SoulFrame: Digitální extrémy odhalují více podrobností o hraní pro svůj bezplatný elden ring konkurence-IGN, SoulFrame: Datum vydání, přívěsy, hraní a další | Digitální trendy

SoulFrame: Datum vydání, přívěsy, hraní a další

SoulFrame . .

SoulFrame: Digitální extrémy odhalují více podrobností o hraní pro svůj bezplatný elden ring konkurence

Na Tennocon 2023 sdílel Warframe Developer Digital Extrémy nové podrobnosti o jeho nadcházejícím hraní hry SoulFrame.

Prezentace začala digitálním extrémem představením rozsáhlé demonstrace hry připomínající válečný rám a Fusion Elden Ring Fusion Fromsoftware. Zatím, hraní a ovládací prvky vypadaly tekuté a některé hry ukázaly, že se někteří z hráčů Magic Combat a Stealth Gameplay mohou účastnit.

Prezentace digitálních extrémů zahrnovala pohled na rovinu duší a stan nočního pole. První, popsaný digitálními extrémy, bude sloužit jako vesnice vašich předků, jakmile odemknete více světové historie a pokroku prostřednictvím SoulFrame.

Také jsme viděli trochu prvků RPG přicházející do SoulFrame, přičemž digitální extrémy připouštěly, že žánr RPG je „trochu z jeho kol.„Vývojář vysvětlil, jak je sada dovedností v SoulFame rozdělena do tří statistik zvaných ctnosti: odvaha, duch a grac, které jsou založeny na bojovníku, magii nebo atentátním charakteru viděném v podobných fantasy RPG her.

Ctnosti SoulFrame zefektivňují statistiky, které se běžně vyskytují v postavách Fighter, Magic a Assassin

. Kromě držení zbraní a opotřebení budou mít hráči také slot pro sběr duší. V SoulFrame má vyslanec (kterého hráč ovládá) svou duši a srdce z nich vzato, a jediný způsob, jak mohou získat trvalé dovednosti, je znovu se spojit s jejich předky a sbírat své duše.

Jedna z nejzajímavějších funkcí v SoulFrame, jako je Warframe, než má funkci, kde můžete bezproblémově přepínat třídy. V SoulFrame se funkce nazývá Pakts a každý z nich nabízí tři různé výhody; Digitální extrémy předvedly pouze dva v demu: Fey a Ode Tempest.

SoulFrame byl vyhlášen v Tennoconu v loňském roce a je popisován jako dobrodružství na otevřeném světě zdarma „silně ovlivněné tématy přírody, obnovy a zkoumání“ s některými inspiracemi z projektů, jako je princezna Mononoke.

Digitální extrémy musí ještě oznámit datum vydání pro SoulFrame.

Taylor je reportér na IGN. @Taynixster.

SoulFrame: Datum vydání, přívěsy, hraní a další

SoulFrame je nadcházející MMO z digitálních extrémů, vývojáře Warframe. Hra je oznámena během Tennocon 2022, je v současné době zahalena tajemství.

  • Datum vydání
  • Platformy
  • Přívěsy
  • Hraní
  • Bonusy předobjednávky ukazují 1 další položku

V ostrém kontrastu WarframeRychle se rozvíjející hraní a sci-fi nastavení, . Od data vydání a spouštění platforem po podrobnosti o hraní a dostupných přívěsech, tady je vše, o čem víme SoulFrame.

Další čtení

  • Nejlepší hry PS5 zdarma

Postava Soulframe stojící u meče uvíznutého v zemi

ještě nemá datum vydání. Zdá se, že vývoj právě začal ve hře a my bychom nebyli překvapeni, kdyby to trvalo několik let. To znamená, že 2022 je jasně mimo obrázek a 2023 je velmi nepravděpodobný.

Nebyly oznámeny žádné oficiální platformy v tuto chvíli. Očekávali bychom, že to bude spuštěno podobným způsobem Warframe -to znamená, že verze PC následovaná porty konzoly-i když není jasné, zda dorazí na konzole posledního a nového generánu. .

.

Oficiální filmové odhalení je Pouze přívěs. Běží jen plachý šest minut a nabízí náznaky na Ambiance Digital Extremes se snaží zachytit a jak se radikálně liší Warframe. Můžete to zkontrolovat níže.

Hraní

Nebyla odhalena žádná oficiální hratelnost, ale rozhovor se Stevem Sinclairem, bývalým Warframe Režisér, pomohl vrhnout světlo na to, co mohou hráči očekávat, když se ponoří do nové fantasy hry.

“Kde Warframe . “Kde je super rychlý a šílený vysokorychlostní, tohle bude mnohem pomalejší a těžší. Ale stále má mnoho podobností s žánrem, ve kterém máme zkušenosti.

SoulFrame Warframe, . Geoff Crookes, kreativní ředitel SoulFrame, řekl, že bude mít větší důraz na průzkum a svět rozbočovačů, který je v měřítku masivní.

Boj bude mnohem pomalejší než jeho předchůdce, s akcí zaměřenou na melee, která je pomalá a metodická. Navzdory jménu však, SoulFrame se inspiruje nebo Elden Ring. .

stejná dlouhověkost jako , s tím, že Sinclair uvedl, že chce „trávit tolik času jako [on] s Warframe.”Pokud tomu tak je, očekávejte, že tato hra zdarma ukradne další desetiletí vašeho času.”.

Multiplayer

SoulFrame je silně zaměřen na kooperativní hru, ale neexistuje žádný náznak toho, jak to bude vypadat. Pokud je to něco jako Warframe, Očekávejte, že najdete velké otevřené zóny, které pořádají desítky hráčů, s instancemi nabízejících vyhrazený obsah pro malou stranu. Všechno o SoulFrame Warframe.

Zatímco kooperativní hra se zdá být jádrem SoulFrame, Nebyla zmínka o konkurenčním PvP. Warframe se to zcela vzdá. . Existuje spousta her pro více hráčů založených na blízko, včetně inspirace, včetně a Naraka, a bude zajímavé zjistit, zda PVP zapadá do plánů vývojáře.

Předobjednávka bonusů

po spuštění bude titul zdarma. V současné době nejsou k dispozici žádné bonusy, i když v nadcházejících letech bychom mohli vidět nějaké prémiové balíčky.

Chcete -li se dozvědět více, můžete se podívat na oficiální web SoulFrame.

  • The Sims 4 Cheats: Všechny cheat kódy pro PC, Xbox, PS4, PS5 a další
  • Final Fantasy 7 Rebirth: Datum vydání, přívěsy, hraní a další
  • Mortal Kombat 1: Datum vydání, přívěsy, hraní a další
  • Sám ve tmě: datum vydání, přívěsy, hraní a další