Spire of the Watcher Loot Table in Destiny 2 – Dot Esports, Spire of Watcher Loot Table – Destiny 2 | Shacknews

Spire of the Watcher Loot Table – Destiny 2

PEDRO IS DOT ESPORTS ‘Lead Destiny Writer. . Když nestřílí Dregs, můžete vidět, jak vychovává mrtvé v Diablo IV, získání třetího parku v DMZ nebo selhání tajné loupeže v výplatě 3. Najděte jeho ramblingy na svém Twitteru @gpeddroperes.

Zde je SPIRE STACOVÉHO STACOVÉHO TABULA V SUPIKY 2

Spire of the Watcher Dungeon přinesl tolik potřebnou novinku Destiny 2 Když bylo vydáno vedle sezóny Seraph. Je to první vex-tematický dungeon Destiny 2, dávat hráčům jiného nepřítele, proti kterému bojuje v dungeonu.

To také přináší spoustu kořistí k pronásledování, včetně zabití legendárních zbraní Tex Mechanica, první svého druhu. Mezi legendárním skautským puškou mrtvého muže a laundálníkem granátů, který střílí dva granáty na spouště.

Brnění nemusí být ničím, co by se posmívalo. Výstroj z věže Watcher Dungeon odpovídá kovbojské estetice z Tex Mechanica Guns, což vytváří jedinečnou sadu brnění, která bude perfektní pro všechny kovbojky ve sluneční soustavě.

Kromě jedinečného vybavení a brnění mohou hráči najít znovu vydávané verze sedmého seraph Carbine (450 ot / min kinetická automobilová puška) a sedmého seraphového důstojníka Revolvera (180 ot / mince Void Hand Cannon). Tyto staré zbraně přicházejí s novými výhodami a stejně jako zbytek věže pozorovatelských zbraní, mohou se převrátit s rekonstrukcí a přesměrováním, výhody dříve exkluzivní na hluboký kamenný kryptu Raid.

Každý hráč, kteří se chtějí potápět do věže pozorovatele Dungeon for Gear kořist z tohoto setkání – i když to ještě nedostali. Pokud například chcete skautskou pušku, můžete provést první setkání znovu a znovu, dokud nedostanete zbraň nebo dokonce lepší roli. To znamená, že hráči mají více než dost šancí získat kořist, kterou chtějí.

Samozřejmě, abyste přesně věděli, jak získat ten jeden kus vybavení, na který jste se dívali, nebo ta zbraň, na kterou jste zvědaví, budete muset přesně vědět, kde klesá. Zde je věže pozorovatelského kořisti Destiny 2, Na základě našeho testování a údajů z borůvek.GG.

SIRE STACOVÉHO STACOVÉHO STACE PRO VŠECHNY STRANĚTI

První setkání: Spire Ascent

 • Dlouhá paže (skautská puška)
 • Sedmá Seraph Carbine (Auto Rifle)
 • Terminus Horizon (kulomet)
 • Helma
 • Gauntlety
 • Zbroj na nohou

Druhé setkání: Akelous, proud sirény

 • Terminus horizont
 • Druhý revolver Seraph Revolver (Hand Cannon)
 • Gauntlety
 • Zbroj na hrudi
 • Položka třídy

Třetí setkání: Perss, prvotní zřícenina

 • WILDERFLIGHT (Grenade Launcher)
 • Liminální vigilie (boční paprsek)
 • Terminus Horizon (kulomet)
 • Hierarchie potřeb (exotický luk)
 • Jakékoli brnění

PEDRO IS DOT ESPORTS ‘Lead Destiny Writer. Od roku 2019 je spisovatelem na volné noze a Legend to má, můžete ho svolat pingací R-301 nebo ho vyzývat, aby provedl nájezd v Destiny 2 (i když pravděpodobně má horší štěstí než tým D2 dohromady). Když nestřílí Dregs, můžete vidět, jak vychovává mrtvé v Diablo IV, získání třetího parku v DMZ nebo selhání tajné loupeže v výplatě 3. Najděte jeho ramblingy na svém Twitteru @gpeddroperes.

Spire of the Watcher Loot Table – Destiny 2

Spire of the Watcher Loot Table - Destiny 2

Všechny zbraně a brnění pro každé setkání v Spire of the Stars Dungeon v Destiny 2.

15. prosince 2022 22:55

Spire of the Watcher je venku a obhospodařuje se hráči, kteří honí další kořist. Ať už se snažíte o zbraň nebo zbroj God Roll s vysokými statistikami, protože víte, která setkání upustí, jaké položky pomůže soustředit vaše úsilí. Níže je uveden věž pozorovatelského kořisti pro každé setkání.

SIRE STACOVÉHO STACOVÉHO STACU

Spire of Watcher Loot je tematicky po divokém západě. Hráči mohou očekávat, že budou vypadat jako kovbojové nesoucí šest střelců a další zbraně ve stylu opakování. Pro ty, kteří dokončují hlavní verzi, bude k dispozici Armor Artifice.

SIRE WATCHER LOOT
Vystoupit na věž Akelous, proud sirény Persy, prvotní zřícenina
Dlouhá paže (skautská puška) Terminus Horizon (kulomet) Wilderflight (launcher granátu)
Sedmá Seraph Carbine (Auto Rifle) Sedmý Seraph Officier Revolver (Hand Cannon) Liminální vigilie (boční paprsek)
Terminus Horizon (kulomet) Zbraně Hierarchie potřeb (exotický luk)
Hlava Hruď Plus jakákoli zbraň nebo brnění z předchozích setkání
Zbraně Položka třídy
Nohy

Výše uvedené informace přicházejí se svolením borůvek.GG. Podívejte se na níže uvedený infographic, kde najdete další pohled.

Každá zbraň a brnění klesají z věže pozorovatele v infographic formátu

Zatímco hlavní přitažlivost pro mnoho hráčů bude při získávání kovbojského brnění, Spire of the Watter je skvělý způsob, jak získat několik sedmých seraph zbraní. Tyto zbraně pracují s mody Warmind Cell. Kromě toho rychlá povaha dungeonu znamená, že by mohlo být snadné získat slušnou sadu výstroje s uměleckým obsahem.

Než půjdete na chov jakéhokoli setkání, ujistěte se, že jste dokončili co nejvíce triumfů, kolik můžete. Chcete dokončit všechny, které posílí šance na získání hierarchie potřeb. Ďábel v detailech triumf je nejjednodušší z nich odemknout. Podívejte se na naši věž Watcher Guide, kde najdete tipy na různé boje.

Estetika kořisti ve Spire of the Watcher jistě dělá z toho, že stojí za zemědělství. Vezměte na vědomí setkání, které upustí kus, který potřebujete, a poté se ponořte přímo dovnitř! Další příručky a informace o koncových hrách se podívejte na průvodce strategií ShackNews Destiny 2.

Sam Chandler pochází ze země dolů, přináší do své práce trochu jižní polokoule vkusu. Poté, co poskakoval několik univerzit, zajistil bakalářský titul a vstoupil do průmyslu videoher, našel svou novou rodinu zde v ShackNews jako editor průvodců. Není nic, co nemiluje víc než tvorbu průvodce, který někomu pomůže. Pokud potřebujete pomoc s průvodcem nebo si všimnete něčeho, co není úplně správné, můžete ho tweet: @samuelchandler

 • Průvodce
 • Destiny 2
 • Destiny 2 Dungeon
 • Věže pozorovatele Dungeon