Spolupráce Dragon Ball v detailech Fortnite: Skins, turnaje, speciální režimy, Watch DB Super ve hře a další | Resetera, jak získat Fortnite Dragon Ball Skins: balíčky a cena – Charlie Intel

Jak získat kůži Fortnite Dragon Ball: svazky a cena

Pokud se rozhodnete zakoupit jeden ze svazků, odemknete nové oblečení a další předměty, jako jsou Blings, pickaxes, emoce, načítání obrazovek a další. Každý svazek obsahuje různé položky, které můžete získat.

Spolupráce Dragon Ball v detailech Fortnite: Skins, turnaje, speciální režimy, Watch DB Super ve hře a další

Používáte zastaralý prohlížeč. Nemusí správně zobrazit toto nebo jiné webové stránky.
Měli byste upgradovat nebo použít alternativní prohlížeč.

Plastica-Man

Člen

Týmem Fortnite
Svět Fortnite nikdy neviděl takovou moc! Ve hře dorazily čtyři silné a ikonické super postavy Dragon Ball, syn Goku, Vegeta, Bulma a Beerus…

Věčný Shenron! Podle vašeho jména vás svolávám!

Fortnite Dragon Ball Power Unleashed výzvy

Nový „Power Unleashed!„Tab dorazil ve hře, plný úkolů a odměn. Tato nová stránka události, která je k dispozici všem hráčům, sleduje vaši rostoucí úroveň energie, když dokončíte nové úkoly Dragon Ball s omezeným časem v Battle Royale a Dragon Ball Adventure Island Experience.

Sedm sad úkolů otestuje vaše dovednosti v síle, obratnosti, zaměření a další. S každou tréninkou, kterou dokončíte, získáte dračí kouli a zvýšíte úroveň energie, odemknete úžasné odměny, jako je dračí radar zpět bling, emoce, spreje a úrovně bitevních průchodů.

Vyplňte svůj trénink, sbírejte všech sedm dračích míčků a skóre Shenron Glider!

En Fortnite Dragon Ball Shenron Glider

Power Unleashed Quests a jejich odměny budou k dispozici, dokud 30. srpna 2022, ve 4:00.

Vezměte prosím na vědomí, že odměny ve hře Dragon Radar Back Bling a Shenron Glider nejsou exkluzivní pro rozpoutanou sílu a mohou být k dispozici později v obchodě s položkami ke koupi.

Bitva s versus desky

Fortnite Dragon Ball versus desky

Nejsilnější bojovníci se vždy testují – představují Versus desky!

Versus desky vás a konkurenční hráč proti sobě v boji za nejsilnějším ostrovem! Oba hráči se musí rozhodnout do bitvy tím, že interagují s deskou na ostrově, a když je vybrán váš soupeř, každý bude odhalen na mapě druhého. Pak budete mít jen pět minut Porazte svého soupeře a nárokujte vítězství!

Versus desky dočasně nahradily desky odměn a lze je najít tam, kde byly předtím odměňovací desky.

Jděte ještě dále za dále v bitvě Royale

Fortnite Dragon Ball Kamehameha a Nimbus Cloud Kintoun Gameplay

Vedete síly syna Goku s předměty Kamehameha a Nimbus Cloud (Kintoun) v Battle Royale!

Padající z oblohy při dodávek vynalezených kapsule Corp po celou dobu zápasu, vyzvedněte si Kamehameha a spusťte ničivý energetický paprsek u kohokoli, kdo protíná vaši cestu, nebo zavolá Nimbus Cloud (Kintoun) Let kolem ostrova. Když se bouře zavírá, objeví se více tobolek, takže pozor na epické zúčtování a testy vaší síly!

Poznámka: Položky Kamehameha a Nimbus Cloud (Kintoun) nejsou v konkurenčních (arénách nebo turnaji) seznamy skladeb, s výjimkou turnaje Power.

Najděte Bulmu!

Fortnite Dragon Ball Kame House a Bulma

Na velmi malém ostrově u pobřeží pevninského ostrova nyní najdete dům Kame ��! Podívejte se na ikonickou polohu Dragon Ball a – pokud jste připraveni se rozloučit s některými ze svých barů – chatujte s Bulmou, která se potuluje kolem a je připravena poskytnout některé velmi silné předměty.

Dragon Ball Super Episode Festival

Festival epizody Fortnite Dragon Ball

Od 16. srpna do 17. září 2022 mohou fanoušci super série Dragon Ball, stejně jako ti, kteří ji objevují poprvé, nastoupit na výletní loď vytvořenou týmem ve Vysena Studios, aby zchladili sledování Select Dragon Ball Super epizody!

Najdete Dragon Ball Super Episode Festival v Discover, nebo můžete sledovat konkrétní epizodu pomocí jednoho z následujících ostrovních kódů:


  Shenron říká, že způsob, jak přinést super Saiyan God, je pro pět vzpřímených Saiyanů, aby nalili své duchy do jiného spravedlivého Saiyana. Ale transformace na jeden vyžaduje více Saiyanů, než mají na palubě – dokud Videl neodhalí překvapení!

 • Goku se svými mocnostmi většinou pod kontrolou zvyšuje bitvu. Jejich bitva se přesune na horní hranici stratosféry a Beerus honí Goku neúnavně ve snaze probudit jeho sílu. I když se jeho zranění uzdraví, může zvládnout skutečnou sílu pivní síly?
 • Goku nadále překvapuje Beerus svými rostoucími schopnostmi. Začnou bojovat proti sobě v plné moci, ale super saiyanský bůh aura obklopující Goku postupně mizí a nakonec se vrátí zpět k pravidelnému super Saiyanu. Má Goku nějakou šanci na vítězství!?
 • Třetí bojovník vesmíru 9 se snaží přesvědčit Zen-oh z vymazání prohrávající vesmírů z existence. Zen-Oh souhlasí, ale za jednu podmínku: Vesmír 9 musí vyhrát zápas výstavy. Pokud však Goku bojuje, všechny vesmíry utrpí osud ničení!
 • Turnaj byl od začátku stavem pandemonia. Goku a jeho tým ve vesmíru 7 se rychle stali cílem ostatních vesmírů. Goku, který zůstal sám ze svého týmu, byl obklopen mnoha soupeři. Ale když se vegeta spojí, najednou se zdá, že hrací pole je mnohem více!

Dragon Ball Adventure Island

Fortnite Dragon Ball Adventure Island

Připravte se na dobrodružství sběru sběru draků od 19. srpna 2022.

Prozkoumejte inspirované ikonickými místy z Dragon Ball. Stoupat přes prstenový kurz na cloudu Nimbus (Kintoun) na Kamiho palác, Připravte jídlo na Gokuův dům, a projít překážkovou dráhou na Pokoj ducha a času. To jsou jen některé z výzev, kterým budete čelit ve své misi, sbírat dračí koule.

Až budete připraveni, vyzkoušejte svou sílu v otevřené bitevní aréně hráče-VS-Player „Tenkaichi Budokai“ nebo pokračujte v prozkoumání!

Turnaj moci

Vyujte svou sílu a uvolněte ji na turnaji moci, který se koná ve všech regionech 18. srpna 2022 v konkurenčním seznamu skladeb! Soutěžíte v tomto turnaji Battle Royale Duos o šanci získat následující ceny:

Turnaj síly Fortnite Dragon Ball

Ceny

 • Top 50% na hlavním žebříčku: Rozzlobený vegeta emotikon
 • 8 bodů získaných na hlavní žebříčku: Ikona banneru Goku Kanji
 • 3 body získané z eliminací s Kamehameha: Pierus jíst sprej

Turnaj Fortnite Dragon Ball Tournament of Power Rewards

Hrajte až deset zápasů Fortnite ve tříhodinovém časovém okně vašeho regionu. Specifické načasování událostí pro každou oblast je v současné době nalezeno na kartě Compete ve hře.

Turnaj Power bude také obsahovat další žebříčku Kamehameha pro eliminaci hráčů s mocným Kamehamehou! Získejte 3 eliminační body Kamehameha, které mají být uděleny sprej Beerus Eating.

Hráči musí mít na svém epickém účtu povoleno a ověřeno ověření 2-faktoru, a také na úrovni účtu 50 nebo vyšší. (Úroveň účtu najdete na kartě Fortniteova „kariéra“.) Veškeré podrobnosti a požadavky na způsobilost naleznete na stránce turnaje oficiálních pravidel turnaje.

Shop Item Ball Dragon Ball

K dispozici nyní v obchodě s položkami!

Syn Goku

Saiyan vychovaný na Zemi, který ji chránil před mnoha nepřáteli. Jeho jméno Saiyan je Kakarot. Miluje boje a čím silnější je soupeř, tím více je nadšený! Po turnaji moci zjistí, že ve vesmíru je stále mnoho silných bojovníků, s nimiž se ještě musí setkat, a trénuje, aby sledoval vyšší úroveň.

(Dodává se s Super Saiyan, Super Saiyan Blue, Ultra Instingt Alt Styles a vestavěný emoce: Goku’s nabíje.*Univerzální nabíjení emote prodávané samostatně)

Dragon Ball Goku v obchodě Fortnite Item Shop

Hrdý princ Saiyan, který sdílí intenzivní rivalitu s Goku. Kdysi byl krutý a zlý válečník, ale po boji s Goku získal dobré srdce.
Vegeta vlaky, aby porazili Goku, ale cítí se ohrožen Frieza poté, co byl oživen po turnaji moci.

(Dodává se s Super Saiyan, Super Saiyan Blue a Super Saiyan Blue Evolved Alt Styles a vestavěný emoce: Vegeta se nabíjí. *Univerzální nabíjení emote prodávané samostatně)

Dragon Ball Vegeta v obchodě Fortnite Item Shop

Bulma

První přítel, se kterým se Goku setkává. Bulma hledá dračí koule s Goku a jeho přáteli a často je zachraňuje z potíží.
Je dobře vychovanou dcerou kapslí Corporation, vynálezce dračího radaru a je génius s stroji. Je to Vegetova manželka a matka kufrů.

(Dodává se s laboratorním pláštěm alt styl.)

Dragon Ball Bulma v obchodě Fortnite Item Shop

Beerus

Bůh ničení pověřen udržováním rovnováhy ve vesmíru.
Pokud se dostane do nepříjemné nálady, zničí jakékoli blízké planety nebo formy života. Setká se s Goku, když míří na Zemi, který má v úmyslu bojovat proti bohu Super Saiyan, ale následně je vytažen mnoha směry prostřednictvím Gokuových akcí. Rád jedí chutné věci a spí.

Dragon Ball Beerus ve Fortnite Item Shop en

Zpět blings

 • Power Pole (nyoibo): Tajemný personál, který Goku poskytl dědečkem Gohan.
 • SEER RYBA: Beerus’s Formufful Prorok Fish.
 • Kamesennin’s Shell: Nosí sám Kamesennin.

Fortnite Dragon Ball Pickaxes

Pickaxes, kluzáky a emoce

 • Power Pole (NYOIBO) Pickaxe: Tajemný personál, který Goku poskytl dědečkem Gohan.
 • Kamesennin’s Staff Pickaxe: Používá sám Kamesennin.
 • Nimbus cloud (Kintoun) kluzák: Záhadný cloud Nimbus, který dal Goku od Kamesennin.
 • Space Pod kluzák: Používá se většinou za účelem napadení planet.
 • Nabíjení emote: Ukažte jim, z čeho jste vyrobeni.
 • Fúze! Cha. Emoce: Pamatujete si taneční kroky?
 • Zvyšování KI emote: Ukažte svou sílu.

Fortnite Dragon Ball Pickaxes a kluzáky

Nabíjení emoce v akci:
Fusion emote v akci:
Hráči budou mít také příležitost vyzvednout tyto předměty ve svazcích!

Fortnite Dragon Ball Goku Beerus en

The Bundle Goku & Beerus Zahrnuje outfit Goku, power pól (nyoibo) zpět bling, power pól (nyoibo) pickaxe, Goku nabíjel emotu, pierus outfit, věštkový ryby zpět bling a The the the the Obrazovka načítání energie.

Fortnite Power Unleashed načítání obrazovky

Obrazovka načítání energie
The Vegeta & Bulma Bundle Zahrnuje outfit Vegeta, vegeta nabíjející emotu a outfit Bulma.

Fortnite Dragon Ball Vegeta Bulma en

The Svazek Dragon Ball Gear Zahrnuje kluzák Nimbus Cloud (Kintoun), Space Pod kluzák, Fusion! Cha!! Emote, Kamesennin’s Staff Pickaxe a Kamesennin’s Shell Back Bling.

Fortnite Dragon Ball Gear Bundle en

Copyright: © Bird Studio/Shueisha, Toei Animation

Jak získat kůži Fortnite Dragon Ball: svazky a cena

Postavy Dragon Ball ve Fortnite

Epické hry přinesly do Fortnite řadu různých crossovers, s populárními fiktivními postavami, jako jsou Spider-Man a Indiana Jones, které jsou k dispozici jako kosmetické kůže pro hráče, aby se odemkli.

Nyní dorazil v rámci V21 crossover dračího míče.40 Aktualizovat opravu, přináší novou kosmetiku do Fortnite Kapitola 3, sezóna 3. Projdeme všechno, co je třeba vědět o tom, jak je získat.

Článek pokračuje po reklamě

Jak získat svazky a cenu pleti Fortnite Dragon Ball

Můžete dostat ruce na čtyři různé outfity Dragon Ball by Jejich nákup z obchodu Fortnite Item Shop. Postavy Son Goku, Vegeta, Bulma a Beerus jsou ve hře chytit.

Článek pokračuje po reklamě

Zde jsou všechny ceny pro každý jednotlivý outfit:

Místo nákupu každého oblečení jednotlivě je můžete získat jako součást dvou různých kosmetických svazků. Balíček Goku a Beerus 2 700 V-Bucks zatímco svazek Bulma a Vegeta stojí 2 300 V-Bucks.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice
Článek pokračuje po reklamě

Pro 1 800 V-Bucks, Můžete také získat balíček Gearů s kluzákem Nimbus Cloud (Kintoun), Space Pod kluzák, Kamesennin’s Staff Pickaxe a další předměty.

Goku ve Fortnite

Všechny položky v crossoveru Dragon Ball Fortnite

Pokud se rozhodnete zakoupit jeden ze svazků, odemknete nové oblečení a další předměty, jako jsou Blings, pickaxes, emoce, načítání obrazovek a další. Každý svazek obsahuje různé položky, které můžete získat.

Článek pokračuje po reklamě

Tady je všechno v balíčku Goku a Beerus:

Beerus ve Fortnite

 • Goku outfit
  • Super saiyan alt styl
  • Super Saiyan Blue Alt styl
  • Ultra Instinct Alt styl
 • Outfit Beerus
 • Seer ryba zpět bling
 • Power Pole (Nyoibo) Back Bling
 • Power Pole (Nyoibo) Pickaxe
 • Goku nabíjí emotu
 • Obrazovka načítání energie

Balíček Vegeta a Bulma je vybaven těmito položkami:

Článek pokračuje po reklamě

Bulma ve Fortnite

 • Vegeta kůže
  • Super saiyan alt styl
  • Super Saiyan Blue Alt styl
  • Super Saiyan Blue se vyvinul styl alt
 • Bulma kůže
  • Laboratorní plášť alt styl
 • Vegeta nabíjí emotu

Nákup balíčku ozubeného ozubeného ozubeného

Fortnite Dragon Ball Pickaxes a kluzáky

 • Kluzák Nimbus Cloud (Kintoun)
 • Space Pod kluzák
 • Fúze! Cha!! emoce
 • Kamesennin’s Staff Pickaxe
 • Kamesennin’s Shell Back Bling

Kredity obrázků: Epic Games / Toei Animation