Stáhnout a hrát Honkai: Star Rail on PC.,

Ano, použití emulátoru Android k přehrávání Honkai Star Rail je povoleno, pokud se nepoužívá k podvádění. Bluestacks je 100% bezpečný a legální. Navíc je to povoleno oficiálním vydavatelem.

Jak hrát Honkai: Star Rail on PC nebo Mac?

HONKAI STAR RAIL PC

V tomto tipu uvidíme Jak stáhnout a hrát Honkai: Star Rail na PC nebo Mac. To výrazně zlepší vaše hrací pohodlí a výkon. Existují 2 metody, jak přehrát HSR na PC: prostřednictvím emulátoru Android, jako je Bluestacks (Windows a Mac kompatibilní) nebo prostřednictvím oficiálního klienta Hoyoverse (pouze Windows). Stáhnout Honkai: Star Rail na PC

2 způsoby, jak hrát Honkai: Star Rail on PC

Jak jsem zmínil, existují 2 metody hrát HONKAI: Hvězda na PC. První metodou je nainstalovat emulátor Androidu, jako je Bluestacks (nejsilnější a nejbezpečnější na trhu), který vám také umožní hrát všechny své druhé Mobilní hry na počítači. Druhou metodou je používat oficiálního klienta, ale je k dispozici pouze ve Windows a budete na něm hrát pouze HSR. Pokud jste na Macu, vy musí použít první metodu.

Používání emulátoru pro Android pro HSR na Windows nebo Mac

Tato první metoda pro Nainstalujte honkai: Hvězda na PC je kompatibilní, ať už jste na Windows nebo Mac A je to ten, kterého doporučujeme. Umožňuje vám užít si všechny své oblíbené mobilní hry s jediným spouštěčem! HONKAI: Hvězda na Bluestacks

Nejprve si přejděte na tuto stránku ke stažení a stáhněte si Bluestacks a hru v počítači. Poté klikněte na “Hrajte Honkai: Star Rail na PC” knoflík.

Stáhnout Android Emulator Honkai: Star Rail

Pak jej stačí nainstalovat jako jakýkoli jiný software podle kroků. Po dokončení instalace Android Engine bude spuštěn a pak budete moci Nakonfigurujte svůj účet Google (jako pro nový telefon). Doporučuji vám použít účet, na kterém máte Všechna vaše mobilní hra šetří Chcete -li snadno obnovit svůj pokrok.

Nainstalujte a přehrajte HONKAI Star Rail na PC

Jakmile je vše nastaveno a spuštěno, přejděte na stránku Honkai: Star Rail Google Play nebo otevřete aplikaci Google Play a vyhledejte “HONKAI: Hvězda“.

Chcete -li stahovat, klikněte na “Nainstalujte” knoflík.

Nainstalujte HONKAI Star Rail na PC

A teď můžete Hrajte Honkai: Hvězda na PC nebo Mac OS Díky Bluestackům! Pokud máte nějaký problém s instalací, neváhejte si přečíst náš článek o optimalizaci Bluestacks.

Stáhněte si oficiálního klienta pro Honkai: Star Rail na PC

Pro tuto druhou metodu se chystáme Nainstalujte oficiálního klienta Editora Hoyoverse hrát Honkai: Star Rail on PC (pouze Windows). To je Nejjednodušší a nejrychlejší způsob, ale je to nejméně flexibilní a především to není kompatibilní s Mac OS. Honkai: Oficiální klient Star Rail

Přejděte na web přes tlačítko výše a klikněte na “Stáhnout teď” knoflík. Poté klikněte na ikonu Windows v objevu, který se objeví.

Stáhněte si Honkai Star Rail PC (oficiální)

Spusťte instalaci a počkejte na Honkai: Star Rail ke stažení úplně.

Nainstalujte Windai Star Rail PC Windows

Vše, co musíte udělat, je Připojte stejný účet Používáte na svém mobilu k dosažení pokroku. Pokud jste novým hráčem, doporučuji vám, abyste si vytvořili účet, spíše než hrát jako host Vyvarujte se ztráty pokroku.

A teď znáte 2 způsoby Stáhnout a hrát Honkai: Star Rail na PC nebo Mac. Vše, co teď musíte udělat, je užít si Nejlepší grafika a výkon Při objevování vesmíru na palubě Astral Express ve vašem počítači!

FAQ: Instalace HSR na PC

Instalace emulátoru pro Android pro Honkai Star Rail: Je to legální?

Ano, použití emulátoru Android k přehrávání Honkai Star Rail je povoleno, pokud se nepoužívá k podvádění. Bluestacks je 100% bezpečný a legální. Navíc je to povoleno oficiálním vydavatelem.

Jaké jsou minimální systémové požadavky na hraní Honkai: Star Rail on PC?

Chcete -li hrát honkai: Star Rail na PC s emulátorem Bluestacks 5, minimální systémové požadavky jsou následující

 • Operační systém: Microsoft Windows 10 až 7 (nebo vyšší) nebo MacOS;
 • Procesor: Intel a AMD;
 • RAM: nejméně 4 GB;
 • HDD: 5 GB dostupného místa na disku;
 • Aktuální grafické ovladače od Microsoftu nebo dodavatele čipové sady.

Zde jsou doporučené systémové požadavky na optimalizaci vašeho herního zážitku na Honkai: Star Rail:

 • Operační systém: Windows 10 nebo MacOS Sierra;
 • Procesor: Intel Core i5 s rozšířením virtualizace povoleno v BIOS;
 • Grafická karta: Intel/Nvidia/ATI;
 • RAM: 6 GB nebo více;
 • HDD: SSD (nebo fúze);
 • Aktuální grafické ovladače od Microsoftu nebo dodavatele čipové sady.

Mohu přenést svůj účet Honkai: Star Rail z iOS na Android (PC)?

Dobrá zpráva pro uživatele iPhone nebo iPad, budete moci najít Honkai: Star Rail na svém emulátoru Android pro PC (nebo nový telefon Android), aniž byste ztratili svůj pokrok ve hře! Chcete -li tak učinit, musíte jen synchronizovat svůj herní účet s účtem Hoyoverse nebo na jiné sociální síti než Store Google Play / App Store. Nejprve na vašem mobilu, poté na emulátoru Android.

Považovali jste tento článek za užitečný?

Kliknutím na hvězdu ji hodnotíte! Děkuji! 🙂

Průměrné skóre 4.5/5. Počet hlasů: 38

Zatím žádné hlasy! Být první, kdo ohodnotil tento příspěvek.

Prosím, řekněte nám, jak můžeme tento článek vylepšit.

Nebo pokud máte jiné návrhy o Jeumobi. 🙂

Vylepšejme to! (Pomoc nebo dotazy, přejděte níže v sekci komentáře)