Сообщество Steam: Suicide Squad: Kill the Justice League, Suicide Squad: Kill the Justice League je zpožděna do 2. února 2024

Suicide Squad: Zabij The Justice League je zpožděn do 2. února 2024

Chcete -li zobrazit tento obsah, musíte aktualizovat nastavení ochrany osobních údajů. Klikněte sem a zobrazte „Partneři obsahu a sociálních médií“ Nastavení tak učinit.

Sebevražedný tým zabijte datum vydání League

V procesu zastavte Flash and Rescue Lex Luthor. Bez ohledu na náklady.

Podívejte se na první oficiální pohled na 4-hráč #coop #Gameplay pro #Suicidesquadgame v tomto exkluzivním přívěsu Sony State of Play jako Harley Quinn, Deadshot, kapitán Boomerang a král žralok kombinují své jedinečné přechodné schopnosti, střelbu, melee, taktiku a taktiku a Týmová práce čelit proti vlnám zkorumpovaných vojáků Brainiac a sundat obrovskou techno-organickou dělostřeleckou zbraň, která byla fázována do metropole.

Suicide Squad: Kill the Justice League je k dispozici 26. května 2023.

Další informace: https: // www..com/en-us

Spojte se s Suicide Squad: Kill the Justice League Online:

Twitter: https: // twitter.com/Suicidesquadrs
Facebook: https: // facebook.com/Suicidesquadrock.
Instagram: https: // Instagram.
Discord: Discord.GG/Suicidesquadrs

Oficiální rocksteady kanály:

„Suicide Squad: Kill the Justice League“ je zpožděna do 2. února 2024

. Jak naznačovaly nedávné zprávy, Warner Bros. Hry a rocksteady studia se zpoždějí Suicide Squad: Zabijte Justice League opět po brutální reakci na ukázku hry. . To je další zpoždění po Warner Bros. .

Suicide Squad: Zabijte Justice League Twitter účet čte. . V následujících měsících je třeba sdílet mnohem více a těšíme se, až se příští rok uvidíme v Metropolis.”

Chcete -li zobrazit tento obsah, musíte aktualizovat nastavení ochrany osobních údajů. „Partneři obsahu a sociálních médií“ Nastavení tak učinit.

Během stavu hry PlayStation v únoru jsme dostali náš nejvýznamnější pohled na hru, ale je spravedlivé říci, že fanoušci dali hlubokému ponoru špatnou recepci. Režim pro jednoho hráče), stejně jako kosmetické předměty za mikrotrankcemi a systém Battle Pass.

Rocksteady však údajně využívá více času k vyleštění hry, než aby přepracoval své aspekty živých služeb. Bloomberg.

Ať už se Rocksteady cítí, jako by potřeboval více času na práci, oznámení zpoždění o osm měsíců pouze šest týdnů, než měla hra klesnout, není skvělý vzhled. To znamená, že WB má dosud nejprodávanější titul roku pod pásem, což mu možná dává trochu větší flexibilitu, aby SCUTTLE OFF Suicide Squad: Zabijte Justice League . Až to nakonec dorazí, bude kooperační akce-adventure hra k dispozici na PC, PlayStation 5 a Xbox Series X/S.