Smrtící rada a tipy: Průvodce porážením těchto děsivých nepřátel – Gamespot, plážové věci | Villains Wiki | Fandom

Villains Wiki

Krčením a zadržením dechu s R1 byste se jim měli být schopni vyhnout se jim tajně, ale příliš blízko, a oni rychle zvednou vaši stezku. Brzy jsou ex granáty šikovným nástrojem pro rozptýlení BTS, protože na nich má neobvyklé účinky. Použitím koupelny v Samově soukromém pokoji-ať už se sprchuje, aby umyla chirální fragmenty, močení nebo defekaci-toaleta vybuchla tři různé typy granátů vyrobených z různých látek od jeho těla. Tyto různé bývalé granáty pracují jako dráždivé látky na BTS, které lze použít k jejich vytlačování, aniž by si vás všimli. Může se hodit, když Sam narazí na shluk BTS blokování jeho cesty. S bývalým granátem č. 2, například značný nahnědlý mrak pošle zjevení spuštěné.

Smrtící rada a tipy: Průvodce porážením těchto děsivých nepřátel

Jak se vypořádat s děsivými zjeveními smrti Stranding.

Matt Espineli a Alessandro Fillari

12. listopadu 2019 v 17:50 PST

V současné době neexistují žádné dostupné nabídky
GameSpot může získat provizi z maloobchodních nabídek.

Jednou z nejsmrtelnějších hrozeb ve světě smrti Stranding’s World jsou BTS, což znamená věci na pláži. Tato strašidelná zjevení se pokusí pevně držet se jakékoli živé věci, která se k nim přiblíží, což znamená špatnou zprávu, pokud vás úspěšně stáhnou dolů do dehtu a konzumují vás. BTS nenaplňují celou krajinu, ale obvykle doprovázejí časový pál. Konkrétně budete vědět, že jsou kolem, když se hra krátce posune na pomalý pohyb, aby se zaměřila na vaše odradek za jejich přítomnosti.

BT jsou častým nebezpečím při úmrtí, takže si budete muset zvyknout na jednání s nimi. Níže naleznete tipy, které podrobně popisují, jak se proklouznout a bojovat proti BTS a co zvážit, než přejdete na jejich území. Pro více funkcí pro úmrtí na smrt najdete v našem podrobním průvodci začátečníky a naší galerii zdůrazňující všechny nejvýznamnější portréty celebrit, které jsme dosud našli.

Jak se proklouznout kolem území BT

Když cestujete po celém světě, klíčovým kusem moudrosti, na kterou se můžete opřít, je pozorovat oblohu výše při vykreslování kurzu. Existují různé, vícebarevné stojany vyčnívající dolů a všechny znamenají různé předměty a oblasti poznámky. Zejména černé prameny vás vodítko za přítomnost BTS. Když se dostanete na území BT, je nejlepší se proklouznout kolem BTS a použít smysly BB k přiblížení jejich umístění. Chcete -li dávat pozor na nedaleké BTS, věnujte pozornost tomu, kterým směrem váš odradek směřuje, když začne klapku a blesk. Když stojíte a použijete skener ODRADEK, budete moci použít echolokaci k pingu poblíž BTS na krátkou dobu. Jakmile jste je označili, stávejte kdykoli a zjistěte, kde se vznášejí. Jakmile se tlačíte dále, ujistěte se, že jste před sebou pokračovali v odesílání skenování s odradek do Ping BTS.

Neposkytnutý titulek

Krčením a zadržením dechu s R1 byste se jim měli být schopni vyhnout se jim tajně, ale příliš blízko, a oni rychle zvednou vaši stezku. Brzy jsou ex granáty šikovným nástrojem pro rozptýlení BTS, protože na nich má neobvyklé účinky. Použitím koupelny v Samově soukromém pokoji-ať už se sprchuje, aby umyla chirální fragmenty, močení nebo defekaci-toaleta vybuchla tři různé typy granátů vyrobených z různých látek od jeho těla. Tyto různé bývalé granáty pracují jako dráždivé látky na BTS, které lze použít k jejich vytlačování, aniž by si vás všimli. Může se hodit, když Sam narazí na shluk BTS blokování jeho cesty. S bývalým granátem č. 2, například značný nahnědlý mrak pošle zjevení spuštěné.

Průvodce úmrtí

 • Jak získat položky poločasů smrtů Smrt Stranding
 • Smrtící PC Hands-On: The Once PS4 exkluzivní běží jako sen
 • Smrtící průchod, průvodce a tipy
 • + Ukažte více odkazů na průvodce smrti (2)
 • Jak dlouho je smrt?
 • Může váš počítač spustit smrt? Minimální a doporučené specifikace

Pokud se vám BT podaří vidět, věci se začnou šílit. Dech pokryje povrch země a skupina BTS se vás pokusí zatáhnout pod. Aby nedošlo k zachycení do svých spojů, rozdrťte tlačítko čtvercové, abyste odolali a drželi knoflíky ramen, aby se stabilizoval rovnováhu, když je vyzván. Pokud vás BTS úspěšně zatáhne, budete přetaženi po zemi a odejdete, abyste bojovali proti mnohem většímu a nebezpečnějšímu BT. Po celou dobu bude moře dehtu zaplavit okolí, zatímco budovy a trosky se vynoří ze země.

Nejlepší možností po detekování je uniknout co nejdříve z oblasti pokryté dehtem. Pokud selžete buď tím, že se stanete pod, nebo je vaše zdraví vyčerpáno, ztratíte veškerý náklad a budete muset respawn respawn. A během procesu můžete vyvolat voidout, který zanechává masivní kráter.

V epizodě 5 získáte nový manžetový knoflík od Mamy, který vám umožní snížit pupeční šňůru BTS, pokud se k nim můžete proklouznout. Chcete -li to udělat správně, určete přítomnost BT, kterou chcete eliminovat, pak se vplížte, zatímco zadržte dech a počkejte, až se výzva ořízne jejich šňůru. S tímto nástrojem se BTS stává ještě lépe zvládnutelným proklouznutím a zabíjení, aniž by byl detekován.

Stojí za zmínku, že pokud vidíte dítě BT, je nejlepší se jim vyhnout. Jejich přítomnost často přitahuje více BT, což je poslední věc, kterou chcete být kolem. Bez ohledu na to, udělejte si čas, když prochází kolem BTS. Posoudit jejich umístění v této oblasti, najít otvory, které se proklouznou, zadržte dech, když se dostanete příliš blízko, a použijte ex granáty k jejich rozptylování, když není vpřed.

Jak bojovat s BTS

Během otevíracích hodin není toho mnoho, co byste mohli udělat, abyste se bránili proti BTS kromě ex granátů. I když se často budete muset proklouznout kolem nich, nakonec získáte nějaké zbraně, jako jsou hematické granáty a pistole Anti-BT, to vám pomůže bojovat s BTS.

Hematické granáty jsou výbušniny, které podněcují mraky Samovy krve a jsou smrtelné na BTS. Když je dohromady několik bts, dobře zaměřené házení tohoto krevního granátu může potenciálně vyjmout celou skupinu. Na druhé straně může pistole anti-BT odeslat BTS o něco méně těkavé prostředky. Mějte na paměti, že poražení standardního BT trvá několik výstřelů, takže se ujistěte, že máte stabilní cíl a svědění spouštěcího prstu. Vzhledem k jeho výkonu poškození se pro použití podél hemematických granátů doporučuje použití pistole Anti-BT. Chcete-li odemknout pistoli Anti-BT pro výrobu, dokončete doručení matce chiral umělce v kapitole 3.

Neposkytnutý titulek

Kromě hematických granátů a pistole anti-BT je nejužitečnější zbraní, kterou můžete použít proti BTS, bola zbraň (LV. 2), který odemkne výrobu po žebříčku pěti hvězdiček s řemeslníkem. Maximum vaše pozice trvá chvíli, ale pokud budete neustále provádět dodávky, nakonec to předá. Bez ohledu na to, bola zbraň (LV. 2) může dočasně svázat BTS, což může být zachránce v špetce.

Počínaje epizodou 4 začnete získávat skutečné zbraně, které lze potahovat Samovou krví, aby také bojovaly proti BTS. Můžete také kombinovat hematické granáty a pravidelné kulky k útoku na BT, protože kulky, které procházejí hematickými granátovými explozemi.

Přímo boj s BTS by měl být poslední možností během úvodních tří kapitol. Pokud chcete být skutečně připraveni na okamžik, který nevyhnutelně zapálíte vztek BT, doporučujeme jít na území BT bez základního nákladu a chytit se, aby se cítil, jak se setkává s nimi.

Naši editoři zde diskutovali produkty, o nichž se zde diskutovalo nezávisle. GameSpot může získat podíl na příjmech, pokud si na našem webu koupíte něco uvedeného.

Dostal tip na zpravodaj nebo nás chtěl přímo kontaktovat? E -mail [email protected]

Villains Wiki

Ahoj. Toto je TheSecret1070. Jsem správcem tohoto webu. Upravit tolik, kolik si přejete, ale jedna malá věc. Pokud se chystáte hodně upravit, udělejte si uživatele a přihlaste se. Kromě toho si užijte darebáky wiki.

Nemáte účet?

Villains Wiki

 • Darebáci videoher
 • Mimozemšťané
 • Vrah
 • Ničitelé dluhopisů
 • Ničitel nevinnosti
 • Tragický
 • Lovecraftianské hrůzy
 • Nepřátelský druh
 • Úspěšný
 • Herní šéfy
 • Darebáci sci -fi
 • Hororové darebáci
 • Zralý
 • Genocidní
 • Nesmrtelné

Plážové věci

Darkseid-Postavení

Tento článek je pahýlem a potřebuje expanzi. Můžete pomoci darebákům wiki tím, že ji rozšíříte.

Riddler8

Tento článek obsahuje spoilery – varování: Tento článek obsahuje hlavní spoilery. Pokud si nepřejete znát životně důležité informace o prvcích zápletky / postav v příběhu, možná si nepřejete číst nad rámec tohoto varování: nedržíme žádnou odpovědnost za žádné negativní účinky, které mohou mít tyto skutečnosti na vaše potěšení z uvedených médií, pokud budete pokračovat. To je vše.

Celé jméno

Alias

Původ

Homeworld

Schopnosti

Zvuky nebo pohyby snímání

Manifestace během časového pádu
Neviditelnost
Manipulace Tar
Vytvoření voidout

Členové

Lovci
Chytače
Colossal Bts
Leviathans
Plynové tašky

Hobby

Konzumace lidských bytostí.

Cíle

Pohltit celou lidskou rasu jíst a zabíjet je

Vytvořte stále více a více prázdnin po celé Zemi, abyste znovu vybudovali Zemi jako svou vlastní novou planetu (vše probíhá).

Zločiny

Typ nepřátelských druhů

Mimozemské torpédoborce

Jsou zde. Ani dýchejte. Nebo se přesunout!
~ Sam svému asistentovi poté, co vycítil gazery.

Plážové věci nebo Bts jsou zastřešující antagonisté 2019 sci-fi akční videohry Hideo Kojima v roce 2019, Smrtící smrt.

Jsou velmi mocní a téměř neviditelné mimozemské bytosti, které se na Zemi nějak „uvízly“ po titulní kataklyzmatické události úmrtí. Působí jako sekundární antagonisté ve hře a často působí násilně k čemukoli a každému žijícímu. Při útoku na lidi je BT zabijí jedinečným způsobem spotřeby.

Obsah

Dějiny [ ]

Smrtící smrt []

Mimozemské entity známé jako plážové věci pocházejí z neznámého zdroje původu, přesto dorazily na Zemi roky před hlavním dějem hry po titulní destruktivní události úmrtí, protože se nějak uvízly na Zemi.

Jsou nesmírně mocní a téměř neviditelné a navíc jsou bytosti, které mají být většinou známé jako antagonistická vůči životu a vůči jakémukoli druhu bytí, které na ně přicházejí. Snaží se hlavně pohltit celou lidskou rasu a později rekolonizovat Zemi jako svou vlastní planetu.

Když jedí lidi, způsobují masivní výbuchy známé jako Voidouts, které ponechávají velké krátery v místě člověka, kterého zabili, což se stalo jejich vlastním největším podpisem chování, ale i když to Sam, Hlavní postava hry, je schopna se vrátit z prázdnoty, opouští větší kráter z bodu jeho smrti.

Jsou téměř nedostupné porážky, takže jak příběh hry uzavřel, není známo, zda BTS vyhynuly ani zmizely na jejich příslušnou planetu.

Typy []

Následující jsou 3 různé typy pláže;

Gazers []

Smrtící-bt-gazer-640x360

Gazers jsou vznášející se BT, které se projevují s nástupem časového pádu. Mají schopnost vnímat zvukem, a proto nejsou schopni cítit Sama, zatímco on je imobilní a zadržuje dech.

Pokud se Sam pohybuje, Gazers zmizí a stane se znovu, až se přestane pohybovat. Nelze je zabít, ale mohou být dočasně imobilizovány bola pistolí naplněnou Samovou krví; Zatímco imobilizováni bola, Gazers zůstane pro Sama viditelný, i když se pohybuje.

Lovci []

Hunter-handprints smrt

Lovci jsou tyto druhy pláže-věcely, které jsou většinou posílány po Sam, jakmile již upozornil Gazers. Při hledání kořisti se objevují jako tarné otisky.

Pokud by byli posláni, aby chytili Sama upozorněným gazery, projeví se a pokusí se ho přetáhnout dolů do okolního dehtu, jehož úspěch je částečně určen množstvím nákladu Sam v daný čas nese Sam. Pokud uspějí, odtáhnou Sama pryč k typu chytače BT.

Chytače []

Smrtící-bts-squidSmrtící sather

Jedná se o nej velké a nejrozsáhlejší typy BTS, které se objevují pouze tehdy, když je Sam lovci odtažen pryč. Jsou vyrobeny z antihmoty, a pokud je SAM konzumován jedním z nich, bude spuštěno voidout a otře v blízké oblasti mimo mapu.

Pokud je chytač poražen, jejich tělo se rozbije do mnoha krystalů chirálů. Následující jsou v současné době známé typy chytačů:

 • Nepojmenovaný čtyřnásobný chytač se vrhne kolem oblasti konfliktu ve snaze jíst Sam. Higgs, hlavní antagonista hry, se podařilo ovládat schopnost projevovat jednu z nich a prokázat schopnost projevit tento typ chytače. Tento se jeví jako čtyřnohý chobotnice podobný. Hideo Kojima, ředitel a tvůrce hry, odkazuje na tento typ chytače jako 雑魚 (Zako, osvětlený. „Malá ryba“), a poznamenal, že je to jeden z nejslabších typu chytače.
 • Nepojmenovaný chytač s více kolimami bojoval Sam poté, co ho odtáhli lovci v japonském datum vydání hry hry.

Colossal bt []

Smrtící-kolossal-Bt

Kolosální BTS se jeví jako masivní humanoidní verze Gazer BTS a také se jeví jako hmatatelnější a pevnější než verze strašidelné a éterické formy spojené s běžnou BTS. Kolosální BTS se mohou projevit pouze těmi, kteří mají exponenciální množství schopností Dooms, jako je Higgs. Kolosální BTS jsou stacionární a mohou nasávat a konzumovat živé bytosti ve svém okolí, aby způsobily dostatečně velké vypouštění, aby vyhladilo celé město. Jediným způsobem, jak lze této události zabránit, je, pokud oběti vtaženy do kolosálního BT byly před konzumací zemřely.

Leviathan []

Smrtící-Leviathan

Leviathan BT je masivní létající bt, který se objevuje vzhled velryby. Většinou se projevují v středozápadním dehtu a často letí přes obří masy dehtu vytvořeného BTS a vyskytujícími se časový pál. Leviathané jsou schopni vystřelit chirální lasery a Golden Gazer-Type BTS jako projektily z dálky. Z tohoto důvodu jsou považovány za nejnebezpečnější typy BTS.

Plynové tašky []

Smrtící-plyn-bas

Jedinečný typ BT, který se projevuje jako velký plovoucí pulzující pytel s úponky, častěji než se nepovažuje vzhled medúzy. Plynové sáčky jsou buď připevněny k zemi, nebo bezcílně vznášejí ve vzduchu. Když se jednotlivec dostane dostatečně blízko k plynovému sáčku, začne se přitahovat směrem k uvedenému jednotlivci a, vzhledem k dostatečnému času a dostatečně dobré vzdálenosti vůči jednotlivci, okamžitě exploduje do dehtu a poškodí jednotlivce.

Síly a schopnosti []

Viz část typů.

Trivia []

 • Navzdory skutečnosti, že Higgs je hlavním antagonistou hry, jsou plážové věci zastřešujícími antagonisty nebo většími Bads ve hře, jak způsobili nebo mohou způsobit hlavní události hry.
 • Jsou podobné dementorům z Harry Potter vesmír.