Stáhněte si Honkai: Star Rail Android na PC, Honkai Star Rail �� Stáhnout a hrát Honkai Star Rail Game na PC: Instalace na PS4, PS5

Hvězda HONKAI Hvězda

HONKAI: Hvězda je strategická hra zdarma od Mihoyo. Jako čtvrtá splátka globálně populární série Honkai má kombinaci starých a nových postav z jiných her, jako je Honkai Impact 3. Zaměřuje se však na a 3d taktický hraní rolí přístup, který vám umožní stavět týmy a bojovat s příšerami a dalšími stvořeními.

Stáhněte si Honkai: Star Rail na PC s emulátorem Gameloop

HONKAI: Hvězda, pocházející z vývojáře Cognosphere Pte. Ltd., v minulosti běží na Android Systerm.

Nyní můžete hrát Honkai: Star Rail na PC s Gameop hladce.

Stáhněte si jej do knihovny Gameloop nebo výsledky vyhledávání. Už žádné další pozorování baterie nebo frustrujících hovorů ve špatnou dobu.

Jen si užijte Honkai: Star Rail PC na velké obrazovce zdarma!

HONKAI: Úvod Star Rail

HONKAI: Star Rail je nový hoyoverse Space Fantasy RPG.

Hop na palubě Astral Express a zažijte nekonečné zázraky galaxie plné dobrodružství a vzrušení.

Hráči se setkávají s novými společníky napříč různými světy a možná dokonce narazí na nějaké známé tváře. Překonat boje společně způsobené Stellaronem a rozmotat skryté pravdy za ním! Kéž nás tato cesta vede k hvězdě!

□ Prozkoumejte odlišné světy – objevte neohrabaný vesmír plný zázraku

3, 2, 1, zahájení warpu! Vesmírná stanice s Curios zapečetěná, cizí planeta s věčnou zimou, hvězdná loví ohavnosti. Každá zastávka Astral Express je dosud nevídaným pohledem na galaxii! Prozkoumejte fantastické světy a civilizace, odhalte záhady nad rámec představivosti a vydejte se na cestu zázraku!

□ Nýhovací zážitek z RPG-nejlepší pohlcující dobrodružství ve své třídě za hvězdami

Pusťte se do galaktického dobrodružství, kde utváříte příběh. Náš špičkový motor vykresluje vysoce kvalitní kinematiku v reálném čase, náš inovativní systém výrazu obličeje vyrábí skutečné sentimenty a původní skóre Hoyo-Mix nastaví jeviště. Připojte se k nám a jděte do vesmíru konfliktu a spolupráce, kde vaše volby definují výsledek!

□ Pohodnotivní spojence – Jděte na průkopnický podnik s novými přáteli

V oceánu hvězd existují nekonečná setkání, která přicházejí s nekonečnými dobrodružstvími. Připravte si vstupenky na své společníky a vydejte se na tuto úžasnou cestu společně! Spunky a excentrická amnesiakální dívka, ušlechtilá a vzpřímená stráž Silvermane, indolentní generál Cloud Knight, a dokonce i tajemná a tajná profesionální profesionální krása. Konfrontujte krizi Stellaron dohromady a propojte svou minulost, přítomnost a budoucnost smíchem a slzami.

□ Reimaginující taktický boj – využívejte slabosti, bitva o touhu svého srdce

Připravte se na vzrušující bitvy s uspokojivým rytmem! Použijte zbrusu nový příkazový bojový systém, který umožňuje jednoduché, ale strategické kontroly, používejte techniky a potlačte nepřátele s rozbitími slabosti různých typů a poté dokončete styl pomocí ohromujícího Ultimate. V náhodně generovaných bludinách simulovaného vesmíru vám překvapivé náhodné události a téměř 100 různých požehnání a zvědavství poskytne neuvěřitelným podpořem schopností, což vám umožní zpochybnit nepředvídatelnější bojové prostředí.

□ Nejlepší hlasové herce pro pohlcující zážitek-tým snů o více jazycích se shromáždil pro celý příběh

Když slova ožívají, když vám příběhy dávají na výběr, když postavy mají duši. Představujeme vám desítky emocí, stovek výrazů obličeje, tisíce kusů tradic a milion slov, která tvoří tento vesmír bijící srdce. S úplným hlasem ve čtyřech jazycích postavy přesahují své virtuální existence a stanou se vašimi hmatatelnými společníky a vytvoří v tomto příběhu novou kapitolu spolu s vámi.

E -mail se zákaznickým servisem: [email protected]

Hvězda HONKAI Hvězda

Hvězda honkai

Hvězda honkai

 • Vývojář: Mihoyo
 • Žánr: Videohra pro hraní rolí, strategická videohra
 • Verze: 2021

Hodnocení 4.30

Uživatelské hodnocení:

Zdarma Honkai Star Rail pro Windows PC

Honkai-Star-Rail.com není oficiálním zástupcem nebo vývojářem této aplikace, hry nebo produktu. Materiály chráněné autorskými právy patří jejich příslušným majitelům

Oficiální informace

Videohra pro hraní rolí, strategická videohra
Windows PC, Mac, iOS, Android

Screenshoty

HONKAI STAR RAILSSCREENSHOT 1 Screenshot 2 HONKAI Star Rail 2

Nová vydání hry Honkai Star Rail v roce 2022

Honkai Star Rail je nejnovější splátka v sérii Honkai od vývojářů v Mihoyo, stejné čínské společnosti, která vytvořila Mega-Hit Genshin Impact. Úplné datum vydání je ještě třeba potvrdit, ale byli bychom překvapeni, kdyby bylo spuštěno dříve než do roku 2020, příspěvky Reddit od fanoušků předpovídaly datum vydání 2023. Nová hra Honkai Star Rail Download PC v sérii her Honkai, jejichž vývojáři jsou stejná společnost, která vytvořila dopad Genshin Impact. Jedná se o software pro hraní rolí založený na strategii s nějakou poutavou grafikou. Stažení softwaru Honkai Star Rail se odehrává ve vesmíru, je nastavena ve vzdálené budoucnosti, takže se jedná o vesmírné RPG založené na prostoru. Nejsme si jisti, jak dobře bude hra dělat, když se nakonec spustí, ale očekáváme, že to bude trochu jiné, pokud jde o hraní a grafiku vůči jeho předchůdcům.

Grafika

Zdá se, že grafika v Honkai Star Rail PS4 byla dána hodně času a úsilí. Ilustrační styl připomíná anime a pro některé hráče bude radostí. Režim příběhu je o něco podrobnější než některé jiné hry v tomto žánru. Grafika pro Soft je velmi poutavé, s barevnými vesmírnými scénami a podrobnými návrhy na lodích. Graphics in honkai Star Rail PC stahování jsou velmi působivé. Produkt je vykreslen ve 3D, což znamená, že jeho vizuální prvky jsou velmi realistické, podrobné, podrobné. Měkký je zasazen do vesmíru, což znamená, že je plná mlhovin a neidentifikovaných planet. Software má velmi zřetelný styl anime, který si budou užívat fanoušci žánru. Produkt má některé opravdu působivé vizuální prvky. Softwarový produkt má některé opravdu jasné barvy, postavy jsou dobře navrženy. Existuje spousta jasných barev a vzrušujících vizuálů, včetně některých opravdu skvělých explozí.

Hraní

Software Honkai Star Rail Game je hra založená na strategii s velmi poutavou grafikou. Hráči přebírají roli kapitána lodi, musí se zapojit do bitvy proti jiným lodím ve vesmíru. RPG hra založená na strategii. Soft je nastaven ve vesmíru, takže má boj proti mimozemšťanům a průzkumu založeným na planetě. Produkt je velmi podobný hrám jako Genshin Impact, který obsahuje vesmírné bitvy a průzkum planety. Pokud jste hráli dopad Genshin, nebudete potřebovat mnoho úvod do hry ve hře Honkai Star Rail. Softwarový boj je založen na strategii, s hráči bojujícími proti vlnám nepřátel s jejich stranou postav. Stejně jako u Genshin Impact se každá bitva hraje jako šachová hra, přičemž hráči přesouvají své postavy na Battlefieldu, aby se pokusili najít otevření, aby udeřil na nepřítele.

Multiplayer

Instalace produktu Honkai Star Rail dosud nebyla potvrzena pro multiplayer, ale pokud ano, bude to pravděpodobně ve formě 1v1 bitev, podobně jako multiplayer v dopadu Genshin. Software nemá multiplayer, většina jeho hraní se zaměřením na bojový.

Opakovatelnost

Replayability of Honkai Star Rail online je v tomto bodě trochu obtížnější měřit. Vypadá to, že v tomto ohledu bude mnoho prvků, které by mu pomohly vysoce skóre, ale plná verze softwaru ještě nebyla vydána. Produkt nabízí neomezené množství úrovní, což znamená, že je velmi opakovatelný.

FAQ

 • Kdy bude datum vydání hry?
  Nemáme tušení! Předpovídáme, že datum vydání bude nějakou dobu uprostřed roku 2022.
 • Jak se mohu zapojit do Honkai Star Rail Beta?
  Už se nemůžete zaregistrovat, abyste se dostali do beta beta. Musíte se zaregistrovat na beta beta, ale soft oficiální web již nepřijímá nové registrace.
 • Co je Honkai Star Rail?
  Strategické hraní rolí měkké s nějakou velmi poutavou grafikou.

Závěr

Závěrem lze říci, že Honkai Star Rail Android je nová strategie-RPG s nějakou poutavou grafikou. Má režim pro více hráčů, který dosud není uvolněn, ale očekává se, že bude v budoucnu. V této recenzi budeme diskutovat o nové hře od Mihoyo, tvůrců Genshin Impact a snažíme se odpovědět na mnoho otázek, které přicházejí s hrou, která ještě nebyla vydána. Co je tedy honkai hvězdná železnice? No, o tom vám ještě nemůžeme moc říct, protože beta test teprve začal, není jasné, kdy bude datum úplného vydání. Ale můžeme vám říct něco o premise a hraní hry, proč jsme z toho nadšeni. Software je hra na hraní rolí založenou na strategii s nějakou velmi poutavou grafikou. To není překvapivé, vzhledem k tomu, že se jedná o hru o bojových monsters s japonským anime vizuály. Ale s vydáním společnosti Honkai Impact 2 se společnost snaží zvyšovat hru s novým RPG založeným na strategii.

Klady:

 • Má nějakou velmi poutavou grafiku s ohromujícími efekty a dynamickými úhly kamery pro bitvy;
 • Produkt je měkký hrající na hraní rolí, což znamená, že hráči musí pečlivě přemýšlet o své bitevní taktice;
 • Se zaměřuje na upgrade mechů, přičemž hráči jsou schopni vybavit různé zbraně, brnění a štíty;
 • Má hluboký příběh a vypráví příběh následků dopadu honkai.

Nevýhody:

 • Úplné datum vydání dosud nebylo potvrzeno;
 • Dosud není možné se zaregistrovat na uzavřenou beta beta.

HONKAI: Hvězda pro Windows

HONKAI: Hvězda

HONKAI: Hvězda je strategická hra zdarma od Mihoyo. Jako čtvrtá splátka globálně populární série Honkai má kombinaci starých a nových postav z jiných her, jako je Honkai Impact 3. Zaměřuje se však na a 3d taktický hraní rolí přístup, který vám umožní stavět týmy a bojovat s příšerami a dalšími stvořeními.

Jako nejnovější titul Mihoyo, Honkai: Star Rail určitě splňuje očekávání. Má to Nejlepší grafika srovnatelné s dopadem Genshin, a Známý seznam postav Ze série honkai a na tahu založené bojové mechanik z něj dělá titul dávat pozor.

Hop na hvězdnou železnici

Stejně jako jiné příspěvky Honkai se tato hra odehrává další vesmír, se stejnou konečnou destruktivní silou slouží jako hlavní antagonista. Předpoklad pro tuto hru se však kombinuje sci-fi a fantasy prvky, Jak je vidět v návrzích sady a znaků. Titulární Hvězdná železnice je mezihvězdné dopravní systém, který hráči budou používat k postupu do nových světů, když postupují příběhem.

Jak již bylo zmíněno, má špičkovou grafiku, která umožňuje jeho seznamu postav jednotlivě vyniknout. Hráči mohou postavit tým až čtyři znaky, Poté prozkoumejte otevřené světy a dungeony, abyste obhospodařovali zdroje a postoupili příběh. Také, jeho Strategie založená na tahu přístup vám umožní Kombinujte různé schopnosti charakteru Pro speciální komba, odhalení dalších animací a hlasových linií.

Také, stejně jako většina her Gacha, očekávejte, že hráči zdarma zůstanou v nevýhodě ve srovnání s těmi, kteří dělají Mikrotrankce ve hře. Místo opakovaného broušení si mohou jednoduše koupit zdroje potřebné k válce postav. Všechny tyto věci jsou stále závisí na štěstí, protože válcovací znaky nebo předměty jsou založeny na randomizovaných událostech. Mezitím vám umožní vybrat si jed: Hodiny broušení nebo Investování peněz v reálném světě.

Lovit nepřátele

S šikovným Nástroj pro sledování nepřátel, Hráči mohou snadno sledovat soupeře kdekoli na mapě. To vám umožní buď vyhnout se jakýmkoli náhlým bitvám, nebo hledat konkrétní nepřátele Sbírejte materiály To vám pomůže vyrovnat vaše postavy a jejich světelné kužely. Hráči budou nyní také schopni komunikovat s přáteli v Funkce chatu. Dříve byla tato funkce použita pouze ke komunikaci s Hrají postavy.

S novými doprovodnými misemi pro postavy jako Silver Wolf, Luocha, Yanqing a Bailu. Honkai Star Rail má také svou vlastní verzi Ohodnocení bannerů kde hráči mohou získat znaky omezené edice v určitém časovém období. K dispozici je také specializovaný banner pro získání speciálního Lehké kužely, což jsou karty, které můžete vybavit své postavy, aby Zvyšte jejich základní statistiky.

Prožijte speciální akce

S 1.1 Aktualizace, Honkai Star Rail nyní nabízí Konvenční vzpomínka funkce, která umožňuje novým hráčům Přístup k minulým událostem a získat nějaké speciální odměny. Vezměte však na vědomí, že průkopníci, kteří se již na těchto akcích zúčastnili a získali všechny náročné odměny Nelze uplatnit stejné ceny podruhé. Události však stále můžete hrát tak mnohokrát, kolikrát chcete.

Kromě toho se hráči mohou těšit na řadu akcí na Herta Space Station a ve městě Belobog. Hráči budou moci působit jako kurátor pro muzeum historie a kultury belobogů a nalákat obyvatele, aby si prohlédli jedinečné přírůstky do své sbírky. Mezitím existuje řada speciální úkoly od pracovníků a také hra Nastaví se Silver Wolf, abyste se těšili na zpět na vesmírnou stanici.

Brzy bude k dispozici na nových platformách

Developer Studio Mihoyo nedávno oznámil nadcházející vydání Honkai: Star Rail na nové platformě: PlayStation 5. Současně a PlayStation 4 Verze je také pod vyjednáváním.

Nebeské dobrodružství

Po událostech „Xianzhou luofu – drak galant, jeho oceán vzdálený„Trailblaze Mission, hráči byli ponecháni přemýšlejte o budoucnosti Xianzhou Luofu, stejně jako o postavě Jing Yuan. V HONKAI STAR Rail’s 1.3 Aktualizace, Hráči mohou pokračovat na své cestě a také pomáhat různým postavám jak v Nová mise Trailblaze a Čtyři nové doprovodné mise. Tato nejnovější aktualizace také představí Dva nové pětihvězdičkové postavy že hráči mohou získat během omezených časových událostí warps.

Tyto nové postavy však pro hráče nejsou úplně nové Fu Xuan a Dan Heng jako Imbibitor Lunae hráli zásadní role v celkovém ději hry. Jedna postava, která bude mít oficiální debut, je však 4-hvězdičková postava, Rys, koho můžete získat na banneru Fu Xuana. Hráči budou mít také příležitost získat 5hvězdičkové postavy nové podpisové světelné kužely Během jejich příslušných fází.

Nedělejte si starosti s tím, že nebudou mít dostatek průchodů, aby se zatáhli za vybrané postavy, protože hra bude poskytovat až 10 hvězdných železničních speciálních průchodů v Denní přihlášení události. Jinak můžete také také Vydělávejte hvězdné Jades V „Simulovaném vesmíru – The Swarm Disaster“, „Pracovní skupina vesmírné stanice“ a „Aurum Alley’s Hustle and Bustle“. Nejlepší ze všeho je, že Star Rail zvýšila čepici Power Trailblaze 240 a představí zcela nový rezervovaný energetický systém Trailblaze, který vám umožní Akumulovat sílu Trailblaze Jakmile je čepice dosaženo.

Strategičtější hra Mihoyo

Ve srovnání se svými předchůdci, kteří se většinou spoléhají na obratnou hru a rychlé reflexy, se Horkai: Star Rail zaměřuje více na Strategizace a plánování vyhrát bitvy. Jeho strategický přístup založený na tahu namísto akčních bojových systémů v reálném čase nabízí hráčům více relaxační hraní hry. S vlastním předpokladem, a to vše při půjčování postav z předchozích splátek, vývojářům dokážou vytvořit stejně příjemnou hru jako jejich ostatní tituly.

 • Mix starých a nových postav Honkai
 • Kombinuje sci-fi a fantazii pro svůj předpoklad
 • Přizpůsobuje styl hry pro strategii založený na tahu