá na obranu svého pána a uděluje další 20% parry šanci, zatímco je aktivní. Rozsah 30 yd. 1.5 minut cooldown. 60 Runic Power.
Ikona Schopnost Požadavky Popis
Frost Strike Specializace mrazu Okamžitě udeřte nepřítele a způsobí 130% poškození zbraní plus x jako poškození mrazu. Náklady 40 Runic Power.
Lichborne Frost 5 Nakreslete z bezbožné energie, abyste se stali nemrtvým po dobu 10 sekund. Zatímco nemrtví, jste imunní vůči kouzlu, strachu a účinkům spánku. 2 minuty cooldown.
Pilíř mrazu Frost 15 Vyzývá sílu mrazu zvýšit sílu smrti rytíře o 20%. Icy Crystals visí na těle smrti rytíře a poskytují imunitu proti vnějšímu pohybu, jako jsou knockbacks. Trvá 20 s. Náklady 1 Frost Rune.
Hladování chladu Frost 20 Očistí Zemi kolem smrti rytíře veškerého tepla. Nepřátelé do 10 yardů jsou postiženi mrazem horečkou a uvězněni v ledu, což jim brání v provádění jakékoli akce po dobu 10 sekund. Nepřátelé jsou považováni za zmrazené, ale jakákoli jiná škoda než nemoci zlomí led. 1 minuta cooldown. Náklady 40 Runic Power.
Vytí výbuch Frost 30 Vystřelte cíl s mrazivým větrem, způsobuje poškození X Frost Tímto nepříteli a poškozením mrazu X/2 pro všechny ostatní nepřátele v rámci 0 yardů. Náklady 1 Frost Rune. 20 yd. rozsah.
Ikona Schopnost Požadavky Popis
Scourge Strike Unholy specializace Bezbožný úder, který způsobuje 100% poškození zbraně jako fyzické poškození plus x. Kromě toho pro každou z vašich nemocí na vašem cíli způsobíte dalších 18% fyzického poškození způsobeného stínem. Náklady 1 Unholy Rune.
Unholy Frenzy Unholy 10 Indukuje přátelskou jednotku do zabíjecí šílenství po dobu 30 sekund. Cíl je rozzuřen, což zvyšuje jejich melee a spěch se pohybuje o 20%, ale způsobuje, že ztratí zdraví rovné 2% jejich maximálního zdraví každé 3 sekundy. 3 min cooldown.
Anti-magická zóna Unholy 20
Potlačení magie 3
Umístí velkou, stacionární anti-magickou zónu, která snižuje poškození kouzla způsobené na večírcích nebo nájezdových členech o 75%. Anti-magická zóna trvá 10 sekund nebo dokud nedosáhne poškození kouzla. 2 minuty cooldown. Náklady 1 Unholy Rune.
Tmavá transformace Unholy 20
Shadow Infusion 3
Konzumujte 5 poplatků za infuzi stínu na váš ghoul a transformujte ji na mocnou nemrtvou monstróznost po dobu 30 sekund. Schopnosti ghul jsou zmocněny a přebírají nové funkce, zatímco transformace je aktivní. Náklady 1 Unholy Rune. Rozsah 100 yd.
Vyvoláte Gargoyle Unholy 30 Gargoyle letí do oblasti a bombarduje cíl s poškozením přírody upravené útočnou mocí smrti rytíře. Přetrvává po dobu 30 sekund. 3 minuty cooldown. Náklady 60 Runic Power. Rozsah 30 yd. 3 minuty Cooldown.

Chyba lua v balíčku.LUA AT řádek 80: Modul ‘Modul: InlineGFX/IMG_LINK_DATA.JSON ‘nebyl nalezen. Chyba lua v balíčku.LUA na řádku 80: Modul ‘Modul: ClassLink/Link_ICON_DATA.JSON ‘nebyl nalezen. · Chyba lua v balíčku.LUA AT řádek 80: Modul ‘Modul: InlineGFX/IMG_LINK_DATA.JSON ‘nebyl nalezen. Chyba lua v balíčku.LUA na řádku 80: Modul ‘Modul: ClassLink/Link_ICON_DATA.JSON ‘nebyl nalezen. · Chyba lua v balíčku.LUA na řádku 80: Modul ‘Modul: ClassLink/Link_ICON_DATA.JSON ‘nebyl nalezen. · Chyba lua v balíčku.LUA na řádku 80: Modul ‘Modul: ClassLink/Link_ICON_DATA.JSON ‘nebyl nalezen. · Chyba lua v balíčku.LUA na řádku 80: Modul ‘Modul: ClassLink/Link_ICON_DATA.JSON ‘nebyl nalezen. · Chyba lua v balíčku.LUA AT řádek 80: Modul ‘Modul: InlineGFX/IMG_LINK_DATA.JSON ‘nebyl nalezen. Chyba lua v balíčku.LUA na řádku 80: Modul ‘Modul: ClassLink/Link_ICON_DATA.JSON ‘nebyl nalezen.

Chyba lua v balíčku.LUA na řádku 80: Modul ‘Modul: ClassLink/Link_ICON_DATA.JSON ‘nebyl nalezen. · Chyba lua v balíčku.LUA na řádku 80: Modul ‘Modul: ClassLink/Link_ICON_DATA.JSON ‘nebyl nalezen. · Chyba lua v balíčku.LUA na řádku 80: Modul ‘Modul: ClassLink/Link_ICON_DATA.JSON ‘nebyl nalezen. · Chyba lua v balíčku.LUA na řádku 80: Modul ‘Modul: ClassLink/Link_ICON_DATA.JSON ‘nebyl nalezen. · Chyba lua v balíčku.LUA na řádku 80: Modul ‘Modul: ClassLink/Link_ICON_DATA.JSON ‘nebyl nalezen. · Chyba lua v balíčku.LUA na řádku 80: Modul ‘Modul: ClassLink/Link_ICON_DATA.JSON ‘nebyl nalezen.

Recenze expertů GameSpot

Wotlk Classic Blood Death Knight Shrnutí kouzla

Na této stránce vám předkládáme všechna kouzla a procs, kterým musíte pochopit jako Krestiční rytíř ve Wotlk Classic.

Obsah této stránky

 • 1. Klavní kouzla krve smrt ve Wotlk Classic
 • 2. Utility Kreod Death Knight
 • 3. Prezentace Knight Death Knight
 • 4. Onemocnění rytíře krve
 • 5. Krev smrt Knight Cooldowns
 • 6. Škodlivé schopnosti smrt krve Krev
 • 7. Další kouzla Knight Death Knight

Klavní kouzla krve smrt ve Wotlk Classic

Knights Death Knights mají ve hře některé z nejsilnějších užitečností díky jedinečným schopnostem, jako například Ikona uchopení smrtiUchopení smrti , Zvedněte ikonu AllyZvedněte spojence a Armáda mrtvé ikonyArmáda mrtvých . Mají také některé z nejunikátnějších buffů ve hře, kteří jsou schopni být talentovaní nebo přicházejí na základní linii, s Ikona bezbožného šílenstvíBezbožní šílenství nabízející obrovské zvýšení fyzického poškození, zatímco Ikona ledové tratiIcy Talons zvyšuje rychlost vašeho útoku.

Utility Kreod Death Knight

Ikona uchopení smrti

Knights Death Knights nabízejí ve hře nějaký nástroj pro melee DPS. Grip Death vám umožní vytáhnout dav ze své současné polohy do dosahu melee smrtů Knight, který ho vrhne, což umožňuje rychlý a snadný pohyb davů nebo nepřátelských hráčů.

Zvedněte ikonu Ally

Raise Ally vám umožňuje oživit mrtvého přátelského hráče jako vlkodlaka, že bude mít kontrolu po dobu pěti minut, což jim umožní způsobit trochu větší poškození, i když zemřeli.

Armáda mrtvé ikony

Armáda mrtvých předvolá obrovské množství vlkodlaků, které způsobí značné množství škod, ale také posmívat všemu, co zaútočí, což způsobuje, že to není tak užitečné pro určitá setkání. V situaci, kdy hlavní cíl aggro nezáleží, to může pomoci umožnit skupině dohnat uzdravení nebo jen přidat nějaké poškození.

Prezentace Knight Death Knight

Knights Death má tři přítomnosti, ve kterých mohou být v daném okamžiku: mráz, krev a bezstarostné. Každý z těchto přítomností nabízí další statistiky smrti Knight, ať už jde o zvýšené poškození, samoléčení, více brnění, zvýšené tvorby hrozeb nebo dokonce rychlosti pohybu a rychlejší globální cooldown. Můžete však mít aktivní pouze jednu přítomnost.

 • Ikona přítomnosti krvePřítomnost krve-zvyšuje poškození způsobené o 15% a způsobuje 4% neperiodické poškození, které vás uzdraví.
 • Ikona přítomnosti mrazuFrost přítomnost – zvyšuje vytrvalost o 8%, příspěvky z brnění o 60%, snižuje vaše škody způsobené 8%a v této přítomnosti vygenerujete další hrozbu.
 • Ikona bezbožná přítomnostUnholy přítomnost – zvyšuje rychlost pohybu a útoku o 15% a snižuje vaše globální cooldown o 0.5 sekund.

Onemocnění rytíře krve

Existují dvě choroby, které budou platit Knights smrt: Ikona Frost FeverFrost horečka, která se používá odlitkem Ikona Icy TouchLedový dotek a Ikona moru krveMor krve, který je aplikován odlitkem Ikona moruMor stávka . Oba tyto způsobují značné množství škod v průběhu času a v závislosti na vaší specializaci mohou mít různé výhody. Jako krev, nemoci jsou stejně důležitá, jak výrazně zvyšují vaše poškození, ale neexistují žádné přidané účinky statusu jejich použitím.

Krev smrt Knight Cooldowns

Knights Death Knights mají jedny z nejsilnějších cooldowns ve hře jak z pohledu levování, tak z osobního pohledu defenzivních schopností. Smrt Knight je král sebe-sustain a krev je nejsilnější ze tří dostupných specifikací, pokud jde o udržení naživu.

 • Ikona anti-magické skořápkyAnti-Magic Shell-absorbuje 75% příchozího magického poškození (až 50% vašeho maximálního zdraví) a zabraňuje použití jakýchkoli škodlivých magických debuffů; Jakékoli poškození pohlcené tímto vám také udělí Runic Power.
 • Zvyšte mrtvou ikonuRaise Dead – předvolání ghoula, který způsobí malé poškození; Tento ghoul je také povinen používat Ikona paktu smrtiPakt smrti .
 • Ikona paktu smrtiPakt smrti – obětuje vašeho ghoula, aby vás uzdravil za 40% vašeho maximálního zdraví.
 • Ikona krevního kohoutkuBlood Tap – Aktivuje krevní runu a přeměňuje ji na smrtící runu na dalších 20 sekund. Runy Death se počítají jako jakýkoli typ runy.
 • Ikona bezbožného šílenstvíUnholy Frenzy – zvyšuje fyzické poškození způsobené přátelským cílem o 20% po dobu 30 sekund, ale 1% jejich maximálního zdraví jako poškození je, když je buff aktivní.
 • Ikona klepnutí runyRune Tap – uzdraví vás za 10% vašeho maximálního zdraví.
 • Ikona vampirické krveVampirická krev – zvyšuje vaše maximální zdraví o 15% a zvyšuje množství léčení provedeného o 35% po dobu 15 sekund.
 • Mark of Blood IconMark of Blood – aplikuje debuff na nepřítele; Kdykoli nepřátelské útoky uzdraví 4% maximálního zdraví svého cíle. Tento debuff trvá 20 sekund nebo 20 útoků, podle toho, co se stane jako první.
 • Ikona taneční runy zbraněTančící runa zbraň – replikuje vaše schopnosti využití po dobu 12 sekund při 50% poškození.
 • Ikona Empower Rune WeaponEmpower Rune zbraň – okamžitě osvěžuje všechny vaše runy a uděluje vám 25 runic sílu.
 • Ikona ledová FortitudeIcebond F.

Škodlivé schopnosti smrt krve Krev

Knights Death má spoustu škodlivých schopností, ale jako rytíř smrt krve se zaměříme na schopnosti, které vám poskytují nejvíce samoléčivé a nejvyšší generování hrozby, jako například Ikona smrtiÚder smrti a Ikona Icy TouchLedový dotek .

 • Ikona úderu krveKrevní úder – zabývá 46% poškození zbraní plus škálování poškození na základě vaší útočné síly a dalších 12.5% pro každou onemocnění aktivní na cíli.
 • Ikona srdečního úderuSrdeční úder – způsobuje poškození vašeho primárního cíle a jednoho dalšího cíle v řadě nepřítele, na který jste to vrhli, což způsobuje 72% poškození zbraní a škálování na základě vaší útočné síly a dalších 10% pro každou nemoci aktivní na cílová.
 • Ikona Icy TouchIcy Touch – zabývá poškození mrazu a platí Ikona Frost FeverFrost horečka, také snižování rychlosti útoku cíle o 20% po dobu 21 sekund. To se týká obrovského množství ohrožení Ikona přítomnosti mrazuFrost přítomnost .
 • Vyhladit ikonuOBLÍZENÍ – Zvolá 80% poškození zbraní plus škálování poškození na základě vaší útočné síly a dalších 12.5% pro každou onemocnění aktivní na cíli, ale na tomto cíli konzumuje všechny nemoci.
 • Ikona stávky RuneRune Strike – zabývá 150% poškození zbraní plus částka škálování založené na vaší útočné síle. To lze použít až po vyhýbání se nebo odrazení.
 • Ikona smrt a rozpaduSmrt a rozpad – předvoláte masivní prázdnotu, která zabývá poškozením stínu jakéhokoli nepřítele uvnitř 10 sekund.
 • Ikona cívky smrtiDeath Coil – útok na dálku, který způsobuje škodu stínového poškození nepřátelských cílů, ale lze jej také použít k uzdravení přátelských nemrtvých cílů; 20 utracené síly Runic se vrátí, pokud je použito jako uzdravení.
 • Ikona smrtiÚder smrti – zabývá 98% poškození zbraní a škálování poškození na základě vaší útočné síly. Také vás uzdraví za 5% vašeho maximálního zdraví pro každou nemoc aktivní na cíli, na kterém se používá.
 • Ikona moruPlague Strike – zabývá 50% poškození zbraní plus škálování poškození na základě vaší útočné síly a zároveň se také vztahuje Ikona moru krveKrevní mor .

Další kouzla Knight Death Knight

 • Ikona tmavého příkazuDark Command – Posmívá se cíl a nutí ho, aby na vás zaútočil.
 • Strangulate iconStrangulate – zastaví obsazení kouzel, umlčení kolečka po dobu 5 sekund na hráče nebo 3 sekundy na NPCS.
 • Řetězy ikony leduŘetězy ledu – platí Ikona Frost FeverFrost horečka a zpomaluje cíl o 95%. Tento debuff ztrácí 10% své účinnosti každou sekundu je aktivní.
 • Ikona rohu zimyHorn of Winter – generuje 10 Runic Power a zvyšuje sílu a obratnost členů vaší strany o 155 po dobu 3 minut.

ChangeLog

 • 18. ledna. 2023: Přezkoumáno pro uvolnění fáze 2 před vydáním Ulduar RAID.
 • 23. srpna. 2022: Přidána stránka.

Wotlk Classic Frost Death Knight Shrnutí kouzla

Na této stránce vám představujeme všechna kouzla a procs, kterým musíte pochopit jako rytíř Frost Death Knight ve Wotlk Classic.

Obsah této stránky

 • 1. Kouzla Frost Death Knight ve Wotlk Classic
 • 2. Prezentace Knight Death Knight
 • 3. Frost Death Knight Chowers

Kouzla Frost Death Knight ve Wotlk Classic

Knights Death Knights mají ve hře některé z nejsilnějších užitečností díky jedinečným schopnostem, jako například Ikona uchopení smrtiUchopení smrti , Zvedněte ikonu AllyZvedněte spojence a Armáda mrtvé ikonyArmáda mrtvých . Mají také některé z nejunikátnějších buffů ve hře, kteří jsou schopni být talentovaní nebo přicházejí na základní linii, s Ikona bezbožného šílenstvíBezbožní šílenství nabízející obrovské zvýšení fyzického poškození, zatímco Ikona ledové tratiIcy Talons zvyšuje rychlost vašeho útoku.

Frost Death Knight Utility

Ikona uchopení smrti

Knights Death Knights nabízejí ve hře nějaký nástroj pro melee DPS. Grip Death vám umožní vytáhnout dav ze své současné polohy do dosahu melee smrtů Knight, který ho vrhne, což umožňuje rychlý a snadný pohyb davů nebo nepřátelských hráčů.

Zvedněte ikonu Ally

Raise Ally vám umožňuje oživit mrtvého přátelského hráče jako vlkodlaka, že bude mít kontrolu po dobu pěti minut, což jim umožní způsobit trochu větší poškození, i když zemřeli.

Armáda mrtvé ikony

Armáda mrtvých předvolá obrovské množství vlkodlaků, které způsobí značné množství škod, ale také posmívat všemu, co zaútočí, což způsobuje, že to není tak užitečné pro určitá setkání. V situaci, kdy hlavní cíl aggro nezáleží, to může pomoci umožnit skupině dohnat uzdravení nebo jen přidat nějaké poškození.

Prezentace Knight Death Knight

Knights Death má tři přítomnosti, ve kterých mohou být v daném okamžiku: mráz, krev a bezstarostné. Každý z těchto přítomností nabízí další statistiky smrti Knight, ať už jde o zvýšené poškození, samoléčení, více brnění, zvýšené tvorby hrozeb nebo dokonce rychlosti pohybu a rychlejší globální cooldown. Můžete však mít aktivní pouze jednu přítomnost.

 • Ikona přítomnosti krvePřítomnost krve-zvyšuje poškození způsobené o 15% a způsobuje 4% neperiodické poškození, které vás uzdraví.
 • Ikona přítomnosti mrazuFrost přítomnost – zvyšuje vytrvalost o 8%, příspěvky z brnění o 60%, snižuje vaše škody způsobené 8%a v této přítomnosti vygenerujete další hrozbu.
 • Ikona bezbožná přítomnostUnholy přítomnost – zvyšuje rychlost pohybu a útoku o 15% a snižuje vaše globální cooldown o 0.5 sekund.

Frost Death Knight Chowers

Existují dvě choroby, které budou platit Knights smrt: Ikona Frost FeverFrost horečka, která se používá odlitkem Ikona Icy TouchLedový dotek a Ikona moru krveMor krve, který je aplikován odlitkem Ikona moruMor stávka . Oba tyto způsobují značné množství škod v průběhu času a v závislosti na vaší specializaci mohou mít různé výhody. Vzhledem k tomu, že mráz vaše nemoci zvýší vaše osobní poškození tím, že nepřátelé způsobí, že díky vašim mrazovým kouzlům zvýší poškození kouzla Ikona ledovcové hnilobyLedovcový hniloba .

Frost Death Knight Cooldowns

Knights Death Knights mají jedny z nejsilnějších cooldowns ve hře jak z pohledu levování, tak z osobního pohledu defenzivních schopností.

 • Ikona anti-magické skořápkyAnti-Magic Shell-absorbuje 75% příchozího magického poškození (až 50% vašeho maximálního zdraví) a zabraňuje použití jakýchkoli škodlivých magických debuffů; Jakékoli poškození pohlcené tímto vám také udělí Runic Power.
 • Zvyšte mrtvou ikonuRaise Dead – předvolání ghoula, který způsobí malé poškození; Tento ghoul je také povinen používat Ikona paktu smrtiPakt smrti .
 • Ikona paktu smrtiPakt smrti – obětuje vašeho ghoula, aby vás uzdravil za 40% vašeho maximálního zdraví.
 • Ikona krevního kohoutkuBlood Tap – Aktivuje krevní runu a přeměňuje ji na smrtící runu na dalších 20 sekund. Runy Death se počítají jako jakýkoli typ runy.
 • Deathchill ikonaDeathchill – způsobuje, že vaše další schopnost mrazu být kritickým úderem.
 • Nerušitelná ikona brněníUnbreakable Armor – Zvyšuje vaše brnění o 25% a vaši sílu o 20% po dobu 20 sekund.
 • Ikona Empower Rune WeaponEmpower Rune zbraň – okamžitě osvěžuje všechny vaše runy a uděluje vám 25 runic sílu.
 • Ikona ledová FortitudeIcebond F.

Frost Death Knight Poškozující schopnosti

Ikona Frost Strike

Knights Death má tunu škodlivých schopností, ale jako rytíř smrti Frost se zaměříte na maximalizaci množství obsazení Frost Strike .

 • Ikona úderu krveKrevní úder – zabývá 46% poškození zbraní plus škálování poškození na základě vaší útočné síly a dalších 12.5% pro každou onemocnění aktivní na cíli.
 • Ikona Frost StrikeFrost Strike – zabývá 55% poškození zbraně plus škálování množství poškození na základě vaší útočné síly jako poškození mrazu.
 • Ikona vytí výbuchuHowling Blast – útok na dálku, který způsobuje poškození mrazivého cíle a jakýmkoli nepřátelům do 10 yardů od tohoto cíle.
 • Ikona Icy TouchIcy Touch – zabývá poškození mrazu a platí Ikona Frost FeverFrost horečka . To také snižuje rychlost útoku cílů o 20% po dobu 21 sekund a pokud jste na Ikona přítomnosti mrazuFrost přítomnost .
 • Vyhladit ikonuOBLÍZENÍ – Zvolá 80% poškození zbraní plus škálování poškození na základě vaší útočné síly a dalších 12.5% pro každou onemocnění aktivní na cíli, ale na tomto cíli konzumuje všechny nemoci.
 • Ikona stávky RuneRune Strike – zabývá 150% poškození zbraní plus částka škálování založené na vaší útočné síle. To lze použít až po vyhýbání se nebo odrazení.
 • Ikona smrt a rozpaduSmrt a rozpad – předvoláte masivní prázdnotu, která zabývá poškozením stínu jakéhokoli nepřítele uvnitř 10 sekund.
 • Ikona cívky smrtiDeath Coil – útok na dálku, který způsobuje škodu stínového poškození nepřátelských cílů, ale lze jej také použít k uzdravení přátelských nemrtvých cílů; 20 utracené síly Runic se vrátí, pokud je použito jako uzdravení.
 • Ikona smrtiÚder smrti – zabývá 98% poškození zbraní a škálování poškození na základě vaší útočné síly. Také vás uzdraví za 5% vašeho maximálního zdraví pro každou nemoc aktivní na cíli, na kterém se používá.
 • Ikona moruPlague Strike – zabývá 50% poškození zbraní plus škálování poškození na základě vaší útočné síly a zároveň se také vztahuje Ikona moru krveKrevní mor .

Další kouzla Knight Death Knight

 • Ikona tmavého příkazuDark Command – Posmívá se cíl a nutí ho, aby na vás zaútočil.
 • Strangulate iconStrangulate – zastaví obsazení kouzel, umlčení kolečka po dobu 5 sekund na hráče nebo 3 sekundy na NPCS.
 • Řetězy ikony leduŘetězy ledu – platí Ikona Frost FeverFrost horečka a zpomaluje cíl o 95%. Tento debuff ztrácí 10% své účinnosti každou sekundu je aktivní.
 • Ikona rohu zimyHorn of Winter – generuje 10 Runic Power a zvyšuje sílu a obratnost členů vaší strany o 155 po dobu 3 minut.

ChangeLog

 • 18. ledna. 2023: Přezkoumáno pro uvolnění fáze 2 před vydáním Ulduar RAID.
 • 23. srpna. 2022: Přidána stránka.