Smrtící rytíř staví | Wowwiki | Fandom, Wotlk: Death Knight Talent sestaví ve třech akčních klipech

Wotlk: Talent Death Knight Builds představené ve třech akčních klipech

Frost Tree má nejlepší fyzické zmírňování těchto tří. Velké bonusy k vyhlazení dávají slušnou jedinou cílovou hrozbu, alternativně lze vytí výbuch použít pro hrozbu AOE. Frost Strike je hlavní upgrade oproti cívce smrti pro dumpingovou energii pro ještě více jediné cílové hrozby.

Wowwiki

Tato wiki obsahuje nepřesné a zastaralé informace. Přejděte na https: // wowpedia.fandom.com pro přesnější a aktuální informace o herně.

Nemáte účet?

 • Články, které musí být wikifikovány
 • Průvodci
 • Talenty smrti rytíře
 • Hněv krále Lich

Smrtící rytíř staví

 • Nahraďte staré informace o aktuální informace.
 • To může zahrnovat přepisovací sekce, aby se zajistilo, že jsou jasné a stručné, a wikifikace.
 • To může zahrnovat úpravy pro opravu pravopisu a gramatiky, přepisování sekcí, aby se zajistilo, že jsou jasné a stručné, a wikifikace.
 • Pomozte prosím tento článek vylepšit!
 • Způsoby, jak vylepšit článek, naleznete v manuálu stylu. (Nápověda k úpravám)
Třídy e
Závody třídy DK Dh Dr Hu Ma Mo Pa Pr Ro Sh Wl WR
Úkoly DK Dr Hu Ma Mo Pa Pr Ro Sh Wl WR
Schopnosti DK Dh Dr Hu Ma Mo Pa Pr Ro Sh Wl WR
Specifikace DK Dh Dr Hu Ma Mo Pa Pr Ro Sh Wl WR
Talenty DK Dh Dr Hu Ma Mo Pa Pr Ro Sh Wl WR
PVP talenty DK Dh Dr Hu Ma Mo Pa Pr Ro Sh Wl WR
Trenéři DK Dh Dr Hu Ma Mo Pa Pr Ro Sh Wl WR
Glyfy DK Dh Dr Hu Ma Mo Pa Pr Ro Sh Wl WR
Sestavy DK Dr Hu Ma Mo Pa Pr Ro Sh Wl WR
Taktika DK Dh Dr Hu Ma Pa Pr Ro Sh Wl WR
Sady brnění DK Dh Dr Hu Ma Mo Pa Pr Ro Sh Wl WR
Zahájení a DK Dh Dr Hu Ma Mo Pa Pr Ro Sh Wl WR
PVE DK Dr Hu Ma Mo Pa Pr Ro Sh Wl WR
PVP DK Dr Hu Ma Mo Pa Pr Ro Sh Wl WR
Makra DK Dr Hu Ma Mo Pa Pr Ro Sh Wl WR

Pokyny pro editory WowWiki: Abyste tuto stránku udržovali přesnou a stručnou, nepřidávejte zde úplné sestavení. Pro ty, kteří mají zájem o přispívání vlastních stavby, přidejte je do vzorků sestavení smrti Knight. Jakákoli sestava, která má více než 52 bodů, bude přesunuta do vzorků sestavení smrti Knight.

Obsah

 • 1 krev
  • 1.1 Budování vyrovnání krve
   • 1.1.1 Základní vyrovnání PVE (52/0/0)
   • 2.1 Vyrovnání vyrovnávání mrazu
    • 2.1.1 Základní vyrovnání mrazu (51/0)
    • 2.2.1 Dual Wield Frost PVE (0/52/0)
    • 2.2.2 dvouhodinový mráz PVE (0/51/0)
    • 3.1 Unholy PVE sestavení
     • 3.1.1 Základní nezdravý DPS (0/0/71)
     • 3.3.1 Základní bezbožné vyrovnání (0/0/51)
     • 4.1 Tanking krve
      • 4.1.1 Základní tankování krve (52/0/0)
      • 4.2.1 Základní tankování mrazu (51/00)
      • 4.3.1 Základní bezbožné tankování (0/0/52)

      Recenze expertů GameSpot

      7. prosince 2022

      8. října 2018

      27. září 2016

      Krev []

      Talenty v tomto stromu se zaměřují na schopnosti fyzického poškození, jako je přítomnost krve.

      Jakákoli sestava, která má více než 52 bodů, bude přesunuta do vzorků sestavení smrti Knight.

      Pokud specializujete své talenty na stromě krve, bude mít váš styl hry dvě definující funkce. První je, že váš hlavní útok, Heart Strike, používá pouze jednu runu. To povede k tomu, že budete dělat více útoků, i když s menší silou. Druhým je, že ve srovnání s ostatními stromy je většina vašeho poškození fyzická a ne magická.

      Vyrovnání vyrovnání krve []

      Základní vyrovnání PVE (52/0/0)

      Účel PVE / SOLO
      Link Talent (s) Wowhead
      Testovaná záplata 3.1.0

      Krestivý rytíř s smrtí se bude spoléhat na fyzické poškození a zároveň mít nadprůměrné schopnosti samoléčení ke zlepšení přežití. To je zřejmé při investování do vampirické krve a rune kohoutku a jak se vyrovnáte vylepšené runy. Získáte odborné znalosti a bonusy o síle investováním do veterána třetí války, ohavování síly a krve; Knight smrt krve však bude svítit nejlépe, když kombinuje jeho úder smrti, rune, rune a upírskou krev s krví, tím, že se po většinu času drží v plném zdraví.

      Příklad užitečných rotací:

      Mor Strike -> Icy Touch -> Heart Strike -> Heart Strike -> Oboterate -> Death Coil -> Plague Strike -> Icy Touch -> Srdeční úder -> Srdeční úder -> Srdeční úder -> Smrtelná cívka ledová ledová ledová Dotyk -> Plague Strike -> úder smrti -> Srdeční úder -> Srdeční úder -> Death Coil -> Oliterate -> Icy Touch -> Plague Strike -> Heart Strike -> Srdeční úder -> Srdeční úder -> Cívka smrt -> Oborné -> Cívka smrti

      Navrhované hlavní glyfy

      Navrhované menší glyfy

      Odtud je vyplnění stromu krve slušným způsobem, jak postupovat, s krevními červy, vendeta, vůní krve a vylepšeným runem, které jsou silné talenty pro sólo. Získání virulence poskytne výhodu v boji hráčů versus hráče, zejména proti rozptylovacím třídám (pokud je to váš zájem), a také malé zlepšení cívky smrti.

      Blood Raid Build []

      51/13/7 Toto sestavení zaměřuje na [OBRETERATE] & [Heart Strike] jako hlavní DPS, ignorování [krevní údery] a [úder smrti]. [Vylepšené údery smrti] se nepřijímá. [Glyph of Obotiterate] [Glyph of Icy Touch] & [Glyph of Death & Decay] jsou považováni za zvýšení účinnosti [vylepšeného ledového dotyku] a [černého ledu].

      Blood Pvp Build []

      Zatímco většina hlavních talentů budování krve PVE je stále užitečná v PVP, Knights Death PVP Blood Death potřebuje několik dalších talentů, aby zlepšila jejich přežití nepřátelských hráčů a pomohla je porazit je. Tyto zahrnují –

      • Glyph of Heart Strike – zatímco ostatní stromy mají talent, aby snížily rychlost pohybu nepřátel, krev má glyf. Být třídou melee, zpomalení nepřátel je nezbytné.
      • Rune Tap & Improved Rune Tap – Rune Tap považuje mnozí za základní talent PVP pro všechny rytíře smrti bez ohledu na jejich hlavní strom. Zatímco jiné stromy musí kopat hluboko, aby tuto schopnost plně upgradovaly, jako rytíř smrt krve můžete snadno maximalizovat, a měli byste tak učinit a měli byste to udělat.
      • Mark of Blood – může účinně neutralizovat rychlé útočníky, jako jsou rogues, divoké druidy, lovci a zuřivosti válečníci a budou vážně brzdit škodu způsobené ostatními.

      Většina uživatelů by pro PvP nepoužívala krev, hlavně proto, že jste snadno upraveni. Osobně bych nesouhlasil, krev může být zaměřena, ale se správnou rotací na CD byste se měli být schopni vrátit zpět dovnitř. Krev má velmi vysokou schopnost zůstat naživu se svými vlastními uzdravení. Krev je nečestný a divoký zabiják Druid, protože vám opravdu nemohou nic dělat s vašimi neustálými uzdraveními a nošením talíře. Není dobré se specifikovat do plné krve pro PVP (věřte mi, není to dobré) a bezbožní by poháněli vaše kouzla a nemoci, jako je cívka smrti a ledový dotek. Takže, abyste ze svého melee vytěžili maximu. Specifikace na zničení by byla vaše nejlepší sázka, protože ji můžete prasknout zmocněnou rune zbraní, aniž byste se museli starat o ztrátu bonusového poškození z vašich nemocí. Vyberete si buď zabíjecí stroj nebo zvládnutí Power Mastery, buď dostanete 6 sekund za svou tančící runskou zbraň, nebo můžete automaticky řídit s ledovým dotykem, pokud se dostanou z dosahu, což způsobuje rozdíl. Odtud přestaňte vkládat body do mrazu a zaměřit se zpět na strom krve. Specifikujte celou cestu k tanci runové zbraně pro okamžitou smrt na někoho a ujistěte se, že si vyzvednete upírskou krev a hysterii. IMO zůstaňte mimo krevní červy, protože Blizzard je ještě musí udělat užitečnými, a zůstat mimo Vendettu, protože to nestojí za 3 body za něco, co má 5% šanci udržet vás naživu, pokud jednáte s kolečkou nebo Pally. Takže – velké hity, hity na melee, krátký dosah a uzdravení.

      Více užitečných vzorků sestavení krve najdete na stránce sestavení vzorků Death Knight

      Frost []

      Talenty v tomto stromu se zaměřují na kouzla a kontrolu, jako je hlad chladu a řetězy ledu. Frost je také strom postavený pro kritické poškození prasknutí, s talenty, jako je Guile of Gorefiend a Deathchill.

      Jakákoli sestava, která má více než 52 bodů, bude přesunuta do vzorků sestavení smrti Knight.

      Frost Tree má nejlépe útoky na dálku, s vytí výbuchem a upgradovaným ledovým dotykem. Slušné množství poškození způsobeného stromem Frost je kouzla, i když ne tolik jako bezbožní. Hlavními útoky stromu Frost Tree jsou velké hitters jako vyhlazení, úder Frost a vytí a s Guile of Gorefiend mohou kritizovat (na vyžádání s Deathchill) za velké množství poškození prasknutí. To je samozřejmě průměrováno v průběhu času, aby se zajistilo, že trvalé poškození je v souladu s jinými specifikacemi.

      Vytváření vyrovnávání mrazu []

      Základní vyrovnávání mrazu (51/0)

      Účel PVE / SOLO
      Link Talent (s) Wowhead
      Testovaná záplata 3.1.0

      Zničení je nutností, takže můžete při rotaci použít vyhlazení bez konzumace nemocí na cíli. Vytí výbuch bude váš chléb a máslo AOE. Guile of Gorefiend je velký talent poškození a Rime, Deathchill a Killing Machine mají s tím dobrou synergii. Krev na severu, ledovcová hniloba, tundra stalker a černý led jsou dobré poškození talenty. Ledové drápy a vylepšené ledové drápy zvyšují jak poškození automatického útoku, tak i míra zabíjecího stroje. Hladování nachlazení je přijato, aby vám poskytlo možnost zmrazit více nepřátel, zatímco s nimi jednáte jeden po druhém.

      Příklad užitečných rotací:

      Mor Strike -> Icy Touch -> Krevní úder -> Úder krve -> Oliterán -> Frost Strike -> Icy Touch -> Obortete -> Oboterování -> Frost Strike Icy Touch -> Plague Strike -> Krevní úder -> Krevní úder – > Oliterate -> Frost Strike -> Obortete -> Icy Touch -> Plague Strike -> Obortete -> Frost Strike -> Obortete -> Frost Strike -> Obortete

      Navrhované hlavní glyfy

      Navrhované menší glyfy

      Více užitečných vzorků sestavení Frost sestavení vzorků sestavení Death Knight.

      Frost Raid DPS []

      Dual Wield Frost PVE (0/52/0)

      Účel PVE DPS / SOLO
      Link Talent (s) Wowhead
      Testovaná záplata 3.3.0

      Frost je obecně považován za jediný strom životaschopný pro dvojí ovládání. Důvodem je, že všechny „údery“, jako je srdeční úder, úder pohromy, vyhlazení atd. jsou silně závislé na poškození zbraní a bere v úvahu pouze hlavní zbraň. Když duální ovládání poškození automatického útoku bude mít více poškození, než by tomu bylo u dvou-rukou, takže talenty, že posílení automatických útoků je silnější než obvykle. Budete také o něco více využívat od spěchu než jiných rytířů smrti.

      Frost Death Knight DPS je založen na Obortete a Frost Strike na hlavním cíli, s vytí výbuchy pro Aoe nebo když se rytíř Death nemůže přiblížit, nebo na Rime Procs. Krevní úder se používá hlavně k přeměně krve run na runy smrti, které lze použít k vyhlazení nebo vytí výbuchu příště kolem rotace.

      Existují dvě obecné rotace pro Frost DPS. Tradičnějším je mor úder+ledový dotek a poté se vyhladit pomocí moru k šíření nemocí na více cílů. Druhým způsobem je vzít glyf z vytí výbuchu a použít vytí výbuch k nanesení mrazu a nikdy nepoužívat morovou úder (a tedy mor krve). Přístup k jednomu onemocnění má výhodu jednoduchosti a rychlého spuštění. Přístup s dvojitým onemocněním způsobí větší poškození, ale je to přísnější rotace a je těžší udržovat ve velmi dynamických bojích.

      Hlad nachlazení je obecně dobrý talent sólo a tank, ale má jen málo využití pro čisté DPS.

      Odtud je volbou hráče brát další talenty v krvi nebo bezbožných. Při podvracení krve jsou čepelé brnění a tmavé přesvědčení dobré volby, ale nekróza a krevní čepel v bezbožném okraji v praxi v praxi. Pokud je hrozba problémem, pak by mohlo být nutné upustit krevní čepel ve prospěch podvracení.

      Two-Hand Frost PVE (0/51/0)

      Účel PVE DPS / SOLO
      Link Talent (s) Wowhead
      Testovaná záplata 3.3.0

      Mrást o dvou rudách je obecně nižší poškození než duální mráz, protože můžete očekávat zhruba stejné poškození ze zvláštních útoků jako duální wielder, ale s nižším poškozením automatického útoku. Jako takový je 2H-Frost jen zřídka dobrá volba pro RAID DPS, s krví a bezbožným výkonem s 2 rukou zbraní. Mechanika je jinak podobná duálnímu mrázu, s stejnými rotacemi a rotacemi jednotlivých a dvojitých onemocnění.

      Hlavním rozdílem s dvojím ovládáním je, že talenty mimo strom mají různé úvahy. Nekróza a čepel s krví ztratí velkou část své hodnoty, zatímco obouruční specializace zbraní se stává velmi dobrým, takže krev je obecně lepší volbou než bezbožní.

      Frost Pvp Build []

      Zatímco většina hlavních talentů budovy PVE Frost je v PVP stále užitečná, Knights PVP Frost Death potřebuje několik dalších talentů, aby zlepšila jejich přežití nepřátelských hráčů a pomohla je porazit je. Tyto zahrnují –

      • Icy Reach: A musí mít, to vám umožní být lepší v dosahu.
      • Lichborne: Will of the Forsaken jako talent? Ano prosím.
      • Chillblains: Snižuje rychlost pohybu nepřátel o 50%, kdykoli je infikujete Frost Fever. Nezbytné pro PVP.
      • Aklimatizace: I když je v PVE nevýrazné, poškození kouzla je v PVP časté a běžné, takže se jedná o slušnou volbu.
      • Hlad chladu: Umožňuje vám kontrolu davu, když vás ohromí více hráčů a zastaví běh vlajky.

      Unholy []

      Talenty na tomto stromu mají řadu funkcí, včetně předvolání, nemocí a schopností zaměřených na PVP, jako je bezbožná přítomnost.

      Jakákoli sestava, která má více než 52 bodů, bude přesunuta do vzorků sestavení smrti Knight.

      Unholy má dvě definující funkce jako DPS. První je, že má mnoho talentů, které výrazně zlepšují poškození účinku. Na jakékoli boje s multi-mob má významnou výhodu. Druhým je, že bezbožní, ze tří stromů talentů, má nejvyšší procento poškození jako poškození kouzla. Knights bezbožní smrti tedy zjistí, že mají zřetelnou výhodu na jakékoli boje proti davům s vysokým brněním.

      Unholy Pve Build []

      Základní bezbožní DPS (0/0/71)

      Účel RAID DPS
      Link Talent (s) Wowhead
      Testovaná záplata 3.1.0
      • [Glyph of Scourge Strike]
      • [Glyf Ghoul]
      • [Glyph of Dark Death]

      Unholy DPS je založen na disezení vašeho cíle morovým úderem+ledový dotyk, pak ho pohromy neustále, přičemž glyf úderu pohromy udržuje nemoci co nejdéle. Krevní úder se používá k přeměně krevních run na smrtelné runy pro další údery pohromy. Smrtící cívka se používá k vyhození runické síly.

      Druhým aspektem maximalizace Unholy DPS je chrlič. Síla vašeho chrliče je založena na vašich atributách v době, kdy ho svoláte, takže optimální čas je během Bloodlust, nejlépe, když máte drobnosti, jako je Mirror of Truth Proc. Dokonce i buffy, které máte jen několik sekund, se na chrlivo vztahují po celou dobu.

      Jedním z vrcholů bezbožných DPS je zlepšená bezbožná přítomnost, protože umožňuje 15% zvýšenou rychlost pohybu při dps v přítomnosti krve. V mnoha nájezdových šéfových bojových hnutích je důležitá, takže stojí za to získat. Dalším vrcholem je kostní štít, který by měl být stejně použit pro bonus za poškození a sníží škodu způsobené o 20%. Protože rytíř DPS smrt není často zasažen jako tank, obvinění na kostním štítku se obvykle nepoužívají, což znamená.

      Dobré další talenty v Unholy jsou dirge, znesvěcení, putování mor a ghoul šílenství. Krev i mráz jsou konkurenceschopní jako mimo stromy, ale ne obojí. Obě stromy mají „promarněné“ body v první úrovni před dobrým talentem, jako je černý led, nekonečná zima, čepel, brnění, obouruční specializace a tmavé přesvědčení jsou dosaženy, takže v obou z nich se nedoporučuje přijímat body v obou z nich.

      Unholy Pvp Build []

      Zatímco většina základních talentů PVE Unholy Build je v PVP stále užitečná, Knights PVP Unholy Death potřebuje několik dalších talentů, aby zlepšil jejich přežití nepřátelských hráčů a pomohl je porazit je. Tyto zahrnují –

      • Na bledém koni: zmenšuje dobu omráčení a strachu na vás.
      • Znášení: Snižuje rychlost pohybu všech kolem vás, když zaútočíte. Jako třída melee je nezbytné udržovat soupeře blízko.
      • Vylepšená bezbožná přítomnost: Ačkoli je to užitečné v PVE, je to naprosto nezbytné v PVP. Redukovaná runa cooldown v bezbožném přítomnosti je velmi pěkná a umožňuje vám více možností a rychlejší reakce. Rychlost pohybu +15% je také pěkná, když zvětrává útok v přítomnosti Frost.

      Nepříjemné vyrovnání sestavení []

      Základní bezstarostné vyrovnání (0/0/51)

      Účel PVE / SOLO
      Link Talent (s) Wowhead
      Testovaná záplata 3.3.0

      Pozoruhodné talenty a proč:

      • [Scourge Strike] je středem vaší stavby.
      • [Master of Ghouls] vám dává permanentní domácí mazlíček – jak velké poškození, tak panické tlačítko s [Pakt Death] .
      • [Všivé údery] a [Opust] pro upgrade vaší údery pohromy
      • [Reaping] vám dává více [úderu pohromy] (pro poškození) nebo [úder smrti] (pro uzdravení).
      • [Epidemie] Abyste se ujistili, že neztrácíte čas osvěžující nemoci, než zemře dav.
      • [Na bledém koni] a [zlepšená bezbožná přítomnost], protože polovina vašeho času se věnuje běhu.
      • [Crypt Fever] a [Ebon Plaguebringer] jsou oba velkými nadšenci DPS, a také se uzdraví vaše [úder smrt] pro 15% vašeho zdraví, zkrátí prostoje a pomáhá vám sólové elity.
      • [Wandering Plague] způsobuje naprosto směšné poškození při aoeing velkých balíčcích.
      • [Nekróza], [Desolation] a [Unholy Blight] jsou DPS zvyšování, ale poměrně malé a nebudou vždy nahoře. Při vyrovnání existují lepší věci; Respekt k nim v 80.
      • [Očekávání], [anti-magická zóna] a [potlačení magie] jsou tankové talenty.
      • [Desecration] je talent PVP.
      • [Unhely Command] je zbytečný, když máte [Glyf of Death Grip] .
      • [Exploze mrtvoly] a [Ghoul Frenzy] jsou velmi slabé.

      Příklad užitečných rotací: Jediný cíl:

      Mor Strike -> Icy Touch -> Krevní úder -> Krevní úder -> Scourge Strike -> Death Coil -> Scourge Strike -> Scourge Strike -> Scourge Strike

      Nahraďte Scourge Strikes za údery smrti podle potřeby k uzdravení.

      Smrt a rozpad -> Icy Touch -> Mour Strike -> Pestilence -> Death Coil -> Krev vaří -> Krev vaří -> Úder na pohromu -> Scourge Strike

      • [Hlavní glyf tmavé smrti]
      • [Major Glyph of Death Grip]
      • [Hlavní glyf ghoula]
      • [Menší glyf pestilence]
      • [Menší glyf rohu zimy]
      • [Menší glyf z Raise Dead]

      Odtud, vyplnění neskutečného stromu poskytuje nejvíce bezprostřední zisk, s [nekrózou], [Desolation] a [putující mor] Všechna dobrá volba pro sólisty. Poté má tato krev okraj s [Subversion], [Butchery], [Bladed Armor], [obouruční specializace zbraní], [Dark přesvědčení] a [rune tap] . Frost je také životaschopný s [černým ledem] a [Runic Power Mastery] .

      Další užitečné vzorky bezstavby sestavení najdete na stránce Death Knight Build.

      Tanking []

      Jakákoli sestava, která má více než 52 bodů, bude přesunuta do vzorků sestavení smrti Knight.

      I když každý ze 3 stromů je schopen tankování, je to pravda, pouze pokud máte na svém stromu příslušné talenty. Tanking 1 talenty je k dispozici všem: bariéra, očekávání a houževnatost čepele a houževnatost. Poté, v závislosti na tom, na jaký strom se specializujete, si můžete vyzvednout další talent na tanking.

      Krevní tankování []

      Základní tankování krve (52/0/0)

      Účel PVE
      Link Talent (s) Vánice
      Testovaná záplata 3.3.0

      Pozoruhodné talenty ve stromu krve jsou:

      • [Bariéra čepele]
      • [Vampirická krev]
      • [Veterán třetí války] – Vynikající hodnota za bod pro tankování.
      • [Vůle nekropolis]
      • [Hysterie]
      • [Vylepšený úder smrti]
      • [Blood Gorged]
      • [Značka krve]

      Talenty nádrže z jiných stromů (dobré pro krevní nádrže):

      • [Houževnatost]
      • [Očekávání]
      • [Morbidita]
      • [Epidemický]
      • [Vylepšený ledový dotek] Pro přežití/hrozbu
      *[Glyf of Rune Strike] *[Glyf smrti a rozpadu] *[Glyf vampirické krve] (Lze vypnout, pokud máte rádi něco jiného)
      *[Glyf krve Tap] *[Glyf of Raise Dead] (pro [Raise Dead]/[Pakt smrti])

      Krevní nádrže používají [srdeční úder] a [Rune Strike] jako své primární údery, s [úderem smrti] jako jejich druhý (pro uzdravení a smrt runy). Krevní nádrže mají jednu z nejlepších singlu (a double díky údernému srdečnímu úderu) cílovou hrozbu, ale postrádají skutečnou hrozbu AOE, navzdory upgradu na [Blood Vař] .

      Krevní nádrže mají tu výhodu, že úder smrt je součástí jejich standardní rotace, což nepředstavuje pasivní uzdravení bez ztráty ohrožení.

      [Blood Tap] Měl by být vaším nejlepším přítelem, použijte jej k uvolnění: [Vampirická krev] Pokud léčitel šel AFK (stane se to), nebo ta runa, která vám brání předkládat [smrt a rozpad] na pat Běh do Healz. [Značka krve] může být dobrá, pokud víte, jak ji používat, zkuste to, když budete mít mnoho škod z malých zásahů nebo pokud je léčitel mimo dosah atd.

      [Hysteria] je nutností pro raid šéfa Mt, posílí to [Heart Strike], [Rune Strike] a [Death Strike] hrozba a znemožňuje vás vytáhnout (používám to na šéfy, když jsem vrhl své První [Srdeční úder] .) Doba trvání je dlouhá, takže s tím můžete dostat mnoho úderů. V případech a nájezdech byste měli mít léčitele, takže odtok HP si ani nevšiml. Nebojte se ho používat. [Blood Gorged] hodně pomáhá s hrozbou, protože většina vaší hrozby pochází z [úderu srdce], [rune úder] a [úder smrti] .

      [Dancing Rune zbraň] je považována. [Bloodworms], [vylepšená přítomnost krve] a [rune tap] jsou PVP/sólové talenty, jsou NE Pro tanky.

      [Smrt a rozpad] by neměl být používán pro jednotlivé cíle a šéfy, ale [morbidita] je nutností, pokud plánujete tankovat odpadky davů 2+. [Glyph of Death and Decay] je skvělý pro zvýšení hrozby AOE. [Exploze mrtvoly] také stojí za zvážení pro AOE.

      Frost Tanking []

      Základní tankování mrazu (51/0)

      Účel PVE / SOLO
      Link Talent (s) Vánice
      Testovaná záplata 3.1.0

      Pozoruhodné talenty ve stromu Frost jsou:

      • Houževnatost
      • Vylepšený ledový dotek
      • Nerozbitné brnění
      • Frigid Dreadplate
      • Guile of Gorefiend – výrazně zlepšuje ledovou sílu.
      • Howling Blast – Skvělá instantní schopnost hrozby AOE.
      • Hladování chladu
      • Lichborne – umožňuje omezené samoléčení se smrtícími cívkami.
      • Tundra Stalker – pro odborné znalosti.

      Frost Tree má nejlepší fyzické zmírňování těchto tří. Velké bonusy k vyhlazení dávají slušnou jedinou cílovou hrozbu, alternativně lze vytí výbuch použít pro hrozbu AOE. Frost Strike je hlavní upgrade oproti cívce smrti pro dumpingovou energii pro ještě více jediné cílové hrozby.

      Hlad nachlazení je situační schopnost tankování. Tento talent byl dříve přeskočen mnoha nájezdy tanků, ale teď, když hlad chlad není 51-bodový talent, nyní lze brát s malým úsilím.

      Frostové nádrže jsou zvláště pozoruhodné svou schopností generovat okamžité aggro na balíčcích davů s vytí výbuchem a při 20 (upgradovatelné na 30) rozsah yardů. Díky tomu jsou velmi dobří při vyzvednutí, které se přivádí k některým setkání.

      Aklimatizace je obecně považována za špatnou investici pro magické zmírnění, protože existuje jen málo nepřátel, kteří na vás vrhají kouzla dostatečně často, aby si byli jisti, že si tyto tři komíny udržují, i když existují samozřejmě výjimky.

      Unholy Tanking []

      Základní bezbožné tankování (0/0/52)

      Účel PVE Tanking
      Link Talent (s) Vánice
      Testovaná záplata 3.2.0

      Pozoruhodné talenty na bezbožném stromu jsou:

      • Očekávání
      • Morbidita – poloviny cooldown při smrti a rozpadu.
      • Bone Shield
      • Mor krypty/Ebon mor – počítá se jako další nemoc, která zvyšuje uzdravení úmrtí.
      • Potlačení magie
      • Anti -magická zóna – situační, ale když je to užitečné, je to obvykle velmi velmi užitečné.
      • Putování mor – hrozba AOE.
      • RAGE OF RIVENDARE – pro odborné znalosti.

      Nepříjemné tanky mají nejlépe trvalé schopnosti ohrožení AOE těchto tří, s vylepšenými nemocemi, explozí mrtvol a rychlejší smrtí a rozpady. Nevýhodou je, že z těchto jediných explozí mrtvoly poskytuje okamžité hrozby ve způsobu, jakým to vytí výbuch.

      Unholy tanky mají nejlepší celkové magické zmírnění všech tříd tančení a specifikace s magickou potlačením a anti-magickou zónou.

      Unholy tanky budou mít výrazně vylepšený úder smrti pro uzdravení, ale úder metry není tak silný jako konkurence, takže tvorba jediných cílových hrozeb je nižší než ostatní. Jako další komplikace si musí bezbožný tank vybrat mezi úderem smrti pro své silné sebereály a pohromu zasahující pro hrozbu. Bezbolný tank, který utrácí všechny své runy za úder smrti, bude pravděpodobně mít velké problémy s hrozbami.

      Váš ghoul a chargoyle nepřispívají k vaší hrozbě, takže jsou oba ignorováni pro tankování.

      Výběr dalších talentů je poměrně bezvýznamný. Kromě talentů úrovně 1 v krvi a mrazu neexistují žádné významné zmírňující talenty na dosah, s výjimkou možná rune kohoutku. Vylepšená bezbožná přítomnost rozhodně stojí za zvážení vzhledem k tomu, kolik nájezdů zahrnuje pohyb. Znesvěcení může stát za to, že udržujete přidávání a odpadky pod kontrolou, pokud se ocitnete často s nimi. Kromě těch je to v podstatě volba mezi černým ledem, čepelí a pustou k hrozbě.

      Externí odkazy [ ]

      Ledová žila Průvodce Knight Tank Průvodce (WOW MOP 5.0.5)

      Icy žíla Frost Death Knight DPS Guide (Wow Mop 5.0.5)

      Icy žíly Unholy Death Knight DPS Průvodce (WOW MOP 5.0.5)

      Chyba lua v balíčku.LUA AT řádek 80: Modul ‘Modul: InlineGFX/IMG_LINK_DATA.JSON ‘nebyl nalezen. Chyba lua v balíčku.LUA na řádku 80: Modul ‘Modul: ClassLink/Link_ICON_DATA.JSON ‘nebyl nalezen. · Chyba lua v balíčku.LUA AT řádek 80: Modul ‘Modul: InlineGFX/IMG_LINK_DATA.JSON ‘nebyl nalezen. Chyba lua v balíčku.LUA na řádku 80: Modul ‘Modul: ClassLink/Link_ICON_DATA.JSON ‘nebyl nalezen. · Chyba lua v balíčku.LUA na řádku 80: Modul ‘Modul: ClassLink/Link_ICON_DATA.JSON ‘nebyl nalezen. · Chyba lua v balíčku.LUA na řádku 80: Modul ‘Modul: ClassLink/Link_ICON_DATA.JSON ‘nebyl nalezen. · Chyba lua v balíčku.LUA na řádku 80: Modul ‘Modul: ClassLink/Link_ICON_DATA.JSON ‘nebyl nalezen. · Chyba lua v balíčku.LUA AT řádek 80: Modul ‘Modul: InlineGFX/IMG_LINK_DATA.JSON ‘nebyl nalezen. Chyba lua v balíčku.LUA na řádku 80: Modul ‘Modul: ClassLink/Link_ICON_DATA.JSON ‘nebyl nalezen.

      Chyba lua v balíčku.LUA na řádku 80: Modul ‘Modul: ClassLink/Link_ICON_DATA.JSON ‘nebyl nalezen. · Chyba lua v balíčku.LUA na řádku 80: Modul ‘Modul: ClassLink/Link_ICON_DATA.JSON ‘nebyl nalezen. · Chyba lua v balíčku.LUA na řádku 80: Modul ‘Modul: ClassLink/Link_ICON_DATA.JSON ‘nebyl nalezen. · Chyba lua v balíčku.LUA na řádku 80: Modul ‘Modul: ClassLink/Link_ICON_DATA.JSON ‘nebyl nalezen. · Chyba lua v balíčku.LUA na řádku 80: Modul ‘Modul: ClassLink/Link_ICON_DATA.JSON ‘nebyl nalezen. · Chyba lua v balíčku.LUA na řádku 80: Modul ‘Modul: ClassLink/Link_ICON_DATA.JSON ‘nebyl nalezen.

      Wotlk: Talent Death Knight Builds představené ve třech akčních klipech

      S Wotlk NDA rozdrcená a vyhozena pryč je zde informace o otřesech. WOW Insider se třídí přes přetížení a co bude nastaveno Wotlk na rozdíl od TBC je rytíř smrti. Od té doby je to první novou úvod třídy Svět války Spuštěno v roce 2004. Jistě, existuje důvod k obavám. Velkou otázkou na mnoha myslích je, že třída bude nadměrná? Pokud nejste ve verzi beta, možná vám následující tři videa pomohou rozhodnout se. Každé video představuje jiný strom talentů: bezbožný, mráz a krev. Videa jsou s laskavým svolením Leiah, Wotlk Beta Tester a MMOG Blogger ve světě zpětné vazby.

      Výše uvedené video zobrazuje rytíř smrti, který se vrhne v bazénech Aggonar a specializuje se na bezbožnou. Co vyniká, je smrt a rozpad, silná schopnost AE, která ve své cestě ponechává destrukci. Při použití ve spojení s explozí mrtvoly a dvěma talenty na strom krve: řeznictví a Vendetta, následuje smrtící kombo, protože každé zabíjení vrací 6% zdraví a 20 runických výkonů. Používají se také Lichborne, Bone Armor a Death Gate. Můžete také vidět obětní ghoul explodovat a způsobit 2 000 dalších škod. Po přestávce jsou další dvě videa s Death Knight Build.

      Tentokrát se kolem Knight Sem Death specializuje na strom krve. Rampang přes Andorhal můžete vidět ničivý tank a výprask s malými prostoji mezi tahy. Rytíři smrti se neroztaví, ale zbourají tváře. Zatímco pouze úroveň 57 má hodně prostoru, aby dominoval, včasná budova získává svou sílu z života krevních červů, které se vynořily z zamořené mrtvoly. Léčivé a regenerační schopnosti z řeznictví a Vendetta zvyšují zdatnost sestavy. Dva talenty, které se více než pravděpodobné stanou dk svorkou pro rychlé vyrovnání.
      Poslední segment se odehrává v Terrokar Forest a představuje přísnou stavění mrazu. Lepší schopnosti jsou dále dole stromu Frost, ale může to být nová sestavení PVP, která radikálně mění kompozice arény. Trop mrazu AOE trvá 10 sekund v PVP a 26 sekund v PVE. Krevní vaření se předem postará o jakékoli nemoci. Údajně tato stavba mrazu není tak skvělá pro vyrovnání, ale může to být prospěšné ve skupinových situacích. Přesto to vypadá, že se jedná o nejpomalejší sestavení vyrovnávání, protože zabíjení nepřátel se vyskytuje pomalejším tempem než ostatní dvě sestavy, které používají Vendetta a řeznictví.

      Knight Death vypadá přemoženo ve videích, která využívají talenty Vendetta a řeznictví. Build Frost může být také devastující v aréně comps. Změny budou pravděpodobně provést, ale na základě současných talentů staví to, co si myslíte. Je třída smrti rytíře přemožena nebo ne?

      Nejlepší smrt Knight staví ve Wow Wotlk Classic

      Jay Hunter

      EA FC24 Průvodce

      World of Warcraft: Wrath of the Lich King Classic má novou třídu s názvem Death Knights. Zjistěte všechny nejlepší sestavy níže.

      Nejlepší smrt Knight staví ve Wow Wotlk Classic

      World of Warcraft: Wrath of the Lich King Classic (WOTLK) přinesl novou třídu, Death Knight. Jako jedna z novějších tříd, která za chvíli zasáhla hru.

      Tato příručka podrobně popisuje nejlépe PVE smrt, který rytíř staví ve všech třech specializacích: krev, bezbožní a mráz. Takže ať už byste chtěli vytvořit robustní tank nebo vysoce poškozený rytíř Death Knight, najdete zde vše, co potřebujete vědět, včetně talentů, glyfů, závodů a dalších.

      Nejlepší smrt rytíř staví ve Wow Wrath of the Lich King Classic

      World of Warcraft Wrath of Lich King Classic Death Knights

      Existuje mnoho závodů, které si můžete vybrat, abyste si vytvořili ideální smrt rytíře. Draenei, Human, Gnome a Night Elf jsou nejlepší Aliance Možnosti. Pro Horda, Ale troll, orc, nemrtvý a tauren pracují skvěle. Ale při porovnání obou frakcí, Alianční závody jsou vhodnější být rytíři smrti.

      Poté, co jste se rozhodli o závodě svého rytíře smrti, budete se chtít zaměřit na jednu ze tří specializací: Bezbožný, Mráz, a Krev. Všechny jsou relativně odlišné a přinášejí různé aspekty ke stolu napříč vyrovnáním, nájezdy a dungeony.

      PVE UNSOLY Death Knight Build

      Neopatrný smrtí Knight Plague Nemoc

      The Unholy Death Knight sestavení je rozvinutá a je to spíše síla brutální síly a rozpadu. Využívá vybavení obklopené desky, které poskytuje další brnění a zdraví a dovednosti, které šíří nemoci.

      Knights bezbožné smrti mají také různé vysoce poškozující schopnosti s jedním cílem, jako jsou vyvolání chrgokle a různé talenty zaměřené na nemoci, jako je nečistota a putování, které vám pomáhají způsobit více poškození plochy (AOE) (AOE).

      Tato sestava je ideální pro hráče, kteří chtějí být silnou silou při předvolu každého náletu při trvalém poškození AOE.

      Unholy Death Knight Talents & Glyphs

      Talenty glyfy bezstarostné smrt rytíř sestavení

      Zjistíte, že úder pohromy najdete trochu více závislé než ostatní pro bezbožního rytíře smrti. Toto je duální varianta úderu na skarge, kde se rozhodnete pro glyf tmavé smrti namísto glyfu smrti a rozpadu a budete mít úder. Epidemie vám také pomůže dostat další pohromu.

      PVE Frost Death Knight Build

      Frost Death Knight Aoe Cleave poškození

      The Frost Death Knight je další specializace, která využívá zařízení pro obklopení talířů, což z něj činí životaschopnou možnost pro robustní postavu, která zvládne příchozí poškození.

      Hlavní rozdíl spočívá v tom, že postavení rytíře Frost Death má více vysoce poškozených schopností AOE prasknutí, jako je vytí výbuch a kohoutky, což vám umožňuje rychle eliminovat nepřátele.

      I bez těchto prasknutí AOE je to specializace orientovaná na jedno cíli, která neustále způsobuje tuny poškození. Frost Death Knights jsou skvělí pro hráče, kteří rádi dělají okna masivního poškození, a to buď prostřednictvím schopností AOE nebo s jedním cílem.

      Frost Death Knight Talents & Glyphs

      talenty glyfy mráz smrti rytíře stavba

      Při tvorbě rytíře smrti Frost Death můžete využít různé sestavy, ale subpecializace krve se dobře daří s rychlostí nižší úrovně, protože poskytuje kritičtější úder a poškození.

      Pokud nemáte skvělé vybavení, které vám pomohou upravit poškození, Bladed Armor a Dark přesvědčení to pomůže zvýšit.

      PVE Blood Death Knight Build

      Blood Death Knight Best Tank ve hře

      Konečně, Krevní smrt rytíři jsou pravděpodobně jednou z nejlepších tančních možností ve Wotlk pro své regenerační schopnosti, což jim umožňuje uzdravit obrovské množství jejich zdravotního fondu díky dovedností, jako je upírská krev, úder smrti a vylepšený rune Tap.

      Krevní smrt Knights se nemusí zdát tak zábavné jako šíření morů, jako je bezbožný rytíř smrti nebo chladicí nepřátele do kosti jako rytíř smrti Frost, ale ve srovnání se zbytkem vám přistanou na místě přes většinu nájezdu nebo dungeonu specializace.

      V dnešní době existuje několik možností DPS, ale ne tolik tanků, které vyplní některá místa; V těchto případech by mohl být užitečný rytíř s smrtí krve, zejména všiml si, že se během Wotlk během Wotlk všiml hojnosti smrti.

      Talenty a glyfy krve Krev

      talenty glyfy krevní smrti rytíř stavba

      Tanking není nikdy snadné úsilí; opravdu záleží na tom, že vaši spoluhráči mohou způsobit poškození a uzdravit vás dostatečně rychle, aby to stálo relativně za to.

      Tato stavba vám však pomůže stát se hlavním tankem vaší strany, chrání vaše spoluhráče před hrozící nebezpečí a koupí je dostatek času na poškození a vyhlazení nepřátel.

      Vůle nekropole vám pomůže zůstat naživu a je váš hlavní talent zaměřený na tank. Zbytek talentů Krevní smrti se spoléhá na uzdravení a nashromáždění rozsáhlejšího zdravotního bazénu.

      • WOW Wotlk Classic Fire Mage Pve Guide
      • WOW Classic Northrend Heroic & Epic Upgrades – cena, obsah a další
      • Wow Dragonflight Pre -Order – Všechna vydání, bonusy a další
      • Wow Dragonflight Max Level and Progression Path

      Jako sub-specializace si vezměte několik bezbožných a mrazu. A konečně, pro poslední glyf se můžete rozhodnout mezi glyfem úder runy, glyfem tmavého příkazu a glyfem ledové síly Fortitude.

      Stejně jako všechny věci ve Wotlk, vezměte si tyto rytíře smrti se zrnkem soli. Jak se expanze neustále vyvíjí, některé talenty nebo glyfy mohou být lepší než jiné.

      Děkujeme členům komunity Wowhead, Deance a Mabrito, za sestavení takových vysoce podrobných a složitých shluků různých sestavení rytíře smrti. Pokud byste se chtěli ponořit do technických, více drsných detailů Deance’s Builds, najdete jejich rytíř s smrtí Frost Death a bezbožnou smrt rytíře na Wowhead. Totéž platí pro brilantní postavení Mabrita na rytířích smrti krve.

      Pro více zpráv World of Warcraft se nezapomeňte podívat na naši vyhrazenou sekci nebo některé z našich Wow Guides & Tutorials níže:

      Průvodce Dragonflight – Akce Primal Storms | Content Roadmap | Hrajte na parní palubě | Plán RAID | Třída Dractthyr Evoker | Zóny Dragon Isles | Cesta maximální úrovně a progrese | Řemeslné objednávky | Dragonriding | Edice a bonusy |

      Wotlk Classic Guides – Nejlepší stavění Knight Death | Odplata Paladin Pve | Vyrovnání bylinství | PVE BEAST MASTERY HENTER DPS | Stíny Doom | Chladné počasí létání | Fire Mage Pve | Létající koberec

      Prázdninové akce – Hallowův konec | Svátek zimního závoje

      Hlavní obrázek se svolením Blizzard Entertainment.

      Podívejte se na naše video níže, kde se ponoříme hluboko do tradice draka ve World of Warcraft, diskutujeme o všech vůdcích, jejich historii a nějakém rodinném dramatu!

      Pro více zpráv World of Warcraft se nezapomeňte podívat na naši vyhrazenou sekci nebo některé z našich Wow Guides & Tutorials níže:

      Wotlk Classic Guides – Nejlepší stavění Knight Death| Odplata Paladin Pve| Vyrovnání bylinství| PVE BEAST MASTERY HENTER DPS| Stíny Doom| Chladné počasí létání| Fire Mage Pve| Létající koberec

      Prázdninové akce – Hallowův konec| Svátek zimního závoje

      Hlavní obrázek se svolením Blizzard.

      Jay Hunter

      Napsal Jay Hunter

      Jay Hunter je spisovatel přispívající na plný úvazek v GinxtV; Kdo má rád hraní nejrůznějších her, zejména strategických nebo puzzle založených titulů. Neváhejte ho následovat na Twitteru na @Extremely_Jaded, abyste zůstali aktualizováni v různých esportech a herních scénách.