Sonic Froniters Soap Shoes: Jak odemknout, mýdlové boty – Pravděpodobně by se měly získat lepkavé: Sonic Frontiers общие обсуждения

Jak získat mýdlové boty do zvukových hranic

Skutečnost, že máte do 31. ledna, abyste se k tomu zaregistrovali – je vysoce sugestivní, že boty nebudou k dispozici, dokud se nezavřou „registrační okno“.

Sonic Froniters Soap Shoes: Jak odemknout

Sonic Froniters Soap Shoes: Jak odemknout

Napsal Daniel Hollis

Zveřejněno 9. listopadu 2022 17:52

  • S vašimi novými botami zjistěte, jak rychle cestovat v Sonic Frontiers.

Sonic Froniters Soap Shoes: Jak odemknout

Proces odemknutí bot mýdla v Sonic Frontiers je ve skutečnosti relativně snadné, ale je třeba jej provést mimo hru. Hráči se jednoduše musí zaregistrovat do zpravodaje Sonic Frontiers do 31. ledna 2023. Každý, kdo tak učiní, obdrží mýdlové boty během několika dnů na použití ve hře.

Pokud se chcete zaregistrovat, jednoduše navštivte oficiální Sonic Frontiers web a přejděte do zpravodaje. Od této chvíle pečlivě zadejte všechny vaše údaje – včetně správné platformy – a dokončete proces. Také se ujistěte, že používáte ověřovací e -mail zaslaný do vaší doručené pošty k potvrzení vašich údajů.

Pro každého, kdo se nechce zaregistrovat, je možné vydělat mýdlové boty jako součást edice Sonic Frontiers Digital Deluxe Edition. To zahrnuje Box Treasure Treasure Box Adventurer’s Treasure Box, která spolu s řadou dalších odměn zahrnuje také mýdlové boty pro Sonic Frontiers. Je důležité si uvědomit, že tyto části obsahu ke stažení musí být vykoupeny a nainstalovány před spuštěním nového uložení, protože jinak odemknou hru.

  • Máme také vše, co potřebujete vědět o fialových mincích ve zvukových hranicích, včetně toho, co jsou a kde je najít.

Jak získat mýdlové boty ve zvukových hranicích

8 ноя. 2022 в 10:48

Mýdlové boty – pravděpodobně by se mělo být lepkavé.

Jen tak rozumí každému.

Shoe Soap je klíčem, který obdržíte prostřednictvím e-mailu.

Nikde jsem neviděl žádný náznak, že by měl být vydán po vydání hry.

Skutečnost, že máte do 31. ledna, abyste se k tomu zaregistrovali – je vysoce sugestivní, že boty nebudou k dispozici, dokud se nezavřou „registrační okno“.

Web uvádí:

Zaregistrujte se do 31. ledna 2023 A vezměte si to zpět do začátku roku 2000, abyste ve stylovém rozrušení železnic s vlastním párem ikonických bot od Sonic Adventure 2, výhradně k dispozici našim předplatitelům zpravodaje*! Jednoduše zadejte své údaje a pošleme e -mailem kód přímo do vaší doručené pošty po vydání Sonic Frontiers 8. listopadu 2022. Pošleme další podrobnosti o tom, jak uplatnit kód ke stažení obsahu ve hře později.

Jak získat mýdlové boty ve zvukových hranicích

Sonic Frontiers je ambiciózní vstup do dlouhodobé franšízy Sega, který umožňuje hráčům bezprecedentní svobodu prozkoumat rozsáhlý otevřený svět, upgradovat Sonicovy schopnosti a přizpůsobit klasický oděv Blue Hedgehog. Pro možnosti přizpůsobení jsou hráči schopni vyměnit Sonicovy boty a rukavice pro různé možnosti.

Fanoušci milovaného Sonic Adventure 2 Může si rychle všimnout, že klasické mýdlové boty jsou na chytání. Na rozdíl od jiných položek v Sonic Frontiers, Boty mýdla nemusí být zakoupeny a místo toho lze odemknout zdarma. Chcete -li získat pár těchto klasiků, musí se hráči zaregistrovat pouze na Sonic Frontiers zpravodaj.

Pro hráče, kteří chtějí znovu procházet Sonic Adventure 2 Ve zcela novém prostředí je to vše, co musíte udělat, abyste odemkli boty mýdla.

Odemčení mýdlových bot Sonic Frontiers

Odemknout mýdlové boty Sonic Frontiers, Hráči si nemusí objednat žádné speciální vydání ani zajistit předobjednávku hry. Místo toho, všichni hráči musí udělat, je zaregistrovat se do nadcházejícího zpravodaje hry.

Po přístupu na oficiální web hry by hráči měli kliknout na tlačítko „Newsletter“. Poté se objeví malé vyskakovací okno a požádejte hráče, aby vložili své informace. A co je nejdůležitější, hráči by se měli ujistit, že zakoupili správný e -mail a platformu, kterou zakoupili Sonic Frontiers na. Po zadání svých informací vám bude zasláno potvrzovací e -mail, kde musíte potvrdit, že jste uvedli správný e -mailový účet kliknutím na odpovídající odkaz.

Po zadání informací a potvrzení vašeho e -mailového účtu by se hráči měli načíst Sonic Frontiers Chcete -li vidět, že nyní mají pár nostalgických bot mýdla přidanou k jejich účtu. Mýdlo je značka boty v reálném životě, která má znatelné odsazení ve spodní části bot, aby umožnilo jeho nositeli brousit na kolejích.

Poté, co viděli tyto boty v akcích, byli vývojáři inspirováni k přidání tohoto typu boty Sonic Adventure 2 kde se broušení stalo jádrem mechanika. SEGA a SOAP měly nakonec crossover partnerství, ale bota později vyhlásila bankrot. Teď se zdá, že Sonic Frontiers je jediné místo, kde mohou hráči znovu prožít partnerství.

Spisovatel štábu pro dot eSports. Vášnivý hráč po dobu dvou desetiletí a spisovatel her po dobu tří let. Jsem milencem něčeho podobného duše od roku 2011. Pokrývám vše od RPG pro jednoho hráče po MMOS.